Zobacz wątek - <i>[skutery]</i> Kingway Motor Poland - mega promocje
NAS Analytics TAG

[skutery] Kingway Motor Poland - mega promocje

Komentarze użytkowników
_________

Postprzez Komentatorzy » 6/4/2008, 16:50

Komentatorzy napisał(a):Nie tylko kasa? Przecież na promocjach najłatwiej można zarobc i przyciągnąc klientów, poza tym lepiej kupic cos porzadnego, np. Yamaha, Aprilia, Gilera, Piaggio, Honda albo inne sprawdzone i móc jeździc ile wlezie niż kupic chińskie badziewie, z którym trzeba non stop jeździc do serwisu, a więc cóż z tego że Kingway wciśnie klientom jakiś kit o wartości 500 czy ileś złotych, skoro potem jeszcze więcej będą musieli zapłacic gdy sie zepsuje. <br><hr>DVX<br>
Komentatorzy napisał(a):A Yamaha sie nie psuje???? wszystko sie psuje i wszystko sie naprawia
różnica jest w tym że w serwisie Yamahy zostawisz fortunę, a chińczyka naprawisz za parę złotych.

Inna kwestia jest w tym czy wszystkich stać żeby wydać 10.000 lub 8000 na skuter który de facto też jest robiony w Chinach
Zadzwoń do Yamahy i spytaj gdzie skutery robią!!!

Takie wpisy są jałowe i nic nie wnoszą ja mam chiński skuter 3 sezon i on naprawdę całkiem fajnie jeździ i nic z niego nie odpadło.
jedyne co wymieniłem to świece, 4 razy olej, szczęki hamulcowe i oponę czyli to co musiałbym wymienić w Yamaszce również.

Mam chiński skuterek i jeździ 55-60 km/h i zawsze jestem nim szybciej w pracy niż samochodem.

Ten post napisałeś na Chińskim kompie i chińska klawiaturą
masz pewno na sobie chińska koszulkę i chińskie majtki
czyli to znaczy że w koło ciebie masz same badziewne rzeczy :))) Czasem pomyśl zanim cos napiszesz.<br><hr>Kacper z Wołomina<br>
Komentatorzy napisał(a):NIC SIE NIE PSUJE TAK CZESTO JAK TEN WASZ CHIŃSKI BADZIEW !!! ten szajs powinien garażowac w serwisie !!!<br><hr>Stefan<br>
Komentatorzy napisał(a):Jesteś gnomem albo pajacem i w swoim życiu miałeś chyba tylko motylka na kółkach z kijaszkiem !!!
No mój sie nie psuje ale ja mam mózg a ty obrażasz ludzi.<br><hr>Kacper z Wołomina<br>
Komentatorzy napisał(a):"Jesteś gnomem albo pajacem..." ja kogoś obrażam ? jesteś klientem ? nie ,za bardzo sie przejałeś opinia o tym chłamie jaki sprzedajesz ....<br><hr>Stefan<br>
Komentatorzy napisał(a):Jednak jesteś gnomem bo zrozumiałe czytanie dzieci poznają w 5 klasie szkoły podstawowej a Tobie jakoś poszło bokiem.....
Czytaj co piszę JESTEM KLIENTEM DETALICZNYM KUPIŁEM ten skuter jaki mam w saloniku Kingway ma przejechane 7500 km. i nic sie nie zepsuło, ale ja używam skuter do jeżdżenia a nie do akrobacji i wyścigów.

zapłaciłem 3499 zeta i jestem cholernie zadowolony bo nie wywaliłem kasy w cholerę a w tym roku zrobię małe kuku i założę sobie cylinder 70cm3 zapłacę 500 za wszystko i będę następne 3 lata jeździł.
A ty sobie kup Yamahę i zrób to samo za 500 złoty
Wszystko w tym temacie....... <br><hr>Kacper z Wołomina<br>
Komentatorzy napisał(a):Słuchaj no BURAKU przestan mnie obrażać , nie widziałes na oczy prawdziwego skutera,więc sie nie wypowiadaj ,wracaj do nauki bo jak bedziesz pisał takie bzdury to nie skończysz nawet 5 klasy !!!<br><hr>Stefan<br>
Komentatorzy napisał(a):hehe ja już dawno skończyłem edukacje i to 2 fakultety syneczku już moja córka jeździ skuterem tym właśnie chińskim.
a obrażasz sie sam pisząc
"05.04.2008 10:33 Stefan

NIC SIE NIE PSUJE TAK...
CZESTO JAK TEN WASZ CHIŃSKI BADZIEW !!! ten szajs powinien garażowac w serwisie !!! "

To jest wypowiedź dorosłego i inteligentnego człowieka???
o nie, to jest wypowiedź trola, nie wiem skąd masz takie eksperiencje ( trudne słowo) ale moje doświadczenia są raczej pozytywne wydając 3500 spodziewałem sie czegoś lichego w co wsadzę jeszcze 1000 a okazało sie, że chiński skuter daje radę po mieście i jest OK.

Więc wole 4 suwowego Kingway'a niż 2 suwowego markowego bo relacja jakości do ceny nie jest taka oczywista.
wole wydać 3500 + 500 za 70cm3 niz 10.000 za 2 suwa robionego również w Chinach z naklejką Yamaha
Pisze to jako użytkownik a nie jakich handlarz bo wnerwia mnie to że na forach są ami "opluwacze" a jak znam życie większość z tych co opluwają nie ma żadnych doświadczeń z tym sprzętem tylko wali w czambuł jak chińskie do do d****.
Ty jesteś tego dowodem....<br><hr>Kacper z Wołomina<br>
fakultet to chyba robiłes w serwisie kingszajsa na prasie :)<br><hr>Karol WAWA
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 6/4/2008, 20:50

do konkurencji, dilerów konkurencji, wrogów kingway....piszcie sobie na nas co chcecie, piszcie że nasz sprzęt to chińskie gówno (wkońcu wasze to węgierskie, też gówno zresztą chińskie). różnica między nami polega na tym że wy wciskacie ludzią kit o europejskim pochodzeniu chińskiego skutera a my tego nie robimy. mówimy klientą że kupują chiński produkt i tego się nie wstydzimy. JEST JESZCZE JEDNA WIELKA RÓŻNICA DZIELĄCA EKIPĘ KINGWAY OD RESZTY "BIZNESMENÓW". MY ROBIMY WSZYSTKO DLA HUMORU I DOBREJ ZABAWY...WY PRÓBUJECIE COŚ ZAROBIĆ I W PANICE ŁAPIECIE SIĘ JUŻ WSZELKICH SPOSOBÓW NA "PRZEŻYCIE". O ILE KTOŚ MA ODWAGĘ, CHOĆ Z TEGO CO TU WIDZĘ TO CO NIEKTÓRZY SĄ TYLKO MOCNI W GĘBIE I PRZY TYM MOCNO ANONIMOWI. skoro macie odwage to sie przedstawcie z imienia i nazwiska. BO JA SIĘ PRZEDSTAWIAM<br><hr>KINGWAY POMERANIA
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 6/4/2008, 21:20

Widzę, że konkurencja na rynku skuterów robi się ostra. Ostrość promocji o ostrość wypowiedzi świadczy o tym, że kupujący skutery mogą już zacierać ręce!!!

Kupuję skuter, bo chyba teraz można liczyć na naprawdę atrakcyjne oferty :)<br><hr>Tomek "Alonzo" Jarosławski
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 7/4/2008, 05:37

Kingway jest OK. Jezeli kogos nie stac na nowego choppera/cruisera za 100000zl (a napewno malo kogo stac), a jest w tym nowy i chce sobie pojezdzic, to za 6000-8000zl moze sobie kupic cos z marki Kingway
W TEJ CENIE MOZNA KUPIC NAJWYZEJ 20 LETNIA HONDE!
I CO? za 8000zl bede na nia patrzec?!!? bo raczej nia nie pojezdze. <br><hr>Daria
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 7/4/2008, 07:20

Komentatorzy napisał(a):do konkurencji, dilerów konkurencji, wrogów kingway....piszcie sobie na nas co chcecie, piszcie że nasz sprzęt to chińskie gówno (wkońcu wasze to węgierskie, też gówno zresztą chińskie). różnica między nami polega na tym że wy wciskacie ludzią kit o europejskim pochodzeniu chińskiego skutera a my tego nie robimy. mówimy klientą że kupują chiński produkt i tego się nie wstydzimy. JEST JESZCZE JEDNA WIELKA RÓŻNICA DZIELĄCA EKIPĘ KINGWAY OD RESZTY "BIZNESMENÓW". MY ROBIMY WSZYSTKO DLA HUMORU I DOBREJ ZABAWY...WY PRÓBUJECIE COŚ ZAROBIĆ I W PANICE ŁAPIECIE SIĘ JUŻ WSZELKICH SPOSOBÓW NA "PRZEŻYCIE". O ILE KTOŚ MA ODWAGĘ, CHOĆ Z TEGO CO TU WIDZĘ TO CO NIEKTÓRZY SĄ TYLKO MOCNI W GĘBIE I PRZY TYM MOCNO ANONIMOWI. skoro macie odwage to sie przedstawcie z imienia i nazwiska. BO JA SIĘ PRZEDSTAWIAM<br><hr>KINGWAY POMERANIA <br>
"MY ROBIMY WSZYSTKO DLA HUMORU I DOBREJ ZABAWY..." Tym zdaniem zupełnie sie osmieszyles. Ludzie wydaja ciezko zarobione pieniadze (np emeryci na wsiach) a wy robicie wszystko dla humoru i dobrej zabawy? Ja wiedzialem w prasie artykuly o klientach co jezdzili do waszych "serwisow" co tydzien bo zacieral sie silnik albo pekala rama. No ale teraz wszystko jest jasne - wy to robicie dla jaj i dobrej zabawy :)<br><hr>Petri
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 7/4/2008, 07:28

Komentatorzy napisał(a):Kingway jest OK. Jezeli kogos nie stac na nowego choppera/cruisera za 100000zl (a napewno malo kogo stac), a jest w tym nowy i chce sobie pojezdzic, to za 6000-8000zl moze sobie kupic cos z marki Kingway
W TEJ CENIE MOZNA KUPIC NAJWYZEJ 20 LETNIA HONDE!
I CO? za 8000zl bede na nia patrzec?!!? bo raczej nia nie pojezdze. <br><hr>Daria<br>
Ty chyba Daria (czyli mutancie kacprow z wolomina i innych sewerynow) nigdy nie stalas blisko kolo prawdziwego motocykla. I to piepszenie o strasznej japonskiej drozyznie wstadzcie sobie w dupe. Japonski cruiser 125-250 nie kosztuje 100000 tylko ok 10-15tyś i da sie nim pojezdzic 25 lat anie 25 dni jak waszym badziewiem<br><hr>Petri
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 7/4/2008, 20:21

te gratisy to tylko ściemnianie potencjalnej "ofiary"zapytajcie lepiej o gwarancje na ten BADZIEW ,żarówka do yaroxa u importera 10zł PARANOJA. Dawali też kaski oczywiście gratis ale z napisem ,że nie można w nich jezdzić skuterem i quadem .TO JEST CAłY OBRAZ FIRMY KINGWAY !!!!!!!!! a większość tych komentarzy to tylko "pic na wode" dziwi mnie tylko postawa ścigacza,że pozwala na wypisywanie takich bredni. pozdrawiam do tej pory wierny czytelnik witek crf 250<br><hr>witek crf
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 7/4/2008, 20:37

Komentatorzy napisał(a):Kingway jest OK. Jezeli kogos nie stac na nowego choppera/cruisera za 100000zl (a napewno malo kogo stac), a jest w tym nowy i chce sobie pojezdzic, to za 6000-8000zl moze sobie kupic cos z marki Kingway
W TEJ CENIE MOZNA KUPIC NAJWYZEJ 20 LETNIA HONDE!
I CO? za 8000zl bede na nia patrzec?!!? bo raczej nia nie pojezdze. <br><hr>Daria<br>
Komentatorzy napisał(a):Ty chyba Daria (czyli mutancie kacprow z wolomina i innych sewerynow) nigdy nie stalas blisko kolo prawdziwego motocykla. I to piepszenie o strasznej japonskiej drozyznie wstadzcie sobie w dupe. Japonski cruiser 125-250 nie kosztuje 100000 tylko ok 10-15tyś i da sie nim pojezdzic 25 lat anie 25 dni jak waszym badziewiem<br><hr>Petri<br>
Przepraszam, kim Ty jestes ze masz czelnosc mnie obrazac i twierdzic kolo czego stalam albo i nie?
Mialam przyjemnosc jezdzic Honda i Kawasaki, a teraz mam swojego Kingwaya 200 i jestem zadowolona. Na tyle ile potrzebuje na tyle mi starcza. Nie mam nim robic 50km dziennie do pracy/na uczelnie, bo od tego mam samochod. Z motocykla korzystam raz na jakis czas zeby sobie pojezdzic dla przyjemnosci i nie narzekam na Kingwaya.
I jeszcze raz - nie zycze sobie, zebys mnie obrazal w jakikolwiek sposob, bo nie jestem Twoja kolezanka z lawki. takie rzeczy to mozesz gadac do swoich 15-letnich kolegow. <br><hr>Daria
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 7/4/2008, 20:45

Komentatorzy napisał(a):Kingway jest OK. Jezeli kogos nie stac na nowego choppera/cruisera za 100000zl (a napewno malo kogo stac), a jest w tym nowy i chce sobie pojezdzic, to za 6000-8000zl moze sobie kupic cos z marki Kingway
W TEJ CENIE MOZNA KUPIC NAJWYZEJ 20 LETNIA HONDE!
I CO? za 8000zl bede na nia patrzec?!!? bo raczej nia nie pojezdze. <br><hr>Daria<br>
Komentatorzy napisał(a):Ty chyba Daria (czyli mutancie kacprow z wolomina i innych sewerynow) nigdy nie stalas blisko kolo prawdziwego motocykla. I to piepszenie o strasznej japonskiej drozyznie wstadzcie sobie w dupe. Japonski cruiser 125-250 nie kosztuje 100000 tylko ok 10-15tyś i da sie nim pojezdzic 25 lat anie 25 dni jak waszym badziewiem<br><hr>Petri<br>
Komentatorzy napisał(a):Przepraszam, kim Ty jestes ze masz czelnosc mnie obrazac i twierdzic kolo czego stalam albo i nie?
Mialam przyjemnosc jezdzic Honda i Kawasaki, a teraz mam swojego Kingwaya 200 i jestem zadowolona. Na tyle ile potrzebuje na tyle mi starcza. Nie mam nim robic 50km dziennie do pracy/na uczelnie, bo od tego mam samochod. Z motocykla korzystam raz na jakis czas zeby sobie pojezdzic dla przyjemnosci i nie narzekam na Kingwaya.
I jeszcze raz - nie zycze sobie, zebys mnie obrazal w jakikolwiek sposob, bo nie jestem Twoja kolezanka z lawki. takie rzeczy to mozesz gadac do swoich 15-letnich kolegow. <br><hr>Daria<br>
"Na tyle ile potrzebuje... " czyli na dojazd do serwisu :)<br><hr>Adam
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 7/4/2008, 21:54

Komentatorzy napisał(a):WLASNIE WIDAC JAK PERFEKCYJNA TAKTYKA KINGWAYA POZWALA PRZEJAC RYNEK SKUTEROW, INNI MOGA TYLKO PATRZEC JAK ZBLIZA SIE ICH KONIEC, OGLADAM STRONE DILEROW KINGWAYA I WIDZE JAK PRZYBYWA DILEROW NA ICH STRONIE<br><hr>HOMIK MALBORK<br>
Jak byś miał choć trochę pojęcia o handlu to byś nie pisał takich głupot . to że przybywa punktów dealerskich na stronie to jest odnośnik do jakości lub przewidywanie super przyszłości firmy heheheheh zobaczmy za 2 lata ile z tych punktów zostanie !!! zanim zdemolują tłumy niezadowolonych użytkowników kingway-a jeden konkretny dealer + serwis załatwi sprawę<br><hr>wrobel
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 7/4/2008, 21:57

Komentatorzy napisał(a):Kingway to badziewie ma maksa. To sie rozpada w rekach wiem bo znajomi mieli pecha ze to kupili. Apeluje do redaktorow serwisu o wyrzucenie tych zenujacych spamerskich spisow zrobionych przez ludzi z Kingwaya<br><hr>Petri<br>
Jak czytam te twoje wypociny na temat co jest lepsze a co nie i to ze mi wpierasz że jestem kims innym niż jestem to mam na mysli tylko jedno powiedzonko:
...nie polemizuj z idiotą - najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pobije doświadczeniem...

Polecam do zastanowienia bo to o Tobie :)<br><hr>Kacper z Wołomina
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 7/4/2008, 22:01

Komentatorzy napisał(a):SUPER SPRAWA W DODATKU ŻE W NAJBLIZSZYM CZASIE PLANUJĘ KUPIĆ SOBIE SKUTERA.
MYŚLAŁEM O ZIPIE ALE KOLEGA MA I ŻAŁUJE, GDYŻ MU CIĄGLE NAWALA WIĘC CHYBA SIĘ SKUSZĘ.<br><hr>SEWERYN<br>
myślałeś o zipp-ie ? kup zippa- model azer lub rooster to zapomnisz gdzie jest twój serwis . modele w ogóle bez awaryjne produkcji tajwańskiej . zipp organizuje na tych modelach wyścigi na torze więc to coś więcej niż skuter do jazdy po mieście .<br><hr>wrobel
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 7/4/2008, 23:05

Komentatorzy napisał(a):do konkurencji, dilerów konkurencji, wrogów kingway....piszcie sobie na nas co chcecie, piszcie że nasz sprzęt to chińskie gówno (wkońcu wasze to węgierskie, też gówno zresztą chińskie). różnica między nami polega na tym że wy wciskacie ludzią kit o europejskim pochodzeniu chińskiego skutera a my tego nie robimy. mówimy klientą że kupują chiński produkt i tego się nie wstydzimy. JEST JESZCZE JEDNA WIELKA RÓŻNICA DZIELĄCA EKIPĘ KINGWAY OD RESZTY "BIZNESMENÓW". MY ROBIMY WSZYSTKO DLA HUMORU I DOBREJ ZABAWY...WY PRÓBUJECIE COŚ ZAROBIĆ I W PANICE ŁAPIECIE SIĘ JUŻ WSZELKICH SPOSOBÓW NA "PRZEŻYCIE". O ILE KTOŚ MA ODWAGĘ, CHOĆ Z TEGO CO TU WIDZĘ TO CO NIEKTÓRZY SĄ TYLKO MOCNI W GĘBIE I PRZY TYM MOCNO ANONIMOWI. skoro macie odwage to sie przedstawcie z imienia i nazwiska. BO JA SIĘ PRZEDSTAWIAM<br><hr>KINGWAY POMERANIA <br>
KINGWAY POMERANIA - MALBORK sprzedawca z malborka cechuje sie wyjatkowym CHAMSTWEM,nie mający pojecia o normalnej sprzedaży ,taką nienawisc i brak kultury jaką widac w komentarzu można też zobaczyc w firmie tego pseudo sprzedawcy .<br><hr>Nie kupie tego badziewia
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 8/4/2008, 09:50

Komentatorzy napisał(a):SUPER SPRAWA W DODATKU ŻE W NAJBLIZSZYM CZASIE PLANUJĘ KUPIĆ SOBIE SKUTERA.
MYŚLAŁEM O ZIPIE ALE KOLEGA MA I ŻAŁUJE, GDYŻ MU CIĄGLE NAWALA WIĘC CHYBA SIĘ SKUSZĘ.<br><hr>SEWERYN<br>
A ja mam Yamahe slider. Skuter ma juz 8 lat. W tym czasie wymieniane byly opony, klocki hamulcowe i olej. Zadnych awarii, nic sie nie rozlatuje, Polecam<br><hr>froger
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 8/4/2008, 10:26

Już niedługo do każdego skutera będą dawali
drugi gratis - na części. <br><hr>konstantynopolitanczykowianeczka
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 8/4/2008, 12:02

Komentatorzy napisał(a):do konkurencji, dilerów konkurencji, wrogów kingway....piszcie sobie na nas co chcecie, piszcie że nasz sprzęt to chińskie gówno (wkońcu wasze to węgierskie, też gówno zresztą chińskie). różnica między nami polega na tym że wy wciskacie ludzią kit o europejskim pochodzeniu chińskiego skutera a my tego nie robimy. mówimy klientą że kupują chiński produkt i tego się nie wstydzimy. JEST JESZCZE JEDNA WIELKA RÓŻNICA DZIELĄCA EKIPĘ KINGWAY OD RESZTY "BIZNESMENÓW". MY ROBIMY WSZYSTKO DLA HUMORU I DOBREJ ZABAWY...WY PRÓBUJECIE COŚ ZAROBIĆ I W PANICE ŁAPIECIE SIĘ JUŻ WSZELKICH SPOSOBÓW NA "PRZEŻYCIE". O ILE KTOŚ MA ODWAGĘ, CHOĆ Z TEGO CO TU WIDZĘ TO CO NIEKTÓRZY SĄ TYLKO MOCNI W GĘBIE I PRZY TYM MOCNO ANONIMOWI. skoro macie odwage to sie przedstawcie z imienia i nazwiska. BO JA SIĘ PRZEDSTAWIAM<br><hr>KINGWAY POMERANIA <br>
Komentatorzy napisał(a):"MY ROBIMY WSZYSTKO DLA HUMORU I DOBREJ ZABAWY..." Tym zdaniem zupełnie sie osmieszyles. Ludzie wydaja ciezko zarobione pieniadze (np emeryci na wsiach) a wy robicie wszystko dla humoru i dobrej zabawy? Ja wiedzialem w prasie artykuly o klientach co jezdzili do waszych "serwisow" co tydzien bo zacieral sie silnik albo pekala rama. No ale teraz wszystko jest jasne - wy to robicie dla jaj i dobrej zabawy :)<br><hr>Petri<br>
A MI SIĘ WYDAWAŁO ŻE CZYTANIA I ROZUMOWANIA TEGO CO SIĘ PISZE UCZYLI W SZKOLE PODSTAWOWEJ...WIĘC SKORO JEJ NIE UKOŃCZYŁEŚ TO PO CO SIĘ ODZYWASZ...DOBRA ZABAWA I HUMOR JAK NAJBARDZIEJ, WY (KONKURENCJA) ROBICIE WSZYSTKO ABY ZAROBIĆ I PRZEŻYĆ...MY WŁAŚNIE DALTEGO ŻEBY SIĘ DOBRZE BAWIĆ I MIEĆ HUMOR PATRZĄC NA WAS...ILE MUSICIE SIĘ GIMNASTYKOWAĆ I STARAĆ ABY DORÓWNAĆ FIRMIE NO1 W BRANŻY IMPORTU POJAZDÓW Z CHIN WIECIE TYLKO WY Z WASZĄ KIEPSKĄ SPRZEDAŻĄ I CORAZ NIŻSZYMI NOTOWANIAMI.<br><hr>SPRZEDAWCA KINGWAY
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 12/4/2008, 08:56

Komentatorzy napisał(a):do konkurencji, dilerów konkurencji, wrogów kingway....piszcie sobie na nas co chcecie, piszcie że nasz sprzęt to chińskie gówno (wkońcu wasze to węgierskie, też gówno zresztą chińskie). różnica między nami polega na tym że wy wciskacie ludzią kit o europejskim pochodzeniu chińskiego skutera a my tego nie robimy. mówimy klientą że kupują chiński produkt i tego się nie wstydzimy. JEST JESZCZE JEDNA WIELKA RÓŻNICA DZIELĄCA EKIPĘ KINGWAY OD RESZTY "BIZNESMENÓW". MY ROBIMY WSZYSTKO DLA HUMORU I DOBREJ ZABAWY...WY PRÓBUJECIE COŚ ZAROBIĆ I W PANICE ŁAPIECIE SIĘ JUŻ WSZELKICH SPOSOBÓW NA "PRZEŻYCIE". O ILE KTOŚ MA ODWAGĘ, CHOĆ Z TEGO CO TU WIDZĘ TO CO NIEKTÓRZY SĄ TYLKO MOCNI W GĘBIE I PRZY TYM MOCNO ANONIMOWI. skoro macie odwage to sie przedstawcie z imienia i nazwiska. BO JA SIĘ PRZEDSTAWIAM<br><hr>KINGWAY POMERANIA <br>
Komentatorzy napisał(a):"MY ROBIMY WSZYSTKO DLA HUMORU I DOBREJ ZABAWY..." Tym zdaniem zupełnie sie osmieszyles. Ludzie wydaja ciezko zarobione pieniadze (np emeryci na wsiach) a wy robicie wszystko dla humoru i dobrej zabawy? Ja wiedzialem w prasie artykuly o klientach co jezdzili do waszych "serwisow" co tydzien bo zacieral sie silnik albo pekala rama. No ale teraz wszystko jest jasne - wy to robicie dla jaj i dobrej zabawy :)<br><hr>Petri<br>
Komentatorzy napisał(a):A MI SIĘ WYDAWAŁO ŻE CZYTANIA I ROZUMOWANIA TEGO CO SIĘ PISZE UCZYLI W SZKOLE PODSTAWOWEJ...WIĘC SKORO JEJ NIE UKOŃCZYŁEŚ TO PO CO SIĘ ODZYWASZ...DOBRA ZABAWA I HUMOR JAK NAJBARDZIEJ, WY (KONKURENCJA) ROBICIE WSZYSTKO ABY ZAROBIĆ I PRZEŻYĆ...MY WŁAŚNIE DALTEGO ŻEBY SIĘ DOBRZE BAWIĆ I MIEĆ HUMOR PATRZĄC NA WAS...ILE MUSICIE SIĘ GIMNASTYKOWAĆ I STARAĆ ABY DORÓWNAĆ FIRMIE NO1 W BRANŻY IMPORTU POJAZDÓW Z CHIN WIECIE TYLKO WY Z WASZĄ KIEPSKĄ SPRZEDAŻĄ I CORAZ NIŻSZYMI NOTOWANIAMI.<br><hr>SPRZEDAWCA KINGWAY<br>
Jak zwykle sprzedawca kingszajsa zabłysnął elokwencją ,juz ludzie poznaja sie na tym zlomi i sprzedaz wam spada,bo ile razy mozna narażać zycie jeżdząc czyms co sie zaciera tak czesto ?<br><hr>Stefan
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 28/4/2008, 19:18

Komentatorzy napisał(a):SUPER SPRAWA W DODATKU ŻE W NAJBLIZSZYM CZASIE PLANUJĘ KUPIĆ SOBIE SKUTERA.
MYŚLAŁEM O ZIPIE ALE KOLEGA MA I ŻAŁUJE, GDYŻ MU CIĄGLE NAWALA WIĘC CHYBA SIĘ SKUSZĘ.<br><hr>SEWERYN<br>
Komentatorzy napisał(a):myślałeś o zipp-ie ? kup zippa- model azer lub rooster to zapomnisz gdzie jest twój serwis . modele w ogóle bez awaryjne produkcji tajwańskiej . zipp organizuje na tych modelach wyścigi na torze więc to coś więcej niż skuter do jazdy po mieście .<br><hr>wrobel<br>
ZIPP Tajwański hehehehe one nawet obok Tajwanu nie płyna
Są tak samo chińskie jak i inne
A robienie wyścigów na skuterach uważam za debilizm na 2 kołach.

Skutery nie sa do tego stworzone a ten cały rajd Zippa to brak poszanowania podstawowych zasad bezpieczeństwa.
Ja kupiłem synkowi skuter do jeżdżenia do szkoły a nie na wyścigi.<br><hr>Barry
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 6/5/2008, 12:08

lexx11 kupilem 3 skutery kingwey na jazde nie nazekam ale obsluga klijenta i zalatwienie serwisu nie wspominajac o gwarancji w Malborku obiecano podbicje gwarancji po 300 km i tego nie zrobiono stracilem gwarancje na wszystkie 3 zakupione zostalem oszukany i to sa fakty odradzam wspulprace z ta firma firma dobra lecz pracujacy w Malborku ludzie to oszusci moin skromnyn zdanien w tej firmie<br><hr>lexx11
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 21/5/2008, 09:51

Komentatorzy napisał(a):Kingway jest OK. Jezeli kogos nie stac na nowego choppera/cruisera za 100000zl (a napewno malo kogo stac), a jest w tym nowy i chce sobie pojezdzic, to za 6000-8000zl moze sobie kupic cos z marki Kingway
W TEJ CENIE MOZNA KUPIC NAJWYZEJ 20 LETNIA HONDE!
I CO? za 8000zl bede na nia patrzec?!!? bo raczej nia nie pojezdze. <br><hr>Daria<br>
Komentatorzy napisał(a):Ty chyba Daria (czyli mutancie kacprow z wolomina i innych sewerynow) nigdy nie stalas blisko kolo prawdziwego motocykla. I to piepszenie o strasznej japonskiej drozyznie wstadzcie sobie w dupe. Japonski cruiser 125-250 nie kosztuje 100000 tylko ok 10-15tyś i da sie nim pojezdzic 25 lat anie 25 dni jak waszym badziewiem<br><hr>Petri<br>
Komentatorzy napisał(a):Przepraszam, kim Ty jestes ze masz czelnosc mnie obrazac i twierdzic kolo czego stalam albo i nie?
Mialam przyjemnosc jezdzic Honda i Kawasaki, a teraz mam swojego Kingwaya 200 i jestem zadowolona. Na tyle ile potrzebuje na tyle mi starcza. Nie mam nim robic 50km dziennie do pracy/na uczelnie, bo od tego mam samochod. Z motocykla korzystam raz na jakis czas zeby sobie pojezdzic dla przyjemnosci i nie narzekam na Kingwaya.
I jeszcze raz - nie zycze sobie, zebys mnie obrazal w jakikolwiek sposob, bo nie jestem Twoja kolezanka z lawki. takie rzeczy to mozesz gadac do swoich 15-letnich kolegow. <br><hr>Daria<br>
Komentatorzy napisał(a):"Na tyle ile potrzebuje... " czyli na dojazd do serwisu :)<br><hr>Adam<br>
zle zdanie maja osoby co sie lubia napinac mam osobiscie cruisera keewaya 250 i szczeze powiem wam ze zero problemow motorek jezdzi sertwisu nie widzialem od czasu pierwszego przegladu tylko po 500 km pojechalem na darmowa wymiane olejow co wytargowalem przy zakupie podociagali srubki wiadome w nowym to trzeba zrobic potem na 5000km sprawdzalem motorek podokrecac srubki i szczeze powiem ze jedna srubke zgubilem malo istotna reszta jak najbardziej solidne wykonanie osoby nie majace tego krytykuja bo widze ze zazdroszcza nam ze posiadamy NOWY sprzet a nie chebla rozklekotanego po 10 latach co nowe to nowe jezdzilem starymi motorami majacymi po pare lat to wiem ze nie warto kupowac uzywanego bo to sa heble i na zlom powinny isc te stare motory a powinni ludzie przejsc na nowe i bezpieczniejsze zapewniam.<br><hr>michal
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości




na gr