Zobacz wÄ…tek - Problem Gilera rcr(senda)
 
NAS Analytics TAG

Problem Gilera rcr(senda)

Mechanika tylko powyżej 125cc.
_________

Problem Gilera rcr(senda)

Postprzez gba4 » 14/3/2008, 18:07

Czesc,ostatnio jezdziłem swoją gilerą,była swiezo po regulacji gaznika no i po jakims czasie skuter na 4tym biegu jakby zabuczał i zaczoł ciszej chodzic.. myslałem ze tłumik sie zatkał albo cos ale wszystko bylo ok i teraz juz niby normalnie chodzi bo wtedy wystarczylo ze zgasilem i bylo dobrze ale bardzo stracił moc.. wczesniej bez problemu podjezdzalem pod gorki na 2 a teraz pod te same gorki nie daje rady ;/ Myslałem ze to gaznik i pojechałem do mechanika,wyczyscil mi go i znowu wyregulowal ale jest to samo i po tym zdarzeniu jakby kopka mi lzej chodzi.. odpala normalnie,wchodzi na obroty,schodzi itp i gaznik jest napewno dobrze wyregulowany.. w czym moze byc problem ? przez ok miesiac jezdzilem mając za duzo oleju w paliwie bo dozownik raz brał raz nie dlatego zeby sie nie zatarł to lałem olej do paliwa ale teraz juz jest ok z dozownikiem i jezdze normalnie... Mechanik mi mówil ze moze miec przytkany tłumik albo wypluł kawałek pierscienia czy cos takiego.. wiec jak sądzicie co mam sprawdzic? dodam ze swieca wymieniana na inną
Avatar użytkownika
gba4
Bywalec
 
Posty: 543
Dołączył(a): 12/9/2007, 19:29


Postprzez Landryss25 » 14/3/2008, 22:43

Jeśli kopka chodzi lżej to prawie na pewno coś z kompresją, czyli pierścionki.
,,De gustibus non est disputandum"(Å‚ac.)-O gustach siÄ™ nie dyskutuje.
Avatar użytkownika
Landryss25
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6269
Dołączył(a): 2/10/2007, 17:28
Lokalizacja: Liw


re

Postprzez gba4 » 15/3/2008, 12:06

No niestety wiekszosc osob mi to samo powiedziało :P wystarczy tylko kupic pierscienie i zalozyc czy moze ten cos sie stało z cylkiem/tłokiem ? mi mechanicy mówia ze pierscienie ale nigdy nie mozna byc pewnym.. a jakbym juz kupil i zmienil to pierscienie to trzeba docierac? czy tlok i tak nowy musze?
Avatar użytkownika
gba4
Bywalec
 
Posty: 543
Dołączył(a): 12/9/2007, 19:29



Powrót do Mechanika motocyklowa



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości




na górê