Zobacz wÄ…tek - APRILIA 250 RS
NAS Analytics TAG

APRILIA 250 RS

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Postprzez GregorMoto » 15/3/2008, 20:50

icid skoro tak mowisz, nie wiem nie jezdzilem natomiast ogladame recenzje tego motocykla z jakiegos niemieckiego pisma i tam spisywalo sie swietnie . mnie moto z wygladu bardzo sie podoba
Yamaha R1 RN19 :)
Avatar użytkownika
GregorMoto
Bywalec
 
Posty: 610
Dołączył(a): 22/4/2007, 21:37
Lokalizacja: Ziemia-Europa-Polska-Małopolska-Oświęcim


Postprzez kravec » 15/3/2008, 20:59

Wiesz Icid... to jest tez troche inna sprawa w Twoim przypadku- to moto jest dla Ciebie sporo za male. POza tym to tak jak juz pisali- bardziej zabawka jest... w trase to to sie raczej nie nadaje... ale jako takie moto do posmigania po okolicach jest naprawde fajne, a jezeli ktos ma mozliwosc wyjazdu na tor- wydaje mi sie ze jest suuper
Avatar użytkownika
kravec
Administrator
 
Posty: 5571
Dołączył(a): 30/8/2006, 16:14
Lokalizacja: Pabianice


Postprzez kwiatek56 » 17/3/2008, 10:21

Panowie motocykl Przesada !
Ta Rs 250REPLICA Nawet raz nie lezala, no co prawda nie ma tego amora skretu i juz wczoraj zobaczylem ze jest miejsce aby go wlozyc i zaloze go nieco pozniej bo nie wyrobie sie ze wszystkim nie jest to jednak tanie tanie kupic sam moto nie wystarczy. Wytargowalem cene jeszcze nizej o 100 :)
No i na tor daleko nie mam ale najpierw sie jednak podszdole zeby ja ogarnac
Dzieki za rady sam ogolnie jestem bardzo zadowolony z zakupu i uwazam ze ta cena za ten stan nie jest wygorowana.
kwiatek56
Świeżak
 
Posty: 11
Dołączył(a): 13/3/2008, 09:56

Poprzednia strona


Powrót do Motocykle



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość




na górê