Zobacz wątek - [Aktualności] Maciek Zientarski walczy o
NAS Analytics TAG

[Aktualności] Maciek Zientarski walczy o

Komentarze użytkowników
_________

Postprzez Komentatorzy » 25/5/2008, 13:51

oh szkoda mi go oby przeżył ...........:-(<br><hr>Damian1259
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 25/5/2008, 22:27

witam wszystkich mysle ze tatus żientarskiego go czysci z tej sprawy to jest artykul nie umysne spowodowanie smierci jadac 200km na graniczeniu 50 to debilizm powinni mu dac surowa kare a prawko do tego zbrac na zawsze<br><hr>natii
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 4/6/2008, 22:07

Ludzie pierdoly piszecie o np. prawo jazdy itp. kazdy rodzic chce zeby jego dziecko zylo i bylo w jak najlepszej formie a to ze spowodowal taki wypadek to juz inna sprawa za ktora napewno odpowie.<br><hr>Rafał
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 13/9/2008, 15:27

taki skurwysyny nie powinni siadac do takich wozow potem w telewizji sciemniaja ze to nie była tego jebanego ch*** wina takich popierdolonych skurwieli do paki<br><hr>pawel
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 18/11/2008, 17:45

Komentatorzy napisał(a):jakaś plaga normalnie... Trzymamy kciuki.<br><hr>Tony<br>
Komentatorzy napisał(a):ta plaga nazywa się chyba - prak wyobraźni<br><hr>miki<br>
Komentatorzy napisał(a):Czy każde przekroczenie prędkości to brak wyobraźni? Bez wątpienia Maciek popełnił tragiczny i fatalny błąd. Ale sam też jechałem kiedyś autem ponad 150 km/h i przeżyłem. Więc bądź ostrożny w wydawaniu wyroków. Słowo plaga odnosiło się zapewne do sprawy Krzyśka Wydrzyckiego, a tutaj już w ogóle nie możemy teraz spekulować na temat braku wyobraźni.<br><hr>Tomek<br>
Komentatorzy napisał(a):Zgadzam sie z kolega, ze nie mozna - powiem wiecej - nawet nie trzeba spekulowac o braku wyobrazni, gdyz jest on ewidentny!<br><hr>m.<br>
Komentatorzy napisał(a):ewidentny to jest stan dróg!!! nie po to robi się szybkie auta aby nimi jeździć 50 km/h. Nie chciał nikogo skrzywdzić! czy jak przekraczasz dozwoloną prędkość to pragniesz aby komuś zrobić coś złego? nie krytykuj go!!! bo nikt aniołem za kierownicą nie jest!<br><hr>Speed<br>
Komentatorzy napisał(a):I nie po to aby gnać ok.200km/h w mieście!!!!!
Są do tego celu specjalne tory, jak nie to puste polskie autostrady, lub lotniska polowe!!! Ale miasto!!!!!!!!
I jak tu takiego nie krytykować!!!!
Ja śmigam po 240 tylko autostradzie, tam zawsze nie ma prawie nikogo. Albo gdzieś w lesie na lotnisku wojskowym. Ale w mieście!!!! <br><hr>porsche 911<br>
widziałem dzisiaj (18 11 2008) Maciusia pirata w telewizji jakoś dobrze wyglądał.Skoro ma już siłę pokazywać twarz w telewizorze (chyba nie za darmo) ,to ma chyba dość siły aby stawić się przed obliczem TEMIDY i odpowiedzieć za swoje PIRATOWANIE. MOżE ZNOWYU POMROCZNOść JASNA NA TRZEźWO.<br><hr>KRZYś
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 14/12/2008, 14:29

ja jezidzilem durzym fiatem 160 km h w o b szarach zabud owanych ale bylem jdiota i malolat do normalnejjazdy trzeba
dojrzec<br><hr>olbrzym pawlowice
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 14/4/2009, 18:50

wiecie jak czytam te wasze bzdury synusia nie nauczył albo go wybroni co wy piszecie to i tak dla wszystkich straszna tragedia macie kogoś po wypadku w rodzinie? faktycznie prędkość straszna ale najwyższą karę już zapłaciła cała rodzina <br><hr>Asia
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 13/7/2009, 17:31

To chore jechać 200 km na godzinę przez miasto ,szczęście że nikt więcej nie zginął ,powinni dożywotnio zabrać mu prawo jazdy i ukarać za morderstwo .<br><hr>Rafał
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 30/7/2009, 21:40

Komentatorzy napisał(a):EJ- KRYTYKANCI !!!! Dopóki w tej Polskiej pipidówie nie będzie prawdziwych torów dopóty będziemy zapierdziudziu po ulicach. I albo zaczniecie popierać budowę nowych torów albo nabawicie się nerwicy ! <br><hr>skalpel<br>
Ty jesteś terrorysta synu?
Nikomu źle nie życzę, a niby gdzie mam popierać te wasze tory...?Nic nie wiem o co walczycie, ale jak macie tak walczyć o wasze prawa to ja was w życiu nie poprę. Nerwicę już mam od tej waszej jazdy, tego możesz być pewien i mam nadzieję,że czujesz się w pełni zadowolony z siebie i tobie podobnych.Po tym co przeżywam każdego dnia mieszkając przy Puławskiej, to możesz mi wierzyć,że zrobię wszystko żeby was tylko zwalczyć. A że mam nerwicę to znaczy,że mogę być niepoczytalna....terror za terror...<br><hr>pinki
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 30/7/2009, 21:44

Komentatorzy napisał(a):RANY LUDZIE O CZYM WY PISZECIE???? ZGINął REWELACYJNY CZłOWIEK A DRUGI WCALE NIE GORSZY MOżE TO ZROBIC LADA CHWILA..... CZY DLA WAS NAJWAżNIEJSZE JEST ZEBY SIE TERAZ PRZEKRZYKIWAC I ICH OBRAżAC? ZASTANóWCIE SIE JAK POWINNO WYGLADAC TO FORUM! TO Są LUDZIE TACY JAK MY. LICZE ZE PAN MACIEK WYJDZIE Z TEGO. UWIELBIAM JEGO PROGRAMY WIDAC ZE JEST TO FACET OBDARZONY PRAWDZIWA PASJA DO MOTORYZACJI. WYSTARCZY ZOBACZYC JEDEN WYWAID Z NIM I MOZNA SIE O TYM PRZEKONAC . DORASTAł U BOKU RóWNI ZNAKOMITEGO FACETA I DZIENNIKARZA JEGO OJCA. FACET KOCHA SAMOCHODY ZACHWYCA SIE KAZDYM POMRUKIEM SILNIKA, OPOWIADA O NICH W SPOSóB MAGICZNY TAK ZE CZUJE SIE ZE JEST SIE W TYM SAMOCHODZIE I PłYNIE SIE PRZEZ AUTOSTRADY. PRAWDZIWY CZłOWIEK Z PASJA KTóRY TERAZ NIE MIAł SZCZęSCIA A ZASłóGUJE NA WSPółCZUCIE. LUDZIE LITOśCIIIIIIII!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PANIE MAćKU SZYBKIEGO POWROTU DO ZDROWIA <br><hr>OUTSIDERRR<br>
Ja kiedyś też bardzo kochałam motocykle, każdy mruk silnika....teraz nienawidzę.....Kto mieszka przy Puławskiej, ten wie o czym mówię...<br><hr>pinki
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 23/3/2010, 11:18

jaki lol z zientarskiego ja jechałem veronem 200km na godz i nic mi nie jest <br><hr>adi
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 27/3/2010, 23:15

Komentatorzy napisał(a):jaki lol z zientarskiego ja jechałem veronem 200km na godz i nic mi nie jest <br><hr>adi<br>
Tak, tak idioto, jechałeś vernonem 200, jesteś Sumacherem.O ile wiem to nie jest portal o marzeniach. <br><hr>Ktoś
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 19/4/2010, 15:15

Jak by to był wypadek Kowalskiego mało znanego to by już go skazali posadzili i było by cicho A Zientarski biega sobie po polsce i się śmieje z zabitego kolegi - a mówiłem mu że ma pasy zapiąć<br><hr>sebaseb
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 21/2/2013, 23:53

wszyscy ura na Zientarskiego. OK winny, ale co z drogowcami. Przeciez to skandal, zeby ten odcinek drogi tak dlugo byl niepoprawion. To ze Zientarski winien to fakt - juz nawet przy zakupie ferrari byl winien, bo na nasze drogi to morderstwo jezdzic takim autem szybciej jak 100km/h pierwsza lepsza hopka i w najlepszym wypadku urwane zawieszenie czy kolo, ludzie byle dziadostwem urywaja kola, a tu mowimy o delikatnej wloskiej maszynie nieczesto z kewlaru, ktory przy uderzeniu kruszy sie jak faworek.
a druga winna strona to drogowcy. to dawno powinno byc poprawione. skadanlem jest to, ze na drodze gdzie jest wczesniej i pozniej znak 80km/h nagle robia 40km/h i to tak sobie stoii. w tym kierunku powina isc w kierunku sprawa. sadzic drogowcow i niech sa zwalniani czy karani finansowo (chociaz to nie bo i nas dotknie, chyba ze po premiach)
drogowcy sa odpowiedzialni za drogi, tak jak ja za swoja wykonana prace. ja w pracy nie zakladam nogi na noge i nie daje szefowi znak, ze poczeka pan wolniej, zrobie ale za 3 lata - od razu bym wylecial, ma byc praca zrobiona juz
jezeli kierowcy zglaszali, ze jest hopka, a o zgrozo byly tam juz wypadki, WIEC DROGOWCY BRALI CZYNNY UDZIAL W TYM WYPADKU - TEZ SPOWODOWALI NIEUMSLNIE SMIERC

tak przyklad, gdy most sie zawali bo zle byl skonstruowany, ale postawili przed nim znak, ze trzeba jechac 40km/h, a jechalem 50km/h i ten most wtedy sie zawali to bedzie moja wina!!!
moja bo nie dostosowalem sie do znaku, producenta bo nie naprawil, a postawil sobie smieszny znak - jezeli jest dziura, hopka to ona zawsze w mniejszym czy wiekszym stopniu zagraza zyciu niewazne jaki znak sie postawi - placimy im za drogi, po ktorych powinnismy sie poruszac bezpiecznie przy 80km/h w tamtym odcinku, a nie postawia do 40km/h i zadowoleni
jezeli tak to z zaloznia zrobic w calym obszarze zabudowany 10km/h to moze wypadkow nie bedzie (tyle, ze jak w dziure sie wjedzie to kolo sie i tak zgubi, a przy wiekszej predkosci jest szansa, ze nawet nie wpadni i pojedziemy dalej)

pech pechem, ze Zientarski jechal nisko zawieszonym autem
niech rzuci ten kamien co zawsze jechal przepisowo NIE MA TAKIEJ OSOBY, kazdy w mniejszym czy wiekszym stopniu kiedys zawinil, jestesmy ludzmi i popelniamy bledy i drogowcy powinni to wiedziec i brac po czesci za to odpowiedzialnosc
skandalem jest stawianie znakow i nic z tym nie robienie
droga powinna byc naprawiona w scisle okreslonym czasie jak nie to dyscyplinarka i koniec

prosze zobaczyc jak jest w niemczech - gdy jest dziura w drodze, zglaszaja kierowcy (stawiany jest znak z opisem do kiedy bedzie naprawa, oraz ograniczenie przedkosci, po paru dniach znak znika i mozna dalej w bezpieczny sposob jezdzic) <br><hr>nax
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 28/6/2013, 16:07

Komentatorzy napisał(a):wszyscy ura na Zientarskiego. OK winny, ale co z drogowcami. Przeciez to skandal, zeby ten odcinek drogi tak dlugo byl niepoprawion. To ze Zientarski winien to fakt - juz nawet przy zakupie ferrari byl winien, bo na nasze drogi to morderstwo jezdzic takim autem szybciej jak 100km/h pierwsza lepsza hopka i w najlepszym wypadku urwane zawieszenie czy kolo, ludzie byle dziadostwem urywaja kola, a tu mowimy o delikatnej wloskiej maszynie nieczesto z kewlaru, ktory przy uderzeniu kruszy sie jak faworek.
a druga winna strona to drogowcy. to dawno powinno byc poprawione. skadanlem jest to, ze na drodze gdzie jest wczesniej i pozniej znak 80km/h nagle robia 40km/h i to tak sobie stoii. w tym kierunku powina isc w kierunku sprawa. sadzic drogowcow i niech sa zwalniani czy karani finansowo (chociaz to nie bo i nas dotknie, chyba ze po premiach)
drogowcy sa odpowiedzialni za drogi, tak jak ja za swoja wykonana prace. ja w pracy nie zakladam nogi na noge i nie daje szefowi znak, ze poczeka pan wolniej, zrobie ale za 3 lata - od razu bym wylecial, ma byc praca zrobiona juz
jezeli kierowcy zglaszali, ze jest hopka, a o zgrozo byly tam juz wypadki, WIEC DROGOWCY BRALI CZYNNY UDZIAL W TYM WYPADKU - TEZ SPOWODOWALI NIEUMSLNIE SMIERC

tak przyklad, gdy most sie zawali bo zle byl skonstruowany, ale postawili przed nim znak, ze trzeba jechac 40km/h, a jechalem 50km/h i ten most wtedy sie zawali to bedzie moja wina!!!
moja bo nie dostosowalem sie do znaku, producenta bo nie naprawil, a postawil sobie smieszny znak - jezeli jest dziura, hopka to ona zawsze w mniejszym czy wiekszym stopniu zagraza zyciu niewazne jaki znak sie postawi - placimy im za drogi, po ktorych powinnismy sie poruszac bezpiecznie przy 80km/h w tamtym odcinku, a nie postawia do 40km/h i zadowoleni
jezeli tak to z zaloznia zrobic w calym obszarze zabudowany 10km/h to moze wypadkow nie bedzie (tyle, ze jak w dziure sie wjedzie to kolo sie i tak zgubi, a przy wiekszej predkosci jest szansa, ze nawet nie wpadni i pojedziemy dalej)

pech pechem, ze Zientarski jechal nisko zawieszonym autem
niech rzuci ten kamien co zawsze jechal przepisowo NIE MA TAKIEJ OSOBY, kazdy w mniejszym czy wiekszym stopniu kiedys zawinil, jestesmy ludzmi i popelniamy bledy i drogowcy powinni to wiedziec i brac po czesci za to odpowiedzialnosc
skandalem jest stawianie znakow i nic z tym nie robienie
droga powinna byc naprawiona w scisle okreslonym czasie jak nie to dyscyplinarka i koniec

prosze zobaczyc jak jest w niemczech - gdy jest dziura w drodze, zglaszaja kierowcy (stawiany jest znak z opisem do kiedy bedzie naprawa, oraz ograniczenie przedkosci, po paru dniach znak znika i mozna dalej w bezpieczny sposob jezdzic) <br><hr>nax<br>
gdyby jechał nawet te 80 zamiast 40 według ograniczenia to trupa by nie było, gdzie w mieście normalny człowiek jedzie 150?<br><hr>loki
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 10/6/2014, 13:21

Komentatorzy napisał(a): zgadzam się popełnił duży błąd zginął człowiek a sam też walczy o życie, jednak cenie bardzo p. Zientarskiego. Mam nadzieję ze powróci szybko do zdrowia <br><hr>aga<br>
Popełnił duży błąd. Nie pisz bzdur zabił człowieka jadąc w terenie zabudowanym jak wariat 150 km/h przy ograniczeniu 50km/h jak można cenić mordercę chyba też jeździsz 150km/h w mieście skoro Go popierasz. Ten debil powinien zginąć a Pan Zabiega powinien walczyć o życie w szpitalu.<br><hr>pp
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 10/6/2014, 13:43

Komentatorzy napisał(a):trzeba być bezmózgiem żeby tłumaczyć Maćka tym, że miał ileś tam koników pod maską i że każdy z nas na jego miejscu też miałby ochotę depnąć na gaz - tylko jakbyście go usprawiedliwiali gdyby zamiast w filar uderzył w jadący samochód z waszą rodziną i pozabijał wam dzieci.Maciek po wyjściu ze szpitala powinien trafić do paki i odpokutować za śmierć którą spowodował.<br><hr>Robin<br>
Komentatorzy napisał(a):Hmmm... Dla siebie też byłbyś taki surowy Robin??? MACIEK NIE JEST MORDERCĄ BO ON TEGO NIE CHCIAŁ. Nie zrobił tego świadomie i z premedytacją. Wczuj się w sytuację kiedy wyjdzie z tego i usłyszy co sie stało z jago kolegą. Dobrze się wam osądza innych, nie?? Nie bawcie się w Pana Boga bo to sensu pozbawione. Wyrzuty sumienia to wystarczająca kara.<br><hr>Sylwia<br>
Nie chciał tego.Idź do psychiatry. Tylko kretyn jedzie 150 km/h w mieście. Bronisz Go widocznie tak samo pajacujesz na drodze w terenie zabudowanym.<br><hr>pp
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 10/6/2014, 13:50

Komentatorzy napisał(a):Przykro mi że tak skończyło się ta jazda.Ale ciesze się,że zaliczył słup.Mam nadzieję ,że NIGDY nie zapomni o tym ,że zabił człowieka.Mam też nadzieję ,że nigdy więcej nie wsiądzie za kierownicę.
Myślę ,że można nazwać go MORDERCĄ bo tylko idiota , kretyn , debil i kompletnie nie odpowiedzialny gówniarz może jechać 200 km/h w mieście.
Ci co myślą inaczej niech pomyślą o tym czy tak samo by myśleli i tak strasznie bronili tego MORDERCY gdyby zabił im np.żonę albo dziecko.Albo jakby wpadł na przystanek pełen ludzi.
Nie współczuje mu w ogóle=sam sobie na to zasłużył.Nie ma 9 lat.<br><hr>jaca<br>
Komentatorzy napisał(a):Po przeczytaniu tego Twojego idiotyzmu sam mam chec zostac morderca... :/ Pomysl kretynie. On mial wypadek. Zginal jego kolega/przyjaciel. Zginal, bo jacys inni kretyni nie zadbali dostatecznie o bezpieczenstwo na uszkodzonej nawierzchni. Nie chcial tego, palancie. W przeciwienstwie do tego, cos tu nam wszystkim zaprezentowal swoim post'em, Maciek to jak najbardziej poprawny obywalet tego lez padolu. Natomiast sfrustrowanych gowniarzy z jadem w gebie jak Ty, powinni izolowac na inne serwery, by tego gowna w net'cie bylo jak najmniej. /SIMON'ara frajerze.<br><hr>SIMON<br>
Sam jesteś kretynem durniu. Jaki wypadek zabił człowieka z własnej głupoty jadąc 150 km/h w mieście. Jeździsz tak jak ten debil po mieście widocznie Go bronisz.<br><hr>pp
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 10/6/2014, 13:58

Komentatorzy napisał(a):Jarosław Zabiega to dziennikarz, który zmarł [*] A do tych co tak łatwo plują i rzucają w Zientarskiego kamieniami pytanie : Co robicie na stronie "Ścigacza" jeśli tacy święci jesteście i nie ponosi WAS fantazja+adrenalina ??? Maciek to nie gówniarz tylko ojciec i mąż, nie wiem co się stało i NIKT jeszcze nie zna przyczyn ani okoliczności więc dajcie sobie na wstrzymanie RODZINY czytają te wypociny....<br><hr>olga<br>
Komentatorzy napisał(a):Uważam,że każdy kto miałby taką furę to na pewno chciałby przekonać się co ona potrafi! Więc nie piszcie ludzie głupich, potępiających komentarzy na temat Maćka bo to nie ma sensu!! lepiej jest oceniać błędy innych!! Tym bardziej, że Maciek sam cierpi, walczy o życie... Ludzie gdzie wy serce macie?? Przecież to był wypadek!! Ciakawe czy bylibyście tacy surowi wobec siebie gdyby to wam zdarzyło się coś takiego!! Maciek trzymam kciuki!! Jestem z tobą!!<br><hr>Sylwia<br>
Sam jesteś wypadek baranie kto kazał jechać 150 km/h w mieście nie broń tego śmiecia bo widzę że sam nie masz rozumu skoro Go bronisz do psychiatry z Tobą obrońco morderców drogowych.<br><hr>pp
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 10/6/2014, 14:07

Komentatorzy napisał(a):Bo co????? Bo Ferrari ??? Bo za szybko??? Bo Zientarski ???? A jakby to byl wasz syn i za szybko i w Oplu to wszystko ok??? A może trochę was to uwiera ,ze można sobie tak poprostu zapierdzielać fajną furą nocą po mieście,czego i państwu życzę. A wypadki ? Są i zawsze byly ! I każdy z nas ma tego świadomość i wie że ryzykuje.Robicie z chłopaka przestępcę , chociaż ucierpial na tym tylko on i pasażer.I nikt więcej !!!!<br><hr>Skalpel<br>
Komentatorzy napisał(a):Oszczędź sobie kolego, głupich pytań !!

Nikogo to nie rusza czym jechał, mógłby i rakietą .


Faktem pozostaje , że jechał za szybko, zabił kolegę i ma człowiek teraz tragedię do końca życia, jak przeżyje w szpitalu<br><hr>Homem<br>
Komentatorzy napisał(a):Tak, ale wypadki są, były i będą czy tego chcemy czy nie!! Fakt za szybko i nie odpowiedzialnie, ale to nie powód żeby potępiać Maćka bo, no sorry, chyba tego nie chciał co?? Piszecie jakbyście byli wszyscy super odpowiedzialni i nie popełniali błędów. Takimi ideałami jesteście ?? Bo stoicie z boku i głupio konentujecie, a wyobrażacie sobie co Maciek przeżyje jak wyjdzie z tego (mam ogromną nadzieje, że tak)!?! Ludzie popełniają błędy i tyle. A to, co sie stało nie oznacza, że Maciek był całe życie nieodpowiedzialny bo to sie mogło przydarzyć każdemu. I przestańcie wszyscy być tacy mądrzy i święci. A to, co piszą inni, że morderca od razu itd. to już przegięcie totalne... Szkoda mi słów na takich.. Maciek wiem, że z tego wyjdziesz!! Masz dla kogo żyć!!<br><hr>Sylwia<br>
Idź do psychiatry kobieto kto jeździ 150 km/h w mieście przy ograniczeniu 50 km/h tylko skończony debil. Nie chciał tego co ty bredzisz po cholerę jechał 150 km/h w terenie zabudowanym. Nie mogło przydarzyć się każdemu tylko takim idiotom jak on. Jak można Go bronić trzeba być pozbawionym inteligencji. Mi szkoda słów na Ciebie.<br><hr>pp
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości




na gr