Zobacz wÄ…tek - Jaki motor i za ile?
 
NAS Analytics TAG

Jaki motor i za ile?

Enduro, Cross
_________

Jaki motor i za ile?

Postprzez Zula » 10/2/2008, 22:24

Chciałabym kupić sobie crossa (tzn. wydaje mi się, że byłby najlepszy), ale nie wiem za bardzo jak się do tego zabrać.
Zacznę od tego, że mam 15 lat i nie mogę jeździć motorem o pojemności powyżej 50, bo musiałabym zrobić prawko, co jest niemożliwe.
Chodziłoby mi o motor off-roadowy, do jazdy po pustyni i lasach. W grę wchodzą zarówno piachy, jak i błotko.
Wiadomo, że jakoś byłby przerabiany i wzmacniany itp.
Więc tak... jaki motor byłby dla mnie najlepszy, w jakiej cenie i gdzie można go kupić?
Kaski mam tak sobie, więc chciałabym wydać jej jak najmniej, ale oczywiście, żeby nie było to byle badziestwo, co się zaraz rozleci czy coś.

W sumie offroad to moja kategoria, bo jeździmy, ale czterema kółkami ;)
A ja bym chciała spróbować czegoś, w czym mogę wykazać się sama, jako kierowca, nie pilot :)

Z góry dzięki :) Pozdro. Zula :)
'into the sky to win or die'
Zula
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 10/2/2008, 22:07
Lokalizacja: Kraków


Re: Jaki motor i za ile?

Postprzez maciejos » 11/2/2008, 00:27

Zula napisał(a):Zacznę od tego, że mam 15 lat i nie mogę jeździć motorem o pojemności powyżej 50, bo musiałabym zrobić prawko, co jest niemożliwe.


Co to ma do rzeczy ?? jak to by miał być rasowy cross to nie musi być 50ccm bo i tak na drogi publiczne legalnie nim nie wjedziesz myślę ze chodzi ci bardziej o enduro to polecam Yamahe DT, Derbi senda ;)
Avatar użytkownika
maciejos
Świeżak
 
Posty: 203
Dołączył(a): 21/2/2007, 18:44
Lokalizacja: Trzebinia-Chrzanów


Re: Jaki motor i za ile?

Postprzez falken86 » 12/2/2008, 12:35

Zula napisał(a):Wiadomo, że jakoś byłby przerabiany i wzmacniany itp.

Co i po co chcesz w nim przerabiać?
Zula napisał(a):Więc tak... jaki motor byłby dla mnie najlepszy, w jakiej cenie i gdzie można go kupić?

Dla ciebie dobra bedzie Yamaha DT 50/80 ceny zaczynaja sie od 3500zl wystarczy wejsc na allegro
falken86
Świeżak
 
Posty: 191
Dołączył(a): 11/5/2007, 16:33

Postprzez linek120 » 16/2/2008, 19:07

Jak juz chcesz inwestowac kase i szukasz przygod to polecam typowe "crossy" jesli miales juz doczynienia z motorami np z motorowerem to wtedy warto pomyslec o 125ccm taka pojemnoscia nacieszysz sie bardziej niz 50
linek120
Świeżak
 
Posty: 52
Dołączył(a): 28/1/2008, 12:31
Lokalizacja: Poznan

Postprzez kwiacior » 24/2/2008, 22:13

j/w kolega
nie baw sie w zadne 50 bo nie ma sensu.
125 na poczatek, a jaki to zalezy ile mozesz zaplacic.
kwiacior
Świeżak
 
Posty: 20
Dołączył(a): 24/2/2008, 10:51
Lokalizacja: PÅ‚ock



Powrót do Offroad



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości




na górê