Zobacz wątek - Masakra przy Niedzieli - żegnajcie
NAS Analytics TAG

Masakra przy Niedzieli - żegnajcie

O wszystkim
_________

Postprzez WhiteArmy00 » 11/2/2008, 20:51

:lol: :lol: :lol: jak zwykle da się pośmiać xD :lol: :lol: :lol:
WhiteArmy00
Świeżak
 
Posty: 446
Dołączył(a): 12/12/2006, 22:43


Postprzez sepo » 11/2/2008, 21:16

Terror napisał(a):
sepo napisał(a):Ja osobiście wolę jak można było sobie offtopować (ale tylko hydepark). Po prostu było ciekawiej. Co z tego, że tematy schodziły na inne dyskusje, że ktoś komuś mięsem rzucił, ale chciało się czytać. A teraz co ?? Nudno się robi. Myślę, że admin chce nam trochę nosa utrzeć za to wcześniejsze wybrzydzanie.

To teraz pomysl o tych, którzy w tych offtopach szukają konkretnych informacji. Może załózcie wątek "offtop" i piszcie co chcecie?? :twisted: , a te jadnak bardziej konkretne PLS zostawcie w spokoju. Czy tak trudno trzymać się wątku?


Terror ale to jest hydepark, jakie tu mogą być wartościowe info związane z moto??? Ktoś chce poczytać o jeździe na kole--->Technika jazdy, ktoś chce zapytać co mu się w moto popsuło---->Mechanika motocyklowa. Co na pierwsze moto--->Motocykle
W hydeparku pierdzieli się o wszystkim innych rzeczach które nie są zawarte w pozostałych kategoriach forum. Nikt nie zagląda tutaj jeżeli szuka czegoś z mechaniki albo techniki jazdy. Całą frajda z tego działu to, że można sobie odejść od tematu, rozmowa się toczy swoim torem. Thrillco ma rację, nudo się robi jak się nawija w kółko o tym samym.Nikt tutaj przecież się nie umawia na offtopa, jest jakiś temat, nagle komuś coś innego wpadnie do łba zapoda i już dalej leci i jest ciekawie. Chociaż by teraz o wazelince jak sobie chłopaki jadą to już się śmiesznie robi :)
Hornet-->929-->954-->DRZ 400 SM k6 | http://bikepics.com/members/sepo/
Avatar użytkownika
sepo
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1587
Dołączył(a): 6/11/2007, 20:06
Lokalizacja: Ząbki


Postprzez melvin » 11/2/2008, 22:13

sepo napisał(a):
Terror ale to jest hydepark, jakie tu mogą być wartościowe info związane z moto??? Ktoś chce poczytać o jeździe na kole--->Technika jazdy, ktoś chce zapytać co mu się w moto popsuło---->Mechanika motocyklowa. Co na pierwsze moto--->Motocykle
W hydeparku pierdzieli się o wszystkim innych rzeczach które nie są zawarte w pozostałych kategoriach forum. Nikt nie zagląda tutaj jeżeli szuka czegoś z mechaniki albo techniki jazdy. Całą frajda z tego działu to, że można sobie odejść od tematu, rozmowa się toczy swoim torem. Thrillco ma rację, nudo się robi jak się nawija w kółko o tym samym.Nikt tutaj przecież się nie umawia na offtopa, jest jakiś temat, nagle komuś coś innego wpadnie do łba zapoda i już dalej leci i jest ciekawie. Chociaż by teraz o wazelince jak sobie chłopaki jadą to już się śmiesznie robi :)


popieram w 100%, hydepark to hydepark, niech dyskusje żyją własnym życiem, również z odchodzeniem od tematu, ale niech tż będą na jakimś poziomie, bez wrzut typu "twoja stara to..."
DUŻO GAZU I SPRZĘGŁO OD RAZU! :twisted:
Avatar użytkownika
melvin
PierwszyOkrutny
 
Posty: 8393
Dołączył(a): 17/9/2007, 21:09
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Postprzez WhiteArmy00 » 11/2/2008, 22:18

Hydepark - specjalny dział występujący na forach internetowych, czatach i innych serwisach internetowych, pozwalający na wolną dyskusję nie ograniczoną żadnym tematem przewodnim

To definicja i sie z nią zgadzam tak jak z wypowiedzią sepo ;]
WhiteArmy00
Świeżak
 
Posty: 446
Dołączył(a): 12/12/2006, 22:43

Postprzez icid » 11/2/2008, 22:21

Terror prędzej przykręci sobie plastikową dłoń do ściany jak już w realu nikt nie bedzie mu podawał, niż przyzna sie że najwiękrze błędy są po stronie administracji.
Avatar użytkownika
icid
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2798
Dołączył(a): 18/8/2007, 14:57
Lokalizacja: Rotterdam

Postprzez Terror » 11/2/2008, 22:29

Whitearmy, szkoda, że nawet definicją zonglujesz.
Zakończenie tej twojej z wiki:
Hydepark występujący na wielu forach internetowych (głównie specjalistycznych, poświęconych wąskiemu zagadnieniu), charakteryzuje się tym, iż nie jest ściśle moderowany. W miejscu tym zazwyczaj dopuszczone są wątki off-topic (czyli zagadnienia nie związane z profilem tematycznym forum).

Bold mój. skoro grasz - graj fair

EOT. HP to HP, wątek to wątek - pewnie że większy luz, ale nie trollowanie w wątkach, które tyczyły konkretnego tematu.
Jesli komus nie pasuje, ze chcemy tu utrzymać porządkek i poziom - dam wam linka do forum Trilka - tam wolno offtopować
No hope. no cure. No problem.
Avatar użytkownika
Terror
Administrator
 
Posty: 1466
Dołączył(a): 25/8/2005, 11:06
Lokalizacja: WW-WWa

Postprzez Thrillco » 11/2/2008, 22:57

Terror nie po to dostałes linka, zeby sie syfu pozbywać
Nie umiesz się przyznac do błedu -twoja sprawa ale zachowaj chociaz twarz.

Labiss, zona by mi nie wybaczyła konkurencji, więc pretendentów bede podsyłał tobie.
brak opisu...
Avatar użytkownika
Thrillco
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2598
Dołączył(a): 22/2/2006, 20:57
Lokalizacja: Białystok

Postprzez WhiteArmy00 » 11/2/2008, 23:10

Terror napisał(a):Whitearmy, szkoda, że nawet definicją zonglujesz.
Zakończenie tej twojej z wiki:
Hydepark występujący na wielu forach internetowych (głównie specjalistycznych, poświęconych wąskiemu zagadnieniu), charakteryzuje się tym, iż nie jest ściśle moderowany. W miejscu tym zazwyczaj dopuszczone są wątki off-topic (czyli zagadnienia nie związane z profilem tematycznym forum).

Bold mój. skoro grasz - graj fair

EOT. HP to HP, wątek to wątek - pewnie że większy luz, ale nie trollowanie w wątkach, które tyczyły konkretnego tematu.
Jesli komus nie pasuje, ze chcemy tu utrzymać porządkek i poziom - dam wam linka do forum Trilka - tam wolno offtopować


Nie żongluje tylko nie chciało mi się dalej tego czytać bo tam coś pisało skąd nazwa pochodzi xD a dalej nie zobaczyłem cóż mój błąd ;P
WhiteArmy00
Świeżak
 
Posty: 446
Dołączył(a): 12/12/2006, 22:43

Postprzez Labiss » 11/2/2008, 23:12

Dobra,dobra Thrillco.Mało mnie obchodzi twoja przeszłość seksualna.

Jak zakładałeś ten temat to miałeś bardzo fajny pomysł,żeby się stąd wynieść.Szkoda,że wróciłeś tu po to,żeby docinać innym.
kretyn jakich mało
Labiss
MEGA TROLL
 
Posty: 1056
Dołączył(a): 1/5/2007, 12:10
Lokalizacja: Miechów

Postprzez Terror » 11/2/2008, 23:16

i przez przypadek akurat pominiety kawałek nie pasuje do twojej teorii, a wyjaśnia dokłądnie idee HP? Nie wdaję się więcej w dyskusję, bo widzę, ze sami nie wiecie czego chcecie.

to już naprawdę EOT
No hope. no cure. No problem.
Avatar użytkownika
Terror
Administrator
 
Posty: 1466
Dołączył(a): 25/8/2005, 11:06
Lokalizacja: WW-WWa

Postprzez melvin » 11/2/2008, 23:17

labiss nie, przesadzaj przynajmniej się dyskusja ruszyła...
DUŻO GAZU I SPRZĘGŁO OD RAZU! :twisted:
Avatar użytkownika
melvin
PierwszyOkrutny
 
Posty: 8393
Dołączył(a): 17/9/2007, 21:09
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Postprzez Thrillco » 11/2/2008, 23:21

Labiss napisał(a):Dobra,dobra Thrillco.Mało mnie obchodzi twoja przeszłość seksualna.

Jak zakładałeś ten temat to miałeś bardzo fajny pomysł,żeby się stąd wynieść.Szkoda,że wróciłeś tu po to,żeby docinać innym.


Twoje zyczenie nie bedzie rozkazem...w ramach wzajemności - -vice versa, nie ukrywam, ze działasz na nerwy i to chyba nie tylko mi jak sobie forum przegladnałem :)

EOT i koniec tematu w ogóle.
brak opisu...
Avatar użytkownika
Thrillco
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2598
Dołączył(a): 22/2/2006, 20:57
Lokalizacja: Białystok

Postprzez bolokolo » 11/2/2008, 23:22

czyli zostajesz, czy odchodzisz :?:
zx12r-sprzedane.w dalekich planach zx14. | www.fight-club.pl | Don Bolo | Masz coś do mnie?Z bani?
Avatar użytkownika
bolokolo
Bywalec
 
Posty: 714
Dołączył(a): 29/5/2007, 17:10
Lokalizacja: stettin - koszalin - gdansk

Postprzez Thrillco » 11/2/2008, 23:27

wyjdzie w praniu :P temat nie miał dotyczyc mnie tylko kontynuować tak jakby lustrzane odbicie tematu "Zenujący poziom forum"...pod wzgledem moderacji.
Pewne róznice zdań pozostały i pozostaną nadal ale jak chyba sam administrator zauwazył, z jego postepowaniem ,przynajmniej częscią postepowania zgadza sie niewielu, bo nie zamyka sie calego tematu tylko dlatego, że temat rozmowy sie zmienił tymczasowo.
Nie uwazam jednak by kazdy offtop wymagal zaraz zakładania osobnego tematu, czasem wystarczy poczekac az sie wiara wygada i...usunąc offtopy. Ja wiem, że to tez jest jakieś poswiecenie czasu i dodatkowa praca ale chyba na tym polega administrowanie forum...jak nie to ja nie wiem...
brak opisu...
Avatar użytkownika
Thrillco
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2598
Dołączył(a): 22/2/2006, 20:57
Lokalizacja: Białystok

Postprzez bolokolo » 11/2/2008, 23:31

ten temat chyba do niczego nie doprowadzi :roll:
zx12r-sprzedane.w dalekich planach zx14. | www.fight-club.pl | Don Bolo | Masz coś do mnie?Z bani?
Avatar użytkownika
bolokolo
Bywalec
 
Posty: 714
Dołączył(a): 29/5/2007, 17:10
Lokalizacja: stettin - koszalin - gdansk

Postprzez Thrillco » 11/2/2008, 23:38

tak..dlatego mam nadzieje ze zgodnie zm oją sugestią wyrazoną prywatnie..temat zniknie bo juz nikomu i niczemu nie słuzy
tak jak ten od którego sie to wszystko zaczeło
brak opisu...
Avatar użytkownika
Thrillco
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2598
Dołączył(a): 22/2/2006, 20:57
Lokalizacja: Białystok

Postprzez bolokolo » 11/2/2008, 23:40

no bo ciagla konfrontacja swoich pogladow na ten temat moze sie ciagnac i ciagnac.tak jak w polityce, czasami nie wiadomo kto ma racje :roll:
zx12r-sprzedane.w dalekich planach zx14. | www.fight-club.pl | Don Bolo | Masz coś do mnie?Z bani?
Avatar użytkownika
bolokolo
Bywalec
 
Posty: 714
Dołączył(a): 29/5/2007, 17:10
Lokalizacja: stettin - koszalin - gdansk

Postprzez Thrillco » 11/2/2008, 23:45

the true is out there ;)
brak opisu...
Avatar użytkownika
Thrillco
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2598
Dołączył(a): 22/2/2006, 20:57
Lokalizacja: Białystok

Postprzez sepo » 11/2/2008, 23:58

Ja chciałem tylko zauważyć iż prawie cały temat żenujący poziom forum oprócz pierwszych kilku wypowiedzi to OT, ponieważ osobie która go założyła nie chodziło o OT, tylko o to, że pewien temat został wymoderowany( usunięto z niego posty obrażające innych userów). Więc w tym momencie cała dyskusja traci sens bo jest to jeden wielki OT. Czyli tamten temat według zasad admina powinien zostać już zamknięty na 3,4 stronie a ty czasem stron jest 16 i jest wielkim tematem nie na temat :)
Hornet-->929-->954-->DRZ 400 SM k6 | http://bikepics.com/members/sepo/
Avatar użytkownika
sepo
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1587
Dołączył(a): 6/11/2007, 20:06
Lokalizacja: Ząbki

Postprzez mr_neox » 11/2/2008, 23:59

Nie no ludzie, starczy już tych bredni, nie pamiętacie co pisaliście tutaj:

viewtopic.php?t=9304&postdays=0&postorder=asc&highlight=czym+ciebie+forum+scigacz&start=0

...nie pora wrócić do tamtego postrzegania forum?

Pozdrawiam Marcin
Szczęśliwy posiadacz kat.ABC prawa jazdy. Obecnie w trakcie C+E...
Avatar użytkownika
mr_neox
Świeżak
 
Posty: 280
Dołączył(a): 17/11/2006, 21:58
Lokalizacja: LJA

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Hydepark



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości




na gr