Zobacz wÄ…tek - ubezpieczony motor, jak z kasÄ…
NAS Analytics TAG

ubezpieczony motor, jak z kasÄ…

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

ubezpieczony motor, jak z kasÄ…

Postprzez Daro CBR » 5/2/2008, 16:36

Witam.

Nie dawno dopadł mnie pech. Motor, który stał na parkingu został przewrócony przez odjezdzajace auto. Uszkodzone zostały owiewki. Poszlem z tym do ubezpieczalni i wystawili mi rachunek na 10.400 zl.

Mam pytanie w sprawie ubezpieczalni.
Czy ciezko jest dostac pieniadze z ubezpieczenia za uszkodzony motor i ile sie na nie czeka ?
Daro CBR
Świeżak
 
Posty: 65
Dołączył(a): 7/10/2007, 17:28


Postprzez Grubas » 6/2/2008, 09:47

10.400 za wywrotkę ? To chyba przejechał po nim.

Co to znaczy wystawili mi rachunek ?? Ubezpieczalnia podaje wycenę uszkodzeń lub decyzję o wypłacie odszkodowania. Jeśli decyzja to kasę możesz odebrać lub dostaniesz na konto lub pocztą. Jeśli wycena, to jeszcze masz kilka formalności, ale zawsze możesz zadzwonić, powołać się na numer szkody i sprawdzić w jakim jest stanie jest szkoda. Nie napisałeś czy likwidujesz z AC czy OC. Jeśli OC możesz poczekać na ustalenie odpowiedzialności (np. potwierdzenie przez sprawcę) ze nastąpiło zdarzenie z jego winy.
<a href="http://a-glass.pl">BMW F650 ST</a>
Avatar użytkownika
Grubas
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 908
Dołączył(a): 6/10/2006, 14:13
Lokalizacja: Poznań


Postprzez -COLD- » 6/2/2008, 15:12

Ja mam pytanie jak wygląda sprawa zniżek? Jak mam zniżki na samochód to przechodzą one na motór?
SHADOWNET
Avatar użytkownika
-COLD-
Świeżak
 
Posty: 55
Dołączył(a): 9/6/2007, 15:29
Lokalizacja: Katowice

Postprzez Magik » 6/2/2008, 16:08

Oczywiście.... zniżki nie są na samochód bądź motocykl tylko są to zniżki na ubezpieczenia komunikacyjne... więc na all....
Magik
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 678
Dołączył(a): 30/9/2006, 12:38
Lokalizacja: Chocianów

Postprzez Grubas » 7/2/2008, 11:40

Magiku... nie w każdej firmie.
<a href="http://a-glass.pl">BMW F650 ST</a>
Avatar użytkownika
Grubas
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 908
Dołączył(a): 6/10/2006, 14:13
Lokalizacja: Poznań



Powrót do Motocykle



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości




na górê