Zobacz wątek - <i>[skutery]</i> Blokady w skuterach – gdzie są...
 
NAS Analytics TAG

[skutery] Blokady w skuterach – gdzie są...

Komentarze użytkowników
_________

Postprzez Komentatorzy » 21/7/2014, 14:09

A guzik prawda! Zgodnie z PoRD ->
Motocykl - pojazd silnikowy o pojemności powyżej 50ccm.
Pojazd silnikowy - pojazd wyposażony w silnik, którego konstrukcja umożliwia jazdę z prędkością powyżej 25km/h, nie dotyczy ciągnika rolniczego i motoroweru.
Motorower - pojazd o pojemności silnika do 50ccm, którego prędkość jest ograniczona do 45km/h.
Zgodnie z PoRD Motorower jadący szybciej niż 45km/h, nadal nie jest motocyklem.<br><hr>Ala23
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 28/8/2014, 15:49

nie musi mieć A czy A2 wystarczy A1 ...<br><hr>Znawca
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 28/8/2014, 15:53

a kto będzie sie bawił w to żeby go przekwalifikować a jak by nie był skuterem to trzeba płacić większe OC za taką samą pojemność ...<br><hr>Znawca
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 28/9/2014, 22:35

czesc wam mam pytanie mam skuter chinola 4t jonway nie mam w nim rozowego kabelka ktory jest odpowiedzialny za ogranicznik predkosci co mam zrobic > z gory dzieki<br><hr>kuba
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 16/2/2015, 17:19

Komentatorzy napisał(a):siema wje ktoś jak odblokować rometa safari gdzie są te blokady bo leci tylko 60k/m <br><hr>czarek22<br>
Na wydechu [ mała rurka ślepo zakończona ] i zamała dysza w gaziniku<br><hr>Karol
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 27/4/2015, 20:18

Błagam was ludzie, nie wierzcie w to co piszą! Owszem, w skuterze są blokady, ale pomyślcie.Producent zamontował je tam żebyście nie przeciążali silnika skutera. Dam wam przykład: Na tym forum piszą o zmianie modułu na odblokowany. Jest to kompletny bezsens, ponieważ w ten sposób można tylko zatrzeć silnik od zbyt wysokich obrotów! Nie róbcie pod żadnym pozorem takich modyfikacji! Jeżeli chcecie zwiększyć prędkość to polecam TYLKO I WYŁĄCZNIE zmiane cylindra na większą pojemność + zmiane dyszy w gaźniku na większą (dostosowaną pod daną pojemność). Jest to najlepszy sposób. Wiem, bo założyłem z kolegą cylinder 80 ccm i jest dużo szybszy.
Powtórze jeszcze raz: Inne modyfikacje nie wchodza w gre! Mozecie od nich popsuc skuter! A wymiana cylindra kosztuje naprawdę niewiele.<br><hr>Marcel
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 3/5/2015, 14:13

Komentatorzy napisał(a):Błagam was ludzie, nie wierzcie w to co piszą! Owszem, w skuterze są blokady, ale pomyślcie.Producent zamontował je tam żebyście nie przeciążali silnika skutera. Dam wam przykład: Na tym forum piszą o zmianie modułu na odblokowany. Jest to kompletny bezsens, ponieważ w ten sposób można tylko zatrzeć silnik od zbyt wysokich obrotów! Nie róbcie pod żadnym pozorem takich modyfikacji! Jeżeli chcecie zwiększyć prędkość to polecam TYLKO I WYŁĄCZNIE zmiane cylindra na większą pojemność + zmiane dyszy w gaźniku na większą (dostosowaną pod daną pojemność). Jest to najlepszy sposób. Wiem, bo założyłem z kolegą cylinder 80 ccm i jest dużo szybszy.
Powtórze jeszcze raz: Inne modyfikacje nie wchodza w gre! Mozecie od nich popsuc skuter! A wymiana cylindra kosztuje naprawdę niewiele.<br><hr>Marcel<br>
Ty to jednak powinieneś się puknąć w głowę w miarę możliwości jak najmocniej. Jeśli tuninguje się skuter to trzeba wiedzieć co się robi. Ja mam już długo skuter i nie ma ani jednej blokady. Działa jak powinien a nawet lepiej ! A ty jeśli chcesz jeździć 45km/h to jeździj i się odpierdol.<br><hr>Andri
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 5/9/2015, 22:51

Wszystko ładnie opisane ale jak chcecie sie dowiedzieć czegoś więcej to polecam tą stronkę sh.st/vGHJf dużo zdjęć z konkretnymi opisami krok po kroku. Tak ładnie opisane, że mój syn w wieku 15 lat ściągnął wszystkie blokady sam. Pozdrawiam Radosław<br><hr>Radosław
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 26/3/2016, 12:40

Komentatorzy napisał(a):Wszystko ładnie opisane ale jak chcecie sie dowiedzieć czegoś więcej to polecam tą stronkę sh.st/vGHJf dużo zdjęć z konkretnymi opisami krok po kroku. Tak ładnie opisane, że mój syn w wieku 15 lat ściągnął wszystkie blokady sam. Pozdrawiam Radosław<br><hr>Radosław<br>
Ten link co podales to jest strona z plotkami o Biberze.<br><hr>aaron
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 28/4/2016, 13:01

Komentatorzy napisał(a):Witam. Posiadam skuter Zumico Eos 2t (dwusuw) zdjalem juz pierscien z wariatora i predkosc max. wynosi 65km/h i max. obroty 7 tys/min. (nawet gdy stoi na stopkach ). Chcialbym zwiekszyc predkosc max. wiem, ze mozna osiagnac skuterami predkosc ok. 80 km/h zaleznie od modelu i itp.<br><hr>Michał<br>
Komentatorzy napisał(a):Ten ci nie pojedzie więcej bo to złom i wielka cięzka krowa. yamaha aerox RZĄDZI !!!!<br><hr>mądry<br>
Komentatorzy napisał(a):Masz blokade na module pewnie<br><hr>LOLson<br>
Komentatorzy napisał(a):Napewno masz zablokowany moduł o ile pamiętam to ten typ modułu odcina przy 7tyś obrotów <br><hr>rrrr<br>
Komentatorzy napisał(a):podpowiedz
posiadam AGM skuter 50 cc max speed 65 km h chciałbym ściągnąć chociaż jedną blokadę podpowiesz<br><hr>gorostrz<br>
wystarczy odpiąć taką jedną kostkę :)
Jak jestes nadal zainteresowany to daj znać na maila.<br><hr>Lukasz
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 25/11/2016, 17:44

Komentatorzy napisał(a):Wszystko ładnie opisane ale jak chcecie sie dowiedzieć czegoś więcej to polecam tą stronkę sh.st/vGHJf dużo zdjęć z konkretnymi opisami krok po kroku. Tak ładnie opisane, że mój syn w wieku 15 lat ściągnął wszystkie blokady sam. Pozdrawiam Radosław<br><hr>Radosław<br>
TEN LINK CO PODALES TO JEST DO GOOGLE STORE, KOLES JAK CHCESZ TROLOWAC TO WYPAD STAD, NIE MA CZASU NA TAKICH PALANTOF JAK TY!
UWAGA TEN LINK TO SCIEMA A RADOSLAW TO TROL!<br><hr>sev
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Poprzednia strona


Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości




na gr