Zobacz wątek - Serwis FZ6S - długie
NAS Analytics TAG

Serwis FZ6S - długie

Mechanika tylko powyżej 125cc.
_________

Serwis FZ6S - długie

Postprzez younec » 29/1/2008, 15:50

Witam
Panowie mam Fazera FZ6S r 2004
Postanowiłem oddać do do Serwisu z okazji pory zimowej , z uwagi na Łódź i bliskość Liberty - postanowiłem tam, jednak tu pojawiają się schody
Chciałem aby sprawdzili kilka podzespołów takich jak
hamulce, filtry, świece, stan Łańcucha itp (to wydawało mi się logiczne -pewnie Koledzy dodają swoje inne uwagi - jednak tu niespodzianka co powiedział człowiek z serwisu
"To co Pan chce zrobić ? przegląd bo nie bardzo rozumiem ? , A czyli przegląd po 10 tyś km tak ?"

No i tu zdębiałem - chciałem aby wykonali to co napisałem, zaś oni swoje - przegląd po 10 tyś.

I tu moje pytania
1. Czy to Ja jestem nienormalny czy Serwis na Maratońskiej
2. Co po przebiegu ~7 tyś i 4 sezonach trzeba sprawdzić , wymienić (płyn hamulcowy, chłodniczy, świece itp - bo tu jestem blady)
3. Gdzie w Łodzi czy okolicach serwisować tą Yamahę ?


PS. Jak już w końcu się umówiłem na ew. przegląd to Panowie nie przyjechali (mieli w ofercie w styczniu darmowy transport moto na terenie miasta) tylko zadzwonili i powiedzieli że im się auto popsuło i nie moga przyjechać i że się odezwą ...... no i minęły 2 tygodnie :)
------------------------------
Pozdrawiam
Younec
FZ6-s 2004r. -> FZ1S 2008r
Avatar użytkownika
younec
Świeżak
 
Posty: 72
Dołączył(a): 17/2/2007, 13:29
Lokalizacja: Łódź


Postprzez younec » 30/1/2008, 14:09

Czy nikt z kolegów nie ma w tym temacie swojego zdania - widzę iż kilka osób czytało - jednak nikt nie wyraził swojej opinii :(
------------------------------
Pozdrawiam
Younec
FZ6-s 2004r. -> FZ1S 2008r
Avatar użytkownika
younec
Świeżak
 
Posty: 72
Dołączył(a): 17/2/2007, 13:29
Lokalizacja: Łódź


Postprzez motoman » 30/1/2008, 14:53

może to o czym wspomniałes w duzej mierze pokrywa się z tym co serwis robi przy typowym przegladzie tudziez przegladzie przy 10kkm.

co do przebiegu to po 7kkm wydaje mi sie ze duzo nie trzeba wymienic, ale po 4 latach to zdecydowanie tak:P a co juz bylo wymianiane i kiedy?
lubie sobie zjechać z gixera^^.
Avatar użytkownika
motoman
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1288
Dołączył(a): 13/5/2006, 18:06
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez younec » 30/1/2008, 17:51

Moto kupiłem późną jesienią 2006 - wsiadłem w marcu/kwietni 2007
Wtedy też został wymieniony olej filtr oleju (przegląd przy 10 tyś - wtedy moto miało 3 tyś mniej - bo tyle przejechałem w sezonie 2007)

Z tego co wiem to wszystko co w nim było robione (istnieje co prawda szansa iż coś więcej - jednak nie było odnotowane w ks. serwisowej)

Nie wiem jak w moto - w aucie olej zmieniam 1-2 razy w roku (bez względu na przebieg)

Wg mojej opinii łańcuch też nie wygląda cudownie,
Nie wiem jak hamulce itp.
------------------------------
Pozdrawiam
Younec
FZ6-s 2004r. -> FZ1S 2008r
Avatar użytkownika
younec
Świeżak
 
Posty: 72
Dołączył(a): 17/2/2007, 13:29
Lokalizacja: Łódź

Postprzez skwy » 31/1/2008, 10:57

Stary dawaj do mnie na mazury zrobię ci przeglądzik jak się patrzy :wink:
Avatar użytkownika
skwy
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1540
Dołączył(a): 7/10/2007, 08:21
Lokalizacja: Gołdap



Powrót do Mechanika motocyklowa



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość




na gr