Zobacz wątek - Jaki typ silnika w Hondzie x8r 50 ccm
NAS Analytics TAG

Jaki typ silnika w Hondzie x8r 50 ccm

i inne małe pojemności
_________

Jaki typ silnika w Hondzie x8r 50 ccm

Postprzez adi1441 » 3/1/2008, 22:30

Witam, jestem nowym użytkownikiem tego forum to mój pierwszy temat :)

A powracając do samego tematu ... jestem szczęśliwym posiadaczem skutera Hondy x8r-s i mam pytanie jakiego typu jest zamontowany silnik ??
wiem tylko że jest chłodzony powietrzem... ale to bardzo mało
szukałem w internecie, pytałem w serwisie Hondy, zapytałem sie znawców z sktery.net(posiadacze kymco s9) ... i niczego sie nie dowiedziałem a więc ostatecznie może mi tutaj ktoś pomoże ...
z góry dziękuje, pozdrawiam





szerokiej drogi :)
adi1441
Świeżak
 
Posty: 8
Dołączył(a): 1/1/2008, 16:58
Lokalizacja: Łódź/Chojny


Postprzez Kox » 3/1/2008, 23:33

Do czego jest Ci to potrzebne? Jak chcesz kupić cylinder lub coś innego to mówisz, że do Hondy X8R-S jak np. na Mielochu czy innych sklepach.
http://www.Skutery.Org (otwórz link) - forum, skutery, tuning, stunt
Avatar użytkownika
Kox
Świeżak
 
Posty: 227
Dołączył(a): 20/8/2007, 13:48
Lokalizacja: SkuteryOrg


Re: Jaki typ silnika w Hondzie x8r 50 ccm

Postprzez korek31 » 4/1/2008, 18:22

adi1441 napisał(a):Witam, jestem nowym użytkownikiem tego forum to mój pierwszy temat :)

A powracając do samego tematu ... jestem szczęśliwym posiadaczem skutera Hondy x8r-s i mam pytanie jakiego typu jest zamontowany silnik ??
wiem tylko że jest chłodzony powietrzem... ale to bardzo mało
szukałem w internecie, pytałem w serwisie Hondy, zapytałem sie znawców z sktery.net(posiadacze kymco s9) ... i niczego sie nie dowiedziałem a więc ostatecznie może mi tutaj ktoś pomoże ...
z góry dziękuje, pozdrawiam





szerokiej drogi :)





hahahaha to typowe S.net to portal który nic niewie na niczym się niezna i jest tam banda na s9 i ta gadka "s9 doruwnuje najlepszym skuterom to super sprzęt " ble ble a kumpel w tym 2 razy pod rząd cylek zatarł ,niedopracowany sprzęt jak przeciętny chinol :)
Korek rozporek.
korek31
Świeżak
 
Posty: 209
Dołączył(a): 2/10/2007, 15:05



Powrót do Motorowery do 50 ccm



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości




na gr