Zobacz wÄ…tek - Silnik Mz etz 251 w innej ramie:)
NAS Analytics TAG

Silnik Mz etz 251 w innej ramie:)

Mechanika tylko powyżej 125cc.
_________

Silnik Mz etz 251 w innej ramie:)

Postprzez andy_czarny » 26/12/2007, 23:17

Ze wzgledy na to ze zdecydowalem sie kupic lepszy samochod nie bede mial za duzo kasy na moto.
Na poczatku chcialem odremontowac MZ, ktora pozostawil moj brat(wyremontowal silnik a nastepnie kupil banddziora 1200 i mz stoi)
Tak dzisiaj z bratem po rozlozeniu mz na czesci wpadlem na szalony pomysl....
Skoro etka jest juz rozlozona to moze by sprzedac ja na czesci a kupic jakies enduro bez silnika i wsadzic tam silnik z MZ??Nie pytam czy sie da bo wszystko sie da :P
Co myslicie w jakie enduro najlepiej celowac?? Chodzi mi o dane modele... najlepiej poczatek lat 90.
Wiem zaraz mnie ktos zjebie za takie pomysly ale to moj pomysl i jesli to bedzie dobrze zrobione to bedzie jezdzilo.Fajnie by bylo miec taki wynalazek bo w lekkiej ramie to bedzie juz przyjemnie jezdzilo:) po za tym mam nadzieje ze przyjmiecie to na powaznie i podpowiecie co nieco:)
pozdro i czekam na konkretne posty a nei smiech- z gory dzieki
andy_czarny
Świeżak
 
Posty: 14
Dołączył(a): 21/11/2007, 13:24


Postprzez skwy » 27/12/2007, 05:44

Słuchaj jak chcesz robić taką hybryde to kup jakąś rame od suzuki dr 125-350 i będziesz cieszył się zabawą.
Avatar użytkownika
skwy
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1540
Dołączył(a): 7/10/2007, 08:21
Lokalizacja: Gołdap


Postprzez rad15 » 1/1/2008, 20:20

a po drugie nie bedzie sie nadawal do terenu bo ma przelozenie drogowe wiec w terenie bedzie ciezko nim jezdzic.pozdro
rad15
Świeżak
 
Posty: 88
Dołączył(a): 29/4/2006, 15:40
Lokalizacja: Rudziczka



Powrót do Mechanika motocyklowa



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości




na górê