REJESTRACJA | LOGOWANIE

[Skutery Peugeot] Peugeot Jet Force 50 C-Tech

| Odpowiedź » | Nowy temat »
Autor Wiadomość

Ścigacz

Mieszkaniec forum

Dyskusja na temat: Peugeot Jet Force 50 C-Tech
Przeczytaj więcej na ten temat na stronie:
Peugeot Jet Force 50 C-Tech

|

Komentatorzy

Mieszkaniec forum

GDZIE TU PISZE CENA TAKIEGO SKUTERA LOL

MODY

|

Komentatorzy

Mieszkaniec forum

MODY

|

Komentatorzy

Mieszkaniec forum

Komentatorzy napisał:

MODY
Cena to około 10 tyś {nowy } a używany ok 5-6 tyś , przynajmniej za tyle kupił mój kumpel

aero

|

Komentatorzy

Mieszkaniec forum

Peugeot ma świetne skutery !!! Posiadam jeden z modeli peugeota i jestem zadowolony !!! Jet Force 50 C-Tech wygląda wyśmienicie....chciałbym się takim bujnąc !!! Jego dane techniczne też są wyśmienite. Przedewszystkim jest chłodzony cieczą, a to w skuterach duży plus!!! Nie dopatrzyłem się jeszcze żadnej wady !!!

Dawca

|

Komentatorzy

Mieszkaniec forum

skuter pugeuot jet force jest cool...chce kupic tylko nieco tanszy gdzie mam szukac tego typu skuter.....

K@ZIK

|

Komentatorzy

Mieszkaniec forum

potrzebuję moduł do jetforce na wtrysku

Grzegorz

|

Komentatorzy

Mieszkaniec forum

Potrzebuję moduł do jetforce na wtrysku. Proszę pisać na gg : 1940107

Grzegorz

|

Komentatorzy

Mieszkaniec forum

Chce go kupić ale jest drogi. Po co ten ogranicznik. Słyszałem że po odblokowaniu ciągnie 100km/h

Patriot

|

Komentatorzy

Mieszkaniec forum

gdzie go mozna kupic

nemo

|

Komentatorzy

Mieszkaniec forum

Komentatorzy napisał:
gdzie go mozna kupic

nemo
w sklepie ze skuterami

buzraa

|

Komentatorzy

Mieszkaniec forum

Komentatorzy napisał:

MODY
Komentatorzy napisał:
Cena to około 10 tyś {nowy } a używany ok 5-6 tyś , przynajmniej za tyle kupił mój kumpel

aero
Nowy Jetforce kosztuje ponad 11 tys.zl. Ja szukalem na moto allegro i znalazlem wersje gaznikową z 2006 roku za 5000 zl. Skuterek lux sprawuje sie na drodze Very Happy leci 8 dych ale mam jeszcze 2 blokady . Polecam ta maszynke=D

Jet Force C-Tech

|

Komentatorzy

Mieszkaniec forum

Ja mam ten skuter i jak miałem inne to ten jest najsłabszy wcale nie jest taki zrywny jak mozecie tu przeczytac a predkosc po odblokowaniu jest smieszna 60km/h a zawieszenie w jedna osobe jeszcze moze ujdzie ale jak juz druga osoba sie dosiadzie to juz tak siada ze wszystko sie trze i takie jeste moje zdanie na temat tego skutera jak ktos ma inne zdanie niech pisze GG 4033724

Tomas

|

Komentatorzy

Mieszkaniec forum

Siemka. Mam takiego skuterka więc chciałbym się dowiedzieć gdzie on ma blokady...;/ Pomożecie mi???

Maniek#17

|

Komentatorzy

Mieszkaniec forum

Komentatorzy napisał:
Ja mam ten skuter i jak miałem inne to ten jest najsłabszy wcale nie jest taki zrywny jak mozecie tu przeczytac a predkosc po odblokowaniu jest smieszna 60km/h a zawieszenie w jedna osobe jeszcze moze ujdzie ale jak juz druga osoba sie dosiadzie to juz tak siada ze wszystko sie trze i takie jeste moje zdanie na temat tego skutera jak ktos ma inne zdanie niech pisze GG 4033724

Tomas
hahaha 60 ? to chyba rowerem ;p

ja wyciagam na moim jetforce darkside z 2008 - 95 ; o

i co ty na to ?

Mejc

|

Komentatorzy

Mieszkaniec forum

Komentatorzy napisał:

Tomas

i co ty na to ?

Mejc

|

Komentatorzy

Mieszkaniec forum

Komentatorzy napisał:
Siemka. Mam takiego skuterka więc chciałbym się dowiedzieć gdzie on ma blokady...;/ Pomożecie mi???

Maniek#17
Napewno na tlumniku wariatorze a dalej nie wiem tez mam jeta i nie wiem gdzie sa blokady ;/

tomek

|

Komentatorzy

Mieszkaniec forum

Komentatorzy napisał:

Tomas
Komentatorzy napisał:

i co ty na to ?

Mejc
Ściągnołem blokady w JetForce:) Mierzyłem z kuzynem prętkość... Bo kuzyn ma Honde Cbr RR z 2006 roku.... Leci mi 110:) POLECAM PEUGEOTA JETFORCE C -TECH 50 wersja gaźnik;P Pzdr ;P

Maniek#17

|

Kma0

Świeżak

Witam ;) Ja posiadam od niedawna JET FORC-a C-TECHa 50ccm z 2005 r. na gaźniku.
I mam pytanie czy ktoś z Was nie wie gdzie on ma blokady ??
Na wariatorze raczej już nie ma i jedzie mi 75 km/h lecz sądze że jak na taki skuter może on wyciągnąć więcej, przy czym ma sportowy tłumik.
Prosze o pomoc
Jak cos to moje gg : 4355612

|

Komentatorzy

Mieszkaniec forum

Witam wszystkich. Mam pytanie czy jak wsadzę sportowy tłumik do jet forca 50 C-Tech to nie straci on na przyspieszeniu i na mocy??? W zimę mam zamiar zmienić cylinder na 70cm3 i nie wiem czy lepiej będzie zmienić tłumik przy zmianie cylindra czy teraz przed końcem sezonu. Za pomoc z góry dzięki Wink.

Docent

|