Zobacz wątek - <i>[Motocykle, motory, skutery, ścigacze - Ścigacz.pl]</i> S
NAS Analytics TAG

[Motocykle, motory, skutery, ścigacze - Ścigacz.pl] S

Komentarze użytkowników
_________

Postprzez Komentatorzy » 9/4/2011, 13:48

Witam! Szukam gaźnika do skutera PIAGGIO QUARTZ rocznik 1993, proszę o informacje dot. możliwego miejsca zakupu i ceny orientacyjnej oraz czy istnieje zamiennik danej części (np. z vespy).<br><hr>zebo1313
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 13/4/2011, 09:39

Komentatorzy napisał(a):MASZ PROBLEM Z ODPALENIEM SKUTERKA PISZ A POSTARAM SIE SZYBKO ODPOWIEDZIEĆ..................<br><hr>WICEK<br>
Witam mam problem z odpaleniem kingway coliber rex 50 polegajacy na tym iz ze startera mi nie odpala nie wiem chyba zepsuty rozrusznik bo akumlator mi dziala a kopnik mi tez cos wysiadl kopalem i takjakby podczas kopania opadl ten kopnaik prosze pomoz mi jestem od 9.04.2011 roku wlascicielem po raz pierwasz a cha kingway jest z 2008 roku. Dziekuje


moj nr gg 2683729
Marek<br><hr>marecki189
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 18/4/2011, 09:52

Sprzedam kartery mianrelli AC Aukcja BCM !!
Kartery z wałem, przełożeniami, magnetem, iskrownikiem!!<br><hr>olexy
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 21/4/2011, 16:58

Komentatorzy napisał(a):cześć ,niewiem gdzie sa blokady w magnus veniro .wiecie gdzie one są?<br><hr>venniro<br>
Na tłumiku to na pewno , gaźnik , moduł <br><hr>Vencia
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 27/4/2011, 11:56

Komentatorzy napisał(a):MASZ PROBLEM Z ODPALENIEM SKUTERKA PISZ A POSTARAM SIE SZYBKO ODPOWIEDZIEĆ..................<br><hr>WICEK<br>
Komentatorzy napisał(a):czesc mam pytanie co moze byc zze mi nie chce odpalac skuter koyot gaznik jest nowy pierscienie sa dobre i cewka i modul tez jest dobry to co moze byc przyczyna napisz na gg 31108545<br><hr>piotr<br>
Komentatorzy napisał(a):ustaw gaznik jesli to zrobisz sprawdz czy działa ssanie potem iskre na swiecy , jak bedziesz miał słabą to kabelek przy module.....<br><hr>wicek<br>
siema mam pytanie mam 4t skuter i spadl mi z sil nieda sie nim jezdzic gora 20 na godz niema wogule sil jechac<br><hr>przemas
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 28/4/2011, 19:23

Powiem tak, chińskie pojazdy niby mają plus za niską cenę,ale wcale takie tanie nie są.Pisze to dla ludzi zastanawiających sie kupić pojazd do ok 3000, szczególnie do młodych.Zacznijmy od zródła.Skuter za 3tyś. pln i co dalej? to dobre pytanie.Ja jeżeli bym kupił taki pojazd to pierwsze co to bym go zaczoł ulepszać,bo powiem jeszcze inaczej czy to chińczyk czy stary złom wszystko da się doprowadzić do stanu poprawnego.Tutaj kolejne dobre pytanie mi się nasuwa, za ile? No i tu już robi się stromo. Ulepszenie skutera jest dorgie,mam na myśli częsci ,jeżeli sobie sami ich nie poskładamy to mechanik za zabawe we flakach policzy solidnie. Natomiast jeżeli zamierzamy jeździć takim jaki jest od nowości to prędzej czy później tandeta wyjdzie,a i wymiana będzię solidnie kosztować. Nie neguje chińskich skuterów,motoroweró,motocykli, pod warunkiem ,że się je zrobi jak trzeba. Uważam , że warto się zasanowić czy kupić markowy lepszej jakości ,czy ulepszać niemarkowy .Dodam na koniec "rower Merida,czy nawet ostatnio w promocji widziałem KTM kupisz za 1500 ,ale żeby rower z marketu za 200 ulepszyć podobnie do tej meridy trzeba będzie wydać więcej niż 1500(jeżeli się da ulepszyć) Dobrych wyborów,mam nadzieję ,że chociaż 1 osoba zrobi dobrą decyzję dzięki przeczytaniu tego!<br><hr>L
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 2/5/2011, 21:20

Komentatorzy napisał(a):MASZ PROBLEM Z ODPALENIEM SKUTERKA PISZ A POSTARAM SIE SZYBKO ODPOWIEDZIEĆ..................<br><hr>WICEK<br>
Komentatorzy napisał(a):czesc mam pytanie co moze byc zze mi nie chce odpalac skuter koyot gaznik jest nowy pierscienie sa dobre i cewka i modul tez jest dobry to co moze byc przyczyna napisz na gg 31108545<br><hr>piotr<br>
Komentatorzy napisał(a):ustaw gaznik jesli to zrobisz sprawdz czy działa ssanie potem iskre na swiecy , jak bedziesz miał słabą to kabelek przy module.....<br><hr>wicek<br>
Komentatorzy napisał(a):siema mam pytanie mam 4t skuter i spadl mi z sil nieda sie nim jezdzic gora 20 na godz niema wogule sil jechac<br><hr>przemas<br>
WITAJ kolego pamietaj zebys nie dolewal oleju ponad stan bo takie objawy skuterek bedzie mial -CZYLI MUŁ , a druga sprawa takiej jazdy to rolki na wario -jesli są wytarte to wymień i po problemie<br><hr>WICEK
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 14/5/2011, 17:48

Komentatorzy napisał(a):MASZ PROBLEM Z ODPALENIEM SKUTERKA PISZ A POSTARAM SIE SZYBKO ODPOWIEDZIEĆ..................<br><hr>WICEK<br>
Komentatorzy napisał(a):Witam mam problem z odpaleniem kingway coliber rex 50 polegajacy na tym iz ze startera mi nie odpala nie wiem chyba zepsuty rozrusznik bo akumlator mi dziala a kopnik mi tez cos wysiadl kopalem i takjakby podczas kopania opadl ten kopnaik prosze pomoz mi jestem od 9.04.2011 roku wlascicielem po raz pierwasz a cha kingway jest z 2008 roku. Dziekuje


moj nr gg 2683729
Marek<br><hr>marecki189<br>
siemka jesli ci nie pali na rozrusznik to mozesz miec kilka przyczyn ,sprawdz najpierw przekaznik do rozrusznika jest on po prawej stronie pod siedzeniem jesli dziala to jest tez w stopce bocznej wylacznik rozrusznika i zaplonu jesli bedzie stal na boku niema szans zeby odpalil na starter ani kopniaka<br><hr>WICEK
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 20/5/2011, 01:20

Komentatorzy napisał(a):Powiem tak, chińskie pojazdy niby mają plus za niską cenę,ale wcale takie tanie nie są.Pisze to dla ludzi zastanawiających sie kupić pojazd do ok 3000, szczególnie do młodych.Zacznijmy od zródła.Skuter za 3tyś. pln i co dalej? to dobre pytanie.Ja jeżeli bym kupił taki pojazd to pierwsze co to bym go zaczoł ulepszać,bo powiem jeszcze inaczej czy to chińczyk czy stary złom wszystko da się doprowadzić do stanu poprawnego.Tutaj kolejne dobre pytanie mi się nasuwa, za ile? No i tu już robi się stromo. Ulepszenie skutera jest dorgie,mam na myśli częsci ,jeżeli sobie sami ich nie poskładamy to mechanik za zabawe we flakach policzy solidnie. Natomiast jeżeli zamierzamy jeździć takim jaki jest od nowości to prędzej czy później tandeta wyjdzie,a i wymiana będzię solidnie kosztować. Nie neguje chińskich skuterów,motoroweró,motocykli, pod warunkiem ,że się je zrobi jak trzeba. Uważam , że warto się zasanowić czy kupić markowy lepszej jakości ,czy ulepszać niemarkowy .Dodam na koniec "rower Merida,czy nawet ostatnio w promocji widziałem KTM kupisz za 1500 ,ale żeby rower z marketu za 200 ulepszyć podobnie do tej meridy trzeba będzie wydać więcej niż 1500(jeżeli się da ulepszyć) Dobrych wyborów,mam nadzieję ,że chociaż 1 osoba zrobi dobrą decyzję dzięki przeczytaniu tego!<br><hr>L<br>
mam chinczyka juz cztery lata kupionego od pierwszego wlasciciela i nie narzekam na chinola skuterek jest 4T mialem problem tylko z zaworem ssacym bo niewiedzialem ze po 6.000 trzeba regulowac ustawilem i nadal chula a kupilem za 2.000 nie zaluje jestem BARDZO ZADOWOLONY WIEC POLECAM TEGO SKUTERKA ZROBILEM 20.000 tysiecy wymienilem tylko pasek napedzajacy i swiece POZDRAWIAM MILOSNIKOW CHINOLI<br><hr>DARIO1234
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 22/5/2011, 09:25

Komentatorzy napisał(a):Powiem tak, chińskie pojazdy niby mają plus za niską cenę,ale wcale takie tanie nie są.Pisze to dla ludzi zastanawiających sie kupić pojazd do ok 3000, szczególnie do młodych.Zacznijmy od zródła.Skuter za 3tyś. pln i co dalej? to dobre pytanie.Ja jeżeli bym kupił taki pojazd to pierwsze co to bym go zaczoł ulepszać,bo powiem jeszcze inaczej czy to chińczyk czy stary złom wszystko da się doprowadzić do stanu poprawnego.Tutaj kolejne dobre pytanie mi się nasuwa, za ile? No i tu już robi się stromo. Ulepszenie skutera jest dorgie,mam na myśli częsci ,jeżeli sobie sami ich nie poskładamy to mechanik za zabawe we flakach policzy solidnie. Natomiast jeżeli zamierzamy jeździć takim jaki jest od nowości to prędzej czy później tandeta wyjdzie,a i wymiana będzię solidnie kosztować. Nie neguje chińskich skuterów,motoroweró,motocykli, pod warunkiem ,że się je zrobi jak trzeba. Uważam , że warto się zasanowić czy kupić markowy lepszej jakości ,czy ulepszać niemarkowy .Dodam na koniec "rower Merida,czy nawet ostatnio w promocji widziałem KTM kupisz za 1500 ,ale żeby rower z marketu za 200 ulepszyć podobnie do tej meridy trzeba będzie wydać więcej niż 1500(jeżeli się da ulepszyć) Dobrych wyborów,mam nadzieję ,że chociaż 1 osoba zrobi dobrą decyzję dzięki przeczytaniu tego!<br><hr>L<br>
Komentatorzy napisał(a):mam chinczyka juz cztery lata kupionego od pierwszego wlasciciela i nie narzekam na chinola skuterek jest 4T mialem problem tylko z zaworem ssacym bo niewiedzialem ze po 6.000 trzeba regulowac ustawilem i nadal chula a kupilem za 2.000 nie zaluje jestem BARDZO ZADOWOLONY WIEC POLECAM TEGO SKUTERKA ZROBILEM 20.000 tysiecy wymienilem tylko pasek napedzajacy i swiece POZDRAWIAM MILOSNIKOW CHINOLI<br><hr>DARIO1234<br>
A CZEMU NIE POZDRAWIASZ MIŁOŚNIKÓW MARKOWCH ?<br><hr>QW
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 25/5/2011, 11:03

Komentatorzy napisał(a):Powiem tak, chińskie pojazdy niby mają plus za niską cenę,ale wcale takie tanie nie są.Pisze to dla ludzi zastanawiających sie kupić pojazd do ok 3000, szczególnie do młodych.Zacznijmy od zródła.Skuter za 3tyś. pln i co dalej? to dobre pytanie.Ja jeżeli bym kupił taki pojazd to pierwsze co to bym go zaczoł ulepszać,bo powiem jeszcze inaczej czy to chińczyk czy stary złom wszystko da się doprowadzić do stanu poprawnego.Tutaj kolejne dobre pytanie mi się nasuwa, za ile? No i tu już robi się stromo. Ulepszenie skutera jest dorgie,mam na myśli częsci ,jeżeli sobie sami ich nie poskładamy to mechanik za zabawe we flakach policzy solidnie. Natomiast jeżeli zamierzamy jeździć takim jaki jest od nowości to prędzej czy później tandeta wyjdzie,a i wymiana będzię solidnie kosztować. Nie neguje chińskich skuterów,motoroweró,motocykli, pod warunkiem ,że się je zrobi jak trzeba. Uważam , że warto się zasanowić czy kupić markowy lepszej jakości ,czy ulepszać niemarkowy .Dodam na koniec "rower Merida,czy nawet ostatnio w promocji widziałem KTM kupisz za 1500 ,ale żeby rower z marketu za 200 ulepszyć podobnie do tej meridy trzeba będzie wydać więcej niż 1500(jeżeli się da ulepszyć) Dobrych wyborów,mam nadzieję ,że chociaż 1 osoba zrobi dobrą decyzję dzięki przeczytaniu tego!<br><hr>L<br>
Komentatorzy napisał(a):mam chinczyka juz cztery lata kupionego od pierwszego wlasciciela i nie narzekam na chinola skuterek jest 4T mialem problem tylko z zaworem ssacym bo niewiedzialem ze po 6.000 trzeba regulowac ustawilem i nadal chula a kupilem za 2.000 nie zaluje jestem BARDZO ZADOWOLONY WIEC POLECAM TEGO SKUTERKA ZROBILEM 20.000 tysiecy wymienilem tylko pasek napedzajacy i swiece POZDRAWIAM MILOSNIKOW CHINOLI<br><hr>DARIO1234<br>
romet 767 rok prod.2007 przejechane 25 tyś. zajerzdźone przez ten czas dwa cylindry,wał,trzy paski ,warjator ,dwa sprzegla,nie wspomne o popekanych plastikach a wczoraj złamala sie rama w pół.moze ja trafiłem na taki egzemplaz reszta moze jest ok.nie kupujcie chinoli to kupa złomu i zmarnowana kasa.<br><hr>azteik
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 25/6/2011, 10:31

Komentatorzy napisał(a):Powiem tak, chińskie pojazdy niby mają plus za niską cenę,ale wcale takie tanie nie są.Pisze to dla ludzi zastanawiających sie kupić pojazd do ok 3000, szczególnie do młodych.Zacznijmy od zródła.Skuter za 3tyś. pln i co dalej? to dobre pytanie.Ja jeżeli bym kupił taki pojazd to pierwsze co to bym go zaczoł ulepszać,bo powiem jeszcze inaczej czy to chińczyk czy stary złom wszystko da się doprowadzić do stanu poprawnego.Tutaj kolejne dobre pytanie mi się nasuwa, za ile? No i tu już robi się stromo. Ulepszenie skutera jest dorgie,mam na myśli częsci ,jeżeli sobie sami ich nie poskładamy to mechanik za zabawe we flakach policzy solidnie. Natomiast jeżeli zamierzamy jeździć takim jaki jest od nowości to prędzej czy później tandeta wyjdzie,a i wymiana będzię solidnie kosztować. Nie neguje chińskich skuterów,motoroweró,motocykli, pod warunkiem ,że się je zrobi jak trzeba. Uważam , że warto się zasanowić czy kupić markowy lepszej jakości ,czy ulepszać niemarkowy .Dodam na koniec "rower Merida,czy nawet ostatnio w promocji widziałem KTM kupisz za 1500 ,ale żeby rower z marketu za 200 ulepszyć podobnie do tej meridy trzeba będzie wydać więcej niż 1500(jeżeli się da ulepszyć) Dobrych wyborów,mam nadzieję ,że chociaż 1 osoba zrobi dobrą decyzję dzięki przeczytaniu tego!<br><hr>L<br>
Komentatorzy napisał(a):mam chinczyka juz cztery lata kupionego od pierwszego wlasciciela i nie narzekam na chinola skuterek jest 4T mialem problem tylko z zaworem ssacym bo niewiedzialem ze po 6.000 trzeba regulowac ustawilem i nadal chula a kupilem za 2.000 nie zaluje jestem BARDZO ZADOWOLONY WIEC POLECAM TEGO SKUTERKA ZROBILEM 20.000 tysiecy wymienilem tylko pasek napedzajacy i swiece POZDRAWIAM MILOSNIKOW CHINOLI<br><hr>DARIO1234<br>
ja jestem tego samego zdania kupilem skuter longija xt-1000 2takt.I co? i zrobilem tak.Zrezygnowalem z gwarancji tak tak zrezygnowalem, po kolei zaczolem poprawki gaznik kruciec memrana rura wydechowa modul odblokowany. Zmienilem olej w przekladni w amorach byl szajs.Teraz zupelnie inaczej amory pracuja. na spokojnie docierany najwazniejsze pierwsze 100km.Przejzenie nakretek srub ewentualna wymiana-niektore nie maja prawa bytu jakosc ponizej normy. 2 sezon maszyna smiga nic nie odpada ani nawala-dojazd do pracy dzialka wypady za miasto.XT-1000 to nic innego jak Quantum albo Zumico eos gabaryt ten sam duza wiekszosc czesci pasi<br><hr>s70c
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 19/7/2011, 04:50

witam 2mc temu kupiłem nowego chinczyka 125 ale nim nie jezdziłem(problemy z dokum)stał na ogrodzie i co pare dni odpalałem go na 20min. teraz nim jeżdze i stosuje się do art. o dotarciu, jak bardzo mogłem mu zaszkodzić przez odpalanie go bez jazdy- i jak teraz mogę sobie pomóc dziękuje<br><hr>piotr1008
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 19/7/2011, 13:45

Komentatorzy napisał(a):witam 2mc temu kupiłem nowego chinczyka 125 ale nim nie jezdziłem(problemy z dokum)stał na ogrodzie i co pare dni odpalałem go na 20min. teraz nim jeżdze i stosuje się do art. o dotarciu, jak bardzo mogłem mu zaszkodzić przez odpalanie go bez jazdy- i jak teraz mogę sobie pomóc dziękuje<br><hr>piotr1008<br>
i jeszcze jedno przy dojściu do 5000/obr jest dziwny dzwięk silnika jak przekrocze 5000 wraca podstawowy dzwięk lub jak obniżę do 4000 (to taki dzwięk podobny do turbiny z sam.osob.-nie śmiać się) nie wiem jak go opisać

sprawdziłem stan oleju i na nie wkręcanym korku jest wyżej niż max nic nie robiłem myślałem że chińczycy specjalni wlali więcej bo trzeba dotrzeć silnik tak czy się myle i go odlać <br><hr>piotr
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 19/7/2011, 14:40

Komentatorzy napisał(a):witam 2mc temu kupiłem nowego chinczyka 125 ale nim nie jezdziłem(problemy z dokum)stał na ogrodzie i co pare dni odpalałem go na 20min. teraz nim jeżdze i stosuje się do art. o dotarciu, jak bardzo mogłem mu zaszkodzić przez odpalanie go bez jazdy- i jak teraz mogę sobie pomóc dziękuje<br><hr>piotr1008<br>
Komentatorzy napisał(a):i jeszcze jedno przy dojściu do 5000/obr jest dziwny dzwięk silnika jak przekrocze 5000 wraca podstawowy dzwięk lub jak obniżę do 4000 (to taki dzwięk podobny do turbiny z sam.osob.-nie śmiać się) nie wiem jak go opisać

sprawdziłem stan oleju i na nie wkręcanym korku jest wyżej niż max nic nie robiłem myślałem że chińczycy specjalni wlali więcej bo trzeba dotrzeć silnik tak czy się myle i go odlać <br><hr>piotr<br>
napiszcie ile wam 125 lęcą na maxa ja mam (125 BN152QMI z 5.7KW chinczyk) i przy dotarciu poleciał 70km/h przez 3s i odpuściłem przejechanych mam 200km<br><hr>piotr1008
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 20/7/2011, 10:24

Komentatorzy napisał(a):MASZ PROBLEM Z ODPALENIEM SKUTERKA PISZ A POSTARAM SIE SZYBKO ODPOWIEDZIEĆ..................<br><hr>WICEK<br>
Witam,mam quad 125cm wyglad BMW ,po umyciu go mam problem z odpaleniem ,nie wiem co sie stalo ,quad nowy kilkudniowy.rozrusznik dziala ,powietrze wychodzi z rur,ale nie odpala,swieca sucha.zaplon elektryczny.Prosze o pomoc.co musze sprawdzic.<br><hr>dario
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 20/7/2011, 10:24

Komentatorzy napisał(a):MASZ PROBLEM Z ODPALENIEM SKUTERKA PISZ A POSTARAM SIE SZYBKO ODPOWIEDZIEĆ..................<br><hr>WICEK<br>
Witam,mam quad 125cm wyglad BMW ,po umyciu go mam problem z odpaleniem ,nie wiem co sie stalo ,quad nowy kilkudniowy.rozrusznik dziala ,powietrze wychodzi z rur,ale nie odpala,swieca sucha.zaplon elektryczny.Prosze o pomoc.co musze sprawdzic.<br><hr>dario
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 20/7/2011, 13:22

Komentatorzy napisał(a):witam 2mc temu kupiłem nowego chinczyka 125 ale nim nie jezdziłem(problemy z dokum)stał na ogrodzie i co pare dni odpalałem go na 20min. teraz nim jeżdze i stosuje się do art. o dotarciu, jak bardzo mogłem mu zaszkodzić przez odpalanie go bez jazdy- i jak teraz mogę sobie pomóc dziękuje<br><hr>piotr1008<br>
Komentatorzy napisał(a):i jeszcze jedno przy dojściu do 5000/obr jest dziwny dzwięk silnika jak przekrocze 5000 wraca podstawowy dzwięk lub jak obniżę do 4000 (to taki dzwięk podobny do turbiny z sam.osob.-nie śmiać się) nie wiem jak go opisać

sprawdziłem stan oleju i na nie wkręcanym korku jest wyżej niż max nic nie robiłem myślałem że chińczycy specjalni wlali więcej bo trzeba dotrzeć silnik tak czy się myle i go odlać <br><hr>piotr<br>
Komentatorzy napisał(a):napiszcie ile wam 125 lęcą na maxa ja mam (125 BN152QMI z 5.7KW chinczyk) i przy dotarciu poleciał 70km/h przez 3s i odpuściłem przejechanych mam 200km<br><hr>piotr1008<br>
Tez mam takiego chinczyka i mi leci 90 na maxsa ale na starcie nie ma sobie rownych <br><hr>marnow18887
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 30/7/2011, 16:22

Komentatorzy napisał(a):MASZ PROBLEM Z ODPALENIEM SKUTERKA PISZ A POSTARAM SIE SZYBKO ODPOWIEDZIEĆ..................<br><hr>WICEK<br>
Komentatorzy napisał(a):czesc mam pytanie co moze byc zze mi nie chce odpalac skuter koyot gaznik jest nowy pierscienie sa dobre i cewka i modul tez jest dobry to co moze byc przyczyna napisz na gg 31108545<br><hr>piotr<br>
Komentatorzy napisał(a):ustaw gaznik jesli to zrobisz sprawdz czy działa ssanie potem iskre na swiecy , jak bedziesz miał słabą to kabelek przy module.....<br><hr>wicek<br>
Komentatorzy napisał(a):siema mam pytanie mam 4t skuter i spadl mi z sil nieda sie nim jezdzic gora 20 na godz niema wogule sil jechac<br><hr>przemas<br>
Komentatorzy napisał(a):WITAJ kolego pamietaj zebys nie dolewal oleju ponad stan bo takie objawy skuterek bedzie mial -CZYLI MUŁ , a druga sprawa takiej jazdy to rolki na wario -jesli są wytarte to wymień i po problemie<br><hr>WICEK<br>
A moj problem to niechce mi skuter peugeot speedfight 2 odpalać ze startera ani na zimnym ani na ciepłym ale jak jest ciepły to niekiedy pokreci i odpali prosze o pomoc<br><hr>cysiu133
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 30/7/2011, 19:34

Komentatorzy napisał(a):MASZ PROBLEM Z ODPALENIEM SKUTERKA PISZ A POSTARAM SIE SZYBKO ODPOWIEDZIEĆ..................<br><hr>WICEK<br>
Komentatorzy napisał(a):czesc mam pytanie co moze byc zze mi nie chce odpalac skuter koyot gaznik jest nowy pierscienie sa dobre i cewka i modul tez jest dobry to co moze byc przyczyna napisz na gg 31108545<br><hr>piotr<br>
Komentatorzy napisał(a):ustaw gaznik jesli to zrobisz sprawdz czy działa ssanie potem iskre na swiecy , jak bedziesz miał słabą to kabelek przy module.....<br><hr>wicek<br>
Komentatorzy napisał(a):siema mam pytanie mam 4t skuter i spadl mi z sil nieda sie nim jezdzic gora 20 na godz niema wogule sil jechac<br><hr>przemas<br>
Komentatorzy napisał(a):WITAJ kolego pamietaj zebys nie dolewal oleju ponad stan bo takie objawy skuterek bedzie mial -CZYLI MUŁ , a druga sprawa takiej jazdy to rolki na wario -jesli są wytarte to wymień i po problemie<br><hr>WICEK<br>
Komentatorzy napisał(a):A moj problem to niechce mi skuter peugeot speedfight 2 odpalać ze startera ani na zimnym ani na ciepłym ale jak jest ciepły to niekiedy pokreci i odpali prosze o pomoc<br><hr>cysiu133<br>
byc moze wystarczy wymienic albo cewke albo modul zaplonowy,sp rawdz czy ma iskre jak zakrecisz rozrusznikiem.jak nie ma albo jest slaba tzn ze trzeba prawdopodobnie zmienic modul zaplonowy co najczesciej sie zdarza.<br><hr>dario
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości




na gr