Zobacz wątek - Serwer CS @ Scigacz.pl
 
NAS Analytics TAG

Serwer CS @ Scigacz.pl

O wszystkim
_________

Postprzez Quatre88 » 16/1/2008, 19:36

Hmm wszyscy mówią, że jesteś taki dobry Punk. Grasz może w funmapie 1v1 w ESL? Mógłby być ciekawy pojedynek :D. Może mieliśmy okazję kiedyś się spotkać, jak możesz napisz w jakich klanach grałeś i pod jakimi nick'ami.

Ps: A co do turnieju to nie chodziło mi o 1v1 bo cs to jest gra zespołowa (otwórz link) :D, jeżeli nawet Punk wymiata tak jak mówicie, to jak by grał pierwsz raz z jakimś squadem, prezciwko noobkom z dobrymi taktykami to by nie dał rady :twisted: :twisted: :twisted: . Może jakiś turniej 3v3 bądź inaczej :lol: .
Ostatnio edytowano 28/8/2013, 15:07 przez Quatre88, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Quatre88
Świeżak
 
Posty: 50
Dołączył(a): 11/11/2007, 09:19
Lokalizacja: Alpha Centauri


Postprzez sepo » 16/1/2008, 19:43

simonw napisał(a):nie no z anty cheatem to sie juz nie pojawi, chyba ze PunK mialby zly dzien.

Simi mam na roku kolesia który całe swoje życie grał w cs'a, ale ostatnio porzucił pasję dla innej gry. Pogadam z nim, żeby sobie przypomniał troszkę i może ustawimy go z Punkiem :P:P
Avatar użytkownika
sepo
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1587
Dołączył(a): 6/11/2007, 20:06
Lokalizacja: Ząbki


Postprzez Leitho » 16/1/2008, 19:56

Punk mi cos ostatnio mowil ze ma grac z wicemistrzem polski, jednak nie wiem czy i kiedy grac beda.

btw 6 morderstw na 8 zgony ( i tak niezle w porownianiu do kiju czy jakos tak - 2/25 ;] )
Na kolana chamy !
Avatar użytkownika
Leitho
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1321
Dołączył(a): 31/8/2006, 18:54
Lokalizacja: SKL

Postprzez Quatre88 » 16/1/2008, 22:11

Leitho z wicemistrzem polski ale w jakiej kategorii? Punk gra dobrze sam się o tym przekonałem ale, żeby konkurować z czołowymi graczami 1v1 w światowych ligach czy to funmap czy w zwykłych leadderach (nie obrażając Punka grałem swojego czasu trochę w cs więc mam porównanie skilla z innymi graczami) to trochę mu brakuje.
Pozdrawiam.


Ps: Gracz o nicku Vesslan nie jest polakiem lecz cs zmarnował mu całe życie :shock:, nie robił nic innego poza graniem, Vesslan był (i moim zdaniem nadal jest, chociaż już nie gra) jednym z najlepszych graczy (otwórz link) na świecie (w pojedynku Vesslan vs Heaton obstawiał bym na Vesslana :P).
Ostatnio edytowano 28/8/2013, 15:06 przez Quatre88, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Quatre88
Świeżak
 
Posty: 50
Dołączył(a): 11/11/2007, 09:19
Lokalizacja: Alpha Centauri

Postprzez simonw » 17/1/2008, 02:11

Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa (otwórz link)
programy dla gastronomii (otwórz link)
Program do restauracji i hotelu (otwórz link)toshiba g900 (otwórz link)
kasy fiskalne sklep internetowy (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez simonw » 17/1/2008, 16:12

Mapka, ilosc graczy, adres port
czas pracy bez przerw.

na stronie serwera
przypominam
http://www.datanet.pl/~simonw/cstrike

sa tez on-line listy graczy i troszke wiecej danych.
Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa (otwórz link)
programy dla gastronomii (otwórz link)
Program do restauracji i hotelu (otwórz link)toshiba g900 (otwórz link)
kasy fiskalne sklep internetowy (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez mar111cin » 17/1/2008, 23:22

eneasz napisał(a):a co to jes i jak to sie liczy server rank


Eneasz jakiś kompleks ? ;)
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)

Postprzez adamus67 » 18/1/2008, 19:19

Wyłączcie te głupie porty teleportacji i nie właczajcie juz war3 bo CS traci wtedy na realnosci co jest jego najlepsza zaletą.Po co są te porty?Najlepiej żeby zostało tak jak było.Przez war3 robia sie jeszcze inne głupie rzeczy:takie jak wychodzenie do menu i trzeba dawać canel,albo pokazuje sie 2 razy jak kogos zabijesz.Moim zdaniem jest to wogóle niepotrzebne.
adamus67
Świeżak
 
Posty: 234
Dołączył(a): 10/11/2007, 17:49
Lokalizacja: Cieszyn

Postprzez sepo » 18/1/2008, 20:14

W 100% poparcie dla adamusa. War3 jest jest beeee , jest to mega denerwujące jak po każdej śmierci do menu wywala szczególnie na małej mapie.
Hornet-->929-->954-->DRZ 400 SM k6 | http://bikepics.com/members/sepo/
Avatar użytkownika
sepo
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1587
Dołączył(a): 6/11/2007, 20:06
Lokalizacja: Ząbki

Postprzez pawlak200192 » 18/1/2008, 20:38

Popieram. Nienawidze tych ruchomych skrzyn, war3 i teleportów
oraz wszystkich innych dodatków...
pawlak200192
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1724
Dołączył(a): 14/12/2006, 21:36

Postprzez adamus67 » 18/1/2008, 21:59

Pawlak ja tak samo :)
lubie w cs'ie grać TERRORystami !!!
adamus67
Świeżak
 
Posty: 234
Dołączył(a): 10/11/2007, 17:49
Lokalizacja: Cieszyn

Postprzez melvin » 18/1/2008, 22:06

jako że wcześniej już o tym marudziłem, to i ja się podpiszę pod prośbą do miłościwie nam panujących adminów by wypieprzyli to tak daleko jak się tylko da...
DUŻO GAZU I SPRZĘGŁO OD RAZU! :twisted:
Avatar użytkownika
melvin
PierwszyOkrutny
 
Posty: 8393
Dołączył(a): 17/9/2007, 21:09
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Postprzez adamus67 » 18/1/2008, 22:16

Dobra juz nie marudzic tylko wchodzić na serwa i gramy :)
lubie w cs'ie grać TERRORystami !!!
adamus67
Świeżak
 
Posty: 234
Dołączył(a): 10/11/2007, 17:49
Lokalizacja: Cieszyn

Postprzez melvin » 18/1/2008, 22:19

kurde akurat wychodzę:(
DUŻO GAZU I SPRZĘGŁO OD RAZU! :twisted:
Avatar użytkownika
melvin
PierwszyOkrutny
 
Posty: 8393
Dołączył(a): 17/9/2007, 21:09
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Postprzez simonw » 18/1/2008, 22:55

adamus67 napisał(a):Wyłączcie te głupie porty teleportacji i nie właczajcie juz war3 bo CS traci wtedy na realnosci co jest jego najlepsza zaletą.Po co są te porty?Najlepiej żeby zostało tak jak było.Przez war3 robia sie jeszcze inne głupie rzeczy:takie jak wychodzenie do menu i trzeba dawać canel,albo pokazuje sie 2 razy jak kogos zabijesz.Moim zdaniem jest to wogóle niepotrzebne.


Tak, owszem ktos to votuje i tym razem nie byl to PuNk i cholernie mnie wkurza ze jak ktos sie bawi to pozniej NIE wylacza po sobie wara. To tak jakby nie opuszczac deski w kibelku i nie spuszczac wody... po prostu brak wychowania, chamstwo, brak kultury i kaszanienie gry innym !!!

pawlak200192 napisał(a):Popieram. Nienawidze tych ruchomych skrzyn, war3 i teleportów
oraz wszystkich innych dodatków...


To akurat moge zrobic TYLKO ja i nie ma to nic wspolnego z warem. Owszem moge przywolac dowolny przedmiot z dowonlej mapy w tym czolgi, X-wingi itp, moge sprawic by sciany czy dowolne inne obikety sie ruszaly, przestaqwiac je graczy, ustawiac sciezki oraz tworzyc tele.
Czyli ktorko - zmieniac i modyfikowac mape dla jaj i nietrwale. Przeladowanie mapy anuluje wszystkie zabawy a dzisiaj zrobilem to tylko dla tego ze jadlem i nie mialem jak z wami zagrac. Zreszta czysta nienawiscia palam do aim_map i moze dla tego...

melvin napisał(a):jako że wcześniej już o tym marudziłem, to i ja się podpiszę pod prośbą do miłościwie nam panujących adminów by wypieprzyli to tak daleko jak się tylko da...


Problem z warem jest tylko taki ze sie go _NIE_ wylacza po zabawie dla tego zrobimy inaczej, chyba skonczy sie na tym ze votowac wara bede mogl tylko ja i enek i po prostu wczesniej jesli ktos zechce zagrac z warem, min 2 dni przed gra zglosi rezerwacje serwera i wlaczenie matrixa albo warcrafta



No i dziekuje ENEASZU piekna stronka, palce lizac :)
az mi kernel puchnie ze szczescia ;P
ladnie zrobiles, thx

=^.^=,,,,' MEEEEEOW
Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa (otwórz link)
programy dla gastronomii (otwórz link)
Program do restauracji i hotelu (otwórz link)toshiba g900 (otwórz link)
kasy fiskalne sklep internetowy (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Quatre88 » 19/1/2008, 01:47

Ogólnie to server jest niedopracowany (bez obrazy simon) bo amx_vote może dać każdy a do tego powinien mieć uprawnienia tylko admin. Ja sam się na tym nie znam ale jeśli chcecie mogę sie popytać pomiędzy qmplami jak to opanować :D.
Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Quatre88
Świeżak
 
Posty: 50
Dołączył(a): 11/11/2007, 09:19
Lokalizacja: Alpha Centauri

Postprzez gelo007 » 19/1/2008, 02:05

Przecież o to właśnie chodziło, żeby każdy mógł propozycje wysuwać.
Avatar użytkownika
gelo007
Administrator
 
Posty: 2731
Dołączył(a): 3/7/2006, 13:28
Lokalizacja: Radom

Postprzez simonw » 19/1/2008, 03:12

dokladnie, takie byly zalozenia, albo ja trzymam lape i wladze nad WSZYSTKIM i nikomu nic sie nie podoba, bo jestem zupelnie bezkompromisowy :)

albo _kazdy_ ze spolecznosci scigacz.pl ma prawo vota a inni NIE do czego dazymy. Jesli wszystkie nicki beda juz zarejestrowane, nitk inny nie bedzie mogl votowac oprocz tylko _li_ wylacznie foumowiczow i takze wprowadze limit na ilosc votow / 30 minut.

Na razie przyjmij to jako okres przejsciowy od pelnej nieokrzesanej demokracji do ustroju typowo politycznego gdzie ja bede panem wszelkiego stworzenia a forumowicze beda mieli pelne prawo glosu,na razie trzeba bedzie kilka dni sie przemeczyc. mam nadzije ze do 25 STYCZNIA wszyscy z forum zarejestruja sie juz via moje gg i nie bedzie zadnego problemu.


---
Eneaszu, ona sie dynamicznie tworzy ...
przegram na joshue skrypty ktore to tworza, ok ?:)
---

I maly zupelnie na szybko i w tej chwili (podczas pisania odpowiedzi) art ;P

---
Postaw sie Que w mojej sytuacji - chociaz na chwile. Nie jest to serwer turniejowy ani komercyjny, gdzie ludzie merdaja ogonkami jak tylko zwolni sie slot i mozna wymyslic jakies zasady. Moze z czasem cos sie nam wykrystalizuje, ale glownym celem jest posiadanie swojego kawalka sieci gdzie wiesz ze nikt nie zwyzywa Cie, nie bedzie Ci ublizal itp jak to ma miejsce na wielu innych serwerach. Jak admini (dowolnej uslugi) takktuja użyszkodników nie musze Ci chyba mowic. Wiadomo ze laczy nas wszystkich jedno moze dwa zamilowania, ale ogolnie jestesmy inni i nie moge powiedziec ze od dzisiaj jest TAK i juz. Moglbym zaladowac ProMODE przygotowac turniejowke i jak nie chcesz nie graj, ale zabilbym ta idee wspolnego grania na prawde bardzo szybko - pojawily by sie momenalnie wieksze i mniejsze wojenki,sprzeczki i tak na prawde nic by z tego nie bylo a moj czy eneasza stracony czas (sadze ze wiecej mojego jednak) poszedlby na marne. Czasami nawet nie chce mi sie grac, tylko wpasc "spotkac" sei z wami, ot po prostu...
Dla tego specjalnie stworzylem to na nieco innych zasadach, tak by w miare mozliwosci nikt nie czul sie gorszy ani pokrzywdzony. Moje zaufanie ktorym dazylem ludzi zostalo , szkoda mowic, sami wiecie co sie dzialo, dla tego sXe co jednoczesnie uwalnia PunKa od szykanowania jakoby byl tanim oszustem. Bardzo nie podobalo mi sie takie polowanie na czarownice, jesli ktos tylko strzelil raz celnie, od razu byl upokarzany poprzez wyzwiska i posadzany o cheatowanie. Dla tego CI ktorzy tak robili mam nadzieje ze czuja pewna skruche ;)

Chce zeby pojawiali sie rozni ludzie, owszem, ale niekoniecznie z pelnym prawem glosu, sadze ze to wlasnie my powinnismy w glosowaniu (demokratycznym) okreslic kolejna mapke badz to czy cos wlaczamy czy nie. Jesli kogos urazilo np to ze nie zmienilem mu mapki, trudno - ja chcialbym sie zajac czescia techniczna, kopiami, skryptami itp by dzialalo to poprawnie natomiast styl i sposob gry pozostawiam Waszemu osadowi, nie chce nic narzucac ani zmieniac na sile , vide "nie gramy tak, tylko inaczej i na innej mapie - czemu? bo jestem adminem"
Nie tedy droga, zabijemy wtedy cala idee grania, czas pojdzie na marne, rozmowy ze sponsorem oraz redakcja by serwer byl "oficjalnym" serwerem gazety Scigacz.pl

Mam nadzieje ze wyjasnilem Ci nieco pokretna logike,ale zabolalo mnie "niedopracowany" bo uwazam ze jest doslownie wypasiony na maxa i ma fantastycznie dostrojone wszystkie parametry transmisyjne jak i kodeki glosowe i wyliacznie polozenia kul. Dawno tego nie robilem, dobry 3ci tydzien czytam rozne poradniki odnosnie sposobow gry i konfiguracji serwera i nocami testuje najbardziej wydajne by od rana wszystko dzialalo _jak_ nalezy. To naprawde kupa pracy, i juz sa to dziesiatki godzin spedzonych nad strojeniem go.

Chce by spektrum gry bylo szerokie. Mogbym zrobic kilka srv, jeden fun drugi na promode itp, ale wtedy na kazdym bylo by kilka osob i tez idea by padla. Takie postawienie sprawy moim zdaniem jest najbardziej sensowne i uczciwe wobecz wszystkich zainteresowanych. To wam pozostawiam mozliwosc glosowania, zmiany ustawien, dogadania sie. Proponowalem np warcrafta we wtorki tylko i matrixa w czwartki, zero odzewu... ja mam WiELE dobrych checi ale nie widze czasami ich z waszej strony.

I co najwazniejsze a mowilem to juz kilka razy - nie chcialbym zepsuc gry ani idei spotykania sie tam, tylko przez zasady ktore komus nie beda pasowac. Jest nas na prawde za malo na wybrzydzanie, a jedynie poprzez dialog mozemy cos konstuktywnego zalatwic.

Jestem _zawsze_ do dyspozycji kazdego, zarowno z rada jak i pomoca. Przyjmuje takze uwagi (tutaj w tym temacie) i staram sie do nich ustosunkowac. Mam nadzieje ze mojawypowiedz rozwiala czesc Twoich watpliwosci.
Załączniki
CS.jpg
CS de_dust2 :>
CS.jpg (39.2 KiB) Przeglądane 3252 razy
Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa (otwórz link)
programy dla gastronomii (otwórz link)
Program do restauracji i hotelu (otwórz link)toshiba g900 (otwórz link)
kasy fiskalne sklep internetowy (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez adamus67 » 19/1/2008, 09:59

Simon bardzo ładnie napisane :wink:
adamus67
Świeżak
 
Posty: 234
Dołączył(a): 10/11/2007, 17:49
Lokalizacja: Cieszyn

Postprzez sepo » 19/1/2008, 10:53

Dokładnie, a serwer jest naprawdę zajebisty, fajnie się gra ludzie są spoko i nie trzeba niczego więcej, no może żeby mi trochę lepiej szło :)
Hornet-->929-->954-->DRZ 400 SM k6 | http://bikepics.com/members/sepo/
Avatar użytkownika
sepo
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1587
Dołączył(a): 6/11/2007, 20:06
Lokalizacja: Ząbki

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Hydepark



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości




na gr