Zobacz wątek - Discovery Channel - Narodziny Scigacza
NAS Analytics TAG

Discovery Channel - Narodziny Scigacza

O wszystkim
_________

Postprzez indor » 14/12/2007, 23:27

Simon ja w sieci jestem wiec jakieś tam zabezpieczenia na serwerze są. Admin to mój kumpel i ma fioła na punkcie bezpieczeństwa, nie wiem co tam jest... ale na pewnie jest coś anty :)

Co da anime to ja oglądam w sumie tylko normalne filmy czasami na ich podstawie serial. Ghost in the Shell, Cowboy Bebop, Mononoke, Spirited Away, Jin-Roh The Wolf Brigade, Samurai 7, Appleseed, Neon Genesis Evangelion... Ghost to dla mnie mega kult, zresztą inspiracja MATRIX'a :)
"Bo każdy inny motocykl jest tylko PRAWIE tak dobry jak HONDA"
"Sezon trwa cały rok, tylko czasami pogoda nie dopisuje"

Album mojej CB750 (otwórz link)
Avatar użytkownika
indor
Świeżak
 
Posty: 303
Dołączył(a): 1/10/2007, 09:49
Lokalizacja: Błonie pod wawa


Postprzez mar111cin » 14/12/2007, 23:38

no zgadza się Simon transfer jest w okolicach 1,5Mb ale tak chwalono te anglielskie łącza że spodziewałem się, że nie będzie żadnego problemu z wykorzystaniem pełnych 4Mbitów ; ) i że transfer będzie przynajmniej na poziomie 500KB/s ; )
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)


Postprzez simonw » 14/12/2007, 23:46

Marcinie, nie marudz tylko ssij :)
Wiesz ze angole maja wszystko wolne ... swoja droga jakby przebrac enka za szkota i dac mu łuk ? ... :) (*)

Indor - Ghost owszem, goscie od matrixa wcale sie z tym nie kryja a wrecz przeciwnie, slyszalem iz jest to ich hold oddany japonskiej kinematografii. Cowboy owszem :) Evangelion jest zbyt dziecinny i taki pokemonowy, co odcinek to samo, chyba ze mowisz o kinowych produkcjach jak Dead. Tutaj ilosc nawiazan, podtekstow itp jest tak ogromna ze mozna spedzic kilka lat i nie zrozumiec wszystkiego co ten film przekazuje - widzialem juz ponad 200 stronicowa prace o samych religijnych odniesianiach w Endzie, poczwszy od podan zydowskch, przez sumeryjskie az do chrzescijanstwa, bibli La Vaye`a itp...
Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa (otwórz link)
programy dla gastronomii (otwórz link)
Program do restauracji i hotelu (otwórz link)toshiba g900 (otwórz link)
kasy fiskalne sklep internetowy (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez simonw » 15/12/2007, 00:01

* - do dzisiaj prawo w Anglii zezwala bezkarnie zabic szkota na terenie murów miejskich, ale tylko pod warunkiem ze jest ozbrojony w łuk i strzały :)


Enek - sprawa jest taka, ze jest kilka rzeczy ktore maja niezle, dlugo by o tym mowic, bo w sumie jesli idzie o muzyke to kwestia gustu. Sam gram i sadze ze moge cos na ten temat powiedziec - i mowie - chociaz nie wszystko mi sie podoba to jakosciowo jest poziom nad ameryka i europa. Co do produkcji filmowych, mozna polemizowac co do samego przeslania czy roznych nawiazan, bo nie rozumiejac tej kultury nie zrozumiesz i tworczosci. Natomiast bezsprzecznie mozna powiedziec iz dbalosc o detale i lekkosc formy jest niesamowita.
Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa (otwórz link)
programy dla gastronomii (otwórz link)
Program do restauracji i hotelu (otwórz link)toshiba g900 (otwórz link)
kasy fiskalne sklep internetowy (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez simonw » 15/12/2007, 00:27

chinczyk to w zyciu musi zrobic 2 rzeczy, trampki i t-shirt :)
Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa (otwórz link)
programy dla gastronomii (otwórz link)
Program do restauracji i hotelu (otwórz link)toshiba g900 (otwórz link)
kasy fiskalne sklep internetowy (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez cichy » 15/12/2007, 00:47

Zaczęło się od tego, że powstały animowane erotyki, ponieważ ich kobiety w realu są paskudne, a potem jakoś się przerzuciło na seriale i filmy.
W końcu po co płacić niskiej skośnookiej aktorce, o krótkich nogach? :lol: :wink:
Avatar użytkownika
cichy
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1550
Dołączył(a): 8/9/2005, 16:17
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki

Postprzez indor » 15/12/2007, 02:16

simonw napisał(a):chinczyk to w zyciu musi zrobic 2 rzeczy, trampki i t-shirt :)


Zabijasz mnie :D

W sumie to i przerażasz... EVA rzeczywiście ma taka dziecinna kreskę, ale nic nie poradzę na to że mam słabość do takich mechów fajnych :P Co do Wachowskich to ja się w sumie dowiedziałem z jakiegoś wywiadu który z nimi czytałem o tym że Ghost był inspiracją... zresztą sam fakt że stworzyli animatrixa jest wystarczającym znakiem tego że wielbią japońską sztukę zwaną "anime" :)

Chcę coś więcej wiedzieć na temat tych podtekstów i nawiązań, nigdy nie przyglądałem się temu od tej strony. Tak btw jako że raczej jeśli coś oglądasz to na dobrym poziomie to mógłbyś coś może polecić godnego obejrzenia bo moi znajomi to ściągają tylko jakieś tasiemce w stylu BLEACH albo Claymore i inne takie nowoczesne czarodziejki z księżyca :)
"Bo każdy inny motocykl jest tylko PRAWIE tak dobry jak HONDA"
"Sezon trwa cały rok, tylko czasami pogoda nie dopisuje"

Album mojej CB750 (otwórz link)
Avatar użytkownika
indor
Świeżak
 
Posty: 303
Dołączył(a): 1/10/2007, 09:49
Lokalizacja: Błonie pod wawa

Postprzez Karol_85 » 15/12/2007, 09:31

simonw napisał(a):chinczyk to w zyciu musi zrobic 2 rzeczy, trampki i t-shirt :)

Ja słyszałem ze musi zrobić jeansy i magnetowid :)
Karol_85
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 303
Dołączył(a): 20/10/2006, 08:24
Lokalizacja: Łomianki

Postprzez kreska » 15/12/2007, 09:32

Eneasz to następnego Twojego upload'u, naprawdę polecam p2m i program moorhunt. Jakbyś się zdecydował napisz na gg, to mógłbym Ci pomóc. Z p2m zawsze będzie wam leciało max łaczem, bo to będą takie serwery jak gmail.com o2.pl ;) Pozdrawiam i Dziękuje za filmik
Ostatnio edytowano 15/12/2007, 10:39 przez kreska, łącznie edytowano 1 raz
kreska
Świeżak
 
Posty: 142
Dołączył(a): 4/8/2007, 17:54
Lokalizacja: Pruszków

Postprzez kreska » 15/12/2007, 10:38

Eneaszu może masz racje, ale instalacja programu to 1 minuta? A różnica podczas gdy ściąga kilkanaście osób z tego linka co podałeś a z p2m jest naprawdę ogromna ;) To tylko moje zdanie. A co do instalacji moorhunta jest ona naprawdę prosta ;) To tylko moja sugestia, róbcie jak chcecie :roll: NA rapidshare się nie opłaca bo są limity, tak samo na innych odpowiednikach rs się nie opłaca :wink:
kreska
Świeżak
 
Posty: 142
Dołączył(a): 4/8/2007, 17:54
Lokalizacja: Pruszków

Postprzez simonw » 15/12/2007, 12:02

Jestesmy adminami, ponad polowa ludzi ze scigacza to informatycy - uwierz mi ze jesli to co mowisz mialo by przyszlosc i bylo bezpiecznie na pewno uzywalby tego caly swiat.
Nie chce mi sie po raz ktorys tam wyjasniac jak logowane sa na serwerach pocztowych transfery, tak samo jak protokol pocztowy NIE jest przystosowany do transferu plikow, to tak samo jakbys ferrari wozil kartofle z pola, ani duzo nie zaladujesz ani lepiej nie pojedziesz.

A transfer od Enka jest zaskakujaco wysoki, tyle ze wasze lokalne pop`y odpowiednio ograniczaja wam wyjscie na Londyn.

koniec tematu :)
Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa (otwórz link)
programy dla gastronomii (otwórz link)
Program do restauracji i hotelu (otwórz link)toshiba g900 (otwórz link)
kasy fiskalne sklep internetowy (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez SzpiceR » 15/12/2007, 12:48

slyszalem ze simon umie sciagac gotowe kanapki z serem za pomoca p2p kurde grube te kable musza byc :roll:
ten co sobie nie żałuje
Avatar użytkownika
SzpiceR
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 3773
Dołączył(a): 8/8/2006, 18:46
Lokalizacja: Słupsk

Postprzez simonw » 15/12/2007, 13:01

nie, nie p2p tylko DCC na ircu, po p2p daje sie tylko te z bułki (mniejsza srednica) natomiast chleba nie przepchniesz
Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa (otwórz link)
programy dla gastronomii (otwórz link)
Program do restauracji i hotelu (otwórz link)toshiba g900 (otwórz link)
kasy fiskalne sklep internetowy (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez indor » 15/12/2007, 17:10

Jak rzucicie w lepszej jakości to ja sam to na P2M wrzucę, w razie czego ja dostane po piździe :) Tylko czekam na lepszą jakość bo tej mi się nie chce ściągać.
"Bo każdy inny motocykl jest tylko PRAWIE tak dobry jak HONDA"
"Sezon trwa cały rok, tylko czasami pogoda nie dopisuje"

Album mojej CB750 (otwórz link)
Avatar użytkownika
indor
Świeżak
 
Posty: 303
Dołączył(a): 1/10/2007, 09:49
Lokalizacja: Błonie pod wawa

Postprzez simonw » 15/12/2007, 17:33

Kurde, jasnowidz !

Prosze o rozpiske pytan w zimowej sesji egzaminacyjej :>
Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa (otwórz link)
programy dla gastronomii (otwórz link)
Program do restauracji i hotelu (otwórz link)toshiba g900 (otwórz link)
kasy fiskalne sklep internetowy (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez zdzichu123 » 15/12/2007, 21:01

Sciagnolem, z grafika niejest najgorzej :D Wazne ze słychac wyraznie co mowia :) Jesli ktos by chial moge wrzucic na http://www.sendspace.com/ , mysle ze niema potrzeby ale wedle zyczenia prosze pisac :)
Yamaha DT 125R [SPRZEDANA] >> Aprilia RS 125 [SPRZEDANA] >> Yamaha YZF 250

22.10.08 ====> Zdałem Prawko :)
Avatar użytkownika
zdzichu123
Bywalec
 
Posty: 869
Dołączył(a): 11/7/2007, 21:37
Lokalizacja: Chodzież

Postprzez indor » 15/12/2007, 21:19

bo jestem zboczony na punkcie jakości video :) jak jest do ściągnięcia DVD screaner to czekam na DVDrip... takie mój mały bzik :) rmvb to tez nie jest za specjalna jakość mimo że niby wszystko ładnie widać :)
"Bo każdy inny motocykl jest tylko PRAWIE tak dobry jak HONDA"
"Sezon trwa cały rok, tylko czasami pogoda nie dopisuje"

Album mojej CB750 (otwórz link)
Avatar użytkownika
indor
Świeżak
 
Posty: 303
Dołączył(a): 1/10/2007, 09:49
Lokalizacja: Błonie pod wawa

Poprzednia strona


Powrót do Hydepark



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości




na gr