Zobacz wątek - Motocyklizm
NAS Analytics TAG

Motocyklizm

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Postprzez pan_blancik 15 » 4/12/2007, 20:09

mr_neox napisał(a):
pan_blancik 15 napisał(a): Nie jeden skuterowiec by pokazał nam więcej niż...


taa... jak to kładzie na nim butlę z gazem, kask zakłada na lusterko, stawia na centralkę, odwija manetkę do końca i rusza z piskiem po kostce zatrzymując się na pobliskim płocie...

oczywiście nie każdy jest takim "talentem" ale w ten sposób szpanuje, tylko komu i po co??? a potem mamusia idzie z takim typkiem do serwisu i kupuje pęknięty plastik... a że mechanika się sypie to nie ważne :?

nawet na tym forum i nawet użytkownicy tego forum wrzucali filmiki jak skuterem robili wheelie to Ci powiem że filmik trwał ok. 20 sek i przez te całe 20 sek. chłopak jechał na jednym kole... to chyba nie jest aż takie łatwe, ludzie nie moga poderwać na koło 100 konnej cbr F3 a taki chłopak śmiga aż miło na kole 10 konnym skuterkiem
Kupię używany Power Commander do CBR 1000RR
Avatar użytkownika
pan_blancik 15
Świeżak
 
Posty: 141
Dołączył(a): 12/9/2005, 17:41
Lokalizacja: Przasnysz


Postprzez icid » 4/12/2007, 20:09

mam na imie Adrian mam 15 lat motorami jeżdżę od zawsze, pierwszy motor miałem w wieku 5-6 lat później Yamahe dt 50 i kilka mz. mieszkam wniewielkim miasteczku przasnysz (20 tyś mieszkańców) motorkami jeżdże z rodziną (bracia rodzeni i cioteczni, wszyscy zaopatrzeni w 2 koła) marzę o R1 rocznik 2004
Z tego co pamiętam to jest twój post powitalny więc dalszą dyskusje uważam za zbędną :D :D
Avatar użytkownika
icid
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2798
Dołączył(a): 18/8/2007, 14:57
Lokalizacja: Rotterdam


Postprzez mr_neox » 4/12/2007, 20:12

icid napisał(a): Z tego co pamiętam to jest twój post powitalny więc dalszą dyskusje uważam za zbędną :D :D


gdzie się mogę podpisac :?: :?: :twisted: :lol:
Szczęśliwy posiadacz kat.ABC prawa jazdy. Obecnie w trakcie C+E...
Avatar użytkownika
mr_neox
Świeżak
 
Posty: 280
Dołączył(a): 17/11/2006, 21:58
Lokalizacja: LJA

Postprzez pan_blancik 15 » 4/12/2007, 20:16

icid napisał(a):
mam na imie Adrian mam 15 lat motorami jeżdżę od zawsze, pierwszy motor miałem w wieku 5-6 lat później Yamahe dt 50 i kilka mz. mieszkam wniewielkim miasteczku przasnysz (20 tyś mieszkańców) motorkami jeżdże z rodziną (bracia rodzeni i cioteczni, wszyscy zaopatrzeni w 2 koła) marzę o R1 rocznik 2004
Z tego co pamiętam to jest twój post powitalny więc dalszą dyskusje uważam za zbędną :D :D

A daty to Ty tam nie sprawdzałeś :?: Bio wiesz ja jestem człowiekiem i się rozwijam obecnie mam 17 lat mam ciągle na imię Adrian, posiadam Horneta 900, więc teraz ja uważam dyskusje za zamkniętą :twisted: jesteś tak inteligentny że odszukałeś mój powitalny post ale jesteś zarazem mało spostrzegawczy bo pisałem go ok. 2-3 lata temu
Ostatnio edytowano 4/12/2007, 20:20 przez pan_blancik 15, łącznie edytowano 1 raz
Kupię używany Power Commander do CBR 1000RR
Avatar użytkownika
pan_blancik 15
Świeżak
 
Posty: 141
Dołączył(a): 12/9/2005, 17:41
Lokalizacja: Przasnysz

Postprzez AT_man » 4/12/2007, 20:19

BUAHAHAHAHAHHAHA no to spoko a znasz GHOSTRIDERA?? bo jak nie to moge cie z nim poznac on to dopiero ma fure mowie ci , wiem bo jezdzilem :) tylko ze troche narowista bo przy 300km/h jeszcze tylne kolko buksowalo a przednie w gorze bylo, ale spoko on mi mowil ze jezdzi nim "od zawsze" wiec twoja "Horneta 900" nie jest taka zla.
pozdrawiam.
Obrazek
Avatar użytkownika
AT_man
Świeżak
 
Posty: 168
Dołączył(a): 14/6/2007, 10:56
Lokalizacja: Radomsko

Postprzez pan_blancik 15 » 4/12/2007, 20:22

AT_man napisał(a):BUAHAHAHAHAHHAHA no to spoko a znasz GHOSTRIDERA?? bo jak nie to moge cie z nim poznac on to dopiero ma fure mowie ci , wiem bo jezdzilem :) tylko ze troche narowista bo przy 300km/h jeszcze tylne kolko buksowalo a przednie w gorze bylo, ale spoko on mi mowil ze jezdzi nim "od zawsze" wiec twoja "Horneta 900" nie jest taka zla.
pozdrawiam.
człowieku zanim zaczniesz się śmiać to sprawdź date i wszystkie inne info tak się składa że na forum zamieszczałem już zdjęcia moto moge to zrobić ponownie, dla mnie żaden problem, a teksty z ghostriderem zachowaj dla siebie bo mnie to nie rusza naoglądałeś sie filmików w internecie i teraz się onanizujesz marząc by jeździć tak jak kierowcy na nich ... zal.pl
Ostatnio edytowano 4/12/2007, 20:24 przez pan_blancik 15, łącznie edytowano 1 raz
Kupię używany Power Commander do CBR 1000RR
Avatar użytkownika
pan_blancik 15
Świeżak
 
Posty: 141
Dołączył(a): 12/9/2005, 17:41
Lokalizacja: Przasnysz

Postprzez icid » 4/12/2007, 20:23

Yhaaaaaa to naprawde super :D Podaj adres to wyśle gratulacje :) A tak serio to pogadamy jak zrobisz prawko i będziesz mógł samodzielnie kupić piwo w pobliskiej żabce :D
Avatar użytkownika
icid
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2798
Dołączył(a): 18/8/2007, 14:57
Lokalizacja: Rotterdam

Postprzez palgumeniedusze » 4/12/2007, 20:24

to co ty masz zarejestrowana na 125 i prawko A1?czy tatus ci kupil i jezdzisz po podworku?? czy masz takich odwaznych rodzicow i ci kaza jezdzic..... ??
habba babba!
Avatar użytkownika
palgumeniedusze
Stały bywalec
 
Posty: 1295
Dołączył(a): 9/11/2007, 22:48
Lokalizacja: WLKP

Postprzez AT_man » 4/12/2007, 20:25

he i tu sie mylisz PANIE Blancik bo nie ogladam tego w internecie HAHA i co??!! zassalem na dysk hehh i tu cie mam :)
Obrazek
Avatar użytkownika
AT_man
Świeżak
 
Posty: 168
Dołączył(a): 14/6/2007, 10:56
Lokalizacja: Radomsko

Postprzez pan_blancik 15 » 4/12/2007, 20:28

icid napisał(a):Yhaaaaaa to naprawde super :D Podaj adres to wyśle gratulacje :) A tak serio to pogadamy jak zrobisz prawko i będziesz mógł samodzielnie kupić piwo w pobliskiej żabce :D
hmm tak się składa że posiadam mózg i piwo kupuje na prawo jazdy A1 które posiadam... A co do jazdy to narazie jeżdżę tylko w pobliżu gdyż motor nie jest opłacony, motor kupiłem za własne pieniądze + część pożyczona od rodziców aa i nikt mi nie każe na nim jeździć. W razie zatrzymania mnie przez policje pokazuje prawko a1 i przyjmuje mandat 300 zł 0 pktów karnych, tak jak to robił kilkakrotnie mój kuzyn zatrzymany na daytonie 955i (ma 16 lat)
Kupię używany Power Commander do CBR 1000RR
Avatar użytkownika
pan_blancik 15
Świeżak
 
Posty: 141
Dołączył(a): 12/9/2005, 17:41
Lokalizacja: Przasnysz

Postprzez palgumeniedusze » 4/12/2007, 20:33

ja pier;;;;edle mac nie moge z takich nieodpowiedzialnych ludzi !!! gdzie sa twoi rodzice???klapki maja na oczach??to musisz miec zajebioste kieszonkowe?? aaa... i miec hornete 900 i jezdzic po okolicy to jest tak debilne ze juz nei wiem co napisac
habba babba!
Avatar użytkownika
palgumeniedusze
Stały bywalec
 
Posty: 1295
Dołączył(a): 9/11/2007, 22:48
Lokalizacja: WLKP

Postprzez icid » 4/12/2007, 20:54

hmm tak się składa że posiadam mózg i piwo kupuje na prawo jazdy A1 które posiadam... A co do jazdy to narazie jeżdżę tylko w pobliżu gdyż motor nie jest opłacony, motor kupiłem za własne pieniądze + część pożyczona od rodziców aa i nikt mi nie każe na nim jeździć. W razie zatrzymania mnie przez policje pokazuje prawko a1 i przyjmuje mandat 300 zł 0 pktów karnych, tak jak to robił kilkakrotnie mój kuzyn zatrzymany na daytonie 955i (ma 16 lat)
Pogratulować 17 latek z prawkiem na komarki lata po okolicy Hornetem 900 w dodatku nie opłaconym. WWW.IĆSTOND.PL ew. WWW.TROLL.PL
Avatar użytkownika
icid
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2798
Dołączył(a): 18/8/2007, 14:57
Lokalizacja: Rotterdam

Postprzez oscypek » 4/12/2007, 21:11

No widzę że offtopic się tu robi!

I motocyklista to ktoś taki, kto kocha motocykle, i umie je z rozwagą użytkować. Ktoś kto rozumie innych motocyklistów, i potrafi się z nimi dzielić swoją pasją. Potrafi opowiadać o tym godzinami i nieraz myśleć o tym dzień i noc. Ktoś kto nie śmieje się z innych jeżdżących na motorach tylko dlatego, że ten ma słabszy lub starszy motocykl.
Avatar użytkownika
oscypek
Świeżak
 
Posty: 157
Dołączył(a): 9/5/2007, 15:18
Lokalizacja: Maków Podhalański/Częstochowa

Postprzez LeWy2005 » 4/12/2007, 21:29

Motocylista to osoba kierujaca motocyklem ... jesli kochasz motocykle ale nigdy takowego nie dosiadales to mozesz byc conajwyzej nazwac sie motomaniakiem albo milosnikiem motocykli :P
To tak jakby chwalic sie na prawo i lewo ze jestem traktorzysta bo jak bylem maly to jezdzilem trakoterem a bylo to lat temu okolo 30 :)

Swoja droga czytajac ta bajke ktora zacytowal Icid poplakalem sie :P
Pzdr
LeWy2005
Świeżak
 
Posty: 89
Dołączył(a): 31/5/2007, 20:31
Lokalizacja: Gdynia

Postprzez melvin » 4/12/2007, 21:42

a wg. mnie motocyklista to osoba posiadająca/użytkująca motocykl, która posiada prawo jazdy kat. A z naciskiem na "A" nie jakieś tam a1 czy inne dziwne wynalazki...

ps. pan blancik ogarnij się, nie pisz bajek i nie wrzucaj ludziom na forum...
poza tym 2czy 3 lata na forum i tylko 41 postów? chyba coś jest nie tak...
czy może ci bana dali??? jeśli tak to chyba mieli jakiś powód prawda?
ps.2 jak mieszasz ludzi z błotem za to że jeżdżą słabszym moto to albo masz coś z głowom albo niewiele się różnisz od zwykłego lansera...jak się na forum odezwie ktoś kto jeździ na zabytku to też mu wyjedziesz z tekstem że ma motorynkę?
ps.3 komu chcesz zaimponować tym hornetem? bo widzę że cały czas podkreślasz to że to hornet 900 i że go kupiłeś prawie za swoją kasę...
masz jakiś kompleks czy cuś?
DUŻO GAZU I SPRZĘGŁO OD RAZU! :twisted:
Avatar użytkownika
melvin
PierwszyOkrutny
 
Posty: 8393
Dołączył(a): 17/9/2007, 21:09
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Postprzez LukasBST » 4/12/2007, 21:56

Ej mowicie jakbyscie wierzyli w te jego bujdy....
Sracz 600
Avatar użytkownika
LukasBST
Świeżak
 
Posty: 343
Dołączył(a): 8/4/2007, 10:04

Postprzez msebek » 4/12/2007, 22:03

melvin napisał(a):...bo widzę że cały czas podkreślasz to że to hornet 900 i że go kupiłeś prawie za swoją kasę...


...prawie robi wielką różnicę. Tylko zależy to "prawie" z której strony było..:wink:

Ja w twoim wieku nawet nie myślałem żeby wyjechać na miasto nieopłaconym motocyklem, a w dodatku bez uprawnień - chyba bym dostał bejsbolem w łeb od starszej. Masz 17 lat, a odpowiedzialność 13latka. Pomyśl co by się stało gdybyś spowodował wypadek (a wypadki chodzą po ludziach). Zawodowi kierowcy mają wypadki to co dopiero ty. Nastolatki mają jakiś "kompleks pojemności"?
msebek
Świeżak
 
Posty: 171
Dołączył(a): 24/8/2007, 13:48

Postprzez melvin » 4/12/2007, 22:05

wierzyli, nie wierzyli... co za różnica... wchodzę na to forum żeby poczytać jakieś ciekawostki, dowiedzieć się czegoś nowego, albo poprostu pogadać z normalnymi ludźmi...
a tu w temacie na 3 strony 1.5 to jakieś pier*olenie o chopinie i przechwałki jak to można na skuterku pojeździc na jednym kole albo bez prawka na motocyklu (ewentualnie kupić se piwo w sklepie na a1) ludzie przecież to zaczyna przypominać jakiegoś czata czy coś... chyba nie po to się tworzy fora internetowe żeby dyskusje w nich opierały się na opiniach ludzi którzy maja znikome pojęcie o temacie i żeby nie robić sobie siary piszą jakieś brednie...
DUŻO GAZU I SPRZĘGŁO OD RAZU! :twisted:
Avatar użytkownika
melvin
PierwszyOkrutny
 
Posty: 8393
Dołączył(a): 17/9/2007, 21:09
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Poprzednia strona


Powrót do Motocykle



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości




na gr