REJESTRACJA | LOGOWANIE

Pierwszy quad... Jakiego wybrać? Który lepszy?

| Odpowiedź » | Nowy temat »
Autor Wiadomość

kwiatu23

Świeżak

witam. oczywiście jestem nowy i standardowo szukam quada przeprawowego lub użytkowego do 8000 moze z małym hakiem Smile .
wpadło mi w oczy cos takiego:
http://www.allegro.pl/item998489468_suzuki_250_ozark.html
albo:
http://www.allegro.pl/item992877854_honda_recon_trx_250_2x4_super_okazja.html
lub http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M1812381
i jeszcze ten bo na miejscu:
http://www.allegro.pl/item994430559_kawasaki_bayou_250_do_rejestracij_2008.html
co wy na to?
może ktoś mieszka w pobliżu i mógłby je obejrzeć.
z góry dziękuje za odpowiedzi i podpowiedzi. pozdrawiam.

Ostatnio zmieniony przez kwiatu23 dnia 21/4/2010, 10:59, w całości zmieniany 1 raz

|

|

maciek805

Świeżak

Ja bym poszukal czegos nowszego i tez bardzo dobrego. Polecilbym ci Kymco MXU 250, a najlepiej 300 z walem Wink

|

|

Fanchopper

Świeżak

a ja wolał bym kupić ale starszego pewniaka japońca niż jakiegoś nowego chińskie podobne coś nowe wg te stare japońce ( jak były dobrze utrzymane to posłużą nawet 2x więcej nich te chińsko podobne) takie jest moje zadnie ale jak masz tyle kasy to poszukaj jeszcze yamaha big bear

|

Fanchopper

Świeżak

a ja wolał bym kupić ale starszego pewniaka japońca niż jakiegoś nowego chińskie podobne coś nowe wg te stare japońce ( jak były dobrze utrzymane to posłużą nawet 2x więcej nich te chińsko podobne) takie jest moje zdanie ale jak masz tyle kasy to poszukaj jeszcze yamaha big bear

|

maciek805

Świeżak

Ty chyba nie wiesz co mowisz. To nie chinski sprzet Surprised . Kymco maja baaaardzo trwale i dobre silniki. Bez problemu moze konkurowac z niektorymi japoncami. Nie miales kymco nie jezdziles i nic o nich nie wiesz a sie wypowiadasz ?? szkoda slow... Kymco to porzadny MARKOWY quad. Jest tani w eksploatacji i bez problemowy. Nigdy cie nei zawiedzie, a silniki sa nie do zajechania. Tyle ode mnie Wink

|

|

Fanchopper

Świeżak

to jak m wytłumaczysz to że właśnie kymco rozpadł mi sie po roku intensywnej jazdy dodam że go dobrze serwisowałem

|

maciek805

Świeżak

Jakie miales kymco ??? Nie pociskaj kitow !

|

|

Jakalzen

Świeżak

Cześć mam 12lat i jestem nowy,chciałbym sobie kupić quada sportowego z ceną do około 2500zł ,ale nie wiem jakiego wybrać moglibyście pomóc?Morze być używany tylko żeby nie był zniszczony.

|

swirus2007

Stały bywalec

Użytkownik zbanowany
Ostrzeżeń: 3

Witam
Mój ojciec chce kupic klada i ma ma takie wymagania
4x4
4T
do 4k zł

|

koksik52

Świeżak

Ostrzeżeń: 1

Witam!
Mam 15 lat ~180cm wzrostu i waze 70kg. Do wydania mam 3tyś. Czy kupię za to jakiegos wuada ktorym pojezdze jakies 2 sezony ?? Quad sluzylby mi wylacznei do nauki jazdy

|

Adbem

Świeżak

kokosik52, do 3k możesz znaleźć jedynie bashany ale 2 sezonów na nich nie pojeździsz a poza tym będzie trzeba poświęcić dużo czasu na naprawy. Jak do nauki jazdy myślę że by wystarczył.

|

paweł4x4

Świeżak

Witam wszystkich-jako,że to pierwszy mój post na tym forum. Razz
Planuję zakup quada tak do 15tys.zł i oto moje wymagania:
-4x4 /kardan/
-homologacja-rejestracja i dopuszczenie do ruchu na kat.B
W związku z tym,że ma głównie służyć w zimie jako "odśnieżarka"-to również możliwość założenia pługu/to chyba nie duży problem/.Rekreacyjnie poza zimą na jakieś wypady za miasto-bez ekstremalnym przepraw po pas w wodzie Wink
Podoba mi się Yamaha Kodiak 450,Poaris Magnum 500.
Co wybrać?
Co byście doradzili,może inne modele?
Na co zwrócić uwagę przy kupnie quada?
Rozpoczynam przygodę z quadem-stąd moje pytania-i za wszystkie uwagi nawet prozaiczne-będę wdzięczny i dziękuję!

|

pithblackex

Świeżak

Użytkownik zbanowany

zdecydowanie polecam kawasaki 750

|

Nex_pl

Świeżak

Witam wszystkich.
Ja również miałem chińskiego quada (Hercules) i nie polecam. Lepiej dołożyć trochę pieniędzy lub poszukać jakiejś okazji wśród używanych ale dobrych marek. Kupiłem używanego, w bardzo dobrej cenie ale teraz już wiem dlaczego sprzedawca puścił mi go po kosztach.

|

przemeklewy2000

Świeżak

Użytkownik zbanowany

Mam tutaj ciekawy artykuł na temat "jakie prawko na quada?"
zapraszam na blog -->http://przemek-motocykle.blogspot.com/
P.S. mam nadzieje że w dobrym miejscu umieściłem swój post;)

|

Timen

Świeżak

Jako ze jestem nowy to sie przywitam tak więc siema,
Mam na quad tylko 3500 góra 3800 zł wiem że za taką kase dostane tylko chinola ale trudno i teraz mam do was pytanie co mi polecicie (pojazd musi mieć homologacje, albo chociaż oświetlenie drogowe <lusterka sam dorobie>)
Z góry dzięki

|

Naimad92

Świeżak

Nie wiem gdzie napisać więc napisze tu czy na quada z homologacją trzeba mieć prawo jazdy żeby jeździć po ulicy (jak tak to jakie) ?

|

OskarPomorze

Świeżak

zalezy na co zarejestrowany wiekszosc na B - auto zarejestrowanych jest . Nie ktore na motor czyli A.

|

Husarr

Świeżak

Witam

Po 4 sezonach śmigania na szlifierce znudziło mi się troche i postanowiłem przerzucić się na quada. Jako, że nie znam się na proporcji marka/jakość/fun chciałbym się dowiedzieć od bardziej doświadczonych na jaką maszynę mam zwrócić uwagę, jaką się zainteresować...interesuje mnie coś do 20 000 zł i sprzęt do ciężkich terenowych przepraw...min. jaką pojemność brać pod uwagę?

Dzięki za wskazówki

|

Matajo

Świeżak

Witam.
Mam 14lat. Jestem szczupły. Chciał bym kupić quada do śmigania głównie na działce. Jest tam taka droga ok 2km prosta (płytowa) na niej chciał bym głównie śmigać chyba że po drodze żwirowej ale też prostej. Do wydania mam ok 3tyś (ochraniacze itp to kupie we własnym zakresie)
Pozdrawiam Matajo Smile

|