Zobacz wątek - <i>[skutery]</i> Tuning skutera
NAS Analytics TAG

[skutery] Tuning skutera

Komentarze użytkowników
_________

Postprzez Komentatorzy » 9/10/2010, 15:31

Komentatorzy napisał(a):Czy wie ktoś jak wstawic cylinder bo ja nie wiem ja go przekręcić i czy ktoś by mi to zrobił w 3 mieście prosze o szybką odpowiedź <br><hr>Bambi 3miasto <br>
Witam odpowiadam na zadane pytanie. Jasne ja ci mogę pomóc w zamontowaniu cylindra zależy tylko jakie masz fundusze na części w zależności od tego jaki masz sprzęt. Im mniej wydasz tym mniej się nacieszysz ja już to przerabiałem kilka razy. Z zamontowaniem samego cylindra nie ma problemu kwestia godziny. W razie czego pisz: rumek9@vp.pl lub 509356569 pozdrawiam<br><hr>rUMEK
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 14/10/2010, 13:36

Witam, mam prośbę skuter mi się ostatnio bardzo często psuje ciężko odpalać i ostatnio w ogóle nie zapala, coś jest z gaźnikiem albo cylindrem za słaby czy coś, i chciałbym żeby ktoś mi pomógł w dokupieniu potrzebnych części? do kingway el passo zamierzam kupić cylinder 80ccm i dysze, jak coś tu moje gg 5164477 tu też zaglądam.<br><hr>Mariobros
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 17/10/2010, 17:33

Komentatorzy napisał(a):Pasek kevlarowy - najwieksza sciema w tuningu skuterów. Nie rozciąga się, robi rowki na wariatorze, przy lepszym tuningu pali sie do 500-1000km... Lepiej kupic pasek polini race, zwykly wzmocniony, pojezdzi o wieeele dłuzej i nie robi rowków. Do cylindra klasy sport nie trzeba zmieniac wału ani łozysk.<br><hr>Manul<br>
Komentatorzy napisał(a):A NIE LEPIEJ ZASTOSOWAĆ WZMOCNIONE KOŁO PASOWE I WARIATOR, NP POWLEKANY LEKKĄ WARSTWĄ NIKASILU, I WTEDY PASEK KEWLAROWY JEST IDEALNYM ROZWIĄZANIEM, WIĘKSZA MOC PO PROSTU<br><hr>GEORGE<br>
Komentatorzy napisał(a):możę tak zrobie<br><hr>romet777<br>
Komentatorzy napisał(a):elo, mam malaguti f15 firefox z 2000r. chce w nim troche zmienić visual, co proponujecie małym kosztem ale efektownie oczywiście?<br><hr>Jeyson<br>
Komentatorzy napisał(a):witam , mam peugeota iron-x ... wszystko fajnie idzie 80 ale co zrobic zeby szybciej sie zbieral ? odpiszcie<br><hr>Iron-x<br>
Komentatorzy napisał(a):kup sobie nowy silnik<br><hr>rejent<br>
Komentatorzy napisał(a):Ja mam Kingway coliber. sciagnąłem blokade z gażnika,dystansu nie było. Jak zdjąłem taką rurke z filtru powietrza to jechał max 35 km/h spowrotem zalozylem po zrobieniu 30 km przywrócil dawnął prędkosc jedzie mi na prostej 60km/h co zrobic by jezdzil szybciej cylinder 80ccm?<br><hr>Kingway coliber<br>
Komentatorzy napisał(a):kolego po pierwsze.. w Kingway Coliber nie ma blokad.. ani na gazniku, ani na filtrze... moze ty uciołes kawałek filtra ?? ;> :P a ta rureczka jest w srodku filtra w innych skuterach a w zadnym Colibrze nie ma blokad jazysz ? niewiem co ty zrobiles ale prawdopodobnie popsules sobie skuter...<br><hr>Szotu<br>
Komentatorzy napisał(a):jeb*** CHINOLE!!!!
Pożądne skutery to:
Peugoet Speedfight 2
Yamaha Aerox
Aprilla SR 50
Piaggio NRG
Gilera
A nie jakieś KINGWAYE...<br><hr>Rafal<br>
Komentatorzy napisał(a):Mam skutera : CPI Oliver Sport z 2006 roku.. rozlozylem silnik i mam pytanie gdzie on ma blokady.. jak narazie znalazlem jedna na wariatorze.. bylem pytac sie czy ma blokade na module i mowili ze nie maja.. kupilem juz cylinder 70ccm i chce kupic sportowy wariador.. nie wiem gdzie sa blokady pomozcie...<br><hr>szymascpi<br>
Komentatorzy napisał(a):mam Zipp Simpli wymieniłem moduł mam sportowy tłumik i filtr powietrza i leci 90<br><hr>cinek<br>
Komentatorzy napisał(a):witam wszystkich u mnie sprawa wygląda tak od 15miesięcy ma skutera motomar forester fabryczna 80ccm nadal jest zablokowany i żadnych blokad z niego nie ściągałem bo mam starte pierścienie i wypluwa mi olej przez tłumik boje sie ze nawet jeśli ściągne blokade z gaźnika to go zatre nei widać jednak po im jakiegoś spadku mocy wszyto jest galancio przyspieszenie też ma to samo jednakże zastanawiam sie nad tuningem ale chcialbym pozostac przy tym cylindzre co mam zrobic zeby jakos poprawic jego osiagi ale go nie zajechac???pomozcie<br><hr>głodny tuningu<br>
Komentatorzy napisał(a):Jak się spisuje ogólnie.Czy warto go kupić.<br><hr>w.<br>
jak niema blokad w kingway coliber jak w gaźniku mialem w rurze wydechowej gosciu nieznasz sie a sie wypowiadasz<br><hr>kk
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 17/10/2010, 22:59

Nie wiem czemu piszesz poradnik skoro nie potrafisz od kiedy sportowy dłumik naprzykład w 4 suwie zwiekszy moc lub predkosc tak samo stozkowy filtr powietrza muli 4 suw wiec rozpisz to dokladnie albo przestan pisac jak sie nie znasz <br><hr>Zippi
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 20/10/2010, 12:55

mam pytanie czy przytym zestawie bende musial wymienic wal <a href="http://allegro.pl/cylinder-malossi-sport-70cc-minarelli-lezace-ac-i1245201803.html" target="blank" class="link" rel="nofollow">http://allegro.pl/cylinder-malossi-sport-70cc-minarelli-lezace-ac-i1245201803.html</a><br><hr>ruda
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 22/10/2010, 14:18

Komentatorzy napisał(a):mam pytanie czy przytym zestawie bende musial wymienic wal <a href="http://allegro.pl/cylinder-malossi-sport-70cc-minarelli-lezace-ac-i1245201803.html" target="blank" class="link" rel="nofollow">http://allegro.pl/cylinder-malossi-sport-70cc-minarelli-lezace-ac-i1245201803.html</a><br><hr>ruda<br>
nie<br><hr>Nowak Rafał
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 19/11/2010, 20:04

Witam mam nietypowe pytanie czy do skutera Kymco new dink o pojemności.125 da się wstawić tłok i cylinder 49 pojemność<br><hr>ela
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 20/11/2010, 10:39

Komentatorzy napisał(a):Witam mam nietypowe pytanie czy do skutera Kymco new dink o pojemności.125 da się wstawić tłok i cylinder 49 pojemność<br><hr>ela<br>
da się bo ja robiłem taki skutera<br><hr>Nowak Rafał
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 23/11/2010, 21:23

miałem cylek 50cc jechał 80hm/h (skuter sie zepsuł) zawiozłem do serwisu i tam mi zmienili komplet cylindra na 80cc skuter nie chce jechac powyrzej 60hm/h co trzeba zrobic?<br><hr>slawek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 25/12/2010, 14:33

Komentatorzy napisał(a):Czy wie ktoś jak wstawic cylinder bo ja nie wiem ja go przekręcić i czy ktoś by mi to zrobił w 3 mieście prosze o szybką odpowiedź <br><hr>Bambi 3miasto <br>
Komentatorzy napisał(a):a tak przy okazji nie wie ktos ile zebow na wale kobowym ma romet 747 4t?<br><hr>gosc<br>
16<br><hr>palon
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 5/1/2011, 14:38

cze mam skuter inca street 50 chiński 2t jak wstawię cylinder 80ccm sportowe sprzęgło da to coś na blokadach jadę 55 <a href="http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Kingway/Fonero/104227" target="blank" class="link" rel="nofollow">http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Kingway/Fonero/104227</a> <br><hr>DIKEJ
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 8/1/2011, 15:34

Komentatorzy napisał(a):Siema , mam skuter Magnus Ibizzo 2 t , jest dosc mocny 3,5 km , 88 kg na GPSsie predkosc wyniosla 78 km/h a , z gorki ( dosc ostra ) ponad 88 km/h chcialbym go troszke wzmocnic i potem sprzedac , mam na to okolo 1200 zl , zalezy mi na lepszym przyspieszeniu oraz na wiekszej predkosci , ale pytanie czy oplaca mi sie tuningowac Magnusa ? czy nie ?
Odpowiedzcie mi :)<br><hr>egl<br>
Komentatorzy napisał(a):Witam chcial bym sie dowiedziec czy cos mi da wariator w skuterze 4t koszt wariatora do 100zl. morze taki polepszyc osiagi czy nie ma sensu w to inwestowac????<br><hr>JERYCHO<br>
siemx jerycho wiesz co ci radze daj se siana bo za taką cenę to nic nie wskórasz ale ja osobiśćie moge polećic ci zestaw MALOSSI MULTIVAR 2000 + PASEK POLINI KEVLAR + ROLKI POLINI 4g ja mam w keeway matrix i naprawde nie żałuje wydanej kasy ale mój piżdżik to 2-sów więc nie wiem czy do twojego będzie pasował jak masz wał 16mm to raczej powinno podejść. CENA: OK 400ZŁ.

PS: NA TYM ZESTAWIE TRZEBA UWAŻAĆ Z MANETKĄ.<br><hr>Mariusz P.
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 12/1/2011, 07:40

witam ja mam skuter romet 727,zmieniłem cylinder na 80ccm3 wcześniej mi szedł jakieś 70km/h a teraz licznik się zamyka i dalej leci (licznik do 80km/h) kupiłem zestaw na allegro za 125zł<a href="http://moto.allegro.pl/skuter-4t-chinski-cylinder-glowica-tuning-walek-i1402696572.html" target="blank" class="link" rel="nofollow">http://moto.allegro.pl/skuter-4t-chinski-cylinder-glowica-tuning-walek-i1402696572.html</a> i dokupiłem jeszcze dysze 90<br><hr>MisIeK:)
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 13/1/2011, 21:04

Komentatorzy napisał(a):Pasek kevlarowy - najwieksza sciema w tuningu skuterów. Nie rozciąga się, robi rowki na wariatorze, przy lepszym tuningu pali sie do 500-1000km... Lepiej kupic pasek polini race, zwykly wzmocniony, pojezdzi o wieeele dłuzej i nie robi rowków. Do cylindra klasy sport nie trzeba zmieniac wału ani łozysk.<br><hr>Manul<br>
Komentatorzy napisał(a):A NIE LEPIEJ ZASTOSOWAĆ WZMOCNIONE KOŁO PASOWE I WARIATOR, NP POWLEKANY LEKKĄ WARSTWĄ NIKASILU, I WTEDY PASEK KEWLAROWY JEST IDEALNYM ROZWIĄZANIEM, WIĘKSZA MOC PO PROSTU<br><hr>GEORGE<br>
Komentatorzy napisał(a):możę tak zrobie<br><hr>romet777<br>
Komentatorzy napisał(a):elo, mam malaguti f15 firefox z 2000r. chce w nim troche zmienić visual, co proponujecie małym kosztem ale efektownie oczywiście?<br><hr>Jeyson<br>
Komentatorzy napisał(a):witam , mam peugeota iron-x ... wszystko fajnie idzie 80 ale co zrobic zeby szybciej sie zbieral ? odpiszcie<br><hr>Iron-x<br>
Komentatorzy napisał(a):kup sobie nowy silnik<br><hr>rejent<br>
Komentatorzy napisał(a):Ja mam Kingway coliber. sciagnąłem blokade z gażnika,dystansu nie było. Jak zdjąłem taką rurke z filtru powietrza to jechał max 35 km/h spowrotem zalozylem po zrobieniu 30 km przywrócil dawnął prędkosc jedzie mi na prostej 60km/h co zrobic by jezdzil szybciej cylinder 80ccm?<br><hr>Kingway coliber<br>
Komentatorzy napisał(a):kolego po pierwsze.. w Kingway Coliber nie ma blokad.. ani na gazniku, ani na filtrze... moze ty uciołes kawałek filtra ?? ;> :P a ta rureczka jest w srodku filtra w innych skuterach a w zadnym Colibrze nie ma blokad jazysz ? niewiem co ty zrobiles ale prawdopodobnie popsules sobie skuter...<br><hr>Szotu<br>
Komentatorzy napisał(a):jeb*** CHINOLE!!!!
Pożądne skutery to:
Peugoet Speedfight 2
Yamaha Aerox
Aprilla SR 50
Piaggio NRG
Gilera
A nie jakieś KINGWAYE...<br><hr>Rafal<br>
Komentatorzy napisał(a):Mam skutera : CPI Oliver Sport z 2006 roku.. rozlozylem silnik i mam pytanie gdzie on ma blokady.. jak narazie znalazlem jedna na wariatorze.. bylem pytac sie czy ma blokade na module i mowili ze nie maja.. kupilem juz cylinder 70ccm i chce kupic sportowy wariador.. nie wiem gdzie sa blokady pomozcie...<br><hr>szymascpi<br>
Komentatorzy napisał(a):mam Zipp Simpli wymieniłem moduł mam sportowy tłumik i filtr powietrza i leci 90<br><hr>cinek<br>
jak mam zrobiććććć z moim zippem simpli rzeby jechał ponad 100km/h<br><hr>mambo
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 13/1/2011, 22:29

Komentatorzy napisał(a):witam ja mam skuter romet 727,zmieniłem cylinder na 80ccm3 wcześniej mi szedł jakieś 70km/h a teraz licznik się zamyka i dalej leci (licznik do 80km/h) kupiłem zestaw na allegro za 125zł<a href="http://moto.allegro.pl/skuter-4t-chinski-cylinder-glowica-tuning-walek-i1402696572.html" target="blank" class="link" rel="nofollow">http://moto.allegro.pl/skuter-4t-chinski-cylinder-glowica-tuning-walek-i1402696572.html</a> i dokupiłem jeszcze dysze 90<br><hr>MisIeK:)<br>
Witam i serio kupiłeś ten zestaw za 125 zł i chodzi ci wszystko dobrze??<br><hr>Cichy
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 14/1/2011, 09:00

Komentatorzy napisał(a):witam ja mam skuter romet 727,zmieniłem cylinder na 80ccm3 wcześniej mi szedł jakieś 70km/h a teraz licznik się zamyka i dalej leci (licznik do 80km/h) kupiłem zestaw na allegro za 125zł<a href="http://moto.allegro.pl/skuter-4t-chinski-cylinder-glowica-tuning-walek-i1402696572.html" target="blank" class="link" rel="nofollow">http://moto.allegro.pl/skuter-4t-chinski-cylinder-glowica-tuning-walek-i1402696572.html</a> i dokupiłem jeszcze dysze 90<br><hr>MisIeK:)<br>
Komentatorzy napisał(a):Witam i serio kupiłeś ten zestaw za 125 zł i chodzi ci wszystko dobrze??<br><hr>Cichy<br>
tak tylko musiałem jeszcze zdjąć blokadę z filtra powietrza to jest taka mała cienka rurka w środku filtra powietrza trzeba ją wyjąć i będzie dobrze albo dać filtr stożkowy ale jak chcesz tuningować skuter to nie żałuj kasy kup jakiś zestaw droższy tu masz link:<a href="http://moto.allegro.pl/zestaw-tuningowy-80cc-skuter-4t-139qmb-qma-gy6-i1396793067.html" target="blank" class="link" rel="nofollow">http://moto.allegro.pl/zestaw-tuningowy-80cc-skuter-4t-139qmb-qma-gy6-i1396793067.html</a> ten zestaw jest lepszy od tego co ja go kupiłem i masz tu do tego cewkę zapłonową od razu, wariator sportowy ,moduł to jeszcze raz pisze ten za 125 jest dobry ale mało w nim elementów tuningu ten zaś droższy ale więcej elementów i będzie lepszy tuning<br><hr>MisIeK:)
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 14/1/2011, 09:06

Komentatorzy napisał(a):Pasek kevlarowy - najwieksza sciema w tuningu skuterów. Nie rozciąga się, robi rowki na wariatorze, przy lepszym tuningu pali sie do 500-1000km... Lepiej kupic pasek polini race, zwykly wzmocniony, pojezdzi o wieeele dłuzej i nie robi rowków. Do cylindra klasy sport nie trzeba zmieniac wału ani łozysk.<br><hr>Manul<br>
Komentatorzy napisał(a):A NIE LEPIEJ ZASTOSOWAĆ WZMOCNIONE KOŁO PASOWE I WARIATOR, NP POWLEKANY LEKKĄ WARSTWĄ NIKASILU, I WTEDY PASEK KEWLAROWY JEST IDEALNYM ROZWIĄZANIEM, WIĘKSZA MOC PO PROSTU<br><hr>GEORGE<br>
Komentatorzy napisał(a):możę tak zrobie<br><hr>romet777<br>
Komentatorzy napisał(a):elo, mam malaguti f15 firefox z 2000r. chce w nim troche zmienić visual, co proponujecie małym kosztem ale efektownie oczywiście?<br><hr>Jeyson<br>
Komentatorzy napisał(a):witam , mam peugeota iron-x ... wszystko fajnie idzie 80 ale co zrobic zeby szybciej sie zbieral ? odpiszcie<br><hr>Iron-x<br>
Komentatorzy napisał(a):kup sobie nowy silnik<br><hr>rejent<br>
Komentatorzy napisał(a):Ja mam Kingway coliber. sciagnąłem blokade z gażnika,dystansu nie było. Jak zdjąłem taką rurke z filtru powietrza to jechał max 35 km/h spowrotem zalozylem po zrobieniu 30 km przywrócil dawnął prędkosc jedzie mi na prostej 60km/h co zrobic by jezdzil szybciej cylinder 80ccm?<br><hr>Kingway coliber<br>
Komentatorzy napisał(a):kolego po pierwsze.. w Kingway Coliber nie ma blokad.. ani na gazniku, ani na filtrze... moze ty uciołes kawałek filtra ?? ;> :P a ta rureczka jest w srodku filtra w innych skuterach a w zadnym Colibrze nie ma blokad jazysz ? niewiem co ty zrobiles ale prawdopodobnie popsules sobie skuter...<br><hr>Szotu<br>
Komentatorzy napisał(a):jeb*** CHINOLE!!!!
Pożądne skutery to:
Peugoet Speedfight 2
Yamaha Aerox
Aprilla SR 50
Piaggio NRG
Gilera
A nie jakieś KINGWAYE...<br><hr>Rafal<br>
Komentatorzy napisał(a):Mam skutera : CPI Oliver Sport z 2006 roku.. rozlozylem silnik i mam pytanie gdzie on ma blokady.. jak narazie znalazlem jedna na wariatorze.. bylem pytac sie czy ma blokade na module i mowili ze nie maja.. kupilem juz cylinder 70ccm i chce kupic sportowy wariador.. nie wiem gdzie sa blokady pomozcie...<br><hr>szymascpi<br>
Komentatorzy napisał(a):mam Zipp Simpli wymieniłem moduł mam sportowy tłumik i filtr powietrza i leci 90<br><hr>cinek<br>
a jaka pojemność tego zippa com ? słuchaj możesz mieć też blokadę na gaźniku jak i na filtrze powietrza .po pierwsze jak tuningowałeś ten skuter to wymień dysze na większą jeśli tego nie zrobiłeś i w środku filtra jak jest blokada to jest taka cienka rurka ją trzeba będzie usunąć jeśli ona tam się znajduje ponieważ dostaje za małą dawkę mieszanki paliwa i powietrza zobacz te rzeczy i napisz mi czekam odp w tej sprawie:)<br><hr>MisIe
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 14/1/2011, 09:09

Komentatorzy napisał(a):Pasek kevlarowy - najwieksza sciema w tuningu skuterów. Nie rozciąga się, robi rowki na wariatorze, przy lepszym tuningu pali sie do 500-1000km... Lepiej kupic pasek polini race, zwykly wzmocniony, pojezdzi o wieeele dłuzej i nie robi rowków. Do cylindra klasy sport nie trzeba zmieniac wału ani łozysk.<br><hr>Manul<br>
Komentatorzy napisał(a):A NIE LEPIEJ ZASTOSOWAĆ WZMOCNIONE KOŁO PASOWE I WARIATOR, NP POWLEKANY LEKKĄ WARSTWĄ NIKASILU, I WTEDY PASEK KEWLAROWY JEST IDEALNYM ROZWIĄZANIEM, WIĘKSZA MOC PO PROSTU<br><hr>GEORGE<br>
Komentatorzy napisał(a):możę tak zrobie<br><hr>romet777<br>
Komentatorzy napisał(a):elo, mam malaguti f15 firefox z 2000r. chce w nim troche zmienić visual, co proponujecie małym kosztem ale efektownie oczywiście?<br><hr>Jeyson<br>
Komentatorzy napisał(a):witam , mam peugeota iron-x ... wszystko fajnie idzie 80 ale co zrobic zeby szybciej sie zbieral ? odpiszcie<br><hr>Iron-x<br>
Komentatorzy napisał(a):kup sobie nowy silnik<br><hr>rejent<br>
Komentatorzy napisał(a):Ja mam Kingway coliber. sciagnąłem blokade z gażnika,dystansu nie było. Jak zdjąłem taką rurke z filtru powietrza to jechał max 35 km/h spowrotem zalozylem po zrobieniu 30 km przywrócil dawnął prędkosc jedzie mi na prostej 60km/h co zrobic by jezdzil szybciej cylinder 80ccm?<br><hr>Kingway coliber<br>
Komentatorzy napisał(a):kolego po pierwsze.. w Kingway Coliber nie ma blokad.. ani na gazniku, ani na filtrze... moze ty uciołes kawałek filtra ?? ;> :P a ta rureczka jest w srodku filtra w innych skuterach a w zadnym Colibrze nie ma blokad jazysz ? niewiem co ty zrobiles ale prawdopodobnie popsules sobie skuter...<br><hr>Szotu<br>
Komentatorzy napisał(a):jeb*** CHINOLE!!!!
Pożądne skutery to:
Peugoet Speedfight 2
Yamaha Aerox
Aprilla SR 50
Piaggio NRG
Gilera
A nie jakieś KINGWAYE...<br><hr>Rafal<br>
Komentatorzy napisał(a):Mam skutera : CPI Oliver Sport z 2006 roku.. rozlozylem silnik i mam pytanie gdzie on ma blokady.. jak narazie znalazlem jedna na wariatorze.. bylem pytac sie czy ma blokade na module i mowili ze nie maja.. kupilem juz cylinder 70ccm i chce kupic sportowy wariador.. nie wiem gdzie sa blokady pomozcie...<br><hr>szymascpi<br>
Komentatorzy napisał(a):mam Zipp Simpli wymieniłem moduł mam sportowy tłumik i filtr powietrza i leci 90<br><hr>cinek<br>
jeśli go tuningujesz to zmień w gaźniku dyszę na większą sprawdź czy nie masz blokady w filtrze powietrza taka mała rurka w środku filtra ją trzeba usunąć :) i w tedy powinien iść więcej :) czekam na odp w tej sprawie.<br><hr>MisIeK:)
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 14/1/2011, 13:25

Komentatorzy napisał(a):witam ja mam skuter romet 727,zmieniłem cylinder na 80ccm3 wcześniej mi szedł jakieś 70km/h a teraz licznik się zamyka i dalej leci (licznik do 80km/h) kupiłem zestaw na allegro za 125zł<a href="http://moto.allegro.pl/skuter-4t-chinski-cylinder-glowica-tuning-walek-i1402696572.html" target="blank" class="link" rel="nofollow">http://moto.allegro.pl/skuter-4t-chinski-cylinder-glowica-tuning-walek-i1402696572.html</a> i dokupiłem jeszcze dysze 90<br><hr>MisIeK:)<br>
Komentatorzy napisał(a):Witam i serio kupiłeś ten zestaw za 125 zł i chodzi ci wszystko dobrze??<br><hr>Cichy<br>
Komentatorzy napisał(a):tak tylko musiałem jeszcze zdjąć blokadę z filtra powietrza to jest taka mała cienka rurka w środku filtra powietrza trzeba ją wyjąć i będzie dobrze albo dać filtr stożkowy ale jak chcesz tuningować skuter to nie żałuj kasy kup jakiś zestaw droższy tu masz link:<a href="http://moto.allegro.pl/zestaw-tuningowy-80cc-skuter-4t-139qmb-qma-gy6-i1396793067.html" target="blank" class="link" rel="nofollow">http://moto.allegro.pl/zestaw-tuningowy-80cc-skuter-4t-139qmb-qma-gy6-i1396793067.html</a> ten zestaw jest lepszy od tego co ja go kupiłem i masz tu do tego cewkę zapłonową od razu, wariator sportowy ,moduł to jeszcze raz pisze ten za 125 jest dobry ale mało w nim elementów tuningu ten zaś droższy ale więcej elementów i będzie lepszy tuning<br><hr>MisIeK:)<br>
Aha dzięki za odpowiedz<br><hr>Cichy
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 14/1/2011, 14:04

Komentatorzy napisał(a):witam ja mam skuter romet 727,zmieniłem cylinder na 80ccm3 wcześniej mi szedł jakieś 70km/h a teraz licznik się zamyka i dalej leci (licznik do 80km/h) kupiłem zestaw na allegro za 125zł<a href="http://moto.allegro.pl/skuter-4t-chinski-cylinder-glowica-tuning-walek-i1402696572.html" target="blank" class="link" rel="nofollow">http://moto.allegro.pl/skuter-4t-chinski-cylinder-glowica-tuning-walek-i1402696572.html</a> i dokupiłem jeszcze dysze 90<br><hr>MisIeK:)<br>
Komentatorzy napisał(a):Witam i serio kupiłeś ten zestaw za 125 zł i chodzi ci wszystko dobrze??<br><hr>Cichy<br>
Komentatorzy napisał(a):tak tylko musiałem jeszcze zdjąć blokadę z filtra powietrza to jest taka mała cienka rurka w środku filtra powietrza trzeba ją wyjąć i będzie dobrze albo dać filtr stożkowy ale jak chcesz tuningować skuter to nie żałuj kasy kup jakiś zestaw droższy tu masz link:<a href="http://moto.allegro.pl/zestaw-tuningowy-80cc-skuter-4t-139qmb-qma-gy6-i1396793067.html" target="blank" class="link" rel="nofollow">http://moto.allegro.pl/zestaw-tuningowy-80cc-skuter-4t-139qmb-qma-gy6-i1396793067.html</a> ten zestaw jest lepszy od tego co ja go kupiłem i masz tu do tego cewkę zapłonową od razu, wariator sportowy ,moduł to jeszcze raz pisze ten za 125 jest dobry ale mało w nim elementów tuningu ten zaś droższy ale więcej elementów i będzie lepszy tuning<br><hr>MisIeK:)<br>
Komentatorzy napisał(a):Aha dzięki za odpowiedz<br><hr>Cichy<br>
A jakie masz rolki??<br><hr>Cichy
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości




na gr