Zobacz wątek - ktm 520 exc - opinie
NAS Analytics TAG

ktm 520 exc - opinie

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

ktm 520 exc - opinie

Postprzez mrowka » 13/10/2007, 20:07

Otóż nabyłem taki nie tylko w celu zabawy jazdą (duża frajda ka kołach supermoto), ale równiż w celu codziennych dojazdów do pracy (dziennie robię około 50 km) -Martwie sie jednakże czy jest to dobry wybór, ze względu na opinie użytkowników dotyczące serwisu i częstych napraw tego motocykla - że niby to wyczynowy sprzęt i wymiany części, podzespołów odbywaja się o wiele częściej niż w "zwykłych" endurakach i liczone sa na godziny pracy, a części nie należą do tanich - czy posiadanie tego motocykla jest naprawdę tak kosztowne (to mit czy prawda?)- czy zwyczjnie w świecie wszystko zależy od jazdy i dbania o moto ? bardzo prosze o poradę, gdyż nie stać mnie na cosezonowe remonty :( zgodnie z obsługa serwisową przy mojej eksploatacji musiałbym wymieniać olej dwa razy w sezonie, co sezon łożyska na wale, łańcuszek rozrządu co drugi sezon i tak dalej........ Może ktoś posiada taki sprzęt i coś ma do powiedzenia ?!!!!!
Z góry wielkie dzięki za dialog i opinie
mrowka
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 13/10/2007, 19:52
Lokalizacja: Gdańsk


Postprzez Beavis » 13/10/2007, 21:36

Nie zakładaj dwóch tematów w dwóch działach o tym samym brzmieni!
Avatar użytkownika
Beavis
Moderator
 
Posty: 960
Dołączył(a): 5/8/2006, 20:37
Lokalizacja: Słoneczne Aspen


Postprzez Adamo _CBR » 13/10/2007, 21:43

"Beavis"a był taki temat??
Motur nigdy nie umiera :) Motur jest wieczny :)
Avatar użytkownika
Adamo _CBR
Świeżak
 
Posty: 99
Dołączył(a): 18/9/2007, 19:29
Lokalizacja: Dębica

Postprzez icid » 13/10/2007, 23:50

Jeśli używasz go zgodnie z przeznaczeniem czyli motocross to wymiany będą typowe dla tego sportu czyli częste jeśli po aswalcie to co ma ci sie zużywać w przyspieszonym tempie, ktm to dobry sprzęt i nie ustępuje hondzie czy innym nie rozumiem czemu ma sie psuć, bo ktoś tak wymyślił :)
Avatar użytkownika
icid
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2798
Dołączył(a): 18/8/2007, 14:57
Lokalizacja: Rotterdam

Postprzez skwy » 14/10/2007, 08:32

Na pewno sprzęt będzie działał dobrze jak będziesz o niego dobrze dbał.Czyli standardowo wymiany oleju z filtrem jak zaleca producent,dbanie o stan filtra powietrza,regulacja zaworków, smarowanie ,konserwacja.
Tak że jak go nie przemęczysz nie zaniedbasz to będziesz cieszył sie przyjemnością eksploatacji takiego moto.
P.S.
Lepiej zapobiegać niż później leczyć.
Avatar użytkownika
skwy
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1540
Dołączył(a): 7/10/2007, 08:21
Lokalizacja: Gołdap

Postprzez R1 » 14/10/2007, 10:22

Adamo _CBR napisał(a):"Beavis"a był taki temat??


BYŁ :!: :!: :!: :evil:
Sprowadzę | Części,Akcesoria,dzież,TUNING | import_usa@o2.pl
Avatar użytkownika
R1
Bywalec
 
Posty: 940
Dołączył(a): 10/2/2007, 20:34
Lokalizacja: ja to wiem ?-z autopsji

Postprzez Adamo _CBR » 14/10/2007, 10:25

To wzracam honor:)
Motur nigdy nie umiera :) Motur jest wieczny :)
Avatar użytkownika
Adamo _CBR
Świeżak
 
Posty: 99
Dołączył(a): 18/9/2007, 19:29
Lokalizacja: Dębica



Powrót do Motocykle



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości




na gr