Zobacz wątek - >> YAMAHA R6 wasze opinie <<
NAS Analytics TAG

>> YAMAHA R6 wasze opinie <<

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Postprzez P_R_O_T_E_Z_A » 2/1/2008, 11:41

Wnioskując ze zdjęć moto robi na mnie wrażenie zaniedbanego :) może dlatego że brudny jest . Radze posprawdzać w serwisie jeśli będzie ok to bym wziął przyjrzyj się również papierom czy są wszystkie i takie jak mają być . No i ten markowy wydziorek w gratisie :roll: dziwne z reguły takie rzeczy ściągają przed sprzedażą i moto oddają na seryjnym a sportowy sprzedają :D
www.kamikazedriver.prv.pl | !!!Lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem!!! | !!!Nie bierz życia na serio i tak nie wyjdziesz z niego żywy !!! | !!! GSX_R 750 Srad !!!
Avatar użytkownika
P_R_O_T_E_Z_A
Świeżak
 
Posty: 139
Dołączył(a): 3/12/2007, 16:35
Lokalizacja: Sosnowiec


Postprzez motoman » 2/1/2008, 11:50

No to takie moje spostrzezenia:P

obie felgi jakos tam drasniete + dolot tłumika jakos ryśnięty a fotek z prawej strony brak.

nie wiem czy mam cos z oczami i mi sie tylko wydaje ale zdjecie od tyłu gdzie widac zadupek ukazuje moim zdziwionym oczom iż zadupek nie jest w osi motocykla... ale przecieram oczy ze zdziwienia i zastanawiam sie czy mnie oczy nie mylą:P ocencie sami:)

pozatym dziwnie odstaje kanapa pasażera, kierunkowskazy są do tego jakos tak krzywo;)
lubie sobie zjechać z gixera^^.
Avatar użytkownika
motoman
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1288
Dołączył(a): 13/5/2006, 18:06
Lokalizacja: Wrocław


Postprzez Piankowy Marynarzyk » 2/1/2008, 11:56

Motoman ,ja mam takie samo wrazenie ,ze dupa przesunieta ,a poza tym zauwazylem ,ze tylni blotnik jest jakby urwany w polowie ,nie wiem ,ale powinien chyba byc troche dluzszy niz na zdjeciu ?
Avatar użytkownika
Piankowy Marynarzyk
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 3040
Dołączył(a): 21/2/2007, 20:41
Lokalizacja: Kaliszfornia

Postprzez P_R_O_T_E_Z_A » 2/1/2008, 12:43

I ja mam wrażenie że zadupek jest skrzywiony ale to może wina siedzenia pasażera które wydaje mi się przesunięte :roll: co do błotnika to się zgodzę w oryginale jakby bardziej szpiczasto zakończone były :?
www.kamikazedriver.prv.pl | !!!Lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem!!! | !!!Nie bierz życia na serio i tak nie wyjdziesz z niego żywy !!! | !!! GSX_R 750 Srad !!!
Avatar użytkownika
P_R_O_T_E_Z_A
Świeżak
 
Posty: 139
Dołączył(a): 3/12/2007, 16:35
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez bocian600 » 3/1/2008, 21:44

chyba macie racja Panowie, nie jade go nawet ogladac...
dzieki pozdro
bocian
bocian600
Świeżak
 
Posty: 9
Dołączył(a): 27/12/2007, 19:54
Lokalizacja: Ostrów Wielkpolski

Postprzez genek » 3/1/2008, 23:21

To jest wersja Raven ? bo widze upside down. Poluje wlasnie na taka.
genek
Świeżak
 
Posty: 55
Dołączył(a): 17/6/2007, 12:52

Postprzez P_R_O_T_E_Z_A » 3/1/2008, 23:42

genek, bocian600 zrezygnował z kupna tak ze masz okazje do kupna oczywiście jeśli nasze spostrzeżenia cię nie zniechęcają ;)
www.kamikazedriver.prv.pl | !!!Lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem!!! | !!!Nie bierz życia na serio i tak nie wyjdziesz z niego żywy !!! | !!! GSX_R 750 Srad !!!
Avatar użytkownika
P_R_O_T_E_Z_A
Świeżak
 
Posty: 139
Dołączył(a): 3/12/2007, 16:35
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez bocian600 » 4/1/2008, 11:45

tak to wersja raven edition, co z tego jak jest moto krzywe?
bocian
bocian600
Świeżak
 
Posty: 9
Dołączył(a): 27/12/2007, 19:54
Lokalizacja: Ostrów Wielkpolski

Postprzez motoman » 4/1/2008, 12:53

no zwykły szlif toto napewno nie był:P
lubie sobie zjechać z gixera^^.
Avatar użytkownika
motoman
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1288
Dołączył(a): 13/5/2006, 18:06
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez icid » 4/1/2008, 14:28

Ja tam od yamahy R6 i R1 trzymam sie z daleka, fakt że każdy wieśniak chce kupić R1 tak skutecznie mnie zniechęca, zresztą jest też taka grupa samochodów typu Opel Calibra itd opanowane przez wieśniaków, dokładnie tak samo jest z R6 i R1. :D:D
Avatar użytkownika
icid
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2798
Dołączył(a): 18/8/2007, 14:57
Lokalizacja: Rotterdam

Postprzez palgumeniedusze » 4/1/2008, 14:43

ja chce kupic R6 :) bede wiesniakiem yupiiii!!! :D
habba babba!
Avatar użytkownika
palgumeniedusze
Stały bywalec
 
Posty: 1295
Dołączył(a): 9/11/2007, 22:48
Lokalizacja: WLKP

Postprzez Torelo » 4/1/2008, 17:10

icid napisał(a):Ja tam od yamahy R6 i R1 trzymam sie z daleka, fakt że każdy wieśniak chce kupić R1 tak skutecznie mnie zniechęca, zresztą jest też taka grupa samochodów typu Opel Calibra itd opanowane przez wieśniaków, dokładnie tak samo jest z R6 i R1. :D:D

No bez przesady, R1 jest wieśniackie? IMO R1 to jeden z najlepszych motongów jakie zrobili (patrz podpis ;d) A co do wieśniackich samochodów to patrz np. na Golfy dwójki i trójki ;d Albo BMW z "czip tjuningiem" etc. etc. ^^
http://aboutcigarettes.blogspot.com Proszę wejdźcie na stronę i kliknijcie w 4 reklamy Google zbieram na Yamahę R1!Klikając pomagacie mi!Z góry dzięki za kliknięcia.Jak ktoś mi kliknie to napiszcie mi na PW to OSOBIŚCIE podziękuję i odwdzięczę się.
Avatar użytkownika
Torelo
Świeżak
 
Posty: 10
Dołączył(a): 21/12/2007, 07:45

Yamaha The Best

Postprzez kadomin2 » 4/1/2008, 17:24

JEśLI CHODZI O YAMASZKę Z FOTEK TO NIE WYDAJE MI SIę, żEBY BYłA JAKAś CHYBNA, CHYBA żE Z LEWEJ STRONY NA ZADUPKU, TRZEBA BY BYłO Ją NA żYWO OBEJRZEć, FOTKI NIC NIE DADZą, TYLKO SPEKULACJE, A JAK NIE MOżESZ, TO NIE KUPUJ I TRZYMAJ SIę OD NIEJ Z DALEKA,Seria R Yamahy należy do motocykli kultowych, design jak zawsze wszystko wyjaśnia, nowy model zawsze nawiązuje do poprzedniego (ma swój styl tak jak porsche) , nie wspomnę o osiągach i high-tech'u stosowanym w tych motocyklach. Jeździłem Gixserem 600 K4, świetne moto, kolejne nowsze modele tego motocykla są jak wspomniana calibra, po prostu porażka. Kawasaki też szału nie robi, a nowa 10, brak słów Z nowych 600 to bym się tylko zastanowił się nad Hondziawką CBR i Triumphem Daytoną. Yamaha R6 the best!!! Nie ma się co bać, żaden wieśniak nie kupi jej bo go poprostu nie stać, Yamaszki są w cenie, może sobie jedynie kupić starą Suzi, albo Kawe, co nie ukrywa, że nie chciałby mieć Yamahy, w końcu to najlepiej sprzedające się moto w Europie w swojej klasie. Znam paru co mają R6 albo R1 i każdy by chciałby być takim wieśniakiem jak oni z paroma milionami na koncie. Icid chyba jeździsz BMW 3 (E36) i myślisz, że jesteś lepszy od tych w Calibrze. Gratulacje, Koniec.
kadomin2
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 23/10/2007, 09:43

Postprzez icid » 4/1/2008, 17:42

Ot widzisz, nie jeżdże ani BMW E36 ani Calibrą ani nawet Golfem 3 z tego samego powodu z którego nie chce R6 ani R1 :D:D:D Jak cie obraziłem to sorki daj adres to wyśle ci naklejke pioneer na tylną szybe i kartkę z napisem WYBACZ MI :D:D:D
Avatar użytkownika
icid
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2798
Dołączył(a): 18/8/2007, 14:57
Lokalizacja: Rotterdam

Postprzez motoman » 4/1/2008, 18:37

Torelo napisał(a):
icid napisał(a):Ja tam od yamahy R6 i R1 trzymam sie z daleka, fakt że każdy wieśniak chce kupić R1 tak skutecznie mnie zniechęca, zresztą jest też taka grupa samochodów typu Opel Calibra itd opanowane przez wieśniaków, dokładnie tak samo jest z R6 i R1. :D:D

No bez przesady, R1 jest wieśniackie? IMO R1 to jeden z najlepszych motongów jakie zrobili (patrz podpis ;d) A co do wieśniackich samochodów to patrz np. na Golfy dwójki i trójki ;d Albo BMW z "czip tjuningiem" etc. etc. ^^


raczej chodzi o to ze ciecie lanserzu ktorzy nie znaja sie totalnie na motorach jedyną nazwe jaką kojarzą to eRŁan ... i każdy ciec powie "ale bym pozapierdalał erłanem" ... bo moto samo w sobie wiejskie nie jest;)
lubie sobie zjechać z gixera^^.
Avatar użytkownika
motoman
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1288
Dołączył(a): 13/5/2006, 18:06
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez icid » 4/1/2008, 19:24

Nie napisałem że moto jest wiejskie tylko że opanowane przez wieśniaków :D
Avatar użytkownika
icid
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2798
Dołączył(a): 18/8/2007, 14:57
Lokalizacja: Rotterdam

Postprzez Dominik_YZF » 4/1/2008, 19:34

......opanowane przez wieśniaków, dokładnie tak samo jest z R6 i R1. :D :D

Sam jesteś wieśniak :wink:

Ciesz sie, ze nie musisz jeździć takim "wieśniackim" sprzętem jak R6, ale h.. ci do tego kto ma jakie moto. Jeśli jakiś "wieśniak" bez żadnego doświadczenia siada na R6, czy R1, to juz jego problem, a nie twój.

Pozdro :wink:
Avatar użytkownika
Dominik_YZF
Bywalec
 
Posty: 664
Dołączył(a): 8/12/2007, 19:58
Lokalizacja: 3City

Postprzez cichy » 4/1/2008, 19:53

Żaden szanujący się wieśniak nie weźmie r6, bo jak tu szpanować marnym 0,6l.
Tylko rłan dobrze wygląda w oczach kumpli z podwórka.

Tylko że r1 nigdy nie była w niczym najlepsza, zawsze gixer1000 miał więcej powera i generalnie łoił ją na torze.
Nidy nie była na tyle user-friendly na drodze jak honda.
Jedyne w czym była naj to design. Zawsze była najładniejsza.
Avatar użytkownika
cichy
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1550
Dołączył(a): 8/9/2005, 16:17
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki

Postprzez palgumeniedusze » 4/1/2008, 21:00

r6 r1 raczej nie jest preferowane przez wiesniakow poniewaz ich nie stac na takie sprzety tak samo bmw czy calibra ....bo nie bedzie ich stac na lanie do baku i utrzymanie..... ja mysle ze wiesniaki jak to okresliles smakuja sie w starszych motocyklach...
habba babba!
Avatar użytkownika
palgumeniedusze
Stały bywalec
 
Posty: 1295
Dołączył(a): 9/11/2007, 22:48
Lokalizacja: WLKP

Postprzez cichy » 4/1/2008, 21:31

A myślisz że wieśniak to się nie może dorobić?
Po drugie czemu każdy myśli że r1 to nowy motocykl?
Przecież produkują je od 98r.
Avatar użytkownika
cichy
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1550
Dołączył(a): 8/9/2005, 16:17
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Motocykle



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości




na gr