Zobacz wątek - Stara miłość-RF600R
NAS Analytics TAG

Stara miłość-RF600R

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Stara miłość-RF600R

Postprzez Thrillco » 9/7/2006, 13:32

Tak sobie lukałem po ogłoszeniach w poszukiwaniu SV650 w przyzwoitej cenie i nagle trafiłem na coś zupełnie innego...Suzuki RF600R. Stara miłość nie rdzewieje i nadal moto zarabiście mi się podoba. Ma dwie ważne cechy-wade i zaletę.
1.Wada-nie znajde rocznika tak młodego jak w przypadku SV650
2.Dzięki czemu nawet bardzo zadbane sztuki są sporo tańsze.

Co Wy myslicie o tym moto-szczególnie cenne beda uwagi użytkowników-bo w sumi już sporo o moto wiem ale nigdy nie miałem okazji karnąc się ta maszynką.
Avatar użytkownika
Thrillco
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2598
Dołączył(a): 22/2/2006, 20:57
Lokalizacja: Białystok


Postprzez Thrillco » 10/7/2006, 08:50

no własnie już pare razy słyszałem, że coś te skrzynki nie udane były-przez to w ogóle Suzuki miały opinie skrzynioawaryjnych. Zastanawia mnie jednak silnik-pierwszy Suzukowy czterogar chłodzony cieczą, który nie wystapił już w żadnej innej roli-znaczy-albo był tak kiepski, albo tak drogi w produkcji....???Paliwożerność to już niemal do legendy urosła...choć aż tak bardzo mnie nie zraża-i tak 70% czasu na kołach to pewnie beda dojazdy do i z pracy-12km w jedną strone:D
Cięzki to może być tylko kwestia, jak jest wyważony, czy środek ma wysoko, bo jak tak no to dziękuje, nie lubię jak mi się moto nawet na postoju chce wywracać, a co dopiero podczas jazdy...poza tym z wysokim środkiem ciężkości kijowo się walczy na wolnych winklach...nie lubię...zdecydowanie.
Na razie wychodzi na to, że nie ma co patrzec na sentymenty i niższą cenę.
brak opisu...
Avatar użytkownika
Thrillco
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2598
Dołączył(a): 22/2/2006, 20:57
Lokalizacja: Białystok


Postprzez Thrillco » 10/7/2006, 09:38

ok..zostaje przy starym wyborze...nie dlatego ze planuje zaraz barana wywalic ale...no za bardzo mysleć "qrna jak sie wywale to nici z jazdy przez miech" tez nie lubię:)
brak opisu...
Avatar użytkownika
Thrillco
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2598
Dołączył(a): 22/2/2006, 20:57
Lokalizacja: Białystok

Postprzez Thrillco » 10/7/2006, 09:43

no..miały pare wad, ale mimo to na rynku jest sporo bardzo ładnie utrzymanych sztuk...może dlatego, że wiecej stały jak jexdziły:)
brak opisu...
Avatar użytkownika
Thrillco
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2598
Dołączył(a): 22/2/2006, 20:57
Lokalizacja: Białystok

Postprzez mar111cin » 9/12/2006, 23:21

ekghmmm dzieci internetu a nawet wyszukiwarki nie potrafia używać.... (żeby nie było nawet w tytule tematu jest rf600:P) tak że wiecie kto szuka nie błądzi...
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)



Powrót do Motocykle



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości




na górê