Zobacz wÄ…tek - Hyosung gt 125 Naked
NAS Analytics TAG

Hyosung gt 125 Naked

Jeśli chcesz porozmawiać o motocyklach, które nadają się dla posiadaczy kategorii A1 lub B (powyżej 3 lat) to jest to miejsce dla Ciebie.
_________

Hyosung gt 125 Naked

Postprzez denes256 » 31/1/2017, 23:11

Witam szanowne grono Motocyklistow ;)

Planuje zakupic sobie jakis motocykl do 125ccm na kat. B, podobaja mi sie dwa Honda varadero i w/w Hyosung wersja przedliftowa. Wiadomo honda to honda, a hyosung?
Czytalem juz duzo a nawet bardzo duzo na temat hyosung i chcialbym zaczerpnac jeszcze waszej opinii na temat Hyosunga gt 125. Moze ktos posiada albo posiadal. Jak wyglada sprawa z serwisem, czesciami. Silnik V jak w varadero ale czy rowniez taki nie zawodny? Jakie sa wady lub co boli ten motocykl....

Wszystkie info na temat GT 125 mile widziane ;)
denes256
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 31/1/2017, 23:00


Postprzez ChaoticBiker » 1/2/2017, 06:06

honda to honda, a hjosung to hjosung.
Silnik V, ale nie jak varadero. Inny rozstaw cylindrow, inna moc, inna charakterystyka.
Niezawodny raczej. Hyosung naprawde, koreanska marka, taki odpowiednik Kia czy Hyundai wsrod samochodow - czyli jakosciowo prawie japonia, tylko taniej.
gt125 bedzie szybszy od viadraero (choc pamietac nalezy, ze to caly czas 125cc). Mimo, ze viadro wcale jakies mega leniwe tez nie jest.
Obydwa wygladaja na "duze" motocykle. Huyosung jest wielkosciowo niemalze jak bandit 600, rama sprawia wrazenie identycznej jak w GS500 ;)
Z czesciami nie ma zadnego problemu. Ani z serwisem. Hjosung robil czesci dla Suzuki.
Generalnie z trwaloscia jest tu bardzo dobrze.

Bierij co ci sie bardziej podoba. Huyosung godny polecenia jest.
Avatar użytkownika
ChaoticBiker
Stary Wyjadacz
 
Posty: 706
Dołączył(a): 16/11/2007, 18:05
Lokalizacja: Edinburgh


Postprzez denes256 » 1/2/2017, 10:27

Bardziej cenowo bo i jeden i drugi mi sie podoba ale roznica w cenie, za dobry egzemplarz to jak dla mnie duzo ok 2500zl
denes256
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 31/1/2017, 23:00

Postprzez szym_ek » 1/2/2017, 19:27

O Hyosungu poczytaj na forum tej marki ;) Też brałem pod uwagę tą markę... nie kupiłem tylko dlatego, że nie znalazłem godnego zakupu egzemplarza. Jedyny minus, to mała podaż używanych sztuk na naszym rynku.
O Viaderku się nie wypowiem, bo jestem za niski dla tego motocykla, więc nie drążyłem tematu... tyle zauważyłem, że jest ich pełno, na rynku używek.
Jeśli chodzi o ceny, to dobrze wypada Honda CBF ...mnie za serce nie chwyciła, ale może Tobie się spodoba.
Avatar użytkownika
szym_ek
Świeżak
 
Posty: 27
Dołączył(a): 6/1/2017, 20:35
Lokalizacja: Poznań



Powrót do Motocykle od 51 do 125 ccm - kategoria A1/B



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości




na górê