Zobacz wÄ…tek - Supermoto .Czy rzeczywiscie takie drogie ?
NAS Analytics TAG

Supermoto .Czy rzeczywiscie takie drogie ?

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Supermoto .Czy rzeczywiscie takie drogie ?

Postprzez Pedro8 » 22/11/2016, 14:03

Witam
Zastanawiam sie nad kupnem motocykla.Najbardziej podobaja mi sie nakedy i supermociaki i wlasnie tych ostatnich bedzie dotyczylo pytanie .Czy ich serwis jest az tak drogi jak pisza inni uzytkownicy ?Mam upatrzonego ktm 625 .Jak wyglada koszt utrzymania takiego motocykla q porownaniu z np nakedem?Mysle ze w moim lrzypadku supermoto to najlepsze rozwiazanie ,lecz boje sie wspomnianych kosztow serwisu .Pozdrawiam
Pedro8
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 22/11/2016, 13:55


Postprzez Glenroy » 22/11/2016, 20:22

Drogie w utrzymaniu to mogą być dwusuwy, albo enduraki katowane w terenie. Nie czterosuwowy supermociak, oczywiście wszystko zależy jak chcesz go użytkować, jeżeli masz zamiar latać po schodach, krawężnikach i ogólnie terroryzować miasto, to fakt, że w końcu coś ustąpi, ale jeżeli chodzi o poruszanie się po ludzku, po drogach, przeciskanie w korkach, w czym SM są genialnymi sprzętami, czasami przyświrowanie pawiana, czyli użytkując go jak każdy inny szosowy motocykl, nie będzie też droższy w utrzymaniu od każdego innego motocykla szosowego.
Raz motór byl chory i leżał w łóżeczku.
I przyszedł pan doktor "Co jest motóreczku?"
"Ach lagi mam krzywe i ogon złamany
i wgniotkę na baku i przód rozje..ny"
Avatar użytkownika
Glenroy
Moderator
 
Posty: 2835
Dołączył(a): 31/8/2011, 20:06
Lokalizacja: LPU




Powrót do Motocykle



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości




na górê