Zobacz wątek - blokady zipp triad 2
NAS Analytics TAG

blokady zipp triad 2

i inne małe pojemności
_________

blokady zipp triad 2

Postprzez ..::barti::.. » 21/9/2007, 13:50

WItam!!!
zakładam to forłum poniewaz mało jest tematow o blokadach w zippie traiadzie 2.
jestem jego szczesliwym posiadaczem od czerwca 2007.kupiony oczywiscie nowy, przeze mnie docierany.a wiec tak...
-pierwsza blokada jaka miałem w triadzie 2 to rozowy kabelek.rozpiołem go przy ok 1000 km.od nowosci skuter jechał 45km./h.efekty? zpokojnie smiga 55km/h a przy dobrym rozpedzeniu nawet 65km/h..
-drugie co zrobiłem to zrozierciłem wylot wydechu cylindra.nalezy zabezpieczyc czmys zeby opiłki nie dostały sie do tłoka i rozwiercic.ja to zrobiłem frezem.efekty? znacznie wzrasta przyspieszenie i moc. skuter spokojnie jedzie 65km/h
-trzecia blokada jaka u mnie była to filter paliwa.nalezy wymienic filter na mozliwie jak najwiekszy.nastepnie wyregolowac powietrze.jest jeszcze zwezka we wiltrze powietrza ale u mnie lepiej chodzi i ta zezka.u siebie powietrze ustawiałem metada prob i błedow.jest to prachłonne ale i bardzo efektywne :) wzrasta moc :) ptrzyspieszenie :) i predkosc max:) po tych zabiegach udało mi sie swoim triadem 2 jechac 75km/h :)po prostej oczywiscie.
-dalej co zrobiłem to w miedzy zwirowywacz spalin a tłumik włozyłem blaszke aby spaliny ciepłe nie dostawały sie do filtra powietrza i pozniej do silnika.i ten wezyk przeciołem na poł i tak zostawiłem.ewentualne przy tych operacjach trzeba bedzie ustawic powietrze.prawidłowo powinno sie odciac całkowicie ten zwirowywacz przy samym wyjsciu tłumika a dziorke zaspawac.
narazie to co mam zrobione.
-W gazniku nie ma zadnej blokady, zadnej srobki blokujacej obroty!!
jest tez blokada na wariatorze.tulejka ktora trzeba wyjac z pomiedzy talerzy zeby było w tradzie 4 przełozenie.tego jeszcze nie zrobiłem.
nie wiem czy jest tez blokada w tłumiku poniewaz jest od nowosci sportowy...

jezeli ktos wie cos na temat tego forum prosze pisac i pomoc innym uzytkownikom triada 2 i podobnych skuterow.


NIE ODPOWIADAM ZA EWENTUALNE USZKODZENIA!!!!!!!!!! ROBISZ WSZYSTKO NA WŁASNE RYZYKO!!! MASZ PYTANIA?? PISZ!!! KTOS NAPEWNO POMOZE!!
....:::BaRtI:::...
..::barti::..
Świeżak
 
Posty: 6
Dołączył(a): 21/9/2007, 11:45


Postprzez radek12318 » 23/9/2007, 12:23

Witam
Posiadam zippa Triada 2 !
Gdzie jest ten różowy kabelek zeby go odpiąć?
Czekam na odpowiedz
pozdrawiam
radek12318
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 23/9/2007, 12:19
Lokalizacja: Oleśnica


Postprzez ..::barti::.. » 24/9/2007, 19:50

kabelek wychodzi z pokrywy wariatora.a pozniej to juz bedziesz wiedzial...
....:::BaRtI:::...
..::barti::..
Świeżak
 
Posty: 6
Dołączył(a): 21/9/2007, 11:45

Postprzez Godzio » 30/9/2007, 21:09

Siemka

Ja ma z kolei inną prosbe jeżeli się ktos z was zna to prosiłbym o pomoc.

A więc tak mam skuter moto zeta rally 50, przejachane jak narazie 400km (prawie). Na prostej probowalem ,idze 45km/h, ja wiem ze na dotarciu i zeby go nei zylowac itd,ale prosze mi powiedziec co moge zrobic by po dotarc zacząc go przerabiac i troche podrasowac bo prędkosc 45km/h to trochę wolno( z tego co wiem to w czzterosowach wiel sie nie narobi ale jzeli ktos wie co s o blokadach prosze pisac). A z tego co wiem to ten skuter zipp triad jet podobny do rally 50 wiec prosze o pomoc jeeli ktos wie co moze go ulepszyc lub ktos wie gdzie są blokady prosze pisac na forum lub na adres e-mail dadik@os.pl

KAzdy skoter ma blokady gdzieindzie tak w kazdym razie piszą na forach ;D wiec jesli kos wie cos o rally 50 prosze napisz bardzo mi zalezy.

Zgory dzięki za odp.
Godzio
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 30/9/2007, 20:58

Postprzez ..::barti::.. » 4/10/2007, 19:08

moze na gaziniku jest??
sprawdz.odkrec czarny dekielek od gory gaznika i zobacz czy jest jakas blokada...
....:::BaRtI:::...
..::barti::..
Świeżak
 
Posty: 6
Dołączył(a): 21/9/2007, 11:45

Postprzez ..::barti::.. » 21/10/2007, 16:41

wie ktos jakie sa blokady w motobi spider 50 ?? moj kolega wybrał sie do serwisu i powiedzieli mu ze zadnych blokad nie ma.tylko moze moduł wymienic.ktos pomoze??

[NIE PISZ POST POD POSTEM! - Kox]
....:::BaRtI:::...
..::barti::..
Świeżak
 
Posty: 6
Dołączył(a): 21/9/2007, 11:45

Postprzez CeBeRek » 21/10/2007, 18:58

no moze nie miec blokad i miec tylko na module, wiec trzeba bedzie wymienic modul na odblokowany.
f4 | | Przeczytaj !! | | viewtopic.php?p=209115#209115
Avatar użytkownika
CeBeRek
Stały bywalec
 
Posty: 1265
Dołączył(a): 27/8/2007, 23:04
Lokalizacja: trolownia

Postprzez ..::barti::.. » 22/10/2007, 16:20

bo ja WLASNIE nie wiem...leci mu 50km/h.czasem z gorki 60, 65...juz wiem ze modłu ma na 100% do wymiany....
....:::BaRtI:::...
..::barti::..
Świeżak
 
Posty: 6
Dołączył(a): 21/9/2007, 11:45

Postprzez ..::barti::.. » 12/2/2008, 09:50

UWAGA!!!!!!!!
DLA POSIADACZY WSZYSTKICH ZIPPA TRIADA 2 !!!!!!
Głownie blokady to:::::
-rozowy kabelek
-tylejka na wariatorze


to co wyzej pisałem tez aktualne.pozrdo...
....:::BaRtI:::...
..::barti::..
Świeżak
 
Posty: 6
Dołączył(a): 21/9/2007, 11:45

Postprzez Kox » 12/2/2008, 15:03

Nie pisz post pod postem! Zamykam temat...
http://www.Skutery.Org (otwórz link) - forum, skutery, tuning, stunt
Avatar użytkownika
Kox
Świeżak
 
Posty: 227
Dołączył(a): 20/8/2007, 13:48
Lokalizacja: SkuteryOrg



Powrót do Motorowery do 50 ccm



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości




na gr