Zobacz wątek - Kiedy kończy się sezon motocyklowy (w salonach )
NAS Analytics TAG

Kiedy kończy się sezon motocyklowy (w salonach )

Jeśli chcesz porozmawiać o motocyklach, które nadają się dla posiadaczy kategorii A1 lub B (powyżej 3 lat) to jest to miejsce dla Ciebie.
_________

Kiedy kończy się sezon motocyklowy (w salonach )

Postprzez karroryfer » 26/8/2016, 23:12

Witam - przymierzam siÄ™ do zakupu pierwszego ( po latach ) motocykla.
Jako że mam na razie tylko B to jasne że będzie to raczej 125.
Ponieważ zależy mi na fakturze to raczej nowy - dlatego też tytułowe pytanie.
Czy można liczyć na znaczące zniżki i jak duże ? Przykładowo CBR125 kosztuje teraz koło14 tyś.
O ile w jakim miesiącu może stanieć ?

Dodatkowo jednak chętnie dowiem się co polecacie na dojazdy to pracy w mieścue ~ 50km dziennie !
niezbyt szybki ścigacz
karroryfer
Świeżak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 26/8/2016, 22:21
Lokalizacja: Praga


Postprzez karroryfer » 27/8/2016, 18:34

Nikt nic nie wiem czy też nie chce doradzić w mysli "bogaty to niech przepłaca" ?
Wydaje mi się że nawet 15 tyś to nie jest majątek więc nie ma czego zazdrościć !
Jeśli można odliczyć VAT to nie ma sensu kupować z drugiej ręki 2-3 letnich - przedewszystkim dlatego że są stosunkowo drogie !
Być może kupię starszy ( propozycje ?) ale chcę mieć pewność że nic mi się po drodze ni spierniczy bo jak pisałem
do przejchania jest spora trasa - około 50 km DZIENNIE !

Za oknem mając prawie wrzesień więc sezon się kończy.
Chyba można oczekiwać zniżek prawda ?
A ja po prostu pytam kiedy ...
niezbyt szybki ścigacz
karroryfer
Świeżak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 26/8/2016, 22:21
Lokalizacja: Praga


Postprzez Oastra » 27/8/2016, 18:55

Jak już tak się czepiasz to Ci napiszę że np auta nie opłaca się kupować z tzw wyprzedaży rocznika bo jak zlecisz zamowienie w grudniu to przyjdzie ci w marcu za tyle samo co ten z wyprzedazy. Z motocyklami podejrzewam że nie ma się co nastawiać na sezonowosc ale nie wiem bo ja kupiłem 8 letnią cebre
Oastra
Świeżak
 
Posty: 155
Dołączył(a): 28/2/2015, 19:55

Postprzez Zimny72 » 27/8/2016, 20:10

Kolego... :D w weekendy to się jeździ, a nie siedzi na forum. CBR125 to dobry wybór, ja bym wziął jeszcze pod uwagę Hyosunga GT125, pod moim kątem ma lepsze parametry. Jeżeli cię stać to bierz nówkę... kto bogatemu zabroni? ;) Co do zniżek to pogadaj z dealerem - 125ccm idą ostatnio jak ciepłe bułeczki, więc i skłonność sprzedawców do upustów jest mniejsza. Ale może jakiemuś 125-ki zalegają w magazynie i może będzie chciał ich się pozbyć za wszelką cenę?
Moto Guzzi V7 - szkoda życia na brzydkie motocykle.
Avatar użytkownika
Zimny72
Zimny Drań
 
Posty: 1382
Dołączył(a): 13/1/2013, 23:07
Lokalizacja: Wesoła

Postprzez cioracz » 28/8/2016, 09:50

W sumie Zimny dobrze mówi Hujsung byłby chyba najlepszą opcją a one drogie też bardzo nie są. Co do zniżek i promocji... Moto kosztuję tyle ile ma kosztować także wszystkie promocję to fake. Nie sądzę żeby w zimę bardzo taniały a jak coś to tylko parę stówek. Ale ze sprzedawcą zawsze można po negocjować może trochę upuści
Simson s51 jest, Jawa 350 typ.632 jest
Avatar użytkownika
cioracz
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2129
Dołączył(a): 2/1/2014, 20:15
Lokalizacja: Opatów/Kielce

Postprzez karroryfer » 28/8/2016, 15:49

Rowery na zimę taniejąo motorach też słyszałme więc nie mówcie że nie ma wyprzedazy po sezonie. Pytanie kiedy można ich oczekiwać - czy dopierow listopadzie ?
niezbyt szybki ścigacz
karroryfer
Świeżak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 26/8/2016, 22:21
Lokalizacja: Praga

Postprzez Fugu » 28/8/2016, 15:59

W momencie, gdy wejda modele na 2017 mozesz dostac modele 2016 ciut taniej.
Avatar użytkownika
Fugu
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2115
Dołączył(a): 5/1/2014, 21:28



Powrót do Motocykle od 51 do 125 ccm - kategoria A1/B



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości




na górê
cron