Zobacz wątek - <i>[Aktualności]</i> Ucieczka motocyklem przed policją - POV
NAS Analytics TAG

[Aktualności] Ucieczka motocyklem przed policją - POV

Komentarze użytkowników
_________

Postprzez Komentatorzy » 29/7/2016, 18:58

jakby przed ciągłą wjechał w kolejkę, to na rondzie by był z dwie sekundy później, choć fakt faktem krzywdy nikomu nie zrobił biorąc ciągłą miedzy koła. filmy w stylu takim jak ten pokazują jedno: oznakowanie pionowe, jak i poziome dróg nie uwzględnia występowania jednośladów, jako pojazdów konstrukcyjnie innych niż auta, ot przykładem chociażby znaczek zakazu wyprzedzania z dwoma samochodzikami; za nim, autem, motocykl możesz wyprzedzić, ale motocyklem auta już nie, mimo że jest to nie logiczne, tak samo jest we wszystkimi ciągłymi na środku jezdni i między pasami, przy dojazdach do rond i skrzyżowań.<br><hr>PeterP
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 29/7/2016, 19:08

Komentatorzy napisał(a):Jeżeli szeryfy jechali by zgodni z przepisami tj. jak najbliżej prawej krawędzi jezdni to motek przejechał by spokojnie a tak czasami swym działaniem sami przyczyniają się do aktów desperacji<br><hr>JarekM<br>
no akt desperacji, bo motocyklista wjedzie na rondo 4 sekundy później. JEBANA DESPERACJA! <br><hr>siemanos
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 29/7/2016, 19:23

Komentatorzy napisał(a):I bardzo dobrze że spierdolił! Sam bym rownież spierdolił i nie dla tego że wystraszyłem sie pana policjanta jak to tu jeden szatan667 napisał (swoją drogą szatanie, co miał powiedzieć temu psu? "Dobra, dobra, skończ pier... bo i tak Ci spierdole?" ), czy tam w obawie przed odpowiedzialnością finansowo-punktową. A z 2 powodów, pierwszy, to te szm**y w mundurach mają prawo w głębokim poważaniu, cholernie często naginają przepisy na swoją korzyść, w bandycki sposób łapią na iskrę i laserówki w sposób sprzeczny z instrukcja użytkowania, przy tym wciskając bezprawnie mandaty... No i drugi powód... Motocykl nie jest od stania w korkach. Tak tak, linia ciągła... I komu sie coś stało? Pewnie teraz poleci fala hejtu, z argumentami ze ciągła to ciągła i koniec... Tak, wszyscy motocykliści uważają ciągłą za nieprzekraczalną świętość... Niczym za mór berliński... Dodajmy do tego ze psina jedzie bez sznurków, z niedomkniętym drzwiami, a do tego sam... Z tego co mi wiadomo to służbę pełnią zawsze we dwójkę... Wiec w skrócie... Mógł spierdolic to spierdolił i po co ten bulwers?<br><hr>palziu<br>
Komentatorzy napisał(a):Racja. ja też bym się nie zatrzymał ,a co do tego w jaki sposób odezwał się do policjanta to bardzo mądrze bo jak by się kłócił to by pan władza wysiadł i mu wyjął kluczyki no i po zawodach<br><hr>włochacz<br>
Komentatorzy napisał(a):A poza tym, widać ewidentnie jak pies go spycha z prawego pasa na lewy. Popatrzcie tylko na kierownice w psiakowozie... Kolejne wyłudzenie by było gdyby sie zatrzymał... Dobrze zrobił ze spierdolil, a powinien jeszcze temu psu na ryj napluć!!!<br><hr>palziu<br>
+1 Wyjątkowo wredna menda z tego polismajstra. Teraz naprawdę rzadko zdarza sie takie zachowanie nawet wśród zwykłych puszkarzy.<br><hr>wawiak
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 29/7/2016, 19:29

Komentatorzy napisał(a):Co za debil..... Najpierw robi w gacie, przepraszam już zjeżdżam a potem "spierdalam". Bidulek wystraszył się pana policjanta. <br><hr>szatan667<br>
nie sądź innych po sobie i wytrząśnij g*wno z gaci.<br><hr>wawiak
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 29/7/2016, 20:41

Za takie g.... dostał by 500zł mandatu ,bo kierowca policjant nie mógł zjechać do prawej.Przepisy przepisami ale jak policja będzie karać za takie rzeczy to na każdego się znajdzie paragraf.Sobie też by mógł wypisać mandat za brak pasów.<br><hr>kuku
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 29/7/2016, 21:16

Koleś na moto zamiast przyjąć na klatę i pogadać z policjantem, przedstawić swoje argumnety , zachował się jak szczyl.
Pory pełne i nie zważając , że mógl komuś zrobić krzywde tym "spierdalaniem" wolał wziąć nogi za pas.. Dzieciak i tyle. Zero męskiej odpowiedzialności i kompletny brak wyobrażni.. Moim zdaniem z tego "pseudo motocyklisty" tchórz do potęgi.
Kompletnie się nie utożsamiam z takim głupawym zachowaniem, a sam sporo jeżdze na moto.. Przegnę, ponosze konsekwencję. a nie spierdalam jak zając w podskokach.. .<br><hr>Jacenty
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 30/7/2016, 01:52

Komentatorzy napisał(a):Koleś na moto zamiast przyjąć na klatę i pogadać z policjantem, przedstawić swoje argumnety , zachował się jak szczyl.
Pory pełne i nie zważając , że mógl komuś zrobić krzywde tym "spierdalaniem" wolał wziąć nogi za pas.. Dzieciak i tyle. Zero męskiej odpowiedzialności i kompletny brak wyobrażni.. Moim zdaniem z tego "pseudo motocyklisty" tchórz do potęgi.
Kompletnie się nie utożsamiam z takim głupawym zachowaniem, a sam sporo jeżdze na moto.. Przegnę, ponosze konsekwencję. a nie spierdalam jak zając w podskokach.. .<br><hr>Jacenty<br>
napisz nam cos o tych konsekwencjach, co je tak dzielnie przyjmujesz na klatę. z twojej przemądrzałej pisaniny wynika, że jedyne konsekwencje jakie dotąd ponosiłeś, to wytarganie za ucho, bo nie zjadłeś drugiego śniadania przygotowanego przez mamusię.<br><hr>wawiak
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 30/7/2016, 04:49

Komentatorzy napisał(a):Za takie g.... dostał by 500zł mandatu ,bo kierowca policjant nie mógł zjechać do prawej.Przepisy przepisami ale jak policja będzie karać za takie rzeczy to na każdego się znajdzie paragraf.Sobie też by mógł wypisać mandat za brak pasów.<br><hr>kuku<br>
Myślisz, że sobie by wypisał?😀 Przepisy nie są dla wszystkich. <br><hr>Detol
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 30/7/2016, 05:18

Komentatorzy napisał(a):Ludzie nie wpadajcie w paranoje. Czy ta jazda (przed przywaleniem sie psa) była niebezpieczna? Czy mógł kogoś potrącić? NIE, ponieważ miał cały czas pełną widoczność, a prędkość spacerowa. Każdy, kto po obejrzeniu pierwszego "etapu" filmu stwierdzi, że kierownik powodował zagrożenie na drodze jest po prostu OGRANICZONY UMYSŁOWO. Z tego miejsca apel do takich ludzi: nie wychodźcie z domu, a już na pewno nie wsiadajcie za kierownice, BO ZROBICIE KOMUŚ LUB SOBIE KRZYWDĘ!!<br><hr>detol<br>
Komentatorzy napisał(a):Sam jesteś ograniczony bo nawet się nie potrafisz skupić na tym co trzeba. Skoro był taki niewinny to po co spierdalał? Poza tym przy ucieczce już jeździł jak idiota... Dobrze, że nikomu krzywdy nie zrobił.. Powinien dostać maksymalny mandat. Sam się wciskam między auta ALE TAM GDZIE NIE PRZESZKADZAM innym użytkownikom drogi. Przed same rondo wciskają się tylko cwaniaki ...<br><hr>Aro<br>
Po co spierdalał? Moze po to zeby nie płacić naciągaczowi 500zł + z 10pkt? Bo to miał jak w banku. Miał liczyć na miłą rozmowe, pouczenie? Ktoś w to jeszcze wierzy?😄 Widzę, że Ty z tych co babcię kradnącą batonik i oszusta, który wyłudził 500mln wsadziłbyś do jednej celi. W końcu kradzież to kradzież, paragraf to paragraf. Powiedzą Ci skacz, to skaczesz. System dobrze Cie wychował.
Ps. Nie wychodz z domu...<br><hr>Detol
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 30/7/2016, 09:20

Komentatorzy napisał(a):jakby przed ciągłą wjechał w kolejkę, to na rondzie by był z dwie sekundy później, choć fakt faktem krzywdy nikomu nie zrobił biorąc ciągłą miedzy koła. filmy w stylu takim jak ten pokazują jedno: oznakowanie pionowe, jak i poziome dróg nie uwzględnia występowania jednośladów, jako pojazdów konstrukcyjnie innych niż auta, ot przykładem chociażby znaczek zakazu wyprzedzania z dwoma samochodzikami; za nim, autem, motocykl możesz wyprzedzić, ale motocyklem auta już nie, mimo że jest to nie logiczne, tak samo jest we wszystkimi ciągłymi na środku jezdni i między pasami, przy dojazdach do rond i skrzyżowań.<br><hr>PeterP<br>
Zdaje się że z ciągłymi przed skrzyżowaniami chodzi o to aby sobie nie skręcać w lewo z prawego albo w prawo z lewego pasa.
Jak kiedyś robiłem prawko to instruktor powiedział coś takiego "ciągła linia - podwójna też - to betonowa ściana" to w takim razie "biorąc ciągłą między koła" rozwaliłeś maszynę.
Kierowcy jak jeżdżą wszyscy wiedzą - jedni lepiej inni gorzej - ale przepis o ruchu prawostronnym chyba zapominają, a często gdyby jechali przy prawej to dałoby się ich ominąć tym samym pasem bez wystawiania nawet lusterka na przeciwny.<br><hr>etwesh
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 30/7/2016, 09:57

Komentatorzy napisał(a):Ludzie nie wpadajcie w paranoje. Czy ta jazda (przed przywaleniem sie psa) była niebezpieczna? Czy mógł kogoś potrącić? NIE, ponieważ miał cały czas pełną widoczność, a prędkość spacerowa. Każdy, kto po obejrzeniu pierwszego "etapu" filmu stwierdzi, że kierownik powodował zagrożenie na drodze jest po prostu OGRANICZONY UMYSŁOWO. Z tego miejsca apel do takich ludzi: nie wychodźcie z domu, a już na pewno nie wsiadajcie za kierownice, BO ZROBICIE KOMUŚ LUB SOBIE KRZYWDĘ!!<br><hr>detol<br>
Komentatorzy napisał(a):Sam jesteś ograniczony bo nawet się nie potrafisz skupić na tym co trzeba. Skoro był taki niewinny to po co spierdalał? Poza tym przy ucieczce już jeździł jak idiota... Dobrze, że nikomu krzywdy nie zrobił.. Powinien dostać maksymalny mandat. Sam się wciskam między auta ALE TAM GDZIE NIE PRZESZKADZAM innym użytkownikom drogi. Przed same rondo wciskają się tylko cwaniaki ...<br><hr>Aro<br>
Komentatorzy napisał(a):Po co spierdalał? Moze po to zeby nie płacić naciągaczowi 500zł + z 10pkt? Bo to miał jak w banku. Miał liczyć na miłą rozmowe, pouczenie? Ktoś w to jeszcze wierzy?😄 Widzę, że Ty z tych co babcię kradnącą batonik i oszusta, który wyłudził 500mln wsadziłbyś do jednej celi. W końcu kradzież to kradzież, paragraf to paragraf. Powiedzą Ci skacz, to skaczesz. System dobrze Cie wychował.
Ps. Nie wychodz z domu...<br><hr>Detol<br>
Opowiem Ci historyjkę o spotkaniu jeszcze wtedy z MO... Robiłem kurs na prawo jazdy, ale jednocześnie w garażu stał motocykl... Co się będzie marnował, to jazda. W jakimś momencie stanął - głupia sprawa, zapomniałem przełączyć na rezerwę - i zatrzymuje się przede mną PF 125 i wysiada gliniarz.. Od słowa do słowa, dokumenty (nie mam), więc moto na najbliższą posesję, ja do radiowozu i jedziemy. Pytam dokąd, no jak to dokąd? Na komendę. Więc ja że może zanim na komendę to by zahaczyli o mój dom bo pojechałem, nie wracam, wszyscy się będą martwić czy mi się coś nie stało. Gdzie mieszkasz? Tu i tu. Dobra to jedziemy. Podjechali, gość wysiadł, za parę minut wrócił i kazał mi wysiadać. Pojechaliśmy z ojcem za nimi po moto i wróciliśmy do domu, ojciec autem z przodu a ja za nim. Od milicjantów ojciec dostał zalecenie żeby oprócz tego że mi moto kupił wysłał mnie na kurs na katA i pojechali. Dostali na pożegnanie torbę jabłek i więcej się nie widzieliśmy. Można? Można. A jakbym zaczął że co się k..a mnie czepiacie idźcie łapać złodziei to bym się z dołkiem zapoznał bankowo. Milicjant/policjant też człowiek, jak podejdziesz po ludzku to się skończy na pouczeniu, albo mandacie z dolnej półki, będziesz "dymił" dostaniesz maksa.
Poza tym, przejechał na przeciwny pas ruchu przy podwójnej ciągłej? Przejechał. Zaczynają się punkty i kasa. Koniec tematu. <br><hr>mechma
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 30/7/2016, 10:39

Komentatorzy napisał(a):Ludzie nie wpadajcie w paranoje. Czy ta jazda (przed przywaleniem sie psa) była niebezpieczna? Czy mógł kogoś potrącić? NIE, ponieważ miał cały czas pełną widoczność, a prędkość spacerowa. Każdy, kto po obejrzeniu pierwszego "etapu" filmu stwierdzi, że kierownik powodował zagrożenie na drodze jest po prostu OGRANICZONY UMYSŁOWO. Z tego miejsca apel do takich ludzi: nie wychodźcie z domu, a już na pewno nie wsiadajcie za kierownice, BO ZROBICIE KOMUŚ LUB SOBIE KRZYWDĘ!!<br><hr>detol<br>
Komentatorzy napisał(a):Sam jesteś ograniczony bo nawet się nie potrafisz skupić na tym co trzeba. Skoro był taki niewinny to po co spierdalał? Poza tym przy ucieczce już jeździł jak idiota... Dobrze, że nikomu krzywdy nie zrobił.. Powinien dostać maksymalny mandat. Sam się wciskam między auta ALE TAM GDZIE NIE PRZESZKADZAM innym użytkownikom drogi. Przed same rondo wciskają się tylko cwaniaki ...<br><hr>Aro<br>
Komentatorzy napisał(a):Po co spierdalał? Moze po to zeby nie płacić naciągaczowi 500zł + z 10pkt? Bo to miał jak w banku. Miał liczyć na miłą rozmowe, pouczenie? Ktoś w to jeszcze wierzy?😄 Widzę, że Ty z tych co babcię kradnącą batonik i oszusta, który wyłudził 500mln wsadziłbyś do jednej celi. W końcu kradzież to kradzież, paragraf to paragraf. Powiedzą Ci skacz, to skaczesz. System dobrze Cie wychował.
Ps. Nie wychodz z domu...<br><hr>Detol<br>
Komentatorzy napisał(a):Opowiem Ci historyjkę o spotkaniu jeszcze wtedy z MO... Robiłem kurs na prawo jazdy, ale jednocześnie w garażu stał motocykl... Co się będzie marnował, to jazda. W jakimś momencie stanął - głupia sprawa, zapomniałem przełączyć na rezerwę - i zatrzymuje się przede mną PF 125 i wysiada gliniarz.. Od słowa do słowa, dokumenty (nie mam), więc moto na najbliższą posesję, ja do radiowozu i jedziemy. Pytam dokąd, no jak to dokąd? Na komendę. Więc ja że może zanim na komendę to by zahaczyli o mój dom bo pojechałem, nie wracam, wszyscy się będą martwić czy mi się coś nie stało. Gdzie mieszkasz? Tu i tu. Dobra to jedziemy. Podjechali, gość wysiadł, za parę minut wrócił i kazał mi wysiadać. Pojechaliśmy z ojcem za nimi po moto i wróciliśmy do domu, ojciec autem z przodu a ja za nim. Od milicjantów ojciec dostał zalecenie żeby oprócz tego że mi moto kupił wysłał mnie na kurs na katA i pojechali. Dostali na pożegnanie torbę jabłek i więcej się nie widzieliśmy. Można? Można. A jakbym zaczął że co się k..a mnie czepiacie idźcie łapać złodziei to bym się z dołkiem zapoznał bankowo. Milicjant/policjant też człowiek, jak podejdziesz po ludzku to się skończy na pouczeniu, albo mandacie z dolnej półki, będziesz "dymił" dostaniesz maksa.
Poza tym, przejechał na przeciwny pas ruchu przy podwójnej ciągłej? Przejechał. Zaczynają się punkty i kasa. Koniec tematu. <br><hr>mechma<br>
Tez juz na tym padole chwile żyje i MO pamietam. Nawet pozniej natrafialem na normalnych policjantow - ludzi. Konczylo sie na pouczeniach, lub jak mawywijalem to na mandatach (ale w pelni zasluzonych). Ale kolego, te czasy juz sie skończyły. Dziś juz policja mowi wprost, że jest od zbierania kasy do budżetu i to wszystko. Dawny respekt i szacunek do tej służby zastąpiła POGARDA, na którą bardzo sumiennie sobie zapracowali. <br><hr>Detol
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 30/7/2016, 11:06

Komentatorzy napisał(a):Ludzie nie wpadajcie w paranoje. Czy ta jazda (przed przywaleniem sie psa) była niebezpieczna? Czy mógł kogoś potrącić? NIE, ponieważ miał cały czas pełną widoczność, a prędkość spacerowa. Każdy, kto po obejrzeniu pierwszego "etapu" filmu stwierdzi, że kierownik powodował zagrożenie na drodze jest po prostu OGRANICZONY UMYSŁOWO. Z tego miejsca apel do takich ludzi: nie wychodźcie z domu, a już na pewno nie wsiadajcie za kierownice, BO ZROBICIE KOMUŚ LUB SOBIE KRZYWDĘ!!<br><hr>detol<br>
Komentatorzy napisał(a):Sam jesteś ograniczony bo nawet się nie potrafisz skupić na tym co trzeba. Skoro był taki niewinny to po co spierdalał? Poza tym przy ucieczce już jeździł jak idiota... Dobrze, że nikomu krzywdy nie zrobił.. Powinien dostać maksymalny mandat. Sam się wciskam między auta ALE TAM GDZIE NIE PRZESZKADZAM innym użytkownikom drogi. Przed same rondo wciskają się tylko cwaniaki ...<br><hr>Aro<br>
Komentatorzy napisał(a):Po co spierdalał? Moze po to zeby nie płacić naciągaczowi 500zł + z 10pkt? Bo to miał jak w banku. Miał liczyć na miłą rozmowe, pouczenie? Ktoś w to jeszcze wierzy?😄 Widzę, że Ty z tych co babcię kradnącą batonik i oszusta, który wyłudził 500mln wsadziłbyś do jednej celi. W końcu kradzież to kradzież, paragraf to paragraf. Powiedzą Ci skacz, to skaczesz. System dobrze Cie wychował.
Ps. Nie wychodz z domu...<br><hr>Detol<br>
Komentatorzy napisał(a):Opowiem Ci historyjkę o spotkaniu jeszcze wtedy z MO... Robiłem kurs na prawo jazdy, ale jednocześnie w garażu stał motocykl... Co się będzie marnował, to jazda. W jakimś momencie stanął - głupia sprawa, zapomniałem przełączyć na rezerwę - i zatrzymuje się przede mną PF 125 i wysiada gliniarz.. Od słowa do słowa, dokumenty (nie mam), więc moto na najbliższą posesję, ja do radiowozu i jedziemy. Pytam dokąd, no jak to dokąd? Na komendę. Więc ja że może zanim na komendę to by zahaczyli o mój dom bo pojechałem, nie wracam, wszyscy się będą martwić czy mi się coś nie stało. Gdzie mieszkasz? Tu i tu. Dobra to jedziemy. Podjechali, gość wysiadł, za parę minut wrócił i kazał mi wysiadać. Pojechaliśmy z ojcem za nimi po moto i wróciliśmy do domu, ojciec autem z przodu a ja za nim. Od milicjantów ojciec dostał zalecenie żeby oprócz tego że mi moto kupił wysłał mnie na kurs na katA i pojechali. Dostali na pożegnanie torbę jabłek i więcej się nie widzieliśmy. Można? Można. A jakbym zaczął że co się k..a mnie czepiacie idźcie łapać złodziei to bym się z dołkiem zapoznał bankowo. Milicjant/policjant też człowiek, jak podejdziesz po ludzku to się skończy na pouczeniu, albo mandacie z dolnej półki, będziesz "dymił" dostaniesz maksa.
Poza tym, przejechał na przeciwny pas ruchu przy podwójnej ciągłej? Przejechał. Zaczynają się punkty i kasa. Koniec tematu. <br><hr>mechma<br>
Komentatorzy napisał(a):Tez juz na tym padole chwile żyje i MO pamietam. Nawet pozniej natrafialem na normalnych policjantow - ludzi. Konczylo sie na pouczeniach, lub jak mawywijalem to na mandatach (ale w pelni zasluzonych). Ale kolego, te czasy juz sie skończyły. Dziś juz policja mowi wprost, że jest od zbierania kasy do budżetu i to wszystko. Dawny respekt i szacunek do tej służby zastąpiła POGARDA, na którą bardzo sumiennie sobie zapracowali. <br><hr>Detol<br>
+1<br><hr>wawiak
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 30/7/2016, 16:38

Komentatorzy napisał(a):Ło Jezusicku nazareński! Świentom ciongłom bandyta najechał!<br><hr>wawiak<br>
Komentatorzy napisał(a):"Świętych" pasów też pewnie nie zauważyłeś inteligencie ?
Jak Ci ktoś kiedyś zrobi z dupy garaż na pasach, to wtedy zobaczymy jaki będziesz błyskotliwy w swoich komentarzach.<br><hr>A7 x<br>
Komentatorzy napisał(a):co tam bełkoczesz sierżancie? co ty możesz wiedzieć o tym co ja zauważyłem lub nie? i tak przy okazji, pilnuj swojej dupy, bo jeszcze ci wywinie nieprzyjemny numer i będziesz chlipał w rękaw mundurka.<br><hr>wawiak<br>
Szkoda na Ciebie ozór strzępić. Faktycznie jak będziesz kiedyś stał do skrętu w lewo i ktoś ci wjedzie na czołówkę, bo mu się spieszy a podwójna ciągła to nie świętość to mooooże zmienisz zdanie. I te osobiste wycieczki - dno i metr mułu.

Co do policji i ich fiskalnego podejścia... Skoro wszyscy wiecie, że tylko czekają na jakiś błąd żeby skosić kasę to po co się im sami podkładacie? I potem jeszcze "choć ja niewinny jak dziewica to zły pan policjant chciał mnie mandat wlepić, ale ja mu ... uciekłem, ha ale jestem cwany".<br><hr>taraban
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 30/7/2016, 20:33

Komentatorzy napisał(a):Ło Jezusicku nazareński! Świentom ciongłom bandyta najechał!<br><hr>wawiak<br>
Komentatorzy napisał(a):"Świętych" pasów też pewnie nie zauważyłeś inteligencie ?
Jak Ci ktoś kiedyś zrobi z dupy garaż na pasach, to wtedy zobaczymy jaki będziesz błyskotliwy w swoich komentarzach.<br><hr>A7 x<br>
Komentatorzy napisał(a):co tam bełkoczesz sierżancie? co ty możesz wiedzieć o tym co ja zauważyłem lub nie? i tak przy okazji, pilnuj swojej dupy, bo jeszcze ci wywinie nieprzyjemny numer i będziesz chlipał w rękaw mundurka.<br><hr>wawiak<br>
Komentatorzy napisał(a):Szkoda na Ciebie ozór strzępić. Faktycznie jak będziesz kiedyś stał do skrętu w lewo i ktoś ci wjedzie na czołówkę, bo mu się spieszy a podwójna ciągła to nie świętość to mooooże zmienisz zdanie. I te osobiste wycieczki - dno i metr mułu.

Co do policji i ich fiskalnego podejścia... Skoro wszyscy wiecie, że tylko czekają na jakiś błąd żeby skosić kasę to po co się im sami podkładacie? I potem jeszcze "choć ja niewinny jak dziewica to zły pan policjant chciał mnie mandat wlepić, ale ja mu ... uciekłem, ha ale jestem cwany".<br><hr>taraban<br>
znów bełkot metafizyczny. a co ma "czołówka" do tej sytuacji?
Dodaj jeszcze babcię na pasach i kobitę z 500+ w wózku. :-P<br><hr>wawiak
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 30/7/2016, 21:00

Ciekawe jakby płakał gdyby VW zjeżdżając wartko z ronda wyszedł szeroko i zgarnął go z ulicy?
Albo jak ta olewana podwójna ciągła wygląda w górach kiedy ciąłby ślepy łuk 180' w lewo.
Wtedy kombinował by jakby nie wystawić ucha nawet na drugi pas bo z drugiej strony mógłby jakiś dżygit zasuwać dostawczakiem.
No ale tu on miał być Królikiem tego osiedla....<br><hr>RAMA
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 31/7/2016, 00:39

Komentatorzy napisał(a):Ciekawe jakby płakał gdyby VW zjeżdżając wartko z ronda wyszedł szeroko i zgarnął go z ulicy?
Albo jak ta olewana podwójna ciągła wygląda w górach kiedy ciąłby ślepy łuk 180' w lewo.
Wtedy kombinował by jakby nie wystawić ucha nawet na drugi pas bo z drugiej strony mógłby jakiś dżygit zasuwać dostawczakiem.
No ale tu on miał być Królikiem tego osiedla....<br><hr>RAMA<br>
ty, a może zaczniesz pisać scenariusze do filmów grozy? Notatnik służbowy nie toleruje tej twórczości? :-P <br><hr>wawiak
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 1/8/2016, 07:58

Komentatorzy napisał(a):Co za debil..... Najpierw robi w gacie, przepraszam już zjeżdżam a potem "spierdalam". Bidulek wystraszył się pana policjanta. <br><hr>szatan667<br>
Komentatorzy napisał(a):nie sądź innych po sobie i wytrząśnij g*wno z gaci.<br><hr>wawiak<br>
Niezły śmieszek z Ciebie<br><hr>szatan667
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 1/8/2016, 21:53

Komentatorzy napisał(a):Ło Jezusicku nazareński! Świentom ciongłom bandyta najechał!<br><hr>wawiak<br>
Komentatorzy napisał(a):"Świętych" pasów też pewnie nie zauważyłeś inteligencie ?
Jak Ci ktoś kiedyś zrobi z dupy garaż na pasach, to wtedy zobaczymy jaki będziesz błyskotliwy w swoich komentarzach.<br><hr>A7 x<br>
Komentatorzy napisał(a):co tam bełkoczesz sierżancie? co ty możesz wiedzieć o tym co ja zauważyłem lub nie? i tak przy okazji, pilnuj swojej dupy, bo jeszcze ci wywinie nieprzyjemny numer i będziesz chlipał w rękaw mundurka.<br><hr>wawiak<br>
Komentatorzy napisał(a):Szkoda na Ciebie ozór strzępić. Faktycznie jak będziesz kiedyś stał do skrętu w lewo i ktoś ci wjedzie na czołówkę, bo mu się spieszy a podwójna ciągła to nie świętość to mooooże zmienisz zdanie. I te osobiste wycieczki - dno i metr mułu.

Co do policji i ich fiskalnego podejścia... Skoro wszyscy wiecie, że tylko czekają na jakiś błąd żeby skosić kasę to po co się im sami podkładacie? I potem jeszcze "choć ja niewinny jak dziewica to zły pan policjant chciał mnie mandat wlepić, ale ja mu ... uciekłem, ha ale jestem cwany".<br><hr>taraban<br>
Komentatorzy napisał(a):znów bełkot metafizyczny. a co ma "czołówka" do tej sytuacji?
Dodaj jeszcze babcię na pasach i kobitę z 500+ w wózku. :-P<br><hr>wawiak<br>
Mogę dodać i dinozaura.
A konkretnie: musiał wymijać te auta? Nie. Wyjechał na przeciwny pas? Tak. Jest za to mandat? Jest. Koniec tematu.
I nie pisz że zła policja doi biednych motocyklistów, bo kolo sam się podłożył.<br><hr>taraban
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 2/8/2016, 00:52

Komentatorzy napisał(a):Ło Jezusicku nazareński! Świentom ciongłom bandyta najechał!<br><hr>wawiak<br>
Komentatorzy napisał(a):"Świętych" pasów też pewnie nie zauważyłeś inteligencie ?
Jak Ci ktoś kiedyś zrobi z dupy garaż na pasach, to wtedy zobaczymy jaki będziesz błyskotliwy w swoich komentarzach.<br><hr>A7 x<br>
Komentatorzy napisał(a):co tam bełkoczesz sierżancie? co ty możesz wiedzieć o tym co ja zauważyłem lub nie? i tak przy okazji, pilnuj swojej dupy, bo jeszcze ci wywinie nieprzyjemny numer i będziesz chlipał w rękaw mundurka.<br><hr>wawiak<br>
Komentatorzy napisał(a):Szkoda na Ciebie ozór strzępić. Faktycznie jak będziesz kiedyś stał do skrętu w lewo i ktoś ci wjedzie na czołówkę, bo mu się spieszy a podwójna ciągła to nie świętość to mooooże zmienisz zdanie. I te osobiste wycieczki - dno i metr mułu.

Co do policji i ich fiskalnego podejścia... Skoro wszyscy wiecie, że tylko czekają na jakiś błąd żeby skosić kasę to po co się im sami podkładacie? I potem jeszcze "choć ja niewinny jak dziewica to zły pan policjant chciał mnie mandat wlepić, ale ja mu ... uciekłem, ha ale jestem cwany".<br><hr>taraban<br>
Komentatorzy napisał(a):znów bełkot metafizyczny. a co ma "czołówka" do tej sytuacji?
Dodaj jeszcze babcię na pasach i kobitę z 500+ w wózku. :-P<br><hr>wawiak<br>
Komentatorzy napisał(a):Mogę dodać i dinozaura.
A konkretnie: musiał wymijać te auta? Nie. Wyjechał na przeciwny pas? Tak. Jest za to mandat? Jest. Koniec tematu.
I nie pisz że zła policja doi biednych motocyklistów, bo kolo sam się podłożył.<br><hr>taraban<br>
policja doi wszystkich bez wyjątku, bo na 500+ może zabraknąć wcześniej niż myślisz.
a ty nie bądź taki mąndro gupi, i zamiast błyskać (nie) wiedzom, opanuj "najsamwpierw" podstawowe pojęcia pord, takie jak wymijanie, omijanie, wyprzedzanie. no chyba, że jesteś miśkiem... wtedy zawsze masz rację, bo szmata w kieszeni czyni cię bogiem na drodze.

a dinozaura powieś sobie na lusterku. :-D<br><hr>wawiak
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości




na gr