Zobacz wÄ…tek - Kostka po prawej stronie
NAS Analytics TAG

Kostka po prawej stronie

Mechanika tylko powyżej 125cc.
_________

Kostka po prawej stronie

Postprzez kuflonator » 21/6/2016, 09:31

Witam wszystkich,mam pytanko wie ktoś może gdzie powinna być przyczepiona ta kostka?szukam i nic nie mogę znaleźć dodam że to sv 650s z 2001r
Załączniki
DSC_0281.JPG
DSC_0281.JPG (100.02 KiB) PrzeglÄ…dane 1079 razy
DSC_0281.JPG
DSC_0281.JPG (100.02 KiB) PrzeglÄ…dane 1079 razy
kuflonator
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 21/6/2016, 08:40
Lokalizacja: Grodzisk Wlkp


Postprzez kuflonator » 21/6/2016, 20:59

Dzięki za wyczerpujące odpowiedzi
kuflonator
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 21/6/2016, 08:40
Lokalizacja: Grodzisk Wlkp


Postprzez Glenroy » 21/6/2016, 21:32

:) jak ja lubię, kiedy ktoś zadaje pytanie i kilka godzin później pruje się, że nikt na nie nie odpowiedział :). Otóż autorze, ludzie zaglądający na to forum, jak i każde inne, posiadają coś takiego jak życie prywatne, mają rodziny, pracują i może nie mają czasu tutaj zajrzeć, niektórzy czynią to może nawet raz na tydzień, użytkowników SV też nie ma tutaj jakoś szczególnie wielu, nie każdy musi znać wszystkie motocykle na pamięć i wiedzieć które złącze do czego jest, widocznie nikt nie wie do czego i gdzie powinna pójść ta wtyczka, a Ty zamiast pruć się do użytkowników, przez te kilka godzin, przez które oczekiwałeś odpowiedzi, mogłeś wykazać trochę inwencji i samodzielności, odkręcić owiewkę, czy bak i zobaczyć gdzie powinna być wpięta ta pier... wtyczka.


PS. Wybaczcie, że się uniosłem, po prostu nie lubię ludzi, którzy nie potrafią się wykazać odrobiną samodzielności i użyć tego organu między uszami, który patrząc po forach, powoli zaczyna zanikać.
Raz motór byl chory i leżał w łóżeczku.
I przyszedł pan doktor "Co jest motóreczku?"
"Ach lagi mam krzywe i ogon złamany
i wgniotkę na baku i przód rozje..ny"
Avatar użytkownika
Glenroy
Moderator
 
Posty: 2835
Dołączył(a): 31/8/2011, 20:06
Lokalizacja: LPU

Postprzez kuflonator » 22/6/2016, 05:44

Zanim się tu zarejestrowałem to rozebrałem pół motoru i spenetrowałem sieć w poszukiwaniu odpowiedzi więc nie pisz że się nie angażuje
kuflonator
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 21/6/2016, 08:40
Lokalizacja: Grodzisk Wlkp



Powrót do Mechanika motocyklowa



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości




na górê