Zobacz wątek - Zx12r na co patrzec przy kupnie???
NAS Analytics TAG

Zx12r na co patrzec przy kupnie???

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Postprzez Cezarjusz » 23/9/2007, 16:39

190 km, to ty masz ten model przed modernizacja,a jak sie kawka sprawuje ?
Ale powiedz przyspieszenia sa wyjeb..... nie ?? :)
<zx12r> / <Suzuki dr 650>

"Moja ulica murem podzielona
Świeci neonami prawa strona
Lewa strona cała wygaszona
Zza zasłony obserwuję obie strony "
Avatar użytkownika
Cezarjusz
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 550
Dołączył(a): 9/6/2007, 20:08
Lokalizacja: Warszawa


Postprzez Cezarjusz » 23/9/2007, 16:42

Moze,jak bys dal wiadomosc z odpowiednim wyprzedzeniem to moze bysmy sie zgadali,wiesz zaezy jak z robota i szkola ale jak mial bym wolne to spoko:)
A co do palenia gumki to pewnie juz nie bo w srode zakladam noweczke wiec troszke szkoda mi jej bedzie ;p hehe , ta stara musze spalic teraz ;)
Zdrowka
<zx12r> / <Suzuki dr 650>

"Moja ulica murem podzielona
Świeci neonami prawa strona
Lewa strona cała wygaszona
Zza zasłony obserwuję obie strony "
Avatar użytkownika
Cezarjusz
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 550
Dołączył(a): 9/6/2007, 20:08
Lokalizacja: Warszawa


Postprzez KAWA7777 » 23/9/2007, 16:47

Cezarjusz napisał(a):190 km, to ty masz ten model przed modernizacja,a jak sie kawka sprawuje ?
Ale powiedz przyspieszenia sa wyjeb..... nie ?? :)


Ja ją z Niemiec ciągałem gość co ją miał jeżdził jak mi mowił spokojnie w trasy koleś po 30-sce nią świgał na razie akumulator mi się zjebał od zakupu po za tym wszystko w niej robie sam w pracy w warsztacie po godzinach na bieżąco hodzi jak rakietka lubie w trasy nia jeżdzic zajebista frajda jak się paru kolesi zbieże i razem napiierdalamy ryk śilnikow w małych masteczkach każdy patrzy.Na przyszły sezon kupuje 2 motocykl na miasto i do pracy gs500e a ZX12R NA ZLOTY BĘDE JEŻDZIŁ MYŚLE ,ŻE NA BEMOWO PRZYJADE W 2008 ROKU..//
KAWA7777
Świeżak
 
Posty: 79
Dołączył(a): 18/9/2007, 14:47

Postprzez Cezarjusz » 23/9/2007, 16:52

to tam napewno sie spotkamy :)
A ile najwiecej jechales 12 ?? Ja jak narazie mialem 270 ale to tak na lajcie oczywiscie dla motocykla ,tylko ze ja juz sie troszke balem hehe.
A masz tez tak ze jak zapali ci sie rezerwa to jak dajesz tak szybko w piz... to sie przydlaia chwilke i tak jak by zebrala paliwo i wwypierdziela? Ja mam cos takiego na rezerwie jak juz zrobie na niej ze 20 km to zaczyna mi sie tak dlawic jak jej nagle dam po cylindrach
Kawa mam jeszcze pytanie, u ciebje w moto kiedy sie wlacza wentylator, dopiero wtedy jak strzalka dochodzi do poczatku tego pola czerwonego czy wczesniej ??
<zx12r> / <Suzuki dr 650>

"Moja ulica murem podzielona
Świeci neonami prawa strona
Lewa strona cała wygaszona
Zza zasłony obserwuję obie strony "
Avatar użytkownika
Cezarjusz
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 550
Dołączył(a): 9/6/2007, 20:08
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez KAWA7777 » 23/9/2007, 18:22

Cezarjusz napisał(a):to tam napewno sie spotkamy :)
A ile najwiecej jechales 12 ?? Ja jak narazie mialem 270 ale to tak na lajcie oczywiscie dla motocykla ,tylko ze ja juz sie troszke balem hehe.
A masz tez tak ze jak zapali ci sie rezerwa to jak dajesz tak szybko w piz... to sie przydlaia chwilke i tak jak by zebrala paliwo i wwypierdziela? Ja mam cos takiego na rezerwie jak juz zrobie na niej ze 20 km to zaczyna mi sie tak dlawic jak jej nagle dam po cylindrach
Kawa mam jeszcze pytanie, u ciebje w moto kiedy sie wlacza wentylator, dopiero wtedy jak strzalka dochodzi do poczatku tego pola czerwonego czy wczesniej ??



275 KM/H MAX NAJWIECEJ JAK NA RAZIE NA ZLOCIE JEŻELI CHODZI O WENTYLATOR TO WCZEŚNIEJ CO DO PALIWAna rezerwie nie jeżdze nigdy.TY co do płynu chłodniczego ludzie robią kardynalny błąd czy to w motocyklach czy w samochodach jeżdzą na min.płyn chłodniczego,min oleju najgorsze co może byc dla śilnika dla wysokoobrotowego śilnika to zabojcze..//Ja u siebie wszystko leje na maxa jak płynu ubywa latem podczas upałow jak w korkach jezdzisz lub nostop cisniesz ostro motocykl pamietaj o kontroli oleju i płynu mimo ,że motocykl może byc nowka z salonu u mnie jeden gość kupił se roczna yamahe r1 tak jej nostop wstawiał ,miał oczywiście min wszystkigo nic nie sprawdzał wszystko miał w dupie no i oczywiście zajechał panewki moto 2006 rok

teraz płacze i płaci.CO do oleju śilnikowego jeżdze na motulu
KAWA7777
Świeżak
 
Posty: 79
Dołączył(a): 18/9/2007, 14:47

Postprzez KAWA7777 » 23/9/2007, 18:52

Cezarjusz napisał(a):to tam napewno sie spotkamy :)
A ile najwiecej jechales 12 ?? Ja jak narazie mialem 270 ale to tak na lajcie oczywiscie dla motocykla ,tylko ze ja juz sie troszke balem hehe.
A masz tez tak ze jak zapali ci sie rezerwa to jak dajesz tak szybko w piz... to sie przydlaia chwilke i tak jak by zebrala paliwo i wwypierdziela? Ja mam cos takiego na rezerwie jak juz zrobie na niej ze 20 km to zaczyna mi sie tak dlawic jak jej nagle dam po cylindrach
Kawa mam jeszcze pytanie, u ciebje w moto kiedy sie wlacza wentylator, dopiero wtedy jak strzalka dochodzi do poczatku tego pola czerwonego czy wczesniej ??



Jaki masz wydech serie czy coś mocniejszego //??
KAWA7777
Świeżak
 
Posty: 79
Dołączył(a): 18/9/2007, 14:47

Postprzez GregorMoto » 23/9/2007, 19:41

sprawdz też czy heble ma dobre, jak poszujesz jakies drgania czy tez bedzie tobą że tak powiem z lekka "rzucało" to tarcze złe, klocki itd. , może jak chcesz taką kaske wrzucicc na takie moto, to mysle ze warto bybyło jechac z nią do fachowców na sprawdzenie, tam sie powinienes upewnic czy faktycznie wszytsko ok,
Yamaha R1 RN19 :)
Avatar użytkownika
GregorMoto
Bywalec
 
Posty: 610
Dołączył(a): 22/4/2007, 21:37
Lokalizacja: Ziemia-Europa-Polska-Małopolska-Oświęcim

Postprzez Cezarjusz » 23/9/2007, 21:09

Serie,musze sprawdzic kiedy u mnie wlacza sie wentylator bo w ogole to tego nie spr.
Co do tematu zx12r kontra gsxr1300 to duzo zalezy od kierowcy warunkow pogodowych wagi kierowcy i innych czynnikow :) mozna sie tu klócic
Zdrowka
<zx12r> / <Suzuki dr 650>

"Moja ulica murem podzielona
Świeci neonami prawa strona
Lewa strona cała wygaszona
Zza zasłony obserwuję obie strony "
Avatar użytkownika
Cezarjusz
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 550
Dołączył(a): 9/6/2007, 20:08
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zx12r na co patrzec przy kupnie???

Postprzez KAWA7777 » 25/9/2007, 20:25

kalafioro napisał(a):Witam na forum czasami zakładałem posty wczesniej miałem zxr 750, poniewaz widze coraz czesciej odpowiedzi ludzi z podpisami ZX12R, składam moje pytanie do właścicieli tych oto moto. Na co patrzec przy kupnie, czy te moto maja jakies istotne wady które powtarzaja sie regularnie w kazdym egzemplarzu. Ten ktorego jade ogladac ma 27000km przejechane co potakim przebiegu moze byc do wymiany ( oprócz oleju , klocków opon itp) Pozdrawiam i czekam na pomoc. Pozdrawiam




CZEŚC kupiłes zx12-stke jestes już szczęśliwym nabywcą kawki maiłeś dziś kupować :?: :?: :?: :?: ..pozdro..// :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
KAWA7777
Świeżak
 
Posty: 79
Dołączył(a): 18/9/2007, 14:47

Postprzez kalafioro » 3/10/2007, 19:58

Witam przepraszam ze tak długo sie nie odzywalem ale nie było mnie w domu teraz pisze kawke zakupilem moto piekne chodzi rewelka z tym ze czekaja mnie wszystkie wymiany (oleje itp.) Mam pytanko co do klockow hamulcowych bo juz nie dlugo kwalifikuja sie do wymiany. Co polecacie??Ps. Rakieta jest nie z tej ziemi!!! Ps2 Skad jestescie KAWA7777 I CEZARIUSZ. MOZEMY SIE ZGADAC GDZIES NA ZLOCIE I POGADAC TROCHE??? pozdro
kalafioro
Świeżak
 
Posty: 99
Dołączył(a): 19/1/2007, 23:06
Lokalizacja: Poznan

Postprzez KAWA7777 » 3/10/2007, 20:13

kalafioro napisał(a):Witam przepraszam ze tak długo sie nie odzywalem ale nie było mnie w domu teraz pisze kawke zakupilem moto piekne chodzi rewelka z tym ze czekaja mnie wszystkie wymiany (oleje itp.) Mam pytanko co do klockow hamulcowych bo juz nie dlugo kwalifikuja sie do wymiany. Co polecacie??Ps. Rakieta jest nie z tej ziemi!!! Ps2 Skad jestescie KAWA7777 I CEZARIUSZ. MOZEMY SIE ZGADAC GDZIES NA ZLOCIE I POGADAC TROCHE??? pozdro




WITAM ! NO TO PIĘKNIE ,ŻE JESTES POSIADACZEM KAWKI ZX 12R JA JESTEM Z POZNANIA A CESAR CHYBA Z WARSZAWY

Myśle ,że w2008 roku możemy się spotkac na zlocie

\\będe jechał na około 3-4 zloty i JADE DO CZECH NA TOR BRNO NA MOTO GP PO OGLĄDAC VALENTINO ROSSI 46 TO MÓJ IDOL !.Pokaże ci jak się na kawce pali laka na oleju :twisted: :twisted: Aha i pościgamy się z HAYABUSA kolega kupuje właśnie chcem się w końcu przekonac czy zx12r jest szybsza od suzi.
Na początek proponuje możecie do poznania na tor poznań przyjechac ewntualnie na rozpoczęcie sezonu lub możemy się na BEMOWIE W WARSZAWIE SPOTKAC JADE TAM W 2008 NA OTWARCIE I PRZY OKAZJI KUMPLA ODWIEDZE KTÓRY TEŻ MA KAWE ZX6R.DZiś maszyne wypucowałem i schowałem na sezon zimowy śpi sobie maleńka ma ciepło przytulnie i czeka na 2008 ! pozdro co do klocków i oleju napisze ci potem !pozdro./// :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
KAWA7777
Świeżak
 
Posty: 79
Dołączył(a): 18/9/2007, 14:47

Postprzez Cezarjusz » 4/10/2007, 12:28

Ja z Wawy,mozemy sie zgadac,na bemowic to na 100%.Jak cos to na prywatnym.
Zdrówka
<zx12r> / <Suzuki dr 650>

"Moja ulica murem podzielona
Świeci neonami prawa strona
Lewa strona cała wygaszona
Zza zasłony obserwuję obie strony "
Avatar użytkownika
Cezarjusz
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 550
Dołączył(a): 9/6/2007, 20:08
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Przemo_rene » 18/2/2010, 10:14

kawa7777 - ciekawe czy żyje jeszcze? :)
http://www.tinyurl.pl?PlJBVNPo Przegląd Twojego moto w P-N!
Avatar użytkownika
Przemo_rene
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2982
Dołączył(a): 11/3/2009, 13:27
Lokalizacja: Poznań / TL1000R

Postprzez Seba_ER5 » 18/2/2010, 17:28

Wygrzebałes :D.... ;p
Avatar użytkownika
Seba_ER5
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 5220
Dołączył(a): 27/8/2007, 19:58

Poprzednia strona


Powrót do Motocykle



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości




na gr