Zobacz wÄ…tek - Pierwszy motocykl Kawasaki 250sl - akcesoria
NAS Analytics TAG

Pierwszy motocykl Kawasaki 250sl - akcesoria

Jakie rękawice, kask, gmole?
_________

Pierwszy motocykl Kawasaki 250sl - akcesoria

Postprzez Hasharin » 25/5/2016, 16:40

Witam wszystkich,

Jest to mój pierwszy post na forum i bardzo cieszę się, że nareszcie mam powód tutaj coś napisać ;)

Zakupiłem motocykl Kawasaki 250SL i czekając na odbiór przymierzam się do zakupu akcesoriów i będę bardzo wdzięczny za jakieś porady.

Kurtka: Planowałem Kawasaki Ninja materiałową, ale motocykl będzie w kolorze białym, a nie czarnym tak jak planowałem, dlatego ta kurtka już raczej nie pasuje. Mój wybór pada zatem na inną sportową Kawasaki:
https://www.kawasakisklep.pl/pl/kurtka- ... zarna.html
I ona już mi się "nie podoba aż tak", żeby być w 100% pewien zakupu więc chciałbym zapytać o Wasze opinie. Może znajdę coś lepszego w tej cenie innych firm? Może jednak lepsza skóra?

Spodnie + buty: za jakiekolwiek opinie, czy porady czym się kierować będę bardzo wdzięczny.
Oczywiście interesują mnie kolory czarne z białymi elementami.
Budżet na kurtkę + spodnie + buty = max 2000 zł.

Dodatkowo będę planował kupić w przyszłości jakąś torbę na motocykl, zestaw słuchawkowy do telefonu i... No właśnie czy jest coś jeszcze co uważacie za potrzebne przy takim motocyklu?
Największy problem mam z torbą, ponieważ do poprzednich modeli istnieją takie "oficjalne" miękkie torby na bagażnik, a do najnowszego nic takiego nie znalazłem. Może orientujecie się jaka będzie pasowała i wyglądała sportowo? Myślałem też o kufrze, ale to w jakieś dalsze trasy pewnie więc raczej tani mnie interesuje.

Posiadam kask Nolan N64 (mam problem ze znalezieniem taniego interkomu do niego, rady?), oraz rękawiczki.

Dziękuję bardzo za wszelkie porady i pozdrawiam,
Hasharin
Life's a vacation when there’s nothing to lose!
Hasharin
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 25/5/2016, 16:26


Postprzez DedeRR » 25/5/2016, 17:37

Wiem, że kurtka pod kolor i jeszcze tej samej marki co motocykl to więcej punktów do stylówki, ale nie zawsze tak się da. Inna sprawa, że odzież firm produkujących motocykle to najczęściej najtańsza chinszczyzna ze znaczkiem i zawyżoną ceną.
Nie napisałeś jak będziesz jeździł, bo co innego nadaje się do miasta, co innego w trasy i co innego na tor.
A na torbach to się nie znam, ale raczej te z poprzedniego modelu będą pasować do obecnego.
Suzuki GS 500 E
Avatar użytkownika
DedeRR
Świeżak
 
Posty: 304
Dołączył(a): 2/5/2015, 00:19
Lokalizacja: Północ


Postprzez Hasharin » 25/5/2016, 18:36

Dziękuję bardzo za odpowiedź.

Tej właśnie wiedzy mi brakuje co jest dobre, a co chińszczyzną. Jeździć będę na dzień po mieście, a co jakiś czas planuje dalsze trasy.
Life's a vacation when there’s nothing to lose!
Hasharin
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 25/5/2016, 16:26



Powrót do Akcesoria motocyklowe



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości




na górê