Zobacz wątek - Motokoc, który wybrać na prezent
NAS Analytics TAG

Motokoc, który wybrać na prezent

Jakie rękawice, kask, gmole?
_________

Motokoc, który wybrać na prezent

Postprzez balbynka » 7/5/2016, 19:12

Hej, chciałabym kupić swojemu chłopakowi na urodziny motokoc (przede wszystkim do jazdy po mieście, do pracy). Niestety sama nie jeżdżę, więc w ogóle nie orientuję się jeśli chodzi o ceny, marki, rodzaje itp. Z racji na ograniczony budżet nie mogę pozwolić sobie na te za ponad 400 zł. Trafiłam na kilka z ok. 250 zł, jednak mają w opisie, że są to motokoce na skuter. Teraz moje pytanie - czy jest jakaś różnica między motokocem na motocykl, a na skuter (z racji innego ustawienia nóg itp.)?
Czy polecacie jakieś motokoce, albo wiecie który motokoc do 300 zł będzie dobry?
Chłopak jeździ hondą 125tką i hondą nighthawk 650cs.
balbynka
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 7/5/2016, 18:59


Postprzez Zimny72 » 7/5/2016, 19:44

O ile wiem, to motokoce są wyłącznie do skuterów - nie słyszałem żeby coś takiego było robione na motocykle. Motocykle wysiadają wcześniej odo motocykli jeżeli chodzi o jazdę w niskich temperaturach. Zaletą skuterów jest to, że są osłonięte od spodu (podłoga) i przodu, robią nawet zimowe opony do skuterów, a do motocykli nie słyszałem. Jak jest zimno to przy motocyklach stosuje się grzane manetki, ubrania z membranami i ociepleniem. Słyszałem też o kaskach zimowych (produkuje jeden model firma Lazer). Tak więc poszukaj czegoś innego.
Ostatnio edytowano 7/5/2016, 19:50 przez Zimny72, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz
Moto Guzzi V7 - szkoda życia na brzydkie motocykle.
Avatar użytkownika
Zimny72
Zimny Drań
 
Posty: 1382
Dołączył(a): 13/1/2013, 23:07
Lokalizacja: Wesoła


Postprzez balbynka » 7/5/2016, 19:47

Rzeczywiście, masz rację... Czyli nie znajdę nic w rodzaju jakiejś osłony przeciwdeszczowej na nogi do motocykla? trochę się zawiodłam, bo myślałam, że rozwiążą się problemy mojego chłopaka, który ma skórzane spodnie, ale w kroku są materiałowe i wiadomo jak to się kończy podczas deszczu :D.
W takim razie może powinnam poszukać spodni przeciwdeszczowych - czyms konkretnym mam się kierować w ich wyborze?
balbynka
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 7/5/2016, 18:59

Postprzez Zimny72 » 7/5/2016, 19:54

Poszukaj jakiejś 2-częściowej przeciwdeszczówki - najlepiej marki ciuchów w jakich jeździ twój chłopak i w tym samym rozmiarze. Wtedy będzie na pewno pasować. A jak szukasz czegoś naprawdę extra to Spidi robi genialny komplet przeciwdeszczowy o nazwie H2 Rain, tyle że kosztuje na alledrogo 630zł.
Moto Guzzi V7 - szkoda życia na brzydkie motocykle.
Avatar użytkownika
Zimny72
Zimny Drań
 
Posty: 1382
Dołączył(a): 13/1/2013, 23:07
Lokalizacja: Wesoła

Postprzez balbynka » 7/5/2016, 20:07

Dzięki :)
balbynka
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 7/5/2016, 18:59

Postprzez jaroaro » 7/5/2016, 20:16

Jak koce do motocykla to tylko takie: http://foto.scigacz.pl/gallery/publikac ... ocykla.jpg ;)
Triumph Street Triple
jaroaro
Bywalec
 
Posty: 758
Dołączył(a): 1/6/2012, 12:19
Lokalizacja: siÄ™ biorÄ… wszy



Powrót do Akcesoria motocyklowe



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość




na górê