Zobacz wÄ…tek - <i>[BMW R1200GS]</i> BMW R1200GS i Suzuki V-Strom 1000 -...
 
NAS Analytics TAG

[BMW R1200GS] BMW R1200GS i Suzuki V-Strom 1000 -...

Komentarze użytkowników
_________

Postprzez Komentatorzy » 8/5/2016, 07:17

Komentatorzy napisał(a):Wniosek dość prosty: płacisz więcej i dostajesz więcej, a jak cię nie stać to możesz mieć także dużą frajdę za mniejsze pieniądze :-)<br><hr>Shiefo<br>
Komentatorzy napisał(a):Płacisz więcej i dostajesz więcej niepewności, czy wrócisz do domu.<br><hr>.<br>
Komentatorzy napisał(a):Dlatego wolę stare sprawdzone konstrukcje :) i dalej od cywilizacji tym mnie widuje gs ów i tym podobnych ustrojstw chyba że leci wycieczka z motvojagera albo radiatora z zapleczem technicznym i kupa części plus mechanikami to i triumph a nie omieszkam spotkać :P<br><hr>GhastRider90 <br>
Komentatorzy napisał(a):Standardowo najwiecej do powiedzenia na temat rzekomej zawodności nowoczesnych motocykli (szczgólnie BMW) maja ci których na nie niestać i którzy nigdy ich nie mieli. Dla poprawy samopoczucia zawsze wtedy lepiej powiedziec że "wole sprawdzone stare konstrujce" - bo na nowe w domysle brak hajsu. ;)<br><hr>IgoRR<br>
Stare są lepsze i gorsze. Tak samo jak nowe. A BMW jakie jest każdy wie. Nowoczesne drogie i niestety awaryjne... Dlatego to o takich motocyklach jak Yamaha XJ mówi się że są "pancerne" i nie do zajechania a nie o BMW. <br><hr>olos
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 11/5/2016, 07:27

Komentatorzy napisał(a):Ostatnio podano statystyki dot. produkcji bubli i Niemcy przebiły Chiny hehe, kolega kupił kilku letniego białego vana Mercedesa Sprintera i cały bok ma teraz czerwony ,zgadnijcie dlaczego? haha<br><hr>ll<br>
Komentatorzy napisał(a):Bo był z czterech składany? A Niemiec płakał jak sprzedawał? I biegł do granicy żeby ze sprzedaży się wycofać??? ;)<br><hr>Andre<br>
Dobre! Jest dokładnie tak, jak piszesz. Janusz kupi bitego złoma, z przebiegiem miliona kilometrów, a później narzekania, że Mercedes ma kiepską jakość. Polska mentalność. <br><hr>Darek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 11/5/2016, 07:40

Zgadzam się, że BM-ka jest bardziej nafaszerowana bajerami ale czy nowocześniejsza? Co do ustawień trakcji, to przyznam, że mając BMW i tak stale jeździłem na jednym ustawieniu i przełączałem tylko zawieszenie, kiedy jechałem w duecie albo z obciążeniem. Ustawienia trakcji to bajer ale moim zdaniem zbędny. Każdy odpowie sobie sam na pytanie, czy za bajery warto wydać 30 tys. zł więcej. Ja uważam, że to kretyństwo i mówię to jako niegdysiejszy posiadacz motocykla BMW, kupionego w salonie. Co do jakości BMW, to jest ona taka, jak u innych, renomowanych producentów. Obsługa w salonie i później w serwisie taka sobie. Ceny kosmiczne. Spadek wartości (tym często kuszą sprzedawcy BMW i rajcują się ich posiadacze) jest taki, jak w innych motocyklach, a moim zdaniem nawet większy, bo powiedzmy sobie szczerze, ilu jest potencjalnych chętnych, aby kupić np. 5 letniego GS'a za 40 tyz. zł? Reasumując, obecnie jeżdżę właśnie V-Strom'em. Na jego zakup wydałem kilkadziesiąt tysięcy mniej, niż na BMW. Jeździ mi się tak samo dobrze, a z Suzuki mam mniej problemów (w BMW zdarzyło się parę wpadek). Jeżeli ktoś ma kupę kasy i chce jeździć BMW, to ok. ale jeżeli komuś zależy tylko na tym, aby mieć dobry, wygodny motocykl wydawanie 30 tys. zł więcej jest nieuzasadnione.<br><hr>Darek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 11/5/2016, 07:42

Komentatorzy napisał(a):Ostatnio podano statystyki dot. produkcji bubli i Niemcy przebiły Chiny hehe, kolega kupił kilku letniego białego vana Mercedesa Sprintera i cały bok ma teraz czerwony ,zgadnijcie dlaczego? haha<br><hr>ll<br>
Możesz podać źródło tych statystyk, bo myślę, że ściemniasz. Nie, żebym był jakimś specjalnym fanem Niemiec ale jestem prawie pewien, że te statystyki Ci się przyśniły. <br><hr>Tomek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 12/5/2016, 15:16

GS i bmw = szmelc, ale reklama działa i ludzie to kupują.... mi towarzystwo beemkarzy nie odpowiada.... przewaznie to pasibrzuchy których beemka to pierwsze moto bo mają kase... dlatego ja latam ktm super adventure... a awaryjność bmw hmmmm.... pozostawie to bez komentarza...<br><hr>mr y
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 15/5/2016, 07:08

Komentatorzy napisał(a):Ostatnio podano statystyki dot. produkcji bubli i Niemcy przebiły Chiny hehe, kolega kupił kilku letniego białego vana Mercedesa Sprintera i cały bok ma teraz czerwony ,zgadnijcie dlaczego? haha<br><hr>ll<br>
Komentatorzy napisał(a):Możesz podać źródło tych statystyk, bo myślę, że ściemniasz. Nie, żebym był jakimś specjalnym fanem Niemiec ale jestem prawie pewien, że te statystyki Ci się przyśniły. <br><hr>Tomek<br>
Muszę Cię zmartwić, to nie sen <a href="http://www.tvp.info/24932210/niemcy-produkuja-wiecej-bubli-niz-chiny" target="blank" class="link" rel="nofollow">http://www.tvp.info/24932210/niemcy-produkuja-wiecej-bubli-niz-chiny</a>
<br><hr>Bartek vfr
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 15/5/2016, 07:12

Komentatorzy napisał(a):Ostatnio podano statystyki dot. produkcji bubli i Niemcy przebiły Chiny hehe, kolega kupił kilku letniego białego vana Mercedesa Sprintera i cały bok ma teraz czerwony ,zgadnijcie dlaczego? haha<br><hr>ll<br>
Komentatorzy napisał(a):Bo był z czterech składany? A Niemiec płakał jak sprzedawał? I biegł do granicy żeby ze sprzedaży się wycofać??? ;)<br><hr>Andre<br>
Komentatorzy napisał(a):Dobre! Jest dokładnie tak, jak piszesz. Janusz kupi bitego złoma, z przebiegiem miliona kilometrów, a później narzekania, że Mercedes ma kiepską jakość. Polska mentalność. <br><hr>Darek<br>
Ciebie też muszę zmartwić, Mercedes wiedział o kiepskich zabezpieczeniach w niektórych modelach np w210 czyli okular, następca pancernej w124. Dlatego kolejny merc w211 został pod tym kątem poprawiony. Sprinter z pewnych roczników miały teżcten problem i nie chodzi tu tylko o auta "składane z trzech"<br><hr>Bartek vfr
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 16/5/2016, 11:04

Komentatorzy napisał(a):Ostatnio podano statystyki dot. produkcji bubli i Niemcy przebiły Chiny hehe, kolega kupił kilku letniego białego vana Mercedesa Sprintera i cały bok ma teraz czerwony ,zgadnijcie dlaczego? haha<br><hr>ll<br>
Komentatorzy napisał(a):Możesz podać źródło tych statystyk, bo myślę, że ściemniasz. Nie, żebym był jakimś specjalnym fanem Niemiec ale jestem prawie pewien, że te statystyki Ci się przyśniły. <br><hr>Tomek<br>
Komentatorzy napisał(a):Muszę Cię zmartwić, to nie sen <a href="http://www.tvp.info/24932210/niemcy-produkuja-wiecej-bubli-niz-chiny" target="blank" class="link" rel="nofollow">http://www.tvp.info/24932210/niemcy-produkuja-wiecej-bubli-niz-chiny</a>
<br><hr>Bartek vfr<br>
Sorry, a jednak jest jak pisaliście. Koniec świata i to w artykule jest mowa o Mercedesie. Koszmar! Dzięki za oświecenie.<br><hr>Tomek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 16/5/2016, 11:08

Komentatorzy napisał(a):Ostatnio podano statystyki dot. produkcji bubli i Niemcy przebiły Chiny hehe, kolega kupił kilku letniego białego vana Mercedesa Sprintera i cały bok ma teraz czerwony ,zgadnijcie dlaczego? haha<br><hr>ll<br>
Komentatorzy napisał(a):Bo był z czterech składany? A Niemiec płakał jak sprzedawał? I biegł do granicy żeby ze sprzedaży się wycofać??? ;)<br><hr>Andre<br>
Komentatorzy napisał(a):Dobre! Jest dokładnie tak, jak piszesz. Janusz kupi bitego złoma, z przebiegiem miliona kilometrów, a później narzekania, że Mercedes ma kiepską jakość. Polska mentalność. <br><hr>Darek<br>
Komentatorzy napisał(a):Ciebie też muszę zmartwić, Mercedes wiedział o kiepskich zabezpieczeniach w niektórych modelach np w210 czyli okular, następca pancernej w124. Dlatego kolejny merc w211 został pod tym kątem poprawiony. Sprinter z pewnych roczników miały teżcten problem i nie chodzi tu tylko o auta "składane z trzech"<br><hr>Bartek vfr<br>
W konkretnym przypadku masz rację ale generalnie chodzi o to, że wielu Polaków kupuje zajeżdżony szrot (nie dlatego, że lubi, tylko, że tak "dobrze" się nam powodzi) i później na podstawie doświadczeń z tym szrotem ocenia markę. Moim zdaniem takie oceny nie są rzetelne. Jedyne rzetelne oceny, to takie, które pochodzą od właścicieli nowych samochodów, którzy wiedząc jak były traktowane (zakładam, że dobrze) mogą pisać rzetelne opinie. Pozdrawiam! <br><hr>Darek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 16/5/2016, 11:16

Komentatorzy napisał(a):Ostatnio podano statystyki dot. produkcji bubli i Niemcy przebiły Chiny hehe, kolega kupił kilku letniego białego vana Mercedesa Sprintera i cały bok ma teraz czerwony ,zgadnijcie dlaczego? haha<br><hr>ll<br>
Komentatorzy napisał(a):Bo był z czterech składany? A Niemiec płakał jak sprzedawał? I biegł do granicy żeby ze sprzedaży się wycofać??? ;)<br><hr>Andre<br>
Komentatorzy napisał(a):Dobre! Jest dokładnie tak, jak piszesz. Janusz kupi bitego złoma, z przebiegiem miliona kilometrów, a później narzekania, że Mercedes ma kiepską jakość. Polska mentalność. <br><hr>Darek<br>
Komentatorzy napisał(a):Ciebie też muszę zmartwić, Mercedes wiedział o kiepskich zabezpieczeniach w niektórych modelach np w210 czyli okular, następca pancernej w124. Dlatego kolejny merc w211 został pod tym kątem poprawiony. Sprinter z pewnych roczników miały teżcten problem i nie chodzi tu tylko o auta "składane z trzech"<br><hr>Bartek vfr<br>
Komentatorzy napisał(a):W konkretnym przypadku masz rację ale generalnie chodzi o to, że wielu Polaków kupuje zajeżdżony szrot (nie dlatego, że lubi, tylko, że tak "dobrze" się nam powodzi) i później na podstawie doświadczeń z tym szrotem ocenia markę. Moim zdaniem takie oceny nie są rzetelne. Jedyne rzetelne oceny, to takie, które pochodzą od właścicieli nowych samochodów, którzy wiedząc jak były traktowane (zakładam, że dobrze) mogą pisać rzetelne opinie. Pozdrawiam! <br><hr>Darek<br>
Jasne ja też zgadzam się z tą opinią o kupowaniu szmelcu i później płakaniu, że coś nie tak... Nie należy demonizować. Wpadki zdażają sie jak widać wszędzie. Prawda leży gdzieś po środku. Nie mam nic do BMW i jak byłoby mnie stać to dlaczego nie! <br><hr>Bartek vfr
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 2/7/2016, 21:54

Komentatorzy napisał(a):GS i bmw = szmelc, ale reklama działa i ludzie to kupują.... mi towarzystwo beemkarzy nie odpowiada.... przewaznie to pasibrzuchy których beemka to pierwsze moto bo mają kase... dlatego ja latam ktm super adventure... a awaryjność bmw hmmmm.... pozostawie to bez komentarza...<br><hr>mr y<br>
dobrze gadasz.<br><hr>marcin
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 6/1/2017, 20:30

Komentatorzy napisał(a):GS i bmw = szmelc, ale reklama działa i ludzie to kupują.... mi towarzystwo beemkarzy nie odpowiada.... przewaznie to pasibrzuchy których beemka to pierwsze moto bo mają kase... dlatego ja latam ktm super adventure... a awaryjność bmw hmmmm.... pozostawie to bez komentarza...<br><hr>mr y<br>
ja mam BMW i to nie jest moje pierwsze moto, nie jestem pasibrzuchem i cenie wszystkich motocyklistów i motocykle, bo nieważne czym jeździsz ważne czy to twoja pasja.<br><hr>Cezar
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Poprzednia strona


Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości




na górê