Zobacz wątek - quad kingway 110 nie kręci
NAS Analytics TAG

quad kingway 110 nie kręci

Dla fanów czterokołowców
_________

quad kingway 110 nie kręci

Postprzez KubaXD » 25/11/2015, 20:15

Witam ostatnio gdy wróciłem z przejażdżki zgasiłem quada a on już nie odpalił przestał kręcić jakby prąd zaniknął nie wiem co się dzieje proszę o szybką pomoc!
KubaXD
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 24/11/2015, 19:02


Postprzez henio12323 » 25/11/2015, 22:33

kocham takie pytania :D

- nie działa rozrusznik - sprawdzaj po kolei. KAZDY element moze byc winny
w skład elementu rozrusznika wchodzi
1) przycisk do odpalania
2) przewody elektryczne - tutaj mówie o wszystkich odpowiedzialnych za rozruch czyli te cienkie do przekaźnika od przełącznika, i te grube od akumulatora do przekaźnika i z przekaźnika do samego rozrusznika
3) przekaźnik
4) akumulator
5) rozrusznik - z całym sprzetem czyli bendixy, wolne koła itp

jak zacząc najszybciej - zmostkować grube przewody na przekaźniku ( chociazby kombinerkami) jak zakręci znaczy że cos z przewodami, przyciskiem albo samym przekaźnikiem. jak nie kręci, to albo aku albo rozrusznik, albo przewody nie masują ( nie stykają gdzieś dobrze) akumulator chyba wiesz jak sprawdzic. rozrusznik najlepiej na krótko podpiąć - minus dowolnie do obudowy, plus wiadomo do przyłącza plusowego. jak zakręci to zostają przeowdy. jak nie to trzeba rozpoznać co padło w rozruszniku, cyz sam rozrusznik czy moze silnik stoi bo sie cos stało.... itp.
KTM 300 EXC
Yamaha FZ6
GasGas TXT 250

Częsci do motocykli, serwis, tuning.. PW
Avatar użytkownika
henio12323
Moderator
 
Posty: 26032
Dołączył(a): 30/12/2008, 20:49
Lokalizacja: WÅ‚odawa / LBN


Postprzez prafi » 4/1/2016, 12:34

na początek jest dobry ale jak pośmigasz troch,e to zaraz Ci się zachce mocniejszego
prafi
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 4/1/2016, 12:33



Powrót do Quady



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość




na górê