Zobacz wątek - <i>[Aktualności]</i> Komentarze po Grand Prix Malezji
NAS Analytics TAG

[Aktualności] Komentarze po Grand Prix Malezji

Komentarze użytkowników
_________

[Aktualności] Komentarze po Grand Prix Malezji

Postprzez Åšcigacz » 26/10/2015, 10:05

Dyskusja na temat: Komentarze po Grand Prix Malezji
Przeczytaj więcej na ten temat na stronie:
Komentarze po Grand Prix Malezji
Åšcigacz
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16777167
Dołączył(a): 3/5/2006, 19:00


Postprzez Komentatorzy » 26/10/2015, 10:05

taka prawda - Marquez nie zrobił nic co wykracza poza regulamin - nawet jeśli spowalniał celowo to robił to tak żeby nie raziło w oczy. Rossi odwdzięczył się w nieco bardziej widoczny sposób. Szkoda. Myślałem że Rossi wyrósł już z takich zachowań..<br><hr>anusek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 26/10/2015, 10:36

Komentatorzy napisał(a):taka prawda - Marquez nie zrobił nic co wykracza poza regulamin - nawet jeśli spowalniał celowo to robił to tak żeby nie raziło w oczy. Rossi odwdzięczył się w nieco bardziej widoczny sposób. Szkoda. Myślałem że Rossi wyrósł już z takich zachowań..<br><hr>anusek<br>
To dlaczego ten homo marquez nie dostawal kar za swoja jazde w innych wyscigach....????<br><hr>Lukas
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 26/10/2015, 10:52

Komentatorzy napisał(a):taka prawda - Marquez nie zrobił nic co wykracza poza regulamin - nawet jeśli spowalniał celowo to robił to tak żeby nie raziło w oczy. Rossi odwdzięczył się w nieco bardziej widoczny sposób. Szkoda. Myślałem że Rossi wyrósł już z takich zachowań..<br><hr>anusek<br>
Komentatorzy napisał(a):To dlaczego ten homo marquez nie dostawal kar za swoja jazde w innych wyscigach....????<br><hr>Lukas<br>
A co wg Ciebie zrobił w innych wyścigach ?? <br><hr>Miś
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 26/10/2015, 11:07

Zderzal sie z innymi. Wymuszal za wyjazdy z depo po zmianach moto. Podcial pedrose ucinajac mu przewod chamulcowy . I wiele wiecej.<br><hr>Kamil
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 26/10/2015, 11:39

Komentatorzy napisał(a):Zderzal sie z innymi. Wymuszal za wyjazdy z depo po zmianach moto. Podcial pedrose ucinajac mu przewod chamulcowy . I wiele wiecej.<br><hr>Kamil<br>
Specjalnie -użył do tego szczypce uniwersalne...<br><hr>.
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 26/10/2015, 11:41

co innego jest spowalniać zawodnika z którym walczysz o tytuł lub o zwycięśto, a czym innym jest puścił 99 i blokować 46, w sytuacji kiedy 93 nie walczył o tytuł. Wiemy wszyscy dobrze, że 93 miał tempo żeby walczyć o zwycięstwo, ale został z tyłu bo miał inny cel. Rozumiem, że 93 być może i nie jest złośliwy i w ramach przygotowań do sezonu '16 zbierał dane odnośnie walki z 46 już w nowym sezonie, bo to są dla niego trudne batalie. Jednak z zawodniczego punktu widzenia jeżeli trzeci zawodnik włącza się pomiędzy dwóch walczących o tytuł i nęka tylko jednego a drugiego puszcza to sorry. Ps. po Gp Australii też myślałem że 46 przesadza i płacze jak baba, jednak w tą niedzielę 93 udowodnił, że to jest prawda, boi się 10-tego tytułu i chce go zablokować - co najwyraźniej już mu się udało.<br><hr>SZ
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 26/10/2015, 12:42

Komentatorzy napisał(a):co innego jest spowalniać zawodnika z którym walczysz o tytuł lub o zwycięśto, a czym innym jest puścił 99 i blokować 46, w sytuacji kiedy 93 nie walczył o tytuł. Wiemy wszyscy dobrze, że 93 miał tempo żeby walczyć o zwycięstwo, ale został z tyłu bo miał inny cel. Rozumiem, że 93 być może i nie jest złośliwy i w ramach przygotowań do sezonu '16 zbierał dane odnośnie walki z 46 już w nowym sezonie, bo to są dla niego trudne batalie. Jednak z zawodniczego punktu widzenia jeżeli trzeci zawodnik włącza się pomiędzy dwóch walczących o tytuł i nęka tylko jednego a drugiego puszcza to sorry. Ps. po Gp Australii też myślałem że 46 przesadza i płacze jak baba, jednak w tą niedzielę 93 udowodnił, że to jest prawda, boi się 10-tego tytułu i chce go zablokować - co najwyraźniej już mu się udało.<br><hr>SZ<br>
niewątpliwie tak. Udało mu się. Bo oprócz walki na torze i współzawodnictwa on ma pewnie w głowie że łatwiej będzie mu pobić 9 tytułów mistrza świata niż 10. Może to i nie do końca "sportowe" zachowanie, ale jeśli działa zgodnie z regułami, a przynajmniej nie przekracza tych reguł to czemu nie... Moim zdaniem Rossi dał się ponieść nerwom - jeśli by walczył do końca to mógł by powiedzieć po wyścigu - próbowałem, ale on złośliwie mnie blokował. A tak to teraz się głupio tłumaczy i całą ta dyskusja która rozpoczęła się plakatami w pokoju marqueza zrobiła się żałosna i mało pasująca do 9cio krotnego mistrza.. Ale przypomnijcie sobie Shumachera - jak był u szczytu, już jako wielokrotny mistrz też nie był łatwym przeciwnikiem na torze, i też nie do końća zachowywał się fair..<br><hr>anusek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 26/10/2015, 13:25

Rossi jest sam sobie winien... Przypomnijcie sobie końcówkę wyścigu w Assen, "przypadkowe" zajechanie drogi Lorenzo w Australii, prowokacyjne gierki i wcale nie mam tutaj na myśli czwartkowej konferencji prasowej. Uważam, ze kara jest adekwatna do tego co zrobił Rossi. Dobrze, że organizatorzy nie przestraszyli się jego nazwiska. A Marquez... no cóż nie jest to jego sezon, popełnił w nim sporo błędów, także przy tym zajściu z Rossim. Nie jestem fanem ani Marqueza ani Rossiego, wręcz ich nie lubię, ale w tej sytuacji patrząc obiektywnie Rossi przegina, a całość można podsumować tak jak powiedział Lorenzo: "Gdyby Rossi miał dobre tempo to by nie stosował tych swoich gierek"<br><hr>Paweł
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 26/10/2015, 17:31

Incydent miał miejsce w trakcie wyścigu, doprowadził do umyślnego wywrócenia zawodnika. Taki incydent powinien być rozpatrzony w trakcie trwania wyścigu. Przejazd przez aleje serwisowa, czarna flaga, cofnięcie pozycji. Za każdym razem w innych klasach tak się dzieje.<br><hr>Darek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 26/10/2015, 18:34

Komentatorzy napisał(a):Rossi jest sam sobie winien... Przypomnijcie sobie końcówkę wyścigu w Assen, "przypadkowe" zajechanie drogi Lorenzo w Australii, prowokacyjne gierki i wcale nie mam tutaj na myśli czwartkowej konferencji prasowej. Uważam, ze kara jest adekwatna do tego co zrobił Rossi. Dobrze, że organizatorzy nie przestraszyli się jego nazwiska. A Marquez... no cóż nie jest to jego sezon, popełnił w nim sporo błędów, także przy tym zajściu z Rossim. Nie jestem fanem ani Marqueza ani Rossiego, wręcz ich nie lubię, ale w tej sytuacji patrząc obiektywnie Rossi przegina, a całość można podsumować tak jak powiedział Lorenzo: "Gdyby Rossi miał dobre tempo to by nie stosował tych swoich gierek"<br><hr>Paweł<br>
Rossi walczy o tytuł z Lorenzo czyż nie tak? - dlaczego nikt nie patrzy na zachowanie MM93 w wyścigu - przecież Marquez złamał niepisaną zasadę nie wtrącania się pomiędzy walczących o tytuł gdy sam już nie ma na niego szans. Ile razy Marquez uderzał w innych zawodników, wywoził ich z toru i wtedy cisza... Nikt nie pamięta jak "płakał" Lorenzo gdy Marquez wypchnął go z toru na ostatnim zakręcie i od razu poleciał skarżyć się do dyrekcji wyścigu - co by w takim razie zrobił gdyby to z nim tak pogrywał MM93 na torze jak teraz po chamsku i nie po sportowemu spowalniał Rossiego w walce o tytuł ? -nie pamięta bo teraz mu to na rękę i MM93 gra dla niego?
Czy jest się fanem Rossiego czy nie to nieważne - ale spójrzcie też obiektywnie na całość tego incydentu no i same wypowiedzi zainteresowanych - czy naprawdę wierzycie że można kopnięciem nogi w 160 kg motocykl go przewrócić? - Śmieszne ! nie mówiąc że żadnego kopnięcia nie było co widać z kamery śmigłowca.
W każdym razie szkoda że koniec końców walka o mistrzostwo zakończyła się - i to zasługa MM93 /jestem pewna że teraz bardzo się cieszy/ - przy zielonym stoliku...
A jeśli chodzi o słowa Lorenzo: "Gdyby Rossi miał dobre tempo to by nie stosował tych swoich gierek" - to powiem tak: Gdyby Lorenzo był aż tak dobry to on by prowadził przez cały sezon w tabeli mistrzostw świata a nie Rossi - trochę mniej zadufania w sobie Panie Lorenzo
Paula<br><hr>Paula
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 26/10/2015, 19:05

Rossi to swieta krowa ,powinien byc zdyskwalifikowany<br><hr>Grzesiek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 27/10/2015, 12:11

Komentatorzy napisał(a):Rossi jest sam sobie winien... Przypomnijcie sobie końcówkę wyścigu w Assen, "przypadkowe" zajechanie drogi Lorenzo w Australii, prowokacyjne gierki i wcale nie mam tutaj na myśli czwartkowej konferencji prasowej. Uważam, ze kara jest adekwatna do tego co zrobił Rossi. Dobrze, że organizatorzy nie przestraszyli się jego nazwiska. A Marquez... no cóż nie jest to jego sezon, popełnił w nim sporo błędów, także przy tym zajściu z Rossim. Nie jestem fanem ani Marqueza ani Rossiego, wręcz ich nie lubię, ale w tej sytuacji patrząc obiektywnie Rossi przegina, a całość można podsumować tak jak powiedział Lorenzo: "Gdyby Rossi miał dobre tempo to by nie stosował tych swoich gierek"<br><hr>Paweł<br>
Komentatorzy napisał(a):Rossi walczy o tytuł z Lorenzo czyż nie tak? - dlaczego nikt nie patrzy na zachowanie MM93 w wyścigu - przecież Marquez złamał niepisaną zasadę nie wtrącania się pomiędzy walczących o tytuł gdy sam już nie ma na niego szans. Ile razy Marquez uderzał w innych zawodników, wywoził ich z toru i wtedy cisza... Nikt nie pamięta jak "płakał" Lorenzo gdy Marquez wypchnął go z toru na ostatnim zakręcie i od razu poleciał skarżyć się do dyrekcji wyścigu - co by w takim razie zrobił gdyby to z nim tak pogrywał MM93 na torze jak teraz po chamsku i nie po sportowemu spowalniał Rossiego w walce o tytuł ? -nie pamięta bo teraz mu to na rękę i MM93 gra dla niego?
Czy jest się fanem Rossiego czy nie to nieważne - ale spójrzcie też obiektywnie na całość tego incydentu no i same wypowiedzi zainteresowanych - czy naprawdę wierzycie że można kopnięciem nogi w 160 kg motocykl go przewrócić? - Śmieszne ! nie mówiąc że żadnego kopnięcia nie było co widać z kamery śmigłowca.
W każdym razie szkoda że koniec końców walka o mistrzostwo zakończyła się - i to zasługa MM93 /jestem pewna że teraz bardzo się cieszy/ - przy zielonym stoliku...
A jeśli chodzi o słowa Lorenzo: "Gdyby Rossi miał dobre tempo to by nie stosował tych swoich gierek" - to powiem tak: Gdyby Lorenzo był aż tak dobry to on by prowadził przez cały sezon w tabeli mistrzostw świata a nie Rossi - trochę mniej zadufania w sobie Panie Lorenzo
Paula<br><hr>Paula<br>
Gdyby Lorenzo był taki dobry... gdyby? Lorenzo jest dobry... 2x miał problem z kaskiem (spadająca na oczy gąbka w Katarze i parujący wizjer w Wielkiej Brytanii), przeziębienie w Argentynie. Nie liczę jego wywrotki bo to akurat jego błąd. A Rossi zawsze dojeżdżał do mety i nie zmagał się z żadnymi problemami. Co do Marqueza... Przecież on się nienawidzi z Lorenzo m.in przez ten manewr o którym wspomniałaś, Paula. Rossi dla Marqueza to jeszcze do niedawna najlepszy kumpel. Czyżby Marquez był altruistą i pomagał Lorenzo? i tak i nie - on jest neutralny jak Szwajcaria. Rossi zaszedł mu za skórę, ale MM93 nie zrobił nic co by VR46 przeszkodziło w wyścigu czy też w wolnych treningach (tego samego nie można powiedzieć o zachowaniu Rossiego). Po wywrotce Marqueza Rossi wcale nie miał lepszego tempa co możesz sobie zobaczyć tutaj (strona 8):
<a href="http://resources.motogp.com/files/results/2015/MAL/MotoGP/RAC/Session.pdf?v1_1cb6e83d" target="blank" class="link" rel="nofollow">http://resources.motogp.com/files/results/2015/MAL/MotoGP/RAC/Session.pdf?v1_1cb6e83d</a>
158kg :D Jak już o tym mówimy to Marquez twierdzi, że Rossi dotknął jego hamulca i to było powodem wywrotki. Sam Rossi nie wiedzieć czemu nagle odpuścił hamulec i tym sprowokował MM93 by w niego uderzył, co widać patrząc na zawieszenie Rossiego.<br><hr>Paweł
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 27/10/2015, 12:17

Komentatorzy napisał(a):Incydent miał miejsce w trakcie wyścigu, doprowadził do umyślnego wywrócenia zawodnika. Taki incydent powinien być rozpatrzony w trakcie trwania wyścigu. Przejazd przez aleje serwisowa, czarna flaga, cofnięcie pozycji. Za każdym razem w innych klasach tak się dzieje.<br><hr>Darek<br>
No nie do końca się z tym zgodzę, choć masz rację, ze w innych klasach tak jest. Bardzo możliwe, że Pan Webb chciał porozmawiać z zawodnikami i mieć wgląd w ich telemetrie. Po za tym gdyby Rossi zobaczył czarną flagę, a później okazało się że ktoś się pomylił pokazując mu tą czarną flagę to by każdy jechał po Dornie, że Lorenzo dostał tytuł w prezencie, a tak to kara jest adekwatna do przewinienia.<br><hr>Paweł
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 27/10/2015, 22:43

Komentatorzy napisał(a):Incydent miał miejsce w trakcie wyścigu, doprowadził do umyślnego wywrócenia zawodnika. Taki incydent powinien być rozpatrzony w trakcie trwania wyścigu. Przejazd przez aleje serwisowa, czarna flaga, cofnięcie pozycji. Za każdym razem w innych klasach tak się dzieje.<br><hr>Darek<br>
Komentatorzy napisał(a):No nie do końca się z tym zgodzę, choć masz rację, ze w innych klasach tak jest. Bardzo możliwe, że Pan Webb chciał porozmawiać z zawodnikami i mieć wgląd w ich telemetrie. Po za tym gdyby Rossi zobaczył czarną flagę, a później okazało się że ktoś się pomylił pokazując mu tą czarną flagę to by każdy jechał po Dornie, że Lorenzo dostał tytuł w prezencie, a tak to kara jest adekwatna do przewinienia.<br><hr>Paweł<br>
OK zgoda co do Twojej argumentacji, nie jestem "wyznawcą" Lorenzo choć muszę przyznać że jego płynny styl jazdy mi się podoba. Vale jest klasą sam dla siebie też bardzo go lubię. Marquez to cudowne dziecko Hondy i Repsola. Ale dyrekcja wyścigowa powinna być niezawisła i jeżeli Rins, Lorenzo 2005 itd.. mogli zostać odpowiednio ukarani to według mnie Rossi też. Nie nawidzę fanatyzmu, jak Lorenzo daje **** to mimo że go lubię to nazywam rzeczy po imieniu "dał ****" a w sprawie Rossiego to już się robi jak wiara. Bez wyjątku co Valentino boski zrobi na torze jesteśmy z nim - co my kur....a w kościele jesteśmy czy oglądamy sport i gladiatorów XXI wieku na najdzikszych rumakach na planecie?!
<br><hr>Darek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 27/10/2015, 22:45

Komentatorzy napisał(a):Rossi to swieta krowa ,powinien byc zdyskwalifikowany<br><hr>Grzesiek<br>
Dokładnie taką decyzję podjęłaby dyrekcja wyścigowa w sprawie każdego innego zawodnika<br><hr>Darek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 27/10/2015, 22:49

Komentatorzy napisał(a):Rossi jest sam sobie winien... Przypomnijcie sobie końcówkę wyścigu w Assen, "przypadkowe" zajechanie drogi Lorenzo w Australii, prowokacyjne gierki i wcale nie mam tutaj na myśli czwartkowej konferencji prasowej. Uważam, ze kara jest adekwatna do tego co zrobił Rossi. Dobrze, że organizatorzy nie przestraszyli się jego nazwiska. A Marquez... no cóż nie jest to jego sezon, popełnił w nim sporo błędów, także przy tym zajściu z Rossim. Nie jestem fanem ani Marqueza ani Rossiego, wręcz ich nie lubię, ale w tej sytuacji patrząc obiektywnie Rossi przegina, a całość można podsumować tak jak powiedział Lorenzo: "Gdyby Rossi miał dobre tempo to by nie stosował tych swoich gierek"<br><hr>Paweł<br>
Komentatorzy napisał(a):Rossi walczy o tytuł z Lorenzo czyż nie tak? - dlaczego nikt nie patrzy na zachowanie MM93 w wyścigu - przecież Marquez złamał niepisaną zasadę nie wtrącania się pomiędzy walczących o tytuł gdy sam już nie ma na niego szans. Ile razy Marquez uderzał w innych zawodników, wywoził ich z toru i wtedy cisza... Nikt nie pamięta jak "płakał" Lorenzo gdy Marquez wypchnął go z toru na ostatnim zakręcie i od razu poleciał skarżyć się do dyrekcji wyścigu - co by w takim razie zrobił gdyby to z nim tak pogrywał MM93 na torze jak teraz po chamsku i nie po sportowemu spowalniał Rossiego w walce o tytuł ? -nie pamięta bo teraz mu to na rękę i MM93 gra dla niego?
Czy jest się fanem Rossiego czy nie to nieważne - ale spójrzcie też obiektywnie na całość tego incydentu no i same wypowiedzi zainteresowanych - czy naprawdę wierzycie że można kopnięciem nogi w 160 kg motocykl go przewrócić? - Śmieszne ! nie mówiąc że żadnego kopnięcia nie było co widać z kamery śmigłowca.
W każdym razie szkoda że koniec końców walka o mistrzostwo zakończyła się - i to zasługa MM93 /jestem pewna że teraz bardzo się cieszy/ - przy zielonym stoliku...
A jeśli chodzi o słowa Lorenzo: "Gdyby Rossi miał dobre tempo to by nie stosował tych swoich gierek" - to powiem tak: Gdyby Lorenzo był aż tak dobry to on by prowadził przez cały sezon w tabeli mistrzostw świata a nie Rossi - trochę mniej zadufania w sobie Panie Lorenzo
Paula<br><hr>Paula<br>
To wyścigi, teraz wszyscy mają się położyć w rowie bo Valentino chce wygrać ?! Nie ma w MotoGP żadnych nie pisanych zasad to wyścigi moja droga!! Szydełkowanie dla pretendentów do tytułu mistrza świata pod innym adresem!<br><hr>Darek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 27/10/2015, 22:54

Komentatorzy napisał(a):co innego jest spowalniać zawodnika z którym walczysz o tytuł lub o zwycięśto, a czym innym jest puścił 99 i blokować 46, w sytuacji kiedy 93 nie walczył o tytuł. Wiemy wszyscy dobrze, że 93 miał tempo żeby walczyć o zwycięstwo, ale został z tyłu bo miał inny cel. Rozumiem, że 93 być może i nie jest złośliwy i w ramach przygotowań do sezonu '16 zbierał dane odnośnie walki z 46 już w nowym sezonie, bo to są dla niego trudne batalie. Jednak z zawodniczego punktu widzenia jeżeli trzeci zawodnik włącza się pomiędzy dwóch walczących o tytuł i nęka tylko jednego a drugiego puszcza to sorry. Ps. po Gp Australii też myślałem że 46 przesadza i płacze jak baba, jednak w tą niedzielę 93 udowodnił, że to jest prawda, boi się 10-tego tytułu i chce go zablokować - co najwyraźniej już mu się udało.<br><hr>SZ<br>
Pytanie czy jesteś tego pewien? Mam wrażenie że wszyscy " znawcy" tematu maja wgląd do telemetrii MM z tego co wiem tam jest sporo odpowiedzi. Podasz mi adres gdzie moźna to zobaczyć w sektorach czy tylko tak paplesz?<br><hr>Darek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 27/10/2015, 22:56

Komentatorzy napisał(a):Zderzal sie z innymi. Wymuszal za wyjazdy z depo po zmianach moto. Podcial pedrose ucinajac mu przewod chamulcowy . I wiele wiecej.<br><hr>Kamil<br>
Komentatorzy napisał(a):Specjalnie -użył do tego szczypce uniwersalne...<br><hr>.<br>
Widziałem kombinerki na jednym ze zdjęć z wyścigu:-) a w smoleńsku Hel był rozpylony :-)<br><hr>Darek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 27/10/2015, 23:02

Komentatorzy napisał(a):taka prawda - Marquez nie zrobił nic co wykracza poza regulamin - nawet jeśli spowalniał celowo to robił to tak żeby nie raziło w oczy. Rossi odwdzięczył się w nieco bardziej widoczny sposób. Szkoda. Myślałem że Rossi wyrósł już z takich zachowań..<br><hr>anusek<br>
Komentatorzy napisał(a):To dlaczego ten homo marquez nie dostawal kar za swoja jazde w innych wyscigach....????<br><hr>Lukas<br>
W niższych klasach gdy tylko przekroczył regulamin dostawał po głowie. Start z końca stawki, punkty karne, czarna flaga za opony w motogp itd.. Takie rzeczy się dzieją tylko wyznawcy kościoła VR46 tego nie widzą<br><hr>Darek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Następna strona


Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość




na górê