Zobacz wątek - <i>[Aktualności]</i> Policjant vs motocykliści w USA
NAS Analytics TAG

[Aktualności] Policjant vs motocykliści w USA

Komentarze użytkowników
_________

[Aktualności] Policjant vs motocykliści w USA

Postprzez Åšcigacz » 28/8/2015, 08:27

Dyskusja na temat: Policjant vs motocykliści w USA
Przeczytaj więcej na ten temat na stronie:
Policjant vs motocykliści w USA
Åšcigacz
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16777167
Dołączył(a): 3/5/2006, 19:00


Postprzez Komentatorzy » 28/8/2015, 08:27

Zawsze bronię policji ale tutaj policjant prowokował niebezpieczną sytuację. Moim zdaniem zachował się nieprofesjonalnie. Nie wiemy co się działo wcześniej ale zajeżdżanie drogi motocyklom, to słaby pomysł na zaprowadzenie porządku na drodze. Na marginesie, to zawsze "podziwiam" amerykańskich twardzieli-motocyklistów bez kasków. Chyba tylko w kilku stanach można jeszcze jeździć bez kasków. Ameryka - wolny kraj - ok - ale nie wyobrażam sobie jazdy motocyklem bez kasku <br><hr>Darek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 28/8/2015, 08:40

To nie są motocykliści, to są watachy zwierząt terroryzujące ruch. Takie zjawisko popularne w stanach. Zajeżdżanie im drogi to pikuś. Do większości tych grup powinni strzelać zanim się rozkręcą. Motocykliści w USofA w dużych grupach (np zloty) jeżdżą w szyku, nie zajmują całej jezdni i nie terroryzują ruchu. Tu gość ewidentnie czekał na wsparcie i próbował kontrolować sytuację do ich przybycia, a chłop mimo sygnałów świetlnych i zachowania radiowozu postanowił go wyprzedzić i jeszcze pyskuje wręcz o krok od ataku fizycznego i prawdopodobnie jedynym powodem, dla którego nie dostał gazem albo prądem jest znaczna przewaga motocyklistów.<br><hr>v
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 28/8/2015, 09:37

Komentatorzy napisał(a):Zawsze bronię policji ale tutaj policjant prowokował niebezpieczną sytuację. Moim zdaniem zachował się nieprofesjonalnie. Nie wiemy co się działo wcześniej ale zajeżdżanie drogi motocyklom, to słaby pomysł na zaprowadzenie porządku na drodze. Na marginesie, to zawsze "podziwiam" amerykańskich twardzieli-motocyklistów bez kasków. Chyba tylko w kilku stanach można jeszcze jeździć bez kasków. Ameryka - wolny kraj - ok - ale nie wyobrażam sobie jazdy motocyklem bez kasku <br><hr>Darek<br>
Wolność polega na wolnym wyborze i tym się różni człowiek od zwierząt ( w PL jest zwierzęciem).<br><hr>.
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 28/8/2015, 12:17

Nie wiem, czy jesteście ślepi, ale tak właśnie powinien blokować ruch radiowóz w momencie gdy grupa pojazdów prawdopodobnie nie chciała sie zatrzymać i w pełni ignorowała polecenie psa. W US jest duzy problem z motocyklistami jeżdżącymi po mieście w kilkadziesiąt maszyn i utrudniającymi życie innym. Kolejna sprawa skoro nie wolno wyprzedzać pojazdu uprzywilejowanego to pies miał pełne prawo zepchnąć tego motocyklistę z drogi. Dziwi mnie tylko koniec filmu bo pies powinien, obezwładnić tego grubego czarnucha, wezwać posiłki i postawić zarzut nielegalnego zgromadzenia i nie stosowania sie do przepisów dotyczących kolumn pojazdów (bo o dziwo prawo zabrania zbierania sie jeżdżenia w takich grupach bez specjalnych zezwoleń :P<br><hr>Motocyklista instruktor który był w US
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 28/8/2015, 12:24

Panie v, po pierwsze to nie są zwierzęta tylko ludzie, jeżeli uważa pan inaczej to współczuje pańskiej empatii. Nawiązując do wypowiedzi, to są ludzie którzy protestują przeciwko systemowi, są i tacy którzy to robią dla adrenaliny lub zabawy, ale to inna bajka. Oni nie stoją bezczynnie patrząc jak świat staję się coraz bardziej rozgarnięty i zdruzgotany przez rządzących. Policja jest to pierwszy organ władzy publicznej. I właśnie tacy zwykli ludzie przeciwko tej władzy i systemowi wyjeżdżają na ulice. Takie jest moje zdanie.<br><hr>x
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 28/8/2015, 12:36

Komentatorzy napisał(a):Panie v, po pierwsze to nie są zwierzęta tylko ludzie, jeżeli uważa pan inaczej to współczuje pańskiej empatii. Nawiązując do wypowiedzi, to są ludzie którzy protestują przeciwko systemowi, są i tacy którzy to robią dla adrenaliny lub zabawy, ale to inna bajka. Oni nie stoją bezczynnie patrząc jak świat staję się coraz bardziej rozgarnięty i zdruzgotany przez rządzących. Policja jest to pierwszy organ władzy publicznej. I właśnie tacy zwykli ludzie przeciwko tej władzy i systemowi wyjeżdżają na ulice. Takie jest moje zdanie.<br><hr>x<br>
Taaa, poszperaj na YT i zobaczysz... jacy to są prawi obywatele. Całkiem niedawno nawet na Ścigaczu był film jak skatowali land rovera :p<br><hr>f
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 28/8/2015, 15:02

Komentatorzy napisał(a):Nie wiem, czy jesteście ślepi, ale tak właśnie powinien blokować ruch radiowóz w momencie gdy grupa pojazdów prawdopodobnie nie chciała sie zatrzymać i w pełni ignorowała polecenie psa. W US jest duzy problem z motocyklistami jeżdżącymi po mieście w kilkadziesiąt maszyn i utrudniającymi życie innym. Kolejna sprawa skoro nie wolno wyprzedzać pojazdu uprzywilejowanego to pies miał pełne prawo zepchnąć tego motocyklistę z drogi. Dziwi mnie tylko koniec filmu bo pies powinien, obezwładnić tego grubego czarnucha, wezwać posiłki i postawić zarzut nielegalnego zgromadzenia i nie stosowania sie do przepisów dotyczących kolumn pojazdów (bo o dziwo prawo zabrania zbierania sie jeżdżenia w takich grupach bez specjalnych zezwoleń :P<br><hr>Motocyklista instruktor który był w US<br>
Wszystko bullshit... moze za wyjatkiem blokowania drogi przez radiowoz. <br><hr>From the US
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 29/8/2015, 14:58

Komentatorzy napisał(a):Nie wiem, czy jesteście ślepi, ale tak właśnie powinien blokować ruch radiowóz w momencie gdy grupa pojazdów prawdopodobnie nie chciała sie zatrzymać i w pełni ignorowała polecenie psa. W US jest duzy problem z motocyklistami jeżdżącymi po mieście w kilkadziesiąt maszyn i utrudniającymi życie innym. Kolejna sprawa skoro nie wolno wyprzedzać pojazdu uprzywilejowanego to pies miał pełne prawo zepchnąć tego motocyklistę z drogi. Dziwi mnie tylko koniec filmu bo pies powinien, obezwładnić tego grubego czarnucha, wezwać posiłki i postawić zarzut nielegalnego zgromadzenia i nie stosowania sie do przepisów dotyczących kolumn pojazdów (bo o dziwo prawo zabrania zbierania sie jeżdżenia w takich grupach bez specjalnych zezwoleń :P<br><hr>Motocyklista instruktor który był w US<br>
Obawiam się, że próba obezwładnienia w pojedynkę skończyła by się linczem, dlatego pewnie wdał się w pyskówkę czekając na posiłki.<br><hr>v
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 29/8/2015, 15:09

Komentatorzy napisał(a):Panie v, po pierwsze to nie są zwierzęta tylko ludzie, jeżeli uważa pan inaczej to współczuje pańskiej empatii. Nawiązując do wypowiedzi, to są ludzie którzy protestują przeciwko systemowi, są i tacy którzy to robią dla adrenaliny lub zabawy, ale to inna bajka. Oni nie stoją bezczynnie patrząc jak świat staję się coraz bardziej rozgarnięty i zdruzgotany przez rządzących. Policja jest to pierwszy organ władzy publicznej. I właśnie tacy zwykli ludzie przeciwko tej władzy i systemowi wyjeżdżają na ulice. Takie jest moje zdanie.<br><hr>x<br>
Nie wiem na jakiej planecie kolego żyjesz i przez jak bardzo zaróżowione okulary oglądasz świat, ale to zjawisko to nie są protesty antysystemowe tylko w 99% przypadków dzicz społeczna formująca się w grupy o krok od określeń pokroju "gang". Jest to terroryzująca normalnych użytkowników drogi, utrudniająca ruch i nie raz zachowująca się agresywnie tusza, zjawisko, które trzeba tępić w zarodku zanim się rozpleni. Takie wyrzutki społeczne ośmielone mnogą liczbą grupy prawie zawsze łamią prawo i dobrze jest jeśli ogranicza się to do przekraczania prędkości czy jazdy na laczku, dużo częściej jest to niszczenie mienia publicznego, jak i prywatnego, wszczynanie burd i awantur, pobicia, a nawet starcia z policją próbującą zaprowadzić porządek. Nie zrozum mnie źle - nie jestem subiektywnym obrońcą policji za wszelką cenę, wśród nich też są czarne owce, ale to konkretne zjawisko nie zasługuje na inna reakcję jak zadeptanie zanim się rozpleni i rozpowszechni bardziej niż już zdołało.<br><hr>v
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35



Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości




na górê