Zobacz wÄ…tek - Problem z Suzuki
NAS Analytics TAG

Problem z Suzuki

Mechanika tylko powyżej 125cc.
_________

Problem z Suzuki

Postprzez motosport93 » 21/8/2015, 14:46

Witam wszystkich. Mam problem z Banditem z 2002r. Pare dni temu normalnie jak zawsze zakończylem loty wstawiłem do garażu i było wszystko ok. Natomiast wczoraj chcąc odpalić motocykl przekręciłem kluczyk wcisnąłem sprzęgło i i rozrusznik no i zapadła głucha cisza motocykl nie odpala. Swiatła mam wszystkie kontrolki się palą bezpieczniki nie są spalone akumulator jest nowy (działający) po wciśnięciu startera nie ma żadnej reakcji nic kompletnie nic. Więc prosze o pomoc. Z góry dziękuje :D
motosport93
Świeżak
 
Posty: 28
Dołączył(a): 14/4/2011, 10:28
Lokalizacja: sierpc


Postprzez Glenroy » 21/8/2015, 17:52

To, że świecą kontrolki i akumulator jest nowy, nie oznacza, że jest naładowany w takim stopniu, żeby zakręcić rozrusznikiem :). Może gdzieś Ci prąd spierdziela, może klemy nie są dobrze dokręcone, może gdzieś masa nie styka jak powinna, zacznij od podstaw, najpierw zobacz czy masz dobrze dokręcone klemy, później sprawdź napięcie na akumulatorze, zlokalizuj miejsce, w którym przykręcony do ramy/silnika jest przewód masowy [minusowy akumulatora] i zobacz, czy nie jest luźny.
Raz motór byl chory i leżał w łóżeczku.
I przyszedł pan doktor "Co jest motóreczku?"
"Ach lagi mam krzywe i ogon złamany
i wgniotkę na baku i przód rozje..ny"
Avatar użytkownika
Glenroy
Moderator
 
Posty: 2835
Dołączył(a): 31/8/2011, 20:06
Lokalizacja: LPU




Powrót do Mechanika motocyklowa



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości




na górê