Zobacz wÄ…tek - Pierwszy motocykl 125ccm
NAS Analytics TAG

Pierwszy motocykl 125ccm

Jeśli chcesz porozmawiać o motocyklach, które nadają się dla posiadaczy kategorii A1 lub B (powyżej 3 lat) to jest to miejsce dla Ciebie.
_________

Pierwszy motocykl 125ccm

Postprzez Nikolas(Ajvi) » 26/7/2015, 02:08

Witam wszystkich serdecznie, z gory przepraszam za brak polskich znakow ze wzgledu na to ze pisze z laptopa zakupionego w Norwegii gdzie obecnie przebywam.. W przyszle wakacje przymierzam sie do zrobienia prawo jazdy kat. A1 w zwiazku z tym nasuwa sie pytanie jaki motocykl kupic. Mam 15 lat ( w styczniu 16) 174-5 cm wzrostu, 70 kg. Mieszkam obecnie w Norwegii, gdzie jak mozna sie domyslic sa dosc czesto polne drogi(mieszkam na gorze wiec zjazd z niej to same dziury i niezbyt przyjemne drogi) potrzebuje motocykla do dojazdu do szkoly, rodziny mniej wiecej okolo 10-15 km dziennie. Motocykl ten musi byc dwu-osobowy, zdecydowanie wygodny, najlepiej 4 suwowy ( nie zalezy mi bardzo na wysokich predkosciach, ale gdyby wyciagalo takie 110-120km/h nie bylbym zly) nie bede jezdzil po lasach dlatego nie potrzebne mi typowe enduro. Bardzo marzy mi sie Aprilia RS 125 ale niestety, calkowicie nie pasuje do tego co potrzebuje, nie jest dwu-osobowy, nie jest wygodny, nie jest do polnych drog tylko do jazdy po miescie, torze. Wiec zwracam sie z prosba do was, co wybrac? Przy okazji jesli macie jakies rady dotyczace zdawania prawa jazdy w Polsce lub samej jazdy motocyklem, bylbym nie zmiernie wdzieczny.

Budzet - okolo 14 tysiecy koron czyli okolo 7 tysiecy zlotych, mysle ze to dobra cena, motocykl bedzie kupowany w Norwegii ze wzgledu na to ze za sprowadzenie go z Polski mozna zapalacic nawet 80 % wartosci pojazdu jako clo. Z gory dziekuje i przepraszam za brak polskich znakow.
Nikolas(Ajvi)
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 26/7/2015, 01:58


Postprzez Nikolas(Ajvi) » 27/7/2015, 01:43

Odswiezam, moze ktos jednak pomoze? ;)
Nikolas(Ajvi)
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 26/7/2015, 01:58


Postprzez cioracz » 27/7/2015, 11:21

Varadero, chociaż nie wiem czy nie będziesz za mały na ten sprzęt, ja na twoim miejscu waliłbym w enduro/supermoto. WR125 byłoby ok
Simson s51 jest, Jawa 350 typ.632 jest
Avatar użytkownika
cioracz
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2129
Dołączył(a): 2/1/2014, 20:15
Lokalizacja: Opatów/Kielce

Postprzez Nikolas(Ajvi) » 27/7/2015, 14:40

Hmm Varadero wykracza poza budzet o kilka tysiecy, WR 125 tez ogladalem i mysle ze to bedzie najlepszy wybor pasuje do wymogow, raczej wygodny jeszcze sie rozejrze, ale mile widziane nastepne propozycje jakby komus sie chcialo :)
Nikolas(Ajvi)
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 26/7/2015, 01:58



Powrót do Motocykle od 51 do 125 ccm - kategoria A1/B



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości




na górê