Zobacz wÄ…tek - pierwsza 125
 
NAS Analytics TAG

pierwsza 125

Jeśli chcesz porozmawiać o motocyklach, które nadają się dla posiadaczy kategorii A1 lub B (powyżej 3 lat) to jest to miejsce dla Ciebie.
_________

pierwsza 125

Postprzez koniu007 » 22/7/2015, 22:10

witam, jestem dosyc swiezym fanem jazdy na dwoch kolach lecz mam zamiar kupic 125, moj kolega polecil mi cagive mito ale przegladajac internet zauwazylem ze duzo osob narzeka na problem z dostepem do czesci i duza awaryjnoscia, i stad moje pytanie, czy na pewno jest to dobry wybor. widzialem tez ze duzo osob poleca aprille rs
musze zaznaczyc ze mam 190 cm wzrostu i nie wiem czy beda one wygodne, druga sprawa to rocznik, kolega mowi ze nie ma on az takiego znaczenia i lepiej kupic troche starsza.
wiec, jaka 125 polecacie jako 1 ? wiem ze jest pelno tematow w internecie o tym ale chcialem sie dowiedziec jak to bedzie z tym moim wzrostem etc.
budzet to okolo 5 tys
a i prosilbym o pisanie jak najprostszym jezykiem bo tak jak mowie jestem dosyc nowy w tych sprawach :)
nie zamierzam wyjezdzac w nia w jakies dlugie podroze
teraz spojrzalem tez na honde nsr 125 i widze ze ludzie pisza ze nadaje sie jako pierwsza 125, podobno tez wygodna dla wysokich osob, pomocy ! :D
koniu007
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 22/7/2015, 22:04


Postprzez cioracz » 23/7/2015, 08:20

Jak jesteÅ› zdecydowany na 2T to bierz NSR. Lepszego 2T nie ma
Simson s51 jest, Jawa 350 typ.632 jest
Avatar użytkownika
cioracz
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2129
Dołączył(a): 2/1/2014, 20:15
Lokalizacja: Opatów/Kielce




Powrót do Motocykle od 51 do 125 ccm - kategoria A1/B



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości




na górê