Zobacz wątek - Niedziałający mało znany motorower Benzer Shaft.
Advertisement
NAS Analytics TAG

Niedziałający mało znany motorower Benzer Shaft.

i inne małe pojemności
_________

Niedziałający mało znany motorower Benzer Shaft.

Postprzez myszaku » 20/7/2015, 17:26

Witam. Piszę z prośbą o pomoc. Od jakiegoś czasu (1 rok ~~) nie jeżdżę na swoim motorowerku Benzer Shaft a przyczyną tego jest, że nie działa.
No to tak podam kilka przykładów co się dokładnie dzieje staram się go uruchomić "z kopa" tak to się chyba mówi no i jak na chwile odpali to po jakimś czasie gaśnie i wtedy nie ma możliwości go na nowo odpalić natomiast gdy przesunę dźwignie na gaźniku i znów próbuję odpalić to znowu chwilkę pochodzi i zgaśnie próbowałem regulować gaźnik lecz nie wiele to działa ale na te kilka sekund co działa to widzę że stoi normalnie na obrotach 2k~~ i wkręca się na obroty. Dodam że z wydechu leci biały dym. Przez cały okres co go mam może z 2 lata to kompletnie nic w nim nie było wymieniane jedynie raz chciałem się zabawić w mechanika i odkręciłem gaźnik ale poskładałem jak było i działał.
Nie był docierany bo ten kto sprzedawał a była to nówka nic o tym nie wspominał dlatego jeździłem sobie bez jakiejkolwiek wiedzy że coś się może stać, możliwe że się zatarł a może jakieś oleje??

Proszę o pomoc co może być przyczyną. :( :x :cry:
myszaku
Świeżak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 15/2/2015, 20:50


Postprzez Dawid946 » 26/7/2015, 14:00

Możliwe, że masz wydmuchaną uszczelke, przez co bierze olej i kompresja ucieka.
Dawid946
Świeżak
 
Posty: 6
Dołączył(a): 29/4/2015, 16:25




Powrót do Motorowery do 50 ccm



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości




na górê