Zobacz wÄ…tek - apka
NAS Analytics TAG

apka

Jeśli chcesz porozmawiać o motocyklach, które nadają się dla posiadaczy kategorii A1 lub B (powyżej 3 lat) to jest to miejsce dla Ciebie.
_________

apka

Postprzez MG11 » 21/6/2015, 15:14

Witam wszystkich mam pytanie mam apke 125 rotax 122 potrzebuje pomocy moze ktos wie wymienilem olej w skrzyni i zaczely sie problemy jechalem do pracy jak co rano i zmienilem bieg chyba na 4ry i cos strzelilo zaczely sie wibracje przy wiekszych obrotach a na niskich spokoj teraz jest tak jechalem z kolega sie karnac na poczatku jakby dwa czy trzy razy sie zdusila a zachwile poszla bezproblemu dodam ze mieszanke sam robie wiec smarowanie jest komprecha jest bo odrazu sprawdzilem ale wczasie jazdy zablokowalo mi tylne kolo i zgasla zapalilem ja i dziwny dzwiek zaczela z siebie wydobywac jakby miala turbine czyli swist taki dzis rano odpalila ale na pych z rozrusznika nie chce i niewiem co sie stalo bo na rozruszniku kreci jakby miala zaraz zdechnac czy moze byc tak ze skrzynia jest przyczyna lub sprzeglo bo pomalu zaczyna mi to pasowac niech ktos mi podpowie bo robie sie zielony
Marcin
MG11
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 21/6/2015, 14:52


Postprzez SpeedyGonzales » 21/6/2015, 22:06

Jaki nowy olej? Kolor świecy? Zawory wydechowy i płytkowy dobre?
Avatar użytkownika
SpeedyGonzales
Mieszkaniec forum
 
Posty: 1730
Dołączył(a): 25/11/2013, 22:20
Lokalizacja: Sandomierz/TBG


Postprzez MG11 » 22/6/2015, 04:33

To wersja bez zaworu ale teraz zlalem olej i ze skrzyni zapali na pych ale zaraz zgasnie nie mozna i cos jaby szorowalo
Marcin
MG11
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 21/6/2015, 14:52



Powrót do Motocykle od 51 do 125 ccm - kategoria A1/B



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość




na górê