Zobacz wÄ…tek - 1515
NAS Analytics TAG

1515

Wywalac wszystko jak leci

Postprzez andy7 » 19/1/2015, 22:40

cioracz napisał(a):Takie pytanie. Jeździ ktoś w zbroi? Warta jest coś taka za ok 2stow czy to jakiś odpustowy bubel?


Jezdze od kilku lat. Pierwsza dalem sobie uszyc na miare u krawcowej, uzylem materialu siateczkowego jekiego uzywa firma Schwabenleder ( najlepsze kombiaki pod sloncem – mimo, ze na najlepsze nie wygladaja ) do tejze kamizelki sam naszylem protektory Alpinestars. Mialem zalozone pod kurtke jeansowa. Podczas szlifu lurtka byla do wyrzucenia protektory sprawdzily sie super. Dylemat byl tylko w tym, ze wtedy nie mozna bylo dokupic osobno protektorow klaty. A ze nia troche wyrznalem wiec bolala.

Kupilem wtedy Alpinstars i jezdze w niej do dzisiaj. Za 200 stowy to bym sobie podarowal. Poszperaj po ebayach pod haslem bionic.

Krmtzzz napisał(a):Nie polecam zbroi, jedyne co ci da to poczucie bezpieczenstwa, ale tak na prawde to jest siateczka i kilka plastikow, ktore przy slizgu sie od niej oderwa... Sam sprzedalem swoja adrenaline ostatnio, jak nowka, bo jezdzilem w niej raptem 3-4 razy przez 2 lata. Jak mialem slizg, na szczescie w kombiaku, to akurat wewnetrzna czescia przedramienia jechalem po asfalcie, w tym miejscu nie masz ochraniaczy, tylko wlasnie siateczke.


Zaklada sie tylko pod odzienie inaczej nie sdpelnia swego zadania. Co prawda w naprawde upalne dni zakladam koszulke z cross'a. Jezeli cos Ci jachalo po asfalcie, to zrobiles juz cos wczesniej nie tak. Ja zawsze zakladam albo kurtke jeansowa albo textylna albo skoraka. No chyba ze zar z nieba...

:wink:
kuluem123 napisał(a):...Nie da się zrobić przekrętu w urzędzie ?
| | https://www.youtube.com/channel/UCIhJl1 ... TGw/videos
andy7
Moderator
 
Posty: 3268
Dołączył(a): 2/2/2008, 11:55


Postprzez Walenty » 19/1/2015, 22:42

Angler napisał(a):
Walenty napisał(a):
Angler napisał(a):
Kaai napisał(a):dla mnie troche wstyd placic za prace, ktora jest do napisania w max tydzien.
studiujesz tyle lat a nawet pracy nie napisac ;d


Nie wszędzie się tak da. Promotor nie przyjmie i ch&^j i się męcz człowieku.


"Wujek?!
Starczy te 10 stron czy nie?"


Najpierw tego wujka trzeba mieć. Jeden znajomy sobie wybrał takiego promotora, że skończył z pracą badawczą na 100 stron rozpisaną.


To źle?
Przynajmniej dogłębnie zbadał temat :>
Watch out, we got a badass over here!
Avatar użytkownika
Walenty
Moderator
 
Posty: 3602
Dołączył(a): 14/2/2012, 16:28
Lokalizacja: SKL


Postprzez Krmtzzz » 19/1/2015, 22:44

Zbroi pod kombi nie wsadzisz ^^
Avatar użytkownika
Krmtzzz
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2077
Dołączył(a): 16/5/2010, 15:22
Lokalizacja: Rudnik n/Sanem

Postprzez mar111cin » 19/1/2015, 23:00

Ja się cieszę, że nigdy skóry nie kupiłem, straciłbym tylko kasę. Teraz aktualnie mam kolejny tekstylny komplet na oku (kurtka+spodnie), który powinien być tak samo uniwersalny jak mój niebieściutki V-strom (pzdr Senek ;) )
W każdym bądź razie jak ja widziałem gotujących się/marznących/niesechnących znajomych w sztywnych skórach, to szybko mi przeszła na nie chęć...
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)

Postprzez lagiboy » 19/1/2015, 23:06

ja w trakcie pisania pracy używałem "kurwa mać!" albo "kurwa to jest niemożliwe!" i często "mam to w ***** idę na peta"

bardzo przepraszam za wulgaryzmy ale to cytaty.

polecam używać często CTRL + S, zrobić sobie przynajmniej jedną kopię zapasową gdzieś poza komputerem,
mail, chmura, google drive, pendrive czasami ratuje kilka godzin pracy.
black matt=grey (color by honda)
Avatar użytkownika
lagiboy
Moderator
 
Posty: 2690
Dołączył(a): 1/4/2014, 23:35

Postprzez kravec » 19/1/2015, 23:47

Kaai napisał(a):dla mnie troche wstyd placic za prace, ktora jest do napisania w max tydzien.
studiujesz tyle lat a nawet pracy nie napisac ;d


Ja nie chcę nikogo nakręcać, ale pewnie są tutaj tacy co pamiętają pewne wyliczenia i wiedzą że tydzień pracy za 300zł to dla pewnych ludzi tutaj to śmiech na sali. Więc wydatek praktycznie żaden skoro można w tym czasie zarobić wiele więcej nie?
Avatar użytkownika
kravec
Administrator
 
Posty: 5571
Dołączył(a): 30/8/2006, 16:14
Lokalizacja: Pabianice

Postprzez Kaai » 19/1/2015, 23:57

senekkorzenna napisał(a):Co wy za pomysły macie aby zbroje pod kurtkę czy kombiaka.?
Zbroja na wierzch w letnie dni daje radę a wystarczy ją tylko udoskonalić na rzepy w kroku i na kciuki,takową widziałem.
Znajomek w gorące dni na gołe ciało ją zakładał.

Marcin jak jeszcze kupisz niebieskie wdzianko to już będzie super.
Swoją drogą w "Świecie Motocykli"z grudnia tyle się naczytałem pozytywów o tym motocyklu że zaczynam mieć żal do natury że tak mi cm zabrała ,aż się wierzyć nie chce że z 171 zostało 166cm.
Oczywiście wyprzedzę Twój komentarz że mogę wykorzystać jeden egzemplarz świata motocykli. :D


ale to zbroja te siatke musialaby meic kevlarowa, bo spoko ze sa ochraniacze, ale przy 100 jak polecisz w zbroi i niczym innym wlasnie tak jak ktos pisal, np wewnetrzna strona reki, to nic nie zrobisz. tam nie ma ochraniaczy, tylko sznurki.

lagiboy napisał(a):ja w trakcie pisania pracy używałem "*** mać!" albo "*** to jest niemożliwe!" i często "mam to w ***** idę na peta"

bardzo przepraszam za wulgaryzmy ale to cytaty.

polecam używać często CTRL + S, zrobić sobie przynajmniej jedną kopię zapasową gdzieś poza komputerem,
mail, chmura, google drive, pendrive czasami ratuje kilka godzin pracy.


polecam tworzyć online dokument ;d


//
kravec napisał(a):
Kaai napisał(a):dla mnie troche wstyd placic za prace, ktora jest do napisania w max tydzien.
studiujesz tyle lat a nawet pracy nie napisac ;d


Ja nie chcę nikogo nakręcać, ale pewnie są tutaj tacy co pamiętają pewne wyliczenia i wiedzą że tydzień pracy za 300zł to dla pewnych ludzi tutaj to śmiech na sali. Więc wydatek praktycznie żaden skoro można w tym czasie zarobić wiele więcej nie?


jako, że administratorze jesteś naprawdę kiepskim trollem i prowokatorem, oleje cię jak dzieciaka z gimnazjum.
Kaai
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4223
Dołączył(a): 4/1/2012, 15:18

Postprzez miki1406 » 20/1/2015, 12:31

A co sądzicie o wygranej Sonika?? Cieszę się, że Polak i sukces...

Boli mnie inna sprawa...

Sonik ma kasę - gratuluje - to efekt pracy i poprawnych biznesowych ruchów.
W wywiadzie ostatnio w TV potwierdził, iż quadowe hobby pochłania kilka milionów zł rocznie.
Stać go na ten sport, ale nie do tego bije...

Uważam, że w Polsce jest wiele talentów, zarówno na quady, jak i w reszcie motosportu...
Problemem jest zawsze kasa... Nie każdy ma budżet i wiele talentów się marnuje...

Śmiem twierdzić, że w czasach świetności LOKów, czy PZMotu (czyt. PRL) ta droga była prostsza...
Wiele młodziaków, nie ma kasy nawet, żeby spróbować, mowa o zawodowstwie...

Głupie gokarty regularnie tłuką po kieszeni...

Piłkarz tylko musi pokazać swoje umiejętności i jak ktoś go zauważy to idzie w górę... Dzieciak na chińskim quadzie Dakaru nie zrobi..

Fakt jest prosty i potwierdza regułę - to nie jest tani sport...
Ostatnio edytowano 20/1/2015, 12:32 przez miki1406, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz
Imbrola faza - "Detailing" ;)
Avatar użytkownika
miki1406
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2846
Dołączył(a): 16/8/2009, 22:37
Lokalizacja: Skierniewice

Postprzez Kaai » 20/1/2015, 12:32

senekkorzenna napisał(a):Kaai musiał ktoś ci zrobić w życiu wielką krzywdę że tak bezpardonowo ripostujesz ,po co taka wycieczka w stosunku do kravca.
Tak nie wiele potrzeba aby zacząć być osobą pozytywnie odbieraną na forum,przemyśl proszę to co napisałem.


panie moderatorze, poproszÄ™ bez wycieczek osobistych :)
Kaai
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4223
Dołączył(a): 4/1/2012, 15:18

Postprzez Landryss25 » 20/1/2015, 15:31

Miki to smutne ale prawdziwe. Przez brak funduszy marnuje się u nas wiele talentów. Piłka jest przereklamowana i wielkich sukcesów nie odnosimy a i tak nadal pompują w to kasę. Tory się u nas zamyka a stadiony stawia nowe...

Gdyby ludzie tacy jak np. Błażusiak czy Kubica zostali w kraju najprawdopodobniej nie osiągnęli by takich sukcesów.
,,De gustibus non est disputandum"(Å‚ac.)-O gustach siÄ™ nie dyskutuje.
Avatar użytkownika
Landryss25
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6269
Dołączył(a): 2/10/2007, 17:28
Lokalizacja: Liw

Postprzez SpeedyGonzales » 20/1/2015, 15:42

miki1406 napisał(a):A co sądzicie o wygranej Sonika?? Cieszę się, że Polak i sukces...

Boli mnie inna sprawa...

Sonik ma kasę - gratuluje - to efekt pracy i poprawnych biznesowych ruchów.
W wywiadzie ostatnio w TV potwierdził, iż quadowe hobby pochłania kilka milionów zł rocznie.
Stać go na ten sport, ale nie do tego bije...

Uważam, że w Polsce jest wiele talentów, zarówno na quady, jak i w reszcie motosportu...
Problemem jest zawsze kasa... Nie każdy ma budżet i wiele talentów się marnuje...

Śmiem twierdzić, że w czasach świetności LOKów, czy PZMotu (czyt. PRL) ta droga była prostsza...
Wiele młodziaków, nie ma kasy nawet, żeby spróbować, mowa o zawodowstwie...

Głupie gokarty regularnie tłuką po kieszeni...

Piłkarz tylko musi pokazać swoje umiejętności i jak ktoś go zauważy to idzie w górę... Dzieciak na chińskim quadzie Dakaru nie zrobi..

Fakt jest prosty i potwierdza regułę - to nie jest tani sport...

Poza tym kierowcy zwykle nie kreują się na pseudo gwiazdeczki, piłkarzyki po przegranej zaraz och i ach, tacy jacyś SWAGowaci strasznie.
Inna sprawa że miliony, ba miliardy idą psu pod ogon. Robią sobie co chwila nowe stadiony, dają na jakieś świątynie, a torów czy aeroklubów u nas niewiele. Może niech jeszcze przeznaczą kilka milionów na kościół czy pomniki, a wszystko w końcu z nieba spadnie?
Ostatnio edytowano 20/1/2015, 15:55 przez SpeedyGonzales, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
SpeedyGonzales
Mieszkaniec forum
 
Posty: 1730
Dołączył(a): 25/11/2013, 22:20
Lokalizacja: Sandomierz/TBG

Postprzez madcap » 20/1/2015, 15:50

(...) Jeżeli w CV napiszesz "2012-2014: sommelier - freelancer" to nikt się nie domyśli, że dwa lata chlałeś z rozpaczy po utracie poprzedniej pracy.
Avatar użytkownika
madcap
Administrator
 
Posty: 5894
Dołączył(a): 26/5/2009, 19:03
Lokalizacja: wieje wiatr?

Postprzez kravec » 20/1/2015, 15:51

miki1406 napisał(a):Boli mnie inna sprawa...


Resztę posta usunąłem żeby nie zajmowało to za dużo miejsca.

Mnie również boli to że w Polsce dalej numer jeden to jest piłka nożna. Nieważne że obsrywają się ze sobą jak panienki, nieważne że zachowują się jak ostatnie chamy, nie sportowcy, nieważne że mało sobą reprezentują- kasa jest. Mamy tyle dobrych zawodników w innych sportach- o ręcznej, siatce itp się słyszy, ale o innych dyscyplinach już nie.. a szkoda.

Z własnego doświadczenia- nie mam żalu- śmieję się z tego: kiedyś "przegrałem" w mojej miastowej gazecie wracając z MP z pucharem z dziewuszką która zajęła chyba 3 czy 4 miejsce w zawodach wojewódzkich... tylko że w tenisa :D a nie sport który jak ktoś widział to w filmie z Mijagim :D.

Ja już się poddałem z gadaniem z ludźmi- szczególnie płci męskiej w wieku 16-30 lat o tym że nie tylko piłka nożna w Polsce jest- nieraz prawie się lać chcieli. Nie ma sensu. O Lewandowskim każdy słyszy, ale o Pawle Fajdku nikt nie słyszał dopóki nie został mistrzem świata.

Tak samo bolało mnie w Dakarze to że każdy gadał o Hołku. Ale o tym że Sonik w swoim debiucie stanął na trzecim stopniu podium mało kto mówił (widać to zresztą było na motoexpo- ilu ludzi przyciągał Hołek, a ilu Sonik- choć nie mówię że tych było jakoś mało). Nie umniejszam Krzysztofowi, ale mamy też innych zawodników- przypominam że Marek Dąbrowski z Jackiem Czachorem w ubiegłym roku również zrobili bardzo dobry wynik.



Kaai- jak kiedykolwiek będę chciał być trollem to osobiście zgłoszę się do Ciebie po nominację. Na razie dajmy temu spokój. Rozumiem że zabolało Cię jak wytknąłem Ci Twoje "opowieści dziwnej treści", ale odpuść już. Ostatnio miałeś na forum lepszy okres- potrzymaj to to może coś się zmieni. Tak jak już Senekkorzenna Ci napisał- nie potrzeba tak wiele.
Avatar użytkownika
kravec
Administrator
 
Posty: 5571
Dołączył(a): 30/8/2006, 16:14
Lokalizacja: Pabianice

Postprzez mar111cin » 20/1/2015, 16:42

Senek, kupuj, zawsze można obniżyć :)

Kravec, jakie wyliczenia?:D opowiadaj/daj linka :D
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)

Postprzez cioracz » 20/1/2015, 16:52

No wlasnie mnie zastanawia dlaczego jeszcze nikt nie wpadl na pomysl poszerzenia takich motoklubów. Przecież to nawet jest okazja na zarobek. A takie motosporty takie jakby nawet gokarty nauczyły by czegoś porzadnego jakichś malolatow, a nie pedalstwa i frajerstwa jak to robi <tfu> pilka nozna.
Simson s51 jest, Jawa 350 typ.632 jest
Avatar użytkownika
cioracz
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2129
Dołączył(a): 2/1/2014, 20:15
Lokalizacja: Opatów/Kielce

Postprzez Angler » 20/1/2015, 21:00

Już za mną. Jestem inżynierem.
Avatar użytkownika
Angler
Bywalec
 
Posty: 907
Dołączył(a): 7/8/2012, 09:58
Lokalizacja: Rawicz

Postprzez miki1406 » 20/1/2015, 21:19

Widzisz... niekoniecznie wielka... Dla budżetu miasta taki tor gokartowy to pikuś... Jeszcze jakieś dofinansowanie na rozwój sportu i rekreacji i bajka...

Młodziki zapisują się, podstawowy ubiór można wypożyczyć. Klasy zdobywa się przez regularne ćwiczenia. Żeby uczyć szacunku i zaangażowania - prace dodatkowe, naprawy (połączone z nauką podstawową mechaniki), sprzątanie placu, pomoc w organizacji imprez itd...

Miejsce, gdzie bez proszenia się od rodziców, kilku ludzi z grubszym portfelem może popatrzeć kto jak jeździć... I może zacząć sponsorować starty...

Taki "kwiatek siÄ™ ujawnia" i mamy 2go/5go/10tego Kubice... Kibice siÄ™ cieszÄ…, ludzie siÄ™ cieszÄ…, Polskie sukcesy...

A wszystko to z w połowie dofinansowanego toru np. na starym poligonem...

Ale co ja tam wiem... Są co kilka lat wybierani radni/starości/wójtowie/posłowie itd itp... I wszyscy to mają głęboko w d...
Taki urok wolnego rynku - napchać własną kieszeń ile się da i spier... gdzie się da...

Kiedyś to chociaż harcerstwo było ;)
Imbrola faza - "Detailing" ;)
Avatar użytkownika
miki1406
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2846
Dołączył(a): 16/8/2009, 22:37
Lokalizacja: Skierniewice

Postprzez SpeedyGonzales » 20/1/2015, 21:24

http://olx.pl/m/oferta/yamaha-yzf-750-C ... ef936a2be9

Stelarz
Duża zębatka
Czacha street
Kierownica z rozpórką i pianką

Nie jezdżone w stuncie :-D

Haha iloraz inteligencji poraża, jak opisy enduro że niby tylko po dróżkach polnych jezdżone, to bardziej bezczelnie niż 10 letni diesel z przebiegem 200 000km.
Avatar użytkownika
SpeedyGonzales
Mieszkaniec forum
 
Posty: 1730
Dołączył(a): 25/11/2013, 22:20
Lokalizacja: Sandomierz/TBG

Postprzez Angler » 20/1/2015, 22:04

senekkorzenna Dzięki, mam nadzieję, że jeszcze magistra tytuł uda mi się zdobyć.
Avatar użytkownika
Angler
Bywalec
 
Posty: 907
Dołączył(a): 7/8/2012, 09:58
Lokalizacja: Rawicz

Postprzez mar111cin » 20/1/2015, 22:36

a widzieliście to :
http://www.scigacz.pl/Motocyklem,na,Bal ... 25368.html

nie dziwne jakim motocyklem pojechali, prawda Senek?
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Smietnik



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości




na górê