Zobacz wątek - <i>[biblioteka]</i> Nocne Wilki - stan wypranych umysłów
NAS Analytics TAG

[biblioteka] Nocne Wilki - stan wypranych umysłów

Komentarze użytkowników
_________

Postprzez Komentatorzy » 28/4/2015, 10:10

Lat mam już ponad 40, motocyklem jeżdżę dla przyjemności i odpoczynku od "zgiełku codzienności" wcześniej, Zephirem potem aprillią Shiver 750 obecnie junakiem M16 320.. Nocne Cioty, przepraszam Wołki to nie Motocykliści to banda prymitywnych upolitycznionych chłopaczków, często biorących czynny udział w paramilitarnych bojówkach na Krymie czy Dombasie.. Próbowali jechać przez moją Ojczyznę (na szczęście nie wpuszczono ich) aby uczcić naszego okupanta, wiernego sojusznika Hitlera, najbardziej zbrodniczą organizacje w dziejach świata czyli armię rosyjską, która do końca wojny współpracowała z gestapo i abwehrą przeciwko Polakom. Tego typu rajdy nigdy nie mają prawa wjechać na terytorium Rzeczypospolitej. Motocyklisci to jedna wielka rodzina, każdy podróżnik powinien móc liczyć na pomoc i przyjaźń innych Riderów jednośladów nie ważne przez jaki kraj jedzie i w jakiej liczbie.. ALE nie nocne cioty!<br><hr>NSZ
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 28/4/2015, 10:46

Komentatorzy napisał(a):Większości to tutaj chyba zaszkodziła ta dość wysoka temperatura jaka ostatnio panuje... Ja nie wiem, czy Wy świadomie, czy też nie nie potraficie oddzielić rajdu fanów motocykli od rajdu politycznego? Każdy ma mieć prawo zachować swoje poglądy na różne sprawy, także te polityczne, ale ludzie kochani nie możemy pozwalać na to, aby jacyś tam propagandowcy z Rosji tworzyli sobie cyrk na Polskiej ziemi. Gdyby sprawa nie została "promowana" na kremlu, to nikt nie tworzyłby żadnego halo, bo wtedy wjechaliby bez żadnego "politycznego wsparcia", a tak? Będąc organizatorem rajdu namaszczonego przez dany rząd jedziemy w jakimś tam stopniu w jego imieniu i to była (jest) tylko i wyłącznie polityczna, prowokacyjna eskapada! Kolega morowiec dość fajnie napisał, bo zwykli ludzie są NORMALNIE nastawieni do każdego, ale sęk w tym, że ten rajd tworzony jest przez ludzi związanych z rosyjskimi władzami, nikt do zwykłych Rosjan, którzy muszą wiązać koniec z końcem tak samo jak i my nie ma, bo to zwykli, normalni ludzie, a większość tu teraz sieje propagande, że wrzucamy wszystkich do jednego wora... Nauczcie się rozróżniać politykę od normalnego życia, to wszystkim będzie z tym lżej. PS. Czy Wy wszyscy, którzy teraz podnosicie larum, że NW nie zostaną wpuszczeniu na teren Polski, również robiliście hałas gdy Pana Borusewicza nie wpuszczono do Rosji na pogrzeb Niemcowa? Tak wiem, wiem, Borusewicz to czynny polityk, ale Nocne Wilki, to taki praktyczny "głos kremla".<br><hr>Szubi<br>
Komentatorzy napisał(a):Mogę odpowiedzieć tylko w Swoim imieniu, otóż w pełni rozumiem, że rajd Nocnych Wilków miał jakiś tam wydźwięk polityczny, o ile za taki uznamy chęć uczczenia 70 rocznicy zakończenia II WŚ. Rosjanie mają prawo do świętowania tej rocznicy, bo to Armia Czerwona (przy udziale wszystkich narodów wchodzących w jej skład) wbiła ogromnego gwoździa do trumny III Rzeszy. Można oczywiście twierdzić, że to nie był wyzwoliciel, tylko nowy okupant i że mordowali Polaków, to wszystko prawda, tylko spójrzmy ile ofiar pochłonęły 44 lata okupacji radzieckiej, a ile niepełna 6 lat okupacji niemieckiej.
Jak powiedział ś.p. prof. Bartoszewski: "Polska, jako suwerenny kraj, nie ma dziś z Rosją dokładnie żadnego obszaru konfliktu interesów", ale my Polacy mamy już we krwi, że musimy kopać Rosję po kostkach. Wybaczyliśmy Niemcom, Ukraińcom, Turkom, Szwedom, ale za żadne skarby nie możemy wybaczyć Rosji. Teraz na 38 milionowy Kraj padł blady strach i podniosła się wrzawa z powodu kilkunastu motocyklistów popierających legalne, uznane przez cały świat władze swojego kraju, to jest żałosne, obnaża nasze kompleksy, pokazuje jak bardzo mentalnie jesteśmy w dalszym ciągu zniewoleni przez Rosję i co najgorsze nie mamy do tego żadnych podstaw. Rosja nie wysuwa w stosunku do nas żadnych roszczeń terytorialnych, majątkowych, czego nie można powiedzieć o Niemcach, Ukraińcach i jeszcze kilku innych narodach, ale my i tak jesteśmy antyrosyjscy. <br><hr>BATON<br>
Czyta się to jak typową rosyjską propagandę. Nie założę się nawet o pół browca, że tak nie jest...<br><hr>rafal123
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 28/4/2015, 10:50

Co ciekawe.
Jeszcze miesiąc temu mało kto wiedział kim jest Aleksander Załadostanow (Chirurg)...
Dziś zna już go prawie cała Polska.
Obecna władza pochwali się jak to strzegła naszych granic i ochraniała swoich obywateli. Prędzej czy później wykorzyat to w wyborach. Kolejny raz dajemy się ośmieszyć.
A "chłopcy" i przejadą, zapalą znicze i z uśmiechem na ustach wyjada z kraju.
<br><hr>mobik
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 28/4/2015, 10:57

rażą błędy ortograficzne.....teks bardzo rzeczowy ale nie starannie zredagowany.<br><hr>HoYaS
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 28/4/2015, 11:00

Jest jeszcze jeden aspekt tej sprawy, na który obrońcy moskiewskiego rajdu nie zwracają uwagi, stawiając znak równości pomiędzy Rajdem Katyńskim a Nocnymi Wilkami. Podstawowa różnica polega na tym, że my jeździmy upamiętniać ofiary bestialskich mordów, podczas gdy oni przyjeżdżają upamiętniać nie tylko niewinne ofiary okrutnej wojny, ale również oprawców – jak np. gen. Czerniachowskiego w Pieniężnie. Czym innym jest upamiętnianie ofiar, przez długie lata skazanych na wymazywanie z pamięci społeczeństwa, a czym innym upamiętnianie katów wileńskiej AK. Czy bylibyśmy tacy wyrozumiali, gdyby wspomniany wcześniej hipotetyczny rajd niemiecki miał posłużyć do złożenia kwiatów w miejscu śmierci Kutschery czy choćby gen. Wernera Freiherra von Fritscha, poległego w 1939 r. pod Warszawą? Najpierw pomysl, pozniej zabieraj glos.<br><hr>caribou
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 28/4/2015, 12:55

Dla mnie największą paranoją jest to że nocne wilkołaki, jadący ku chwale bohaterów armii czerwonej, są w Polsce wspierani przez uczestników rajdu Katyńskiego, jeżdżącego ku chwale ofiar armii czerwonej (bo w sumie NKWD i armia czerwona to jeden czort)... to się nazywa zgoda ponad podziałami....<br><hr>bbb
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 28/4/2015, 12:57

Komentatorzy napisał(a):Lat mam już ponad 40, motocyklem jeżdżę dla przyjemności i odpoczynku od "zgiełku codzienności" wcześniej, Zephirem potem aprillią Shiver 750 obecnie junakiem M16 320.. Nocne Cioty, przepraszam Wołki to nie Motocykliści to banda prymitywnych upolitycznionych chłopaczków, często biorących czynny udział w paramilitarnych bojówkach na Krymie czy Dombasie.. Próbowali jechać przez moją Ojczyznę (na szczęście nie wpuszczono ich) aby uczcić naszego okupanta, wiernego sojusznika Hitlera, najbardziej zbrodniczą organizacje w dziejach świata czyli armię rosyjską, która do końca wojny współpracowała z gestapo i abwehrą przeciwko Polakom. Tego typu rajdy nigdy nie mają prawa wjechać na terytorium Rzeczypospolitej. Motocyklisci to jedna wielka rodzina, każdy podróżnik powinien móc liczyć na pomoc i przyjaźń innych Riderów jednośladów nie ważne przez jaki kraj jedzie i w jakiej liczbie.. ALE nie nocne cioty!<br><hr>NSZ<br>
Popieram w całej rozciągłości!!!!!!!!!!!!!!!!<br><hr>bbb
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 28/4/2015, 13:02

uffff ulżyło mi.... jak czytam te komentarze to powraca moja wiara w polski naród i wiem już na łonecie forum jest opanowane przez ruskich troli... ostatnio była informacja o działalności putinowskiej propagandy w necie ale nie sądziłem że w Polsce są aż tak aktywni...<br><hr>bbb
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 28/4/2015, 13:03

Komentatorzy napisał(a):Większości to tutaj chyba zaszkodziła ta dość wysoka temperatura jaka ostatnio panuje... Ja nie wiem, czy Wy świadomie, czy też nie nie potraficie oddzielić rajdu fanów motocykli od rajdu politycznego? Każdy ma mieć prawo zachować swoje poglądy na różne sprawy, także te polityczne, ale ludzie kochani nie możemy pozwalać na to, aby jacyś tam propagandowcy z Rosji tworzyli sobie cyrk na Polskiej ziemi. Gdyby sprawa nie została "promowana" na kremlu, to nikt nie tworzyłby żadnego halo, bo wtedy wjechaliby bez żadnego "politycznego wsparcia", a tak? Będąc organizatorem rajdu namaszczonego przez dany rząd jedziemy w jakimś tam stopniu w jego imieniu i to była (jest) tylko i wyłącznie polityczna, prowokacyjna eskapada! Kolega morowiec dość fajnie napisał, bo zwykli ludzie są NORMALNIE nastawieni do każdego, ale sęk w tym, że ten rajd tworzony jest przez ludzi związanych z rosyjskimi władzami, nikt do zwykłych Rosjan, którzy muszą wiązać koniec z końcem tak samo jak i my nie ma, bo to zwykli, normalni ludzie, a większość tu teraz sieje propagande, że wrzucamy wszystkich do jednego wora... Nauczcie się rozróżniać politykę od normalnego życia, to wszystkim będzie z tym lżej. PS. Czy Wy wszyscy, którzy teraz podnosicie larum, że NW nie zostaną wpuszczeniu na teren Polski, również robiliście hałas gdy Pana Borusewicza nie wpuszczono do Rosji na pogrzeb Niemcowa? Tak wiem, wiem, Borusewicz to czynny polityk, ale Nocne Wilki, to taki praktyczny "głos kremla".<br><hr>Szubi<br>
Komentatorzy napisał(a):Mogę odpowiedzieć tylko w Swoim imieniu, otóż w pełni rozumiem, że rajd Nocnych Wilków miał jakiś tam wydźwięk polityczny, o ile za taki uznamy chęć uczczenia 70 rocznicy zakończenia II WŚ. Rosjanie mają prawo do świętowania tej rocznicy, bo to Armia Czerwona (przy udziale wszystkich narodów wchodzących w jej skład) wbiła ogromnego gwoździa do trumny III Rzeszy. Można oczywiście twierdzić, że to nie był wyzwoliciel, tylko nowy okupant i że mordowali Polaków, to wszystko prawda, tylko spójrzmy ile ofiar pochłonęły 44 lata okupacji radzieckiej, a ile niepełna 6 lat okupacji niemieckiej.
Jak powiedział ś.p. prof. Bartoszewski: "Polska, jako suwerenny kraj, nie ma dziś z Rosją dokładnie żadnego obszaru konfliktu interesów", ale my Polacy mamy już we krwi, że musimy kopać Rosję po kostkach. Wybaczyliśmy Niemcom, Ukraińcom, Turkom, Szwedom, ale za żadne skarby nie możemy wybaczyć Rosji. Teraz na 38 milionowy Kraj padł blady strach i podniosła się wrzawa z powodu kilkunastu motocyklistów popierających legalne, uznane przez cały świat władze swojego kraju, to jest żałosne, obnaża nasze kompleksy, pokazuje jak bardzo mentalnie jesteśmy w dalszym ciągu zniewoleni przez Rosję i co najgorsze nie mamy do tego żadnych podstaw. Rosja nie wysuwa w stosunku do nas żadnych roszczeń terytorialnych, majątkowych, czego nie można powiedzieć o Niemcach, Ukraińcach i jeszcze kilku innych narodach, ale my i tak jesteśmy antyrosyjscy. <br><hr>BATON<br>
Kolego, ale czy ktoś Rosjanom zabrania świętowania tej rocznicy? Czy ktoś z forum, czy całego kraju pisze na wschód listy z sprzeciwem odnośnie ich obchodów, do których notabene trwają przygotowania? Wydaje mi się, że nie, bo Rosja jak i cały dawny blok ZSRR ma prawo do tego święta. Przecież ich zasługi przy obaleniu Wehrmachtu nikt nie próbuje dyskredytować bo byłoby to zakłamywaniem historii, bolesnej szczególnie dla nas. Mi chodzi tylko i wyłącznie o to, że nie możemy mylić pasjonatów motocykli z grupą, która jest ściśle związana z kremlem, to są dwie różne kwestie i absolutnie nie możemy łączyć decyzji zakazu wjazdu Rosyjskich motocyklistów do naszego kraju z jakimś "zamachem" na motocyklową brać. Odnośnie Twoich tez, jakoby Polacy ciągle "kopali po kostkach" Rosjan, to niestety nie jest to zarezerwowane tylko do naszej strony - nie tak dawno mieliśmy mistrzostwa europy i pamiętam te rosyjskie autka z kartkami za szybami z tekstem "Na Warszawę!" więc powiem Ci tak, tak samo jak w grupie motocyklistów znajdzie się debil-szaleniec, tak samo jak w grupie kierowców samochodów znajdzie się "boguś w m3", tak samo u nas, jak i w Rosji znajdzie się jedne z drugim "mądry inaczej", którzy będzie atakować obywateli danego kraju, więc takie sugestie, że to Polacy nie lubią i atakują Rosjan, a Rosjanie kochają Polaków i tylko są poszkodowani możemy wsadzić między bajki. Odnośnie normalizacji kontaktów z Niemcami, to powiem tak, że Niemcy się zmieniły (tak samo jak Szwedzi, Ukraińcy, Turcy) i w jakimś tam stopniu (w mojej ocenie) ciąży na nich i zawsze będzie ciążyć historia i za Polaków i Polskę w jakimś stopniu zawsze będą odpowiedzialni i wydaje mi się, że te animozje na linii Rosja-Polska powstaje dla tego, że nasi partnerzy zza wschodniej granicy cały czas uważają się za mocarstwo i kim to oni nie są, a cała reszta państw stały się normalne i nie szukają zwad na arenie międzynarodowej, a dialogu i spokoju, bo konflikty nie są dla nikogo niezbędne.<br><hr>Szubi
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 28/4/2015, 13:07

Komentatorzy napisał(a):Gdzie jak gdzie ale tu,,, myślałem że nie przeczytam tak debilnych wypowiedzi jak; "zakamuflowana agentura " widac że propaganda zrobiła swoje . Jak tak dalej pójdzie to nasi oświeceni motocykliści będą jezdzic na Ukraine składac kwiaty pod pomnikiem Stefana Bandery ---a ruskich nie wpuszczac żadnego bo tam 85% popiera putina<br><hr>Drwal 57<br>
A co ma piernik do wiatraka? czy fakt że Bandera był zbrodniarzem oznacza że trzeba akceptować zbrodniarzy z armii czerwonej???<br><hr>bbb
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 28/4/2015, 13:24

Komentatorzy napisał(a):rażą błędy ortograficzne.....teks bardzo rzeczowy ale nie starannie zredagowany.<br><hr>HoYaS<br>
A konkretnie gdzie je widzisz?<br><hr>Działacz II
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 28/4/2015, 13:55

Komentatorzy napisał(a):Lat mam już ponad 40, motocyklem jeżdżę dla przyjemności i odpoczynku od "zgiełku codzienności" wcześniej, Zephirem potem aprillią Shiver 750 obecnie junakiem M16 320.. Nocne Cioty, przepraszam Wołki to nie Motocykliści to banda prymitywnych upolitycznionych chłopaczków, często biorących czynny udział w paramilitarnych bojówkach na Krymie czy Dombasie.. Próbowali jechać przez moją Ojczyznę (na szczęście nie wpuszczono ich) aby uczcić naszego okupanta, wiernego sojusznika Hitlera, najbardziej zbrodniczą organizacje w dziejach świata czyli armię rosyjską, która do końca wojny współpracowała z gestapo i abwehrą przeciwko Polakom. Tego typu rajdy nigdy nie mają prawa wjechać na terytorium Rzeczypospolitej. Motocyklisci to jedna wielka rodzina, każdy podróżnik powinien móc liczyć na pomoc i przyjaźń innych Riderów jednośladów nie ważne przez jaki kraj jedzie i w jakiej liczbie.. ALE nie nocne cioty!<br><hr>NSZ<br>
po tonie twojej wypowiedzi prawdziwy 40 letni motocyklisto wychodzi ze sam jesteś "ciotą" Nienawiść, nienawiść i jeszcze raz nienawiść. Rosjanie gwałcili!!! a co robili Niemcy, co amerykanie w Wietnamie a i my nie zawsze byliśmy święci, TAKA JEST WOJNA , WYZWALA W CZŁOWIEKU NAJGORSZE INSTYNKTY. Więc odpuść sobie. Zwykły żołnierz na wojnie jest mięsem. To politycy są winni I ponoszą pełną odpowiedzialność. Tak jest wszędzie POLITYCY I URZĘDASY PRECZ Z BRUDNYMI ŁAPAMI OD MOTOCYKLISTÓW.
I jeszcze do Twojej wiadomości Jeżdżę motocyklami od 52 lat. Były różne . Teraz Honda -Rune
Zapamiętaj hasło motocyklistów. Przyjaźń-Braterstwo-Wolność. Pozdrawiam "lewa w górę"<br><hr>Boss
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 28/4/2015, 14:19

Komentatorzy napisał(a):Lat mam już ponad 40, motocyklem jeżdżę dla przyjemności i odpoczynku od "zgiełku codzienności" wcześniej, Zephirem potem aprillią Shiver 750 obecnie junakiem M16 320.. Nocne Cioty, przepraszam Wołki to nie Motocykliści to banda prymitywnych upolitycznionych chłopaczków, często biorących czynny udział w paramilitarnych bojówkach na Krymie czy Dombasie.. Próbowali jechać przez moją Ojczyznę (na szczęście nie wpuszczono ich) aby uczcić naszego okupanta, wiernego sojusznika Hitlera, najbardziej zbrodniczą organizacje w dziejach świata czyli armię rosyjską, która do końca wojny współpracowała z gestapo i abwehrą przeciwko Polakom. Tego typu rajdy nigdy nie mają prawa wjechać na terytorium Rzeczypospolitej. Motocyklisci to jedna wielka rodzina, każdy podróżnik powinien móc liczyć na pomoc i przyjaźń innych Riderów jednośladów nie ważne przez jaki kraj jedzie i w jakiej liczbie.. ALE nie nocne cioty!<br><hr>NSZ<br>
Komentatorzy napisał(a):po tonie twojej wypowiedzi prawdziwy 40 letni motocyklisto wychodzi ze sam jesteś "ciotą" Nienawiść, nienawiść i jeszcze raz nienawiść. Rosjanie gwałcili!!! a co robili Niemcy, co amerykanie w Wietnamie a i my nie zawsze byliśmy święci, TAKA JEST WOJNA , WYZWALA W CZŁOWIEKU NAJGORSZE INSTYNKTY. Więc odpuść sobie. Zwykły żołnierz na wojnie jest mięsem. To politycy są winni I ponoszą pełną odpowiedzialność. Tak jest wszędzie POLITYCY I URZĘDASY PRECZ Z BRUDNYMI ŁAPAMI OD MOTOCYKLISTÓW.
I jeszcze do Twojej wiadomości Jeżdżę motocyklami od 52 lat. Były różne . Teraz Honda -Rune
Zapamiętaj hasło motocyklistów. Przyjaźń-Braterstwo-Wolność. Pozdrawiam "lewa w górę"<br><hr>Boss<br>
No dokładnie... Dlaczego amerykanie nie mają zakazu wjazdu do PL? Przecież naród USA chętnie opiekował się Nazistami po II wojnie światowej. Ekscytujemy się lądowaniem na księżycu. Szkoda tylko, że mało kto wie, iż za tym sukcesem w dużej mierze stoi były major SS Werner von Braun. W jego podziemnych fabrykach ludzie umierali z przepracowania i niedożywienia.
Dajmy każdemu do ręki po kamieniu i niech obrzuci Araba idącego ulicą. No przecież to potencjalny terrorysta....<br><hr>mobik
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 28/4/2015, 14:48

Komentatorzy napisał(a):Lovtza napisał kolejny artykuł i można się z nim z nim zgadzać lub nie, ale osobiście jestem załamany komentarzami jakie czytam pod artykułem. Jako motocyklista ,,od zawsze'' (chociaż pamiętam doskonale czasy komuny bo mam 50 lat) zawsze byłem apolityczny. Ludzi oceniam po ich stosunku do mnie i mam świadomość tego że żołnierze Armii Czerwonej jeśli przeżyli wojnę to już i tak pomarli lub są staruszkami a ich potomkowie nic złego mi nie zrobili więc nic nie mam przeciwko temu aby przejechali sobie przez Polskę. Mam również świadomość tego że jest przed wyborami i nasza władza potrzebuje na siłę tematu zastępczego aby ludzie zapomnieli o jej dokonaniach i znowu poszli na wybory by na nich głosować. Takim tematem stali się ruscy motocykliści...Tymczasem na Portalu motocyklistów czytam posty żywcem wyjęte z rządowej propagandy, posty motocyklistów rzekomo kochających wolność i ,,wiatr we włosach'' przepełnione nienawiścią do innych motocyklistów bo mówią w innym języku lecz podobnie do nas Polaków szukających okazji by wskoczyć na swoje maszyny i pognać przed siebie...Ludzie co was opętało? Rządy się kłócą, wywołują wojny ale narody nie muszą iść za przykładem ,,swoich przywódców''... Założę się że wielu rusków kocha Putina tak jak my kochamy nasz rząd, dlaczego więc mamy być wrogami? Bo tak każe propaganda? Puknijcie się w głowy i zacznijcie samodzielnie myśleć. Kto wie, może kiedyś zechcecie wybrać się do Katynia czy w podróż po Rosji...jak myślicie - jak was po tym całym medialnym cyrku przyjmą ruscy motocykliści?<br><hr>marian65<br>
Milo mi bylo przeczytac pana komentarz. Mieszkam za granica juz 39 lat i wstydze sie za bardzo wielu Polakow. Chyba zmienie obywatelstwo.<br><hr>Nelly
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 28/4/2015, 14:54

Komentatorzy napisał(a):Lat mam już ponad 40, motocyklem jeżdżę dla przyjemności i odpoczynku od "zgiełku codzienności" wcześniej, Zephirem potem aprillią Shiver 750 obecnie junakiem M16 320.. Nocne Cioty, przepraszam Wołki to nie Motocykliści to banda prymitywnych upolitycznionych chłopaczków, często biorących czynny udział w paramilitarnych bojówkach na Krymie czy Dombasie.. Próbowali jechać przez moją Ojczyznę (na szczęście nie wpuszczono ich) aby uczcić naszego okupanta, wiernego sojusznika Hitlera, najbardziej zbrodniczą organizacje w dziejach świata czyli armię rosyjską, która do końca wojny współpracowała z gestapo i abwehrą przeciwko Polakom. Tego typu rajdy nigdy nie mają prawa wjechać na terytorium Rzeczypospolitej. Motocyklisci to jedna wielka rodzina, każdy podróżnik powinien móc liczyć na pomoc i przyjaźń innych Riderów jednośladów nie ważne przez jaki kraj jedzie i w jakiej liczbie.. ALE nie nocne cioty!<br><hr>NSZ<br>
Ruskich jak Niemców NIENAWIDZĘ! Złodzieje, gwałciciele i mordercy! Babcia mówiła jak rusek szedł to gwałcił (nawet dzieci), rabował i zabijał! Oni zło mają we krwi i nawet za 1000 lat będą bandą morderców!<br><hr>lubela
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 28/4/2015, 15:16

Komentatorzy napisał(a):Lovtza napisał kolejny artykuł i można się z nim z nim zgadzać lub nie, ale osobiście jestem załamany komentarzami jakie czytam pod artykułem. Jako motocyklista ,,od zawsze'' (chociaż pamiętam doskonale czasy komuny bo mam 50 lat) zawsze byłem apolityczny. Ludzi oceniam po ich stosunku do mnie i mam świadomość tego że żołnierze Armii Czerwonej jeśli przeżyli wojnę to już i tak pomarli lub są staruszkami a ich potomkowie nic złego mi nie zrobili więc nic nie mam przeciwko temu aby przejechali sobie przez Polskę. Mam również świadomość tego że jest przed wyborami i nasza władza potrzebuje na siłę tematu zastępczego aby ludzie zapomnieli o jej dokonaniach i znowu poszli na wybory by na nich głosować. Takim tematem stali się ruscy motocykliści...Tymczasem na Portalu motocyklistów czytam posty żywcem wyjęte z rządowej propagandy, posty motocyklistów rzekomo kochających wolność i ,,wiatr we włosach'' przepełnione nienawiścią do innych motocyklistów bo mówią w innym języku lecz podobnie do nas Polaków szukających okazji by wskoczyć na swoje maszyny i pognać przed siebie...Ludzie co was opętało? Rządy się kłócą, wywołują wojny ale narody nie muszą iść za przykładem ,,swoich przywódców''... Założę się że wielu rusków kocha Putina tak jak my kochamy nasz rząd, dlaczego więc mamy być wrogami? Bo tak każe propaganda? Puknijcie się w głowy i zacznijcie samodzielnie myśleć. Kto wie, może kiedyś zechcecie wybrać się do Katynia czy w podróż po Rosji...jak myślicie - jak was po tym całym medialnym cyrku przyjmą ruscy motocykliści?<br><hr>marian65<br>
Przepraszam, ale ze wzgledu, ze tak malo komentarzy jest na poziomie ludzi homo sapiens, pozwole sobie zadac panu pytanie, na ktore nie wiem odpowiadac : dlaczego tak religijni, wielcy KATOLICY za jakich uwazaja sie Polacy, sa tak nienawistni do Rosjan, dlaczego sa tacy zli w ogole. Dziekuje uprzejmie.<br><hr>Nelly
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 28/4/2015, 15:39

Zupełnie nie rozumiem skąd bierze się w motocyklistach ta maniera, że jak już ktoś porusza się na dwóch kółkach to nic innego nie ma znaczenia. Słyszę tylko hasło "jedna wielka rodzina", tak jakby fakt posiadania motocykla z automatu sprawiał, że jego właściciel jest super klawy i trzeba mu zbijać pionę zawsze i wszędzie. Chyba tylko jedna osoba na tym forum zauważyła, że w przypadku tego gangu motocykle to tylko fasada, że to polityczne Putlerjugend, a ścigacz daje się elegancko nabierać na ich ideologię zachłyśnięty faktem, że przyjeżdżają do nas akurat na motocyklach. Czyli co? Gdyby np niemieccy neonaziści postanowili sobie zorganizować motocyklowy rajd na Westerplatte aby uczcić dzień 1-go września i wpadliby do nas na motocyklach ze swastykami to też byście na nich tak łaskawie patrzyli tylko dlatego, że LWG i jedna wielka rodzina? <br><hr>Potworski
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 28/4/2015, 15:49

Komentatorzy napisał(a):Jest jeszcze jeden aspekt tej sprawy, na który obrońcy moskiewskiego rajdu nie zwracają uwagi, stawiając znak równości pomiędzy Rajdem Katyńskim a Nocnymi Wilkami. Podstawowa różnica polega na tym, że my jeździmy upamiętniać ofiary bestialskich mordów, podczas gdy oni przyjeżdżają upamiętniać nie tylko niewinne ofiary okrutnej wojny, ale również oprawców – jak np. gen. Czerniachowskiego w Pieniężnie. Czym innym jest upamiętnianie ofiar, przez długie lata skazanych na wymazywanie z pamięci społeczeństwa, a czym innym upamiętnianie katów wileńskiej AK. Czy bylibyśmy tacy wyrozumiali, gdyby wspomniany wcześniej hipotetyczny rajd niemiecki miał posłużyć do złożenia kwiatów w miejscu śmierci Kutschery czy choćby gen. Wernera Freiherra von Fritscha, poległego w 1939 r. pod Warszawą? Najpierw pomysl, pozniej zabieraj glos.<br><hr>caribou<br>
Otóż to, zgadzam się z przedmówcą. Dlaczego mamy zgadzać się na przejazd Rosjan i upamiętnianie oprawców oraz odwiedzanie miejsc masowych morderstw? Hucznie świętują poczynania Armii Krajowej, a teraz nagle mają mieć szacunek do poległych w walce? Obawa przed bezczeszczeniem pomników i miejsc hołdu nie jest bezpodstawna. Są oni zgrupowaniem popierającym nacjonalizm i rządy Putina, gdzie coraz bardziej da się zauważyć, że Europa obawia się każdego ruchu z jego strony. Chcemy żyć bezpiecznie i w szacunku to nie powinniśmy się zgadzać na tego typu akcje. Nie sądzę, żebyśmy mieli obowiązek umożliwić im przejazd. Chcą świetować to mogą to robić u siebie. Sieją niepotrzebną panikę. Każdy normalny Polak ma szacunek do poległych w walce, a teraz mamy zgadzać się na to by miejsca ich pochówku lub czci były odwiedzane przez osoby, które katów uważają za bohaterów<br><hr>buczek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 28/4/2015, 16:50

Wyzwalali, okradali, gwalcili i mordowali. A teraz się dziwią,że nie chcemy z nimi świętować<br><hr>przemek6666
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 28/4/2015, 16:50

Wyzwalali, okradali, gwalcili i mordowali. A teraz się dziwią,że nie chcemy z nimi świętować<br><hr>przemek6666
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość




na gr