Zobacz wątek - <i>[biblioteka]</i> Nocne Wilki - stan wypranych umysłów
NAS Analytics TAG

[biblioteka] Nocne Wilki - stan wypranych umysłów

Komentarze użytkowników
_________

Postprzez Komentatorzy » 27/4/2015, 16:53

Komentatorzy napisał(a):tylko POŻYTECZNI IDIOCI popierają Nocne Wilki,czy to tak trudno zrozumieć że to zakamuflowana agentura,forpoczta zielonych ludzików, a idea motocyklizmu jest tu tylko przykrywką pozwalającą na przekraczanie granic, "przyjaźń" z innymi narodami itp motocykliści ich popierający będą tylko frajerskim mięsem armatnim<br><hr>zzr<br>
****..nijcie sie w łemb... pozdrawiam <br><hr>jatoja
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 27/4/2015, 17:16

Debile po co wpuszczać ziomków Putasa do POlski? Niech jadą przez Ukrainę !<br><hr>Duch^
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 27/4/2015, 17:24

Ej, słuchajcie tam na dole! Możecie przestać rozmawiać ze sobą jak obłudne ryje z telewizji?<br><hr>AS
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 27/4/2015, 18:32

będą się tłumaczyć że na kurtkach nie mają sierpa i młota, tylko takie czerwone flagi, ciekawe jak ludzie popierający ich by zareagowali jakby jakiś niemiecki klub motocyklowy przejeżdżał przez Polskę ze sfastyką nazistowską, bo wielkiej różnicy między jednymi i drugimi nie widać<br><hr>tomaszek144
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez andy7 » 27/4/2015, 19:35

Polska nie wposcila tych panow, temat do zamkniecia

:wink:
kuluem123 napisał(a):...Nie da się zrobić przekrętu w urzędzie ?
| | https://www.youtube.com/channel/UCIhJl1 ... TGw/videos
andy7
Moderator
 
Posty: 3268
Dołączył(a): 2/2/2008, 11:55

Postprzez Komentatorzy » 27/4/2015, 20:02

Komentatorzy napisał(a):Czegoś tu nie rozumiem, skoro MSZ wydał oficjalną notę zakazu wjazdu, to jakim cudem Panowie z tej watahy wjechali na teren Polski??<br><hr>jas13<br>
Ale dlaczego ich nie wpuszczamy? Złamali prawo? To że kochają Putina i mają inne poglądy to chyba jeszcze nie zbrodnia? Jesteśmy państwem prawa, czy nie? Uważam, że Rosjanie celowo rozkręcają rozrubę, ale utrudnianie im wjazdu to buractwo i kpina z zasad z których podobno jestesmy tacy dumni...<br><hr>IgoRR
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 27/4/2015, 21:24

Trzeba mieć dużo kompleksów z dzieciństwa, żeby jeżdzić na tych złomach ala harley czy coś, ani to nie przyspiesza , hamuje i skręca też haha.Oczywiście wdzianko typu macho ,kamizelka powiększająca gabaryty takiego idioty z nazwą śmieszną, najlepiej Latające Wieprze albo Nocne Hujonosy. ups zapomniałem o dzwięku napierda..jącym z kilometra, bo czujemy się ważni jak się za nami ogłądają! Brawo bandy idiotów z Polski popierających sk.rwysynów!<br><hr>mm
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 27/4/2015, 21:25

Gdzie jak gdzie ale tu,,, myślałem że nie przeczytam tak debilnych wypowiedzi jak; "zakamuflowana agentura " widac że propaganda zrobiła swoje . Jak tak dalej pójdzie to nasi oświeceni motocykliści będą jezdzic na Ukraine składac kwiaty pod pomnikiem Stefana Bandery ---a ruskich nie wpuszczac żadnego bo tam 85% popiera putina<br><hr>Drwal 57
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 27/4/2015, 21:46

Ja sam jestem motocyklista,ale mam swój rozum i jak każdy mam swoje zdanie.A zatem zwiazek radziedzki to zlo.Czerwona zaraza itp...I niejestem zachwycony ze lewacy sobie przejada och tak i juz ale powtarzam to jest moje zdanie<br><hr>Damian
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 27/4/2015, 21:46

Komentatorzy napisał(a):Czegoś tu nie rozumiem, skoro MSZ wydał oficjalną notę zakazu wjazdu, to jakim cudem Panowie z tej watahy wjechali na teren Polski??<br><hr>jas13<br>
Wjechali bo zapłacili. Każda viza to kasa. Im więcej tym lepiej. Nie mam nic przeciwko temu żeby jechali, niech kupują u nas benzynę, jedzenie, niech płacą za noclegi. nie widzę powodu aby zabraniać im wjazdu, trzeba poprostu wykorzystać to odpowiednio. Ich poglądy mnie nie interesują tak jak ich nie powinny interesowac moje poglądy. Mają stosować się do naszych zasad i nie łamać prawa a jeśli to zrobią to niech policja ich ukara jak każdego innego i tyle. <br><hr>MiKev
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 27/4/2015, 22:44

Lovtza napisał kolejny artykuł i można się z nim z nim zgadzać lub nie, ale osobiście jestem załamany komentarzami jakie czytam pod artykułem. Jako motocyklista ,,od zawsze'' (chociaż pamiętam doskonale czasy komuny bo mam 50 lat) zawsze byłem apolityczny. Ludzi oceniam po ich stosunku do mnie i mam świadomość tego że żołnierze Armii Czerwonej jeśli przeżyli wojnę to już i tak pomarli lub są staruszkami a ich potomkowie nic złego mi nie zrobili więc nic nie mam przeciwko temu aby przejechali sobie przez Polskę. Mam również świadomość tego że jest przed wyborami i nasza władza potrzebuje na siłę tematu zastępczego aby ludzie zapomnieli o jej dokonaniach i znowu poszli na wybory by na nich głosować. Takim tematem stali się ruscy motocykliści...Tymczasem na Portalu motocyklistów czytam posty żywcem wyjęte z rządowej propagandy, posty motocyklistów rzekomo kochających wolność i ,,wiatr we włosach'' przepełnione nienawiścią do innych motocyklistów bo mówią w innym języku lecz podobnie do nas Polaków szukających okazji by wskoczyć na swoje maszyny i pognać przed siebie...Ludzie co was opętało? Rządy się kłócą, wywołują wojny ale narody nie muszą iść za przykładem ,,swoich przywódców''... Założę się że wielu rusków kocha Putina tak jak my kochamy nasz rząd, dlaczego więc mamy być wrogami? Bo tak każe propaganda? Puknijcie się w głowy i zacznijcie samodzielnie myśleć. Kto wie, może kiedyś zechcecie wybrać się do Katynia czy w podróż po Rosji...jak myślicie - jak was po tym całym medialnym cyrku przyjmą ruscy motocykliści?<br><hr>marian65
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 27/4/2015, 22:50

Komentatorzy napisał(a):Gdzie jak gdzie ale tu,,, myślałem że nie przeczytam tak debilnych wypowiedzi jak; "zakamuflowana agentura " widac że propaganda zrobiła swoje . Jak tak dalej pójdzie to nasi oświeceni motocykliści będą jezdzic na Ukraine składac kwiaty pod pomnikiem Stefana Bandery ---a ruskich nie wpuszczac żadnego bo tam 85% popiera putina<br><hr>Drwal 57<br>
sam jesteś debilny bo niedokształcony, zainteresuj się najpierw kim są NW, cytuję za GP „Nocne Wilki” wchodzą obok "Międzynarodowego Sojuszu Żołnierzy Sił Desantowych” w skład Holdingu Struktur Ochronnych "Wilk". Jego głównym trzonem jest jednak agencja ochroniarska o takiej samej nazwie. Jej szefem jest Giennadij A. Nikulow. Ten ostatni jest wojskowym, od czasów sowieckich pozostającym w strukturach władzy. Przez Rosyjskie Ministerstwo Obrony odznaczony medalem za "odzyskanie Krymu". Holding „Wilk” chwali się, że powstanie klubu motocyklowego, który lada chwila wjechać ma do Polski, jest jego wielką chlubą.

Zacznij myśleć<br><hr>zzr
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 27/4/2015, 23:35

większość jest tu niestety naiwna jak dzieci, koncentrujecie się na motocyklach , równości itp a dla Nocnych Wilków sa one jedynie parawanem do osiągnięcia celu politycznego bo do tego zostali stworzeni.Na Krymie organizowali samoobronę a później poprosili o "bratnią pomoc" i mamy wojnę.Wielokrotnie chwalili Stalina. Prywatnie każdy ruski może nas odwiedzić, czy cmentarze czy co tam chce, na motorze ,rowerze itp. Sęk w tym że Wilki robią przedstawienie i podgrzewają emocje,dzielą, tu chodzi o robienie polityki. Żal że większość jest tak dziecinnie naiwna i widzi tylko niedolę motocyklistów, jak słusznie zauważył Lovtza-taki jest stan wypranych umysłów
<br><hr>Olo
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 28/4/2015, 00:56

Komentatorzy napisał(a):Trzeba mieć dużo kompleksów z dzieciństwa, żeby jeżdzić na tych złomach ala harley czy coś, ani to nie przyspiesza , hamuje i skręca też haha.Oczywiście wdzianko typu macho ,kamizelka powiększająca gabaryty takiego idioty z nazwą śmieszną, najlepiej Latające Wieprze albo Nocne Hujonosy. ups zapomniałem o dzwięku napierda..jącym z kilometra, bo czujemy się ważni jak się za nami ogłądają! Brawo bandy idiotów z Polski popierających sk.rwysynów!<br><hr>mm<br>
kompleksy to masz ty!Autorze masz bardzo dużo racji.<br><hr>morti
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 28/4/2015, 05:57

Komentatorzy napisał(a):Lovtza napisał kolejny artykuł i można się z nim z nim zgadzać lub nie, ale osobiście jestem załamany komentarzami jakie czytam pod artykułem. Jako motocyklista ,,od zawsze'' (chociaż pamiętam doskonale czasy komuny bo mam 50 lat) zawsze byłem apolityczny. Ludzi oceniam po ich stosunku do mnie i mam świadomość tego że żołnierze Armii Czerwonej jeśli przeżyli wojnę to już i tak pomarli lub są staruszkami a ich potomkowie nic złego mi nie zrobili więc nic nie mam przeciwko temu aby przejechali sobie przez Polskę. Mam również świadomość tego że jest przed wyborami i nasza władza potrzebuje na siłę tematu zastępczego aby ludzie zapomnieli o jej dokonaniach i znowu poszli na wybory by na nich głosować. Takim tematem stali się ruscy motocykliści...Tymczasem na Portalu motocyklistów czytam posty żywcem wyjęte z rządowej propagandy, posty motocyklistów rzekomo kochających wolność i ,,wiatr we włosach'' przepełnione nienawiścią do innych motocyklistów bo mówią w innym języku lecz podobnie do nas Polaków szukających okazji by wskoczyć na swoje maszyny i pognać przed siebie...Ludzie co was opętało? Rządy się kłócą, wywołują wojny ale narody nie muszą iść za przykładem ,,swoich przywódców''... Założę się że wielu rusków kocha Putina tak jak my kochamy nasz rząd, dlaczego więc mamy być wrogami? Bo tak każe propaganda? Puknijcie się w głowy i zacznijcie samodzielnie myśleć. Kto wie, może kiedyś zechcecie wybrać się do Katynia czy w podróż po Rosji...jak myślicie - jak was po tym całym medialnym cyrku przyjmą ruscy motocykliści?<br><hr>marian65<br>
Słuszne pytanie: "Dlaczego mamy być wrogami? Bo tak każe propaganda?"
Niestety, własnie propaganda i media robią najwięcej szkód. Miernych lotów politycy, coraz gorzej i coraz bardziej tendencyjnie uczone społeczeństwo (to "katolickie", pamiętajcie o tym, kiedy czytacie i słyszycie, jak bardzo zieje nienawiścią i skacze sobie do gardeł!).
To nie jest istotne, kto kogo i jak "kocha" w swoim państwie - motocykliści, kierowcy TiR, żeglarze zawsze byli ponad podziałami, pomagali sobie wzajemnie na trasie w myśl zasady "dziś ja Tobie, jutro ktoś inny - mnie" - i pięknie by było, gdyby dało się tak to zostawić.
Ci Rosjanie jadą - może dla idei, może dla frajdy - niektórzy z dziećmi. Myślicie, że zamierzają szukać zwady?
Po Rosji jeżdżą na motorach Polacy, aż po Bajkał. Chcecie "nieporpagandowych" dowodów - poszukajcie choćby amatorskich filmików na youtube: pełno tam wspaniałych krajobrazów i miłych wspomnień.
Niestety, w tej sprawie - jak zawsze - najgłośniej słychać szukających sensacji pismaków i garstkę ludzi, którzy - gdyby mieli jaja - robiliby zadymy na stadionach, a ponieważ nie mają - robią "zadymy" w sieci, szkodząc innym.
A wypadałoby się chwile zastanowić, zrobić użytek z własnego mózgu i potraktować uczestników motocyklowego rajdu tak, jak chciałoby się samemu być traktowanym w podróży.


Szacun dla Wiktora Węgrzyna, komandora Rajdu Katyńskiego, za jego deklarację solidarności ze wszystkimi motocyklistami świata ( <a href="http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1423878,Deklaracja-polskich-motocyklistow-w-sprawie-rajdu-Nocnych-Wilkow" target="blank" class="link" rel="nofollow">http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1423878,Deklaracja-polskich-motocyklistow-w-sprawie-rajdu-Nocnych-Wilkow</a> ).
<br><hr>Iwa
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 28/4/2015, 06:50

Komentatorzy napisał(a):Lovtza napisał kolejny artykuł i można się z nim z nim zgadzać lub nie, ale osobiście jestem załamany komentarzami jakie czytam pod artykułem. Jako motocyklista ,,od zawsze'' (chociaż pamiętam doskonale czasy komuny bo mam 50 lat) zawsze byłem apolityczny. Ludzi oceniam po ich stosunku do mnie i mam świadomość tego że żołnierze Armii Czerwonej jeśli przeżyli wojnę to już i tak pomarli lub są staruszkami a ich potomkowie nic złego mi nie zrobili więc nic nie mam przeciwko temu aby przejechali sobie przez Polskę. Mam również świadomość tego że jest przed wyborami i nasza władza potrzebuje na siłę tematu zastępczego aby ludzie zapomnieli o jej dokonaniach i znowu poszli na wybory by na nich głosować. Takim tematem stali się ruscy motocykliści...Tymczasem na Portalu motocyklistów czytam posty żywcem wyjęte z rządowej propagandy, posty motocyklistów rzekomo kochających wolność i ,,wiatr we włosach'' przepełnione nienawiścią do innych motocyklistów bo mówią w innym języku lecz podobnie do nas Polaków szukających okazji by wskoczyć na swoje maszyny i pognać przed siebie...Ludzie co was opętało? Rządy się kłócą, wywołują wojny ale narody nie muszą iść za przykładem ,,swoich przywódców''... Założę się że wielu rusków kocha Putina tak jak my kochamy nasz rząd, dlaczego więc mamy być wrogami? Bo tak każe propaganda? Puknijcie się w głowy i zacznijcie samodzielnie myśleć. Kto wie, może kiedyś zechcecie wybrać się do Katynia czy w podróż po Rosji...jak myślicie - jak was po tym całym medialnym cyrku przyjmą ruscy motocykliści?<br><hr>marian65<br>
Ładnie to wszystko ująłes. Ja też jeżdże od zawsze i podobnie myślę. Teraz własnie mówią że to bojówka paramilitarna i tak w koło Macieju. To tak jak piszesz temat zastępczy... Cały info poranek to pierdzielenie o paru motocyklach<br><hr>goral
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 28/4/2015, 07:31

Większości to tutaj chyba zaszkodziła ta dość wysoka temperatura jaka ostatnio panuje... Ja nie wiem, czy Wy świadomie, czy też nie nie potraficie oddzielić rajdu fanów motocykli od rajdu politycznego? Każdy ma mieć prawo zachować swoje poglądy na różne sprawy, także te polityczne, ale ludzie kochani nie możemy pozwalać na to, aby jacyś tam propagandowcy z Rosji tworzyli sobie cyrk na Polskiej ziemi. Gdyby sprawa nie została "promowana" na kremlu, to nikt nie tworzyłby żadnego halo, bo wtedy wjechaliby bez żadnego "politycznego wsparcia", a tak? Będąc organizatorem rajdu namaszczonego przez dany rząd jedziemy w jakimś tam stopniu w jego imieniu i to była (jest) tylko i wyłącznie polityczna, prowokacyjna eskapada! Kolega morowiec dość fajnie napisał, bo zwykli ludzie są NORMALNIE nastawieni do każdego, ale sęk w tym, że ten rajd tworzony jest przez ludzi związanych z rosyjskimi władzami, nikt do zwykłych Rosjan, którzy muszą wiązać koniec z końcem tak samo jak i my nie ma, bo to zwykli, normalni ludzie, a większość tu teraz sieje propagande, że wrzucamy wszystkich do jednego wora... Nauczcie się rozróżniać politykę od normalnego życia, to wszystkim będzie z tym lżej. PS. Czy Wy wszyscy, którzy teraz podnosicie larum, że NW nie zostaną wpuszczeniu na teren Polski, również robiliście hałas gdy Pana Borusewicza nie wpuszczono do Rosji na pogrzeb Niemcowa? Tak wiem, wiem, Borusewicz to czynny polityk, ale Nocne Wilki, to taki praktyczny "głos kremla".<br><hr>Szubi
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 28/4/2015, 08:32

Komentatorzy napisał(a):Większości to tutaj chyba zaszkodziła ta dość wysoka temperatura jaka ostatnio panuje... Ja nie wiem, czy Wy świadomie, czy też nie nie potraficie oddzielić rajdu fanów motocykli od rajdu politycznego? Każdy ma mieć prawo zachować swoje poglądy na różne sprawy, także te polityczne, ale ludzie kochani nie możemy pozwalać na to, aby jacyś tam propagandowcy z Rosji tworzyli sobie cyrk na Polskiej ziemi. Gdyby sprawa nie została "promowana" na kremlu, to nikt nie tworzyłby żadnego halo, bo wtedy wjechaliby bez żadnego "politycznego wsparcia", a tak? Będąc organizatorem rajdu namaszczonego przez dany rząd jedziemy w jakimś tam stopniu w jego imieniu i to była (jest) tylko i wyłącznie polityczna, prowokacyjna eskapada! Kolega morowiec dość fajnie napisał, bo zwykli ludzie są NORMALNIE nastawieni do każdego, ale sęk w tym, że ten rajd tworzony jest przez ludzi związanych z rosyjskimi władzami, nikt do zwykłych Rosjan, którzy muszą wiązać koniec z końcem tak samo jak i my nie ma, bo to zwykli, normalni ludzie, a większość tu teraz sieje propagande, że wrzucamy wszystkich do jednego wora... Nauczcie się rozróżniać politykę od normalnego życia, to wszystkim będzie z tym lżej. PS. Czy Wy wszyscy, którzy teraz podnosicie larum, że NW nie zostaną wpuszczeniu na teren Polski, również robiliście hałas gdy Pana Borusewicza nie wpuszczono do Rosji na pogrzeb Niemcowa? Tak wiem, wiem, Borusewicz to czynny polityk, ale Nocne Wilki, to taki praktyczny "głos kremla".<br><hr>Szubi<br>
Mogę odpowiedzieć tylko w Swoim imieniu, otóż w pełni rozumiem, że rajd Nocnych Wilków miał jakiś tam wydźwięk polityczny, o ile za taki uznamy chęć uczczenia 70 rocznicy zakończenia II WŚ. Rosjanie mają prawo do świętowania tej rocznicy, bo to Armia Czerwona (przy udziale wszystkich narodów wchodzących w jej skład) wbiła ogromnego gwoździa do trumny III Rzeszy. Można oczywiście twierdzić, że to nie był wyzwoliciel, tylko nowy okupant i że mordowali Polaków, to wszystko prawda, tylko spójrzmy ile ofiar pochłonęły 44 lata okupacji radzieckiej, a ile niepełna 6 lat okupacji niemieckiej.
Jak powiedział ś.p. prof. Bartoszewski: "Polska, jako suwerenny kraj, nie ma dziś z Rosją dokładnie żadnego obszaru konfliktu interesów", ale my Polacy mamy już we krwi, że musimy kopać Rosję po kostkach. Wybaczyliśmy Niemcom, Ukraińcom, Turkom, Szwedom, ale za żadne skarby nie możemy wybaczyć Rosji. Teraz na 38 milionowy Kraj padł blady strach i podniosła się wrzawa z powodu kilkunastu motocyklistów popierających legalne, uznane przez cały świat władze swojego kraju, to jest żałosne, obnaża nasze kompleksy, pokazuje jak bardzo mentalnie jesteśmy w dalszym ciągu zniewoleni przez Rosję i co najgorsze nie mamy do tego żadnych podstaw. Rosja nie wysuwa w stosunku do nas żadnych roszczeń terytorialnych, majątkowych, czego nie można powiedzieć o Niemcach, Ukraińcach i jeszcze kilku innych narodach, ale my i tak jesteśmy antyrosyjscy. <br><hr>BATON
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 28/4/2015, 08:47

Komentatorzy napisał(a):Lovtza napisał kolejny artykuł i można się z nim z nim zgadzać lub nie, ale osobiście jestem załamany komentarzami jakie czytam pod artykułem. Jako motocyklista ,,od zawsze'' (chociaż pamiętam doskonale czasy komuny bo mam 50 lat) zawsze byłem apolityczny. Ludzi oceniam po ich stosunku do mnie i mam świadomość tego że żołnierze Armii Czerwonej jeśli przeżyli wojnę to już i tak pomarli lub są staruszkami a ich potomkowie nic złego mi nie zrobili więc nic nie mam przeciwko temu aby przejechali sobie przez Polskę. Mam również świadomość tego że jest przed wyborami i nasza władza potrzebuje na siłę tematu zastępczego aby ludzie zapomnieli o jej dokonaniach i znowu poszli na wybory by na nich głosować. Takim tematem stali się ruscy motocykliści...Tymczasem na Portalu motocyklistów czytam posty żywcem wyjęte z rządowej propagandy, posty motocyklistów rzekomo kochających wolność i ,,wiatr we włosach'' przepełnione nienawiścią do innych motocyklistów bo mówią w innym języku lecz podobnie do nas Polaków szukających okazji by wskoczyć na swoje maszyny i pognać przed siebie...Ludzie co was opętało? Rządy się kłócą, wywołują wojny ale narody nie muszą iść za przykładem ,,swoich przywódców''... Założę się że wielu rusków kocha Putina tak jak my kochamy nasz rząd, dlaczego więc mamy być wrogami? Bo tak każe propaganda? Puknijcie się w głowy i zacznijcie samodzielnie myśleć. Kto wie, może kiedyś zechcecie wybrać się do Katynia czy w podróż po Rosji...jak myślicie - jak was po tym całym medialnym cyrku przyjmą ruscy motocykliści?<br><hr>marian65<br>
Czyli Hitler, Stalin i setki podobnych oprawców są dla Ciebie ok?, bo "Ludzi oceniam po ich stosunku do mnie" a oni nic Ci złego nie zrobili. Gdyby pielgrzymka złożona z w/w "przyjechała na motocyklach" do Ciebie na kawę, przywitasz ich z otwartymi rękami?
Wolność kochasz? Kochaj, ale nie wyłączaj rozumu. To, że ktoś jeździ na motocyklu, i nie zrobił Ci nic złego, to nie znaczy, że to człowiek równie dobry jak Ty i że "musisz" go wpuścić do domu, bo on tak chce.<br><hr>rafal123
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 28/4/2015, 09:21

Komentatorzy napisał(a):Większości to tutaj chyba zaszkodziła ta dość wysoka temperatura jaka ostatnio panuje... Ja nie wiem, czy Wy świadomie, czy też nie nie potraficie oddzielić rajdu fanów motocykli od rajdu politycznego? Każdy ma mieć prawo zachować swoje poglądy na różne sprawy, także te polityczne, ale ludzie kochani nie możemy pozwalać na to, aby jacyś tam propagandowcy z Rosji tworzyli sobie cyrk na Polskiej ziemi. Gdyby sprawa nie została "promowana" na kremlu, to nikt nie tworzyłby żadnego halo, bo wtedy wjechaliby bez żadnego "politycznego wsparcia", a tak? Będąc organizatorem rajdu namaszczonego przez dany rząd jedziemy w jakimś tam stopniu w jego imieniu i to była (jest) tylko i wyłącznie polityczna, prowokacyjna eskapada! Kolega morowiec dość fajnie napisał, bo zwykli ludzie są NORMALNIE nastawieni do każdego, ale sęk w tym, że ten rajd tworzony jest przez ludzi związanych z rosyjskimi władzami, nikt do zwykłych Rosjan, którzy muszą wiązać koniec z końcem tak samo jak i my nie ma, bo to zwykli, normalni ludzie, a większość tu teraz sieje propagande, że wrzucamy wszystkich do jednego wora... Nauczcie się rozróżniać politykę od normalnego życia, to wszystkim będzie z tym lżej. PS. Czy Wy wszyscy, którzy teraz podnosicie larum, że NW nie zostaną wpuszczeniu na teren Polski, również robiliście hałas gdy Pana Borusewicza nie wpuszczono do Rosji na pogrzeb Niemcowa? Tak wiem, wiem, Borusewicz to czynny polityk, ale Nocne Wilki, to taki praktyczny "głos kremla".<br><hr>Szubi<br>
Dobrze gadasz.<br><hr>ppp
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości




na gr