Zobacz wÄ…tek - Karta AM
Advertisement
NAS Analytics TAG

Karta AM

i inne małe pojemności
_________

Karta AM

Postprzez GandziaMafia » 12/4/2015, 12:16

Witam. Odrazu mowie ze nie wiedzialem do jakiego tematu dac ten post jesli jest zle to prosze mowic albo przeniesc do odpowiedniego. Chcialem prosic aby ktos opisal mi jak wyglada zdawanie na karte motorowerowa (i testy pisane i jazda) niedlugo zdaje wiec chcialbym wiedziec a i jeszcze ile to +/- kosztuje wszystko. Z gory dziekuje :)
GandziaMafia
Świeżak
 
Posty: 8
Dołączył(a): 12/4/2015, 12:04


Postprzez MarSen » 12/4/2015, 12:19

Następnym razem pytaj o wszystko w jednym temacie, a nie zakładasz kilka, bo to nie potrzebne. Wygląda to tak: Kurs (musisz się dowiedzieć ile kosztuje u Ciebie w mieście) +200zł badania + trochę ponad 100zł wyrobienie prawka. No i zależy czy egzaminy masz w cenie kursu czy nie, bo jak masz to tyle, a jak nie to w WORD musisz uiścić opłatę za teorię + praktykę.
Nie wystarczy benzyna we krwi, trzeba mieć też olej w głowie.
Avatar użytkownika
MarSen
Moderator
 
Posty: 1051
Dołączył(a): 27/7/2013, 14:23
Lokalizacja: Rybnik


Postprzez GandziaMafia » 12/4/2015, 12:42

Hmm ok dzieki bo jak kolega mi mowil ze to bedzie kosztowac ponad 1000zl to sie troche zdziwilem ale dziekuje za pomoc ;) I jeszcze jedno pytanie bo gdzies slyszalem ze ta cala karte motorowerowa mozna zrobic 3 miesiÄ…ce przed ukonczeniem 14 roku zycia to prawda?
GandziaMafia
Świeżak
 
Posty: 8
Dołączył(a): 12/4/2015, 12:04

Postprzez MarSen » 12/4/2015, 12:50

No i wyjdzie Cię około 1000zł, dobrze Ci mówił. Można zacząć kurs 3 miesiące przed, egzamin w WORD możesz zdawać miesiąc przed urodzinami, a odebrać prawo jazdy dopiero w dniu urodzin.
Nie wystarczy benzyna we krwi, trzeba mieć też olej w głowie.
Avatar użytkownika
MarSen
Moderator
 
Posty: 1051
Dołączył(a): 27/7/2013, 14:23
Lokalizacja: Rybnik

Postprzez MarcinMalinaPL » 15/4/2015, 17:19

Hmm no to tak, mogę powiedzieć bo sam zdawałem, zatem składa się z egzaminu teoretycznego w którym musisz uzyskać chyba nie mniej niż 68 pkt i zdajesz. Później masz jazdę na placu składającą się z slalomu wolnego 5 ósemek i przejazd między pachołkami,potem jest slalom szybki (najtrudniejszy) i po nim wzniesienie i wyjeżdżasz na miasto, a na mieście se poradzisz o ile znasz przepisy :D
Aprilia RS 50
i jakieś 2 chińczyki
MarcinMalinaPL
Świeżak
 
Posty: 59
Dołączył(a): 8/5/2014, 20:51
Lokalizacja: Åšwidwin



Powrót do Motorowery do 50 ccm



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości




na górê