Zobacz wÄ…tek - Derbi GPR 125 2T
 
NAS Analytics TAG

Derbi GPR 125 2T

Jeśli chcesz porozmawiać o motocyklach, które nadają się dla posiadaczy kategorii A1 lub B (powyżej 3 lat) to jest to miejsce dla Ciebie.
_________

Derbi GPR 125 2T

Postprzez Rusek aka Turas » 9/4/2015, 15:14

Witam.
Mam pare pytań. Znalazłem takie ogloszenie na OLX http://olx.pl/oferta/derbi-gpr-125-raci ... b33b4fda27
Bardzo spodobała mi się cena w stosunku do rocznika. Co myślicie o tym motorze?
Jest sprowadzony z niemieckiego salonu wiec pewnie ma blokady. Jaką moc orientacyjnie ma ten motor i jaka mocą dysponuje po zdjęciu blokad. Z tego co czytałem ma blokady tylko na tłumiku, ale jak wiecie o tym coś więcej to proszę o informacje bo zależy mi na dobrym przyspieszeniu jak i prędkości.
Jestem też zainteresowany Honda NSR i Aprilia RS, głównie RS ponieważ ma spore gabaryty, a mam ponad 180cm wzrostu. Co według was będzie najlepszym wyborem?
Pozdrawiam
Rusek aka Turas
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 9/4/2015, 14:53
Lokalizacja: Mikołów


Postprzez MarSen » 9/4/2015, 19:44

Z tego co zauważyłem po szybkich oględzinach to pług jest w nieoryginalnym kolorze. Nie znam się dokładnie na modelu, ale wszystkie zdjęcia z tym malowaniem mają czarny pług. Ponadto przy tym przebiegu (o ile nie było remontów) pewnie za niedługo będzie remont. NSR jest dobra na ten wzrost. Sam mam 178cm i nie mam problemów z pozycją. Przejedź, przysiądź się. RS ma pozycję bardziej pochyloną, sportową niż NSR. A spore gabaryty? hmm tutaj masz porównanie https://www.bikepics.com/pics/2011%5C11 ... 9-full.jpg Sam widziałem obie na żywo i wydaje mi się, że dużej różnicy nie ma.
Nie wystarczy benzyna we krwi, trzeba mieć też olej w głowie.
Avatar użytkownika
MarSen
Moderator
 
Posty: 1051
Dołączył(a): 27/7/2013, 14:23
Lokalizacja: Rybnik


Postprzez sito79 » 9/4/2015, 19:44

Silnik z tego co widzÄ™ to znany w Yamahach DT i TDR, Minarelli.
Rozblokowany daje około 25KM, blokady jakie w nim występują w Yamahach to:
przed dyfuzorem, w dyfuzorze, zawór wydechowy YPVS, gaźnik, moduł (odcinka zapłonu przy określonych obrotach).
Plusy tego silnika są takie, że używane części można kupować wiarami, a ceny nowych są dość przystępne w szerokim wachlarzu producentów.
W ogłoszeniu nie napisano nic o mocy tej "bestii", więc może zapytaj ile to już ma.
DR125se
sito79
Świeżak
 
Posty: 157
Dołączył(a): 8/9/2008, 15:39
Lokalizacja: Wałbrzych

Postprzez Rusek aka Turas » 9/4/2015, 20:11

Dzięki za odpowiedzi ale dzwoniłem w sprawie Derbi i juz sprzedana :c. Trudno, jak bede mial cos na oku to moze sie jeszcze odezwe
Rusek aka Turas
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 9/4/2015, 14:53
Lokalizacja: Mikołów

Postprzez Rusek aka Turas » 11/4/2015, 00:47

Własnie trafiłem na takie ogłoszenie http://olx.pl/oferta/aprilia-rs-125-w-b ... aab3545a65
Jutro pojadę go zobaczyć czy był malowany dlatego że, plastiki połamane czy jakiś szlif i ogarnąć ogólny stan. Zastanawia mnie tylko ta blokada na module skoro v-max wynosi 150km/h Wydawało mi się że przy takiej blokadzie nie powinien jechać aż tyle. Możliwe że jest inna przyczyna czy taka blokada jednak jest realna?
Rusek aka Turas
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 9/4/2015, 14:53
Lokalizacja: Mikołów



Powrót do Motocykle od 51 do 125 ccm - kategoria A1/B



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość




na górê
cron