Zobacz wątek - Badanie amortyzatorów - porśba o pomoc
NAS Analytics TAG

Badanie amortyzatorów - porśba o pomoc

Mechanika tylko powyżej 125cc.
_________

Badanie amortyzatorów - porśba o pomoc

Postprzez erien » 3/3/2015, 21:02

Dawno mnie tu nie było więc się przywitam.
Cześć,
PrzechodzÄ…c do rzeczy, zaczÄ…Å‚em studia na kierunku Mechanika i Budowa Maszyn.
Mam zajęcia związane z eksploatacją maszyn na których mamy przygotować mały projekt związany z ekspoloatacją dowolnego podzespołu.Pomyślałem że zajmę się eksploatacją amortyzatorów samochodowych (tak wiem że to forum motocyklowe ale może znajdzie się jakiś mechanik z zamiłowaniem do motocykli :) ) . I tu pojawia się moja prośba.
Czy mógłbym prosić o udostępnienie wyników badań dowolnego amortyzatora ze stacji diagnostycznej ? (chodzi mi o wyniki z badań metodą BOGE lub EUSAMA niesty nie wiem jak mówi się na to potocznie.) Sam nie mam zaprzyjaźnionego mechanika a takie dane bardzo ułatwiły by mi przygotowanie projektu.
Z góry dzięki i LwG :D
erien
Świeżak
 
Posty: 13
Dołączył(a): 6/7/2010, 18:51


Postprzez henio12323 » 3/3/2015, 22:04

a nie było by szybciej pojeździc po stacjach i poprosić zeby zrobili skany czy moze mają do wglądu wyniki takich badan ? podjechał bys rano do kilku, poprosił, wieczorem pozbierał wyniki i bys miał raz dwa mase danych
KTM 300 EXC
Yamaha FZ6
GasGas TXT 250

Częsci do motocykli, serwis, tuning.. PW
Avatar użytkownika
henio12323
Moderator
 
Posty: 26032
Dołączył(a): 30/12/2008, 20:49
Lokalizacja: WÅ‚odawa / LBN




Powrót do Mechanika motocyklowa



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości




na górê