Zobacz wÄ…tek - wskaznik temperatury honda cb900f hornet
NAS Analytics TAG

wskaznik temperatury honda cb900f hornet

Mechanika tylko powyżej 125cc.
_________

wskaznik temperatury honda cb900f hornet

Postprzez darekw78 » 2/3/2015, 00:08

Witam wszystkich. Mam pytanko kupiłem niedawno hornetke 900 a że był snieg to przejażdzka 100 metrów na na kawałku czarnej drogi no i moto na busa i do domu. Teraz dopiero jak troche słonce wyszło to postanowiłem sprawdzić moto,wszystko ok tylko że po zrobieniu parę dziesięciu kilometrów wskaznik temp. podniósł się gdzieś zaledwie o 2 minimetry,prawie nie widać że wogóle coś pokazuje. Czy we wszystkich hornetach 900 wskaznik ma taki mały zakres pracy czy z moim jest coś nie tak?
darekw78
Świeżak
 
Posty: 12
Dołączył(a): 6/1/2015, 15:50


Postprzez darekw78 » 2/3/2015, 11:42

Wtyczka do czujnika podłączona ale wychodzą z niej 3 kabelki. Mam jaszcze jedno pytanko bo wykręciłem termostat żeby go sprawdzic i teraz nie moge zalac układu płynem. W chłodnicy nie ma żadnego wlewu a pod siedzeniem do zbiorniczka wyrównawczego nalałem do pełna i nie schodzi nawet zapalałem moto i chwile czekałem że może jak się zagrzeje i otworzy termostat to pociągnie płyn ale nic zbiornik pełny a płyn zamiast w układzie to w bańce.
darekw78
Świeżak
 
Posty: 12
Dołączył(a): 6/1/2015, 15:50


Postprzez MarSen » 2/3/2015, 19:04

To chyba częsta przypadłość w Hondach. Wiem, że w mojej NSR też tak jest. Jak zmieniłem płyn chłodniczy to wskazówka wychyla się minimalnie za niebieskie pole. Szukałem kiedyś i w każdej NSR tak jest.
Nie wystarczy benzyna we krwi, trzeba mieć też olej w głowie.
Avatar użytkownika
MarSen
Moderator
 
Posty: 1051
Dołączył(a): 27/7/2013, 14:23
Lokalizacja: Rybnik



Powrót do Mechanika motocyklowa



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 48 gości




na górê