Zobacz wÄ…tek - <i>[AktualnoÅ›ci]</i> MotoGP 07 i SBK 07 – wirtualny...
NAS Analytics TAG

[AktualnoÅ›ci] MotoGP 07 i SBK 07 – wirtualny...

Komentarze użytkowników
_________

[AktualnoÅ›ci] MotoGP 07 i SBK 07 – wirtualny...

Postprzez Åšcigacz » 20/8/2007, 10:16

Dyskusja na temat: MotoGP 07 i SBK 07 – wirtualny wypas
Przeczytaj więcej na ten temat na stronie:
MotoGP 07 i SBK 07 – wirtualny wypas
Åšcigacz
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16777167
Dołączył(a): 3/5/2006, 19:00


Postprzez Komentatorzy » 20/8/2007, 10:16

Bardzo sie ciesze ze te gry wychodza. MotoGP 3 bardzo mnie rozczarowalo i mam nadzieje ze z tymi tytulami nie bedzie tak samo. Jedyne co mnie martwi to wymagania. Mam GF 6600 GT i pewnie sia bedzie zacinac. W prawdzie troche kasy mam uzbieranej ale ona pewnie pojdzie na dwurdzeniowy procek. Moze choc na minimalnych ustawieniach bedzie dzialac plynnie.<br><hr>mmach1988
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 20/8/2007, 18:39

Komentatorzy napisał(a):Bardzo sie ciesze ze te gry wychodza. MotoGP 3 bardzo mnie rozczarowalo i mam nadzieje ze z tymi tytulami nie bedzie tak samo. Jedyne co mnie martwi to wymagania. Mam GF 6600 GT i pewnie sia bedzie zacinac. W prawdzie troche kasy mam uzbieranej ale ona pewnie pojdzie na dwurdzeniowy procek. Moze choc na minimalnych ustawieniach bedzie dzialac plynnie.<br><hr>mmach1988<br>
SBK07 az tak wysokich wymagan nie edzie miało i przy core2duo i karcie w wersji GT powinna smigać bez problemów. Gorzej z nwym MotoGP 2007. Mam wrażenie, ze będzie gra która być może bedzie korzystala z DX10, a wiec napisana bedzie pod najnowsze wynalazki ze swiata kart graficznych. jednak wersja beta na PC wyglada masakrujaco, nawet na wcale wypasionym sprzecie (choć nie byle jakim). jest też nadzieja, ze wymagania wersji goto bedą minimalnie niższe, po tym jak gra zostanie dopracowana, ale bez rewelki-bez GF8800 niczego specjalnego na monitorze się nie ujrzy...o ile się ujrzy.<br><hr>Thrillco
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 21/8/2007, 10:13

Polecam TT Superbikes: Real Road Racing od Jester Interactive na ps2.Warte wydania kaski.Prawdziwa i dobrze odwzorowana trasa z wyspy Man.Najlepsza gra z motocyklem w roli glownej w jaka gralem.<br><hr>biker
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Wzmocniony » 21/8/2007, 19:41

Gierka powinna byc pocisk tylko te wymagania ale zobaczymy jak to będzie w praniu.Przy okazji warto oblukac ten tytuł Super-Bikes Riding Challenge jest godny uwagi.
Wzmocniony
Świeżak
 
Posty: 209
Dołączył(a): 23/5/2007, 19:55

Postprzez Thrillco » 21/8/2007, 20:18

Wzmocniony napisał(a):Gierka powinna byc pocisk tylko te wymagania ale zobaczymy jak to będzie w praniu.Przy okazji warto oblukac ten tytuł Super-Bikes Riding Challenge jest godny uwagi.

Oblukałem i przeszedłem w całości hektar czasu temu i niestety...to raczej jest zapychacz czarnej dziury jaka powstała w temacie przez 3 lata. Poza prawdziwie istniejącymi motocyklami nie ma w nie zbyt wielu fajnych rzeczy włącznie z mało dzisiejsza grafiką. taki los konwersji z PS2. Co gorsza w wersji pC nie udało mi się skonfigurowac żadnego kontrolera, po prostu program ich nie widział a mam kilka róznych.
brak opisu...
Avatar użytkownika
Thrillco
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2598
Dołączył(a): 22/2/2006, 20:57
Lokalizacja: Białystok

Postprzez Wzmocniony » 21/8/2007, 22:35

Thrillco napisał(a):Oblukałem i przeszedłem w całości hektar czasu temu i niestety...to raczej jest zapychacz czarnej dziury jaka powstała w temacie przez 3 lata. Poza prawdziwie istniejącymi motocyklami nie ma w nie zbyt wielu fajnych rzeczy włącznie z mało dzisiejsza grafiką. taki los konwersji z PS2. Co gorsza w wersji pC nie udało mi się skonfigurowac żadnego kontrolera, po prostu program ich nie widział a mam kilka róznych.

Ale chyba lepiej było prubowac łatac tą dziure niż nic nie robic w tym temacie :wink:
Wzmocniony
Świeżak
 
Posty: 209
Dołączył(a): 23/5/2007, 19:55

Postprzez Thrillco » 22/8/2007, 07:10

To zależuy w jakim stylu. jak dla mnie w tym przypadku to by było jak nazywanie motoroweru motocyklem-niby jednoślad, ma silnik i normalną skrzynię biegów, może nawet fajnie wygladać (Derbi GPR) i kiedy już się zaczynasz rozpedzać nagle okazuje sie, że...to już koniec zabawy. jednym słowem dla kogoś bez wiekszych wymagań, potrafiącego zadowolić się wszystkim co ma po prostu jeżdżące motocykle to byłoby ok ale dla kogoś, kto ma nieco wyższe wymagania oferuje co najwyżej namiastke dobrej zabawy i nudzi sie w 15 minut.
brak opisu...
Avatar użytkownika
Thrillco
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2598
Dołączył(a): 22/2/2006, 20:57
Lokalizacja: Białystok

Postprzez Komentatorzy » 23/8/2007, 19:00

Szkoda tylko, że mi to nie pójdzie (zbierałem przez ostatnie 4 lata na moto). Jedyny w miarę ciekawy symulator to MotoGP2 z Packiem 2006 (wtedy robi się ciekawie). Jest nawet liga na necie.
Co do SBK07 to nie słyszałem przychylnych opinii. Podobno model jazdy bardzie podobny do tego Superbikes:TT niż do SBK2001.
Z kolei MotoGP2007 miało być uproszczone względem wersji 2006, ponieważ była za trudna zdaniem konsolowców (normalnie ręce opadają). Nie wiem, może coś się zmieniło w tym temacie (oby in +).
Jeśli chodzi o symulatory to fajnie by było, gdyby wypalił "netBike". Są już pierwsze filmy na YouTube pokazujące model jazdy. Zapowiada się miodzio. Żeby jeszcze jakiś ciekawy kontroler wymyślili:><br><hr>lech_loch
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 23/8/2007, 23:08

Komentatorzy napisał(a):Szkoda tylko, że mi to nie pójdzie (zbierałem przez ostatnie 4 lata na moto). Jedyny w miarę ciekawy symulator to MotoGP2 z Packiem 2006 (wtedy robi się ciekawie). Jest nawet liga na necie.
Co do SBK07 to nie słyszałem przychylnych opinii. Podobno model jazdy bardzie podobny do tego Superbikes:TT niż do SBK2001.
Z kolei MotoGP2007 miało być uproszczone względem wersji 2006, ponieważ była za trudna zdaniem konsolowców (normalnie ręce opadają). Nie wiem, może coś się zmieniło w tym temacie (oby in +).
Jeśli chodzi o symulatory to fajnie by było, gdyby wypalił "netBike". Są już pierwsze filmy na YouTube pokazujące model jazdy. Zapowiada się miodzio. Żeby jeszcze jakiś ciekawy kontroler wymyślili:><br><hr>lech_loch<br>
Sorry, co do tych superbikeów to tam miało być Super-Bikes: Riding Challenge, a nie Superbikes:TT .<br><hr>lech_loch
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Thrillco » 24/8/2007, 07:26

dobrze żeś sie poprawił bo kamienie by pewnie poleciały :D. Ale zapewniam cie-prowadzenie moto w SBK07 jest dalekie od tego poprzedniego, raczej średnio udanego tytułu. Poza tym ci konsolowi wymiatacze niech wejda na poziom trudności hard i wtedy się wypowiedza :D Z motoGP07 na chwile obecną jest tak, że nie bedzie trudniejsza od 2006, przynajmniej na konsolach. Być może zastosują sztuczny zabieg obniżenia trudności poprzez osłabienie AI przeciwników komputerowych-model jazdy nie ulegnie zmianie na gorszy, to moge zapewnic po zabawie na beta wersji.
Teraz takie pytanie-może hulasz w motoGP 3? Może znasz jakieś serwery pod 3ke?? Wal na gg jakby co.
brak opisu...
Avatar użytkownika
Thrillco
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2598
Dołączył(a): 22/2/2006, 20:57
Lokalizacja: Białystok

Postprzez damiaen » 24/8/2007, 23:26

Thrillco napisał(a):Teraz takie pytanie-może hulasz w motoGP 3? Może znasz jakieś serwery pod 3ke?? Wal na gg jakby co.


W trójke nie gram (ale jak pisałem motoGP2 z packiem 2006 jest całkiem niezłe;)) "trójke" mam jak coś, ale dawno nie grałem to musiałbym się podszkolić. I przydałby się jakiś lepsiejszy kontroler (mam pada od mojego 8-letniego PSXa).
Tu masz link do strony polskiej ligi MotoGP: http://www.motogp.go.pl - może sie przydać.

P.S. Pisałem jako lech_loch bo nie chciało mi się logować.
"Not everyone likes metal. FUCK THEM!!!" | http://www.youtube.com/watch?v=UXz7PHkRLgQ
damiaen
Świeżak
 
Posty: 59
Dołączył(a): 9/5/2006, 20:39
Lokalizacja: Częstochowa

Postprzez Komentatorzy » 28/11/2007, 08:49

spoko formuły:):):):):)<br><hr>maeo
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez oczopek » 25/11/2008, 20:26

witam... wytłumaczy ktoś mi bardziej skomplikowane aspekty gry moto gp 2007. mam pirata, wiec ze sterowania domysliłem sie tylko strzałki, d pochylenie sie, zx hamulce :) najlepiej na gg 6861666 :)
oczopek
Świeżak
 
Posty: 94
Dołączył(a): 19/8/2008, 21:26



Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości




na górê
cron