Zobacz wątek - <i>[Aktualności]</i> Motocyklista zderzył się z narciarzem...
NAS Analytics TAG

[Aktualności] Motocyklista zderzył się z narciarzem...

Komentarze użytkowników
_________

[Aktualności] Motocyklista zderzył się z narciarzem..

Postprzez Åšcigacz » 13/1/2015, 11:20

Dyskusja na temat: Motocyklista zderzył się z narciarzem w Szczawnicy
Przeczytaj więcej na ten temat na stronie:
Motocyklista zderzył się z narciarzem w Szczawnicy
Åšcigacz
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16777167
Dołączył(a): 3/5/2006, 19:00


Postprzez Komentatorzy » 13/1/2015, 11:21

Jak ograniczonym trzeba być żeby wjeżdżać motocyklem na nartostradę? W PN? O_o<br><hr>.
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 13/1/2015, 11:27

Wstyd mi jako motocykliście. Debile, ręce opadają.<br><hr>Loki
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 13/1/2015, 12:54

Kary po 5000 zł wyleczyłyby tych pacanów od jeżdżenia po parkach narodowych i lasach. Linek też na pewno przybędzie, bo ludzie są już mocno wkurzeni...<br><hr>MAH
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 13/1/2015, 13:42

Komentatorzy napisał(a):Kary po 5000 zł wyleczyłyby tych pacanów od jeżdżenia po parkach narodowych i lasach. Linek też na pewno przybędzie, bo ludzie są już mocno wkurzeni...<br><hr>MAH<br>
Ja się zastanawiam jakim debilem trzeba być żeby na portalu motocyklowym przypominać sposoby eliminowania motocyklistów. Ludziom do głów by nie przyszło rozwieszanie czegokolwiek gdyby nie popularyzowanie tego przez bezmógich "dziennikarzy".<br><hr>ghi
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 13/1/2015, 13:48

Komentatorzy napisał(a):Kary po 5000 zł wyleczyłyby tych pacanów od jeżdżenia po parkach narodowych i lasach. Linek też na pewno przybędzie, bo ludzie są już mocno wkurzeni...<br><hr>MAH<br>
Komentatorzy napisał(a):Ja się zastanawiam jakim debilem trzeba być żeby na portalu motocyklowym przypominać sposoby eliminowania motocyklistów. Ludziom do głów by nie przyszło rozwieszanie czegokolwiek gdyby nie popularyzowanie tego przez bezmógich "dziennikarzy".<br><hr>ghi<br>
Nie wiem jak ty, ale ja wole o tym czytać i wiedzieć czego się spodziewać wybierając się do lasu. Nawet na głupim rowerze możesz sobie w takim przypadku zrobić krzywdę.<br><hr>.
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 13/1/2015, 21:49

Komentatorzy napisał(a):Kary po 5000 zł wyleczyłyby tych pacanów od jeżdżenia po parkach narodowych i lasach. Linek też na pewno przybędzie, bo ludzie są już mocno wkurzeni...<br><hr>MAH<br>
Komentatorzy napisał(a):Ja się zastanawiam jakim debilem trzeba być żeby na portalu motocyklowym przypominać sposoby eliminowania motocyklistów. Ludziom do głów by nie przyszło rozwieszanie czegokolwiek gdyby nie popularyzowanie tego przez bezmógich "dziennikarzy".<br><hr>ghi<br>
Sam się zastanów - o linkach już wiedzą wszyscy, to żadna nowość. Problem to idioci, którzy podgrzewają atmosferę sprowadzając kalectwo na innych przez jazdę na motocyklu. Gdyby kretyn na enduro próbował mnie rozjechać na stoku albo szlaku ściągnąłbym go z motocykla grubą gałęzią i zadzwoniłbym po policję. Miałem sytuację, gdy niedorozwój na quadzie prawie mnie potrącił jadąc po chodniku, później zawrócił i chciał mnie potrącić drugi raz. Zgłosiłem sprawę na policję, dostał 500 zł mandatu, ale za próbę uszkodzenia ciała mógł mieć spokojnie proces karny. Nie miałem czasu na łażenie po sądach i odpuściłem.<br><hr>MAH
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 13/1/2015, 21:57

zamiast pisać o podjudzaniu do kolejnego przestępstwa - rozpięcie linki, lepiej napiszcie, że Linka zetnie i motocyklistę i cyklistę oraz pędzącą sarnę czy jeźdźca na koniu. NIE TĘDY DROGA. środowisko samo powinno piętnować czarne owce rozjeżdżające wszystko co się da a jednocześnie lobbować za udostępnieniem Legalnych terenów do pojeżdżenia bez szkód dla środowiska czy osób postronnych<br><hr>dr Kaftan
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 14/1/2015, 10:25

Komentatorzy napisał(a):zamiast pisać o podjudzaniu do kolejnego przestępstwa - rozpięcie linki, lepiej napiszcie, że Linka zetnie i motocyklistę i cyklistę oraz pędzącą sarnę czy jeźdźca na koniu. NIE TĘDY DROGA. środowisko samo powinno piętnować czarne owce rozjeżdżające wszystko co się da a jednocześnie lobbować za udostępnieniem Legalnych terenów do pojeżdżenia bez szkód dla środowiska czy osób postronnych<br><hr>dr Kaftan<br>
Hmmm, no dokładnie o tym napisaliśmy - piętnujemy "czarne owce". Kliknij w linki pod tekstem, żeby zobaczyć, że wielokrotnie pisaliśmy o zagrożeniu jaka stwarza taka linka. <br><hr>Beavis
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 15/1/2015, 18:30

jest tak niektórzy jeżdżą bez rozumu ale nie można skreślać wszystkich sam jeżdżę i szanuje innych zwalniająć nawet do pierwszego biegu . A wywieszanie linek to najgorsze głupstwo jakie może być taka linka powieszona na 1m pare może nawet zabić czy nawet niżej motocyklista się wywali i łatwo tu o nieszczęście. Polecał bym raczej zatrzymanie takiego motocyklisty i postraszenie lub wezwanie policji <br><hr>Two Enduro Brathers
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35



Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości




na górê