Zobacz wątek - Pierwszy Motocykl - Pytania świeżaka
NAS Analytics TAG

Pierwszy Motocykl - Pytania świeżaka

Jeśli chcesz porozmawiać o motocyklach, które nadają się dla posiadaczy kategorii A1 lub B (powyżej 3 lat) to jest to miejsce dla Ciebie.
_________

Pierwszy Motocykl - Pytania świeżaka

Postprzez Kanapkazhajsem » 13/11/2014, 16:37

Witam :)
Jestem totalnym świeżakiem, wiosną planuję zdawać na prawko A1 i mam kilka pytań.
- Mieszkam na wsi, dużo prostych dróg, miejsce do rozpędu jest, więc jaki motocykl wybrać? jak narazie moim faworytem jest Aprilia rs4 125.
- Czym różni się od Aprilia rs 125? jakie wady i zalety je różnią?
- Mam zamiar jeździć nim bardzo często w sezonie, (to mój pierwszy motocykl), chciałabym się odpowiednio zabezpieczyć w razie gleby, ale też muszę zwrócić uwagę na cenę. Motocykl to juz duzy wydatek, ubrania jeszcze obciązają portfel, więc co warto kupić od zaraz a z czym można poczekać?
Dzięki z góry za pomocne odpowiedzi :)
Kanapkazhajsem
Świeżak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 13/11/2014, 16:10


Re: Pierwszy Motocykl - Pytania świeżaka

Postprzez Fugu » 13/11/2014, 16:55

Kanapkazhajsem napisał(a):- Mieszkam na wsi, dużo prostych dróg, miejsce do rozpędu jest, więc jaki motocykl wybrać?


Na proste drogi nie ma to najmniejszego znaczenia – wszystkie moto sa tak samo nudne.

Kanapkazhajsem napisał(a):- Motocykl to juz duzy wydatek, ubrania jeszcze obciązają portfel, więc co warto kupić od zaraz a z czym można poczekać?

Na poczatek warto kupic komplet ubran a reszte kasy zainwestowac w moto.
Avatar użytkownika
Fugu
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2115
Dołączył(a): 5/1/2014, 21:28


Postprzez Kanapkazhajsem » 13/11/2014, 17:11

Bardziej miałam na myśli to, że dużo prostych dróg a nie to co w mieście, że skrzyżowania, światła itd :)
Kanapkazhajsem
Świeżak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 13/11/2014, 16:10

Postprzez SpeedyGonzales » 13/11/2014, 17:54

RS4 to czwarta generacja tego modelu.
Avatar użytkownika
SpeedyGonzales
Mieszkaniec forum
 
Posty: 1730
Dołączył(a): 25/11/2013, 22:20
Lokalizacja: Sandomierz/TBG

Postprzez MarSen » 13/11/2014, 22:01

I zasadniczą różnicą jest fakt, że RS4 jest czterosuwowa, a poprzednie są dwusuwowe.
Nie wystarczy benzyna we krwi, trzeba mieć też olej w głowie.
Avatar użytkownika
MarSen
Moderator
 
Posty: 1051
Dołączył(a): 27/7/2013, 14:23
Lokalizacja: Rybnik



Powrót do Motocykle od 51 do 125 ccm - kategoria A1/B



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości




na górê