Zobacz wątek - Kask integralny do 400-499zł
NAS Analytics TAG

Kask integralny do 400-499zł

Jakie rękawice, kask, gmole?
_________

Kask integralny do 400-499zł

Postprzez Rock'ker » 9/11/2014, 20:07

Potrzebuję pomocy w wyborze kasku integralnego do ceny maksymalnie 499zł (i nawet nie pisiont groszy więcej). Zamierzam kupić Suzuki GS 500 lub Honde CB 500, jeszcze nie wiem, który znajdę w lepszym stanie i lepszą ofertą, ale kask będzie na owy motocykl. Szukałem sporo i zawsze gdzie są plusy to są minusy i sam nie wiem, co kupić. Ciekawą propozycją jest HJC cs-r1, HJC is-16 lub HJC FG-15, co powiecie o tych kaskach? Zależy mi przede wszystkim na ochronie głowy, (bo po to jest kask) oraz nie parującej (lub mało) i nie rysującej się szybce, wygodny i w miarę cichy, reszta dodatków, jeśli będzie w cenie to tylko na plus.
Rock'ker
Świeżak
 
Posty: 13
Dołączył(a): 2/11/2014, 17:12


Postprzez kravec » 9/11/2014, 21:38

Cichy nie będzie w tej kasie (bierzesz do zestawu stopery i jest ok). Z tych co podałeś najlepszy jest FG-15. Później is-16, a na szarym końcu CS-R1 (niższa półka).

Jakbyś choć trochę poczytał temat przyklejony o kaskach- gdzie notabene powinieneś zadać to pytanie to znalazłbyś o tym informacje.

Ten temat zamykam.
Avatar użytkownika
kravec
Administrator
 
Posty: 5571
Dołączył(a): 30/8/2006, 16:14
Lokalizacja: Pabianice




Powrót do Akcesoria motocyklowe



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości




na górê